Об Имашеве Б.М.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 ноября 2001 года N 1506
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Освободить Имашева Берика Мажитовича от должности Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий, защите конкуренции и поддержке малого бизнеса.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Б.М. Имашев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 22 қарашадағы N 1506 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Берік Мәжитұлы Имашев Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу, бәсекелестікті қорғау және шағын бизнесті қолдау жөніндегі агенттігінің төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі