О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 декабря 2001 года N 1611
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан
проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменения в Закон
Республики Казахстан
Z952235_
"О налогах и других обязательных платежах в
бюджет".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О внесении изменения в Закон Республики Казахстан "О
налогах и других обязательных платежах в бюджет"
Статья 1. Внести изменение в Закон Республики Казахстан от 24 апреля
1995 года
Z952235_
"О налогах и других обязательных платежах в бюджет"
(Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1995 г., N 6, ст. 43; N
12, ст. 88; N 23, ст. 152; Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1996
г., N 1, ст. 180, 181; N 11-12, ст. 257; N 15, ст. 281; N 23-24, ст. 416; 1997 г., N 4, ст. 51; N 7, ст. 82; N 10, ст. 112; N 11, ст. 144; N 12, ст. 184, 188; N 13-14, ст. 195, 205; N 20, ст. 263; N 22, ст. 333; 1998 г., N 4, ст. 45; N 14, ст. 197, 201, 202; N 23, ст. 425; N 24, ст. 436, 442, 445; 1999 г., N 6, ст. 192, 193; N 20, ст. 731; N 21, ст. 786; N 23, ст. 928; N 24, ст. 1067; 2000 г., N 3-4, ст. 65, 66; N 10, ст. 234; 2001 г., N 3, ст. 16; N 10, ст. 124; N 13-14, ст. 173, 177; N 15-16, ст. 224, 238; N 17-18, ст. 241, 245; Закон Республики Казахстан от 10 октября 2001 года Z010247_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам оплаты труда и социальной защиты военнослужащих, сотрудников правоохранительных и других государственных органов", опубликованный в газетах "Егемен Казакстан" 13 октября 2001 года и "Казахстанская правда" 16 октября 2001 года):
подпункт 9) пункта 3 статьи 104-7 изложить в следующей редакции:
"9) все виды выплат военнослужащим, получаемые ими в связи с
исполнением обязанностей воинской службы, и сотрудникам органов внутренних
дел, получаемые ими в связи с исполнением служебных обязанностей;".
Статья 2. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2001 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 11 желтоқсан N 1611
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы"
Z952235_
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi
Мәжiлiсiнің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының
Заңы
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндетті төлемдер туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiс енгізу туралы
1-бап. "Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 24 сәуiрдегi
Z952235_
Заңына
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1995 ж., N 6, 43-құжат;
N 12, 88-құжат; N 23, 152-құжат; Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
Жаршысы, 1996 ж., N 1, 180, 181-құжаттар; N 11-12, 257-құжат; N 15,
281-құжат; N 23-24, 416-құжат; 1997 ж., N 4, 51-құжат; N 7, 82-құжат;
N 10, 112-құжат; N 11, 144-құжат; N 12, 184, 188-құжаттар; N 13-14, 195,
205-құжаттар; N 20, 263-құжат; N 22, 333-құжат; 1998 ж., N 4, 45-құжат;
N 14, 197, 201, 202-құжаттар; N 23, 425-құжат; N 24, 436, 442, 445-құжаттар; 1999 ж., N 6, 192, 193-құжаттар; N 20, 731-құжат; N 21, 786-құжат; N 23, 928-құжат; N 24, 1067-құжат; 2000 ж., N 3-4, 65, 66-құжаттар; N 10, 234-құжат; 2001 ж., N 3, 16-құжат; N 10, 124-құжат; N 13-14, 173, 177-құжаттар; N 15-16, 224, 238-құжаттар; N 17-18, 241, 245-құжаттар; 2001 жылғы 13 қазанда "Егемен Қазақстан" және 2001 жылғы 16 қазанда "Казахстанская правда" газеттерiнде жарияланған "Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiне әскери қызметшiлердің, құқық қорғау органдары және басқа да мемлекеттiк органдар қызметкерлерiнiң еңбегiне ақы төлеу және оларды әлеуметтiк қорғау мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 10 қазандағы Z010247_ Заңы) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн:
104-7-баптың 3-тармағының 9) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"9) әскери қызметшiлерге әскери қызмет мiндеттерiн орындауға
байланысты олар алатын және iшкi iстер органдарының қызметкерлерiне
қызметтiк мiндеттерiн орындауға байланысты олар алатын төлемдердiң барлық
түрлерiне;".
2-бап. Осы Заң 2001 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жуманазарова А.Б.