О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2001 года N 701
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 октября 2001 года N 1306
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 мая 2001 года N 701 P010701_ "О дополнительных мерах по укреплению общественного порядка и повышению роли участковых инспекторов полиции органов внутренних дел" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 19, ст. 241) следующее изменение:
в пункте 4 слова "со дня подписания" заменить словами "с 1 января 2003 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 мамырдағы N 701 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 9 қазан N 1306
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қоғамдық тәртіпті нығайту және ішкі істер органдарының полициясы учаскелік инспекторларының рөлін арттыру жөніндегі қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 23 мамырдағы N 701 P010701_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 19, 241-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақтағы "қол қойылған күнінен" деген сөздер "2003 жылғы 1 қаңтардан" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі