О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1933
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1377
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года N 1933 P001933_ "Об утверждении Заключения по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2001 год" следующее изменение:
в приложении 1 к Заключению по планам запусков космических аппаратов и испытательных пусков ракет с космодрома "Байконур" на 2001 год, утвержденному указанным постановлением:
в пункте 11 слова "ЭХОСТАР-7" - телекоммуникация" заменить словами
"ДИРЕК ТВ" - коммерческое радиовещание на континентальную часть США".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить
Российскую Сторону о принятии настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1933 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 30 қазан N 1377
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Байқоңыр" ғарыш айлағынан 2001 жылы ғарыш аппараттарын ұшыру және зымырандарды сынау үшін ұшыру жоспарлары бойынша қорытындыны бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы N 1933 P001933_ қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Байқоңыр" ғарыш айлағынан 2001 жылы
ғарыш аппараттарын ұшыру және зымырандарды сынау үшін ұшыру жоспарлары
бойынша қорытындыға 1-қосымшада:
11-тармақтағы "ЭХОСТАР-7" - телекоммуникация" деген сөздер "ДИРЕК ТВ"
- АҚШ-тың құрлықтық бөлігіне коммерциялық радиохабар тарату" деген
сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Ресей Тарапына
осы қаулының қабылданғандығы туралы хабарласын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.