О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2001 года N 1583
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан Z990374_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон
Республики Казахстан
"О внесении дополнения в Закон Республики Казахстан
"О внесении изменений и дополнений в некоторые
законодательные акты Республики Казахстан по вопросам
предоставления льгот отдельным категориям граждан"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 7 апреля 1999 года Z990374_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам предоставления льгот отдельным категориям граждан" (Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1999 г., N 8, ст. 247; N 21, ст. 782; 2001 г., N 2, ст. 14) следующее дополнение:
в подпункте 1) пункта 7 статьи 1 после цифры "22" дополнить словами
", за исключением выплат денежной компенсации производимых лицам,
подвергшимся необоснованным репрессиям за участие в событиях 17-18 декабря
1986 года в Казахстане".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 июня 2001 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

"Қазақстан Республикасының азаматтардың жекелеген санаттарына жеңілдіктер беру мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 6 желтоқсан N 1583
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасының азаматтардың жекелеген санаттарына
жеңілдіктер беру мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер мен
толықтырулар енгізу туралы"
Z990374_
Қазақстан Республикасының Заңына
толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан
Республикасының Парламенті Мәжілісінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Қазақстан Республикасының азаматтарының жекелеген санаттарына
жеңілдіктер беру мәселелері бойынша кейбір заң
актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына толықтыру енгізу туралы
1-бап. "Қазақстан Республикасының азаматтардың жекелеген санаттарына жеңілдіктер беру мәселелері бойынша кейбір заң актілеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 1999 жылғы 7 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Z990374_ Заңына (Қазақстан Республикасы Парламентінің Жаршысы 1999 ж., N 8, 247-құжат; N 21, 782-құжат; 2001 ж., N 2, 14-құжат) мынадай толықтыру енгізілсін:
1-баптың 7-тармағының 1) тармақшасында "22" деген санның алдынан
"Қазақстандағы 1986 жылғы 17-18 желтоқсан оқиғаларына қатысқаны үшін
негізсіз қуғын-сүргінге ұшыраған адамдарға ақшалай өтемдер төлеуді
қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын.
2-бап. Осы Заң 2001 жылғы 1 маусымнан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жуманазарова А.Б.