О продаже государственных пакетов акций открытых акционерных обществ "Жолашар" и "Казы-Гурт"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 октября 2001 года N 1278
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан осуществить в установленном законодательством порядке продажу государственных пакетов акций в размере 90% от уставного капитала открытого акционерного общества "Жолашар" (г. Алматы) и 39% от уставного капитала открытого акционерного общества "Казы-Гурт" (Южно-Казахстанская область) на открытых торгах.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики
Казахстан от 19 февраля 1996 года N 215
P960215_
"О реализации
государственного пакета акций акционерных обществ Государственной
холдинговой компании "Жолсерiк".
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

"Жолашар" және "Қазығұрт" ашық акционерлік қоғамдары акцияларының мемлекеттік пакеттерін сату туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 қазан N 1278
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен "Жолашар" ашық акционерлік қоғамы (Алматы қаласы) жарғылық капиталының 90% және "Қазығұрт" ашық акционерлік қоғамы (Оңтүстік Қазақстан облысы) жарғылық капиталының 39% мөлшеріндегі акцияларының мемлекеттік пакеттерін ашық сауда-саттықта сатуды жүзеге асырсын.
2. "Жолсерік" мемлекеттік холдинг компаниясы акционерлік қоғамының
мемлекеттік акциялар пакеттерін сату туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1996 жылғы 19 ақпандағы N 215
P960215_
қаулысының күші жойылды
деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Қасымбеков Б.А.