Об отзыве проекта Закона Республики Казахстан "О торгово-промышленных и ремесленных палатах в Республике Казахстан" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2001 года N 1562
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Отозвать проект Закона Республики Казахстан "О торгово-промышленных и ремесленных палатах в Республике Казахстан" из Мажилиса Парламента Республики Казахстан, внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2000 года N 1351.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісінен "Қазақстан Республикасындағы сауда-өнеркәсіп және қолөнер палаталары туралы" Қазақстан Республикасының Заң жобасын кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 4 желтоқсан N 1562
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 6 қыркүйектегі N 1351
қаулысымен енгізілген "Қазақстан Республикасындағы сауда-өнеркәсіп және
қолөнер палаталары туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан
Республикасы Парламентінің Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.
Жұманазарова А.Б.