О подготовке и проведении официального визита Президента Кыргызской Республики Акаева А.А. в Республику Казахстан 15-16 декабря 2001 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 декабря 2001 года N 1606
В целях подготовки и проведения официального визита Президента Кыргызской Республики Акаева А.А. в Республику Казахстан 15-16 декабря 2001 года (далее - официальный визит) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению официального визита (далее - План).
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан:
совместно с заинтересованными центральными и местными исполнительными органами и иными государственными органами Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение протокольно-организационных мероприятий, предусмотренных Планом;
совместно с Управлением Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) принять необходимые меры по размещению, питанию и транспортному обслуживанию членов официальной делегации Кыргызской Республики.
3. Управлению Делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить финансирование расходов на проведение официального визита за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2001 год по программе "Обслуживание официальных делегаций".
4. Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Службе охраны Президента Республики Казахстан (по согласованию), Комитету национальной безопасности Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить безопасность членов официальной делегации Кыргызской Республики в аэропорту, местах проживания и посещения, а также сопровождение по маршрутам следования.
5. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить:
совместно с Министерством обороны Республики Казахстан пролет самолета, выполняющего специальный рейс над территорией Республики Казахстан;
техническое обслуживание, стоянку и заправку специального самолета в аэропорту города Астаны.
6. Министерству культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан обеспечить освещение официального визита в средствах массовой информации.
7. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 10 декабря 2001 года N 1606
План
мероприятий по подготовке и проведению
официального визита Президента
Кыргызской Республики Акаева А.А. в

Қырғыз Республикасының Президенті А.А. Ақаевтың Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 15-16 желтоқсандағы ресми сапарын дайындау және өткiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 10 желтоқсан N 1606
Қырғыз Республикасының Президентi А.А. Ақаевтың Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 15-16 желтоқсандағы ресми сапарын (бұдан әрi - ресми сапар) дайындау және өткiзу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiліп отырған Ресми сапарды дайындау және өткiзу жөнiндегі iс-шаралардың жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекітiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгі:
Қазақстан Республикасының мүдделi орталық және жергiлiктi атқарушы органдарымен және өзге де мемлекеттік органдарымен (келiсiм бойынша) бiрлесiп, Жоспарда көзделген протоколдық-ұйымдастырушылық iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн;
Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасымен (келiсiм бойынша) бiрлесiп, Қырғыз Республикасы ресми делегациясының мүшелерiн орналастыру, тамақтандыру және көлiктiк қызмет көрсету жөнiнде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Президентiнiң Iс Басқармасы (келiсiм бойынша) 2001 жылға арналған республикалық бюджетте "Ресми делегацияларға қызмет көрсету" бағдарламасы бойынша көзделген қаражаттың есебiнен ресми сапарды өткiзуге арналған шығыстарды қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгі, Қазақстан Республикасы Президентінің Күзет қызметi (келiсiм бойынша), Қазақстан Республикасының Ұлттық қауiпсiздiк комитетi (келiсiм бойынша) Қырғыз Республикасының ресми делегациясы мүшелерінің әуежайдағы, тұратын және болатын орындарындағы қауiпсiздiгін, сондай-ақ жүретін бағыттары бойынша бiрге ерiп жүрудi қамтамасыз етсiн.
5. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi белгіленген тәртiппен:
Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлiгiмен бiрлесiп, Қазақстан Республикасының аумағы үстiнен арнайы рейстi орындайтын ұшақтың ұшып өтуін;
Астана қаласының әуежайында арнайы ұшаққа техникалық қызмет
көрсетудi, оған тұрақ берудi және жанармай құюды қамтамасыз етсiн.
6. Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келiсiм
министрлiгі ресми сапардың бұқаралық ақпарат құралдарында жария етiлуiн
қамтамасыз етсiн.
7. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрлігіне жүктелсін.
8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2001 жылғы 10 желтоқсандағы
N 1606 қаулысымен
бекітiлген
Қырғыз Республикасының Президенті А.А. Ақаевтың

Республику Казахстан 15-16 декабря 2001 года
___________________________________________________________________________
N !          Мероприятия         !  Срок    !   Ответственные исполнители
п/п!                              !исполнения!
___!______________________________!__________!_____________________________
1 !              2               !     3    !              4
___!______________________________!__________!_____________________________
1  Согласование вопросов            до 15    Протокольная служба Президента
протокольного обеспечения по     декабря  Республики Казахстан (по
официальному визиту (встреча,   2001 года согласованию), Управление
проводы, прием, музыкальная               Делами Президента Республики
программа и другие мероприятия)           Казахстан (по согласованию),
Республиканская гвардия
Республики Казахстан
(по согласованию), Служба
охраны Президента Республики
Казахстан (по согласованию),
Министерство культуры,
информации и общественного
согласия Республики Казахстан,
Министерство иностранных дел
Республики Казахстан
2  Согласование вопросов             до 15   Управление Делами Президента
проживания, питания и            декабря  Республики Казахстан (по
транспортного обеспечения       2001 года согласованию), Министерство
иностранных дел Республики
Казахстан
3  Организация работы с              15-16   Пресс-служба Президента
представителями средств          декабря  Республики Казахстан (по
массовой информации             2001 года согласованию), Министерство
культуры, информации и
общественного согласия
Республики Казахстан
4  Оформление аэропорта и            до 15   Аким города Астаны
улиц города Астаны               декабря
флагами, транспарантами         2001 года
по маршрутам следования
официальной делегации и
в местах посещения
5  Медицинское обслуживание        в период  Управление Делами Президента
членов делегации и               визита   Республики Казахстан
сопровождающих лиц                        (по согласованию)
6  Техническое оформление зала       до 15   Управление Делами Президента
проведения встречи               ноября   Республики Казахстан
(государственные флаги,         2001 года (по согласованию),
настольные таблички и флажки,             Протокольная служба
цветы, микрофоны)                         Президента Республики
Казахстан (по согласованию)
7  Изготовление бэйджей,             до 15   Управление Делами Президента
спецпропусков для членов         декабря  Республики Казахстан
официальной делегации,          2001 года (по согласованию),
сопровождающих лиц,                       Министерство иностранных дел
прессы и охраны                           Республики Казахстан
8  Изготовление подарочных           до 15   Управление Делами Президента
наборов для Президента           декабря  Республики Казахстан
Кыргызской Республики и         2001 года (по согласованию)
членов официальной делегации,
а также программ и другой
печатной продукции
9  Подготовка документов,            до 15   Министерство иностранных дел
предлагаемых к подписанию, и     декабря  Республики Казахстан
обеспечение протокола           2001 года
подписания
10 Обеспечение средствами связи     в период Управление Делами Президента
визита  Республики Казахстан
(по согласованию)
___________________________________________________________________________
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасына 2001 жылғы 15-16 желтоқсандағы
ресми сапарына дайындық және оны өткiзу жөнiндегi iс-шаралардың
жоспары
--------------------------------------------------------------------------
Р/с!        Iс-шаралар        !Орындау мерзiмi!   Жауапты орындаушылар
N !                          !               !
--------------------------------------------------------------------------
1 !             2            !       3       !             4
--------------------------------------------------------------------------
1   Ресми сапарды протоколдық     2001 жылғы    Қазақстан Республикасы
қамтамасыз ету мәселелерiн  15 желтоқсанға  Президентiнiң Протокол
келiсу (күтiп алу, шығарып      дейiн       қызметi (келiсiм бойынша),
салу, саздық бағдарлама                     Қазақстан Республикасы
және басқа да iс-шаралар)                   Президентiнiң Iс Басқармасы
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Республикалық ұланы
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасы
Президентінің Күзет қызметi
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлiгi, Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
2   Тұру, тамақтандыру және       2001 жылғы    Қазақстан Республикасы
көлiкпен қамтамасыз ету     15 желтоқсанға  Президентiнің Iс
мәселелерiн келiсу               дейiн      Басқармасы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
3   Бұқаралық ақпарат             2001 жылғы    Қазақстан Республикасы
құралдарының өкiлдерiмен        15-16       Президентiнiң Баспасөз
жұмысты ұйымдастыру            желтоқсан    қызметі (келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім
министрлігі
4   Астана қаласының әуежайын     2001 жылғы    Астана қаласының әкiмi
және көшелерiн, ресми        15 желтоқсанға
делегация жүретiн бағыттары      дейiн
мен болатын орындарын
жалаулармен,
транспаранттармен безендiру
5   Делегация мүшелерiне және   сапар кезеңiнде Қазақстан Республикасы
бiрге жүретiн адамдарға                     Президентiнiң Iс
медициналық қызмет көрсету                  Басқармасы (келiсiм
бойынша)
6   Кездесу өткiзiлетiн залды     2001 жылғы    Қазақстан Республикасы
техникалық безендiру        15 желтоқсанға  Президентiнiң Iс Басқармасы
(мемлекеттiк жалаулар,           дейiн      (келiсiм бойынша),
үстел табличкалары мен                      Қазақстан Республикасы
жалаушалар, гүлдер,                         Президентiнiң Протокол
микрофондар)                                қызметi (келiсiм бойынша)
7   Ресми делегация мүшелерi,     2001 жылғы    Қазақстан Республикасы
бiрге жүретiн адамдар,      15 желтоқсанға  Президентiнiң Iс Басқармасы
баспасөз бен күзет үшiн          дейiн      (келiсiм бойынша),
бейдждер, арнайы рұқсат.                    Қазақстан Республикасының
тамалар дайындау                            Сыртқы істер министрлігі
8   Қырғыз Республикасының        2001 жылғы    Қазақстан Республикасы
Президентiне және ресми     15 желтоқсанға  Президентiнiң Iс Басқармасы
делегация мүшелерiне             дейiн      (келiсiм бойынша)
сыйлықтар жинақтарын,
сондай-ақ бағдарламалар мен
басқа да баспа өнiмдерiн
дайындау
9   Қол қоюға ұсынылатын          2001 жылғы    Қазақстан Республикасының
құжаттарды дайындау және    15 желтоқсанға  Сыртқы iстер министрлігі
қол қою протоколын               дейін
қамтамасыз ету
10  Байланыс құралдарымен      сапар кезеңiнде  Қазақстан Республикасы
қамтамасыз ету                              Президентiнiң Іс
Басқармасы (келiсiм
бойынша)
---------------------------------------------------------------------------
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.