О назначении полномочного представителя Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам охраны промышленной собственности и Административном совете Евразийской патентной организации
Постановление Правительства Республики Казахстан от 9 ноября 2001 года № 1428. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 28 октября 2011 года № 1227
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 28.10.2011 № 1227.
Во исполнение статьи IV Положения о Межгосударственном совете по вопросам охраны промышленной собственности от 12 марта 1993 года и статьи 3  Евразийской патентной конвенции от 9 сентября 1994 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить полномочным представителем Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам охраны промышленной собственности и Административном совете Евразийской патентной организации Стамбекову Лизу Сейдалиевну - Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан.
Заместителем полномочного представителя Республики Казахстан в Межгосударственном совете по вопросам охраны промышленной собственности и Административном совете Евразийской патентной организации назначить Сахипову Нургайшу - заместителя Председателя Комитета по правам интелектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлениями Правительства РК от 24.05.2004 N 575; от 05.09.2006 N 838; от 04.04.2009 N 468; от 06.11.2010 № 1168.
2. Признать утратившим силу распоряжение  Первого заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан от 18 сентября 1995 года
N 3-32.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының Өнеркәсіптік меншікті қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі және Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілін тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 9 қарашадағы N 1428 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 28 қазандағы № 1227 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.10.28 № 1227 Қаулысымен.
1993 жылғы 12 наурыздағы Өнеркәсіптік меншікті қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңес туралы ереженің IV бабын және 1994 жылғы 9 қыркүйектегі Еуразия патенттік конвенциясының 3-бабын орындау үшін Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Өнеркәсіптік меншікті қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі және Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілі болып Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитетінің төрайымы Лиза Сейдәліқызы Стамбекова тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының Өнеркәсіптік меншікті қорғау мәселелері жөніндегі мемлекетаралық кеңестегі және Еуразия патенттік ұйымының Әкімшілік кеңесіндегі өкілетті өкілінің орынбасары болып Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Санаткерлік меншік құқығы жөніндегі комитеті төрайымының орынбасары Сахипова Нұрғайша тағайындалсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2004.05.24 N 575, 2006.09.0. N 838, 2009.04.0. N 468, 2010.11.06 N 1168 Қаулыларымен.
2. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі бірінші орынбасарының 1995 жылғы 18 қыркүйектегі N 3-32 өкімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі