О Келимбетове К.Н.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2001 года N 1505
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Келимбетова Кайрата Нематовича от должности первого вице-Министра финансов Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қ.Н. Келімбетов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 22 қарашадағы N 1505 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қайрат Нематұлы Келімбетов Қазақстан Республикасының Қаржы бірінші вице-министрі қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі