О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2001 года N 779
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 декабря 2001 года N 1741.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2001 года N 779 P010779_ "О мерах по организации погашения кредиторской задолженности упраздненного Дорожного фонда" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 21, ст. 264) следующие изменения:
в Правилах погашения кредиторской задолженности упраздненного
Дорожного фонда, утвержденным указанным постановлением:
в пункте 5:
в абзаце первом слова "не позднее 15 августа 2001 года" исключить;
в подпункте 7) слова "и кредиторской задолженности по счету 654
"Расчеты с Дорожным фондом" исключить;
в пункте 6:
в абзаце первом слова "не позднее 1 сентября 2001 года" исключить;
в подпункте 6) слова "и кредиторской задолженности по счету 654
"Расчеты с Дорожным фондом" исключить;
в пункте 7:
слова "не позднее 1 октября 2001 года" исключить;
в пункте 12:
слова "и его Филиалов" исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 маусымдағы N 779 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2001 жылғы 28 желтоқсан N 1741
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Таратылған Жол қорының кредиторлық берешегін өтеуді ұйымдастыру жөніндегі шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 8 маусымдағы N 779 P010779_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 21, 264-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Таратылған Жол қорының кредиторлық
берешегін өтеу ережесінде:
5-тармақта:
бірінші абзацта "2001 жылғы 15 тамыздан кешіктірмей" деген сөздер
алынып тасталсын;
7) тармақшада "және 654 "Жол қорымен есеп айырысу" шоты бойынша
кредиторлық берешектің" деген сөздер алынып тасталсын;
6-тармақта:
бірінші абзацта "2001 жылғы 1 қыркүйектен кешіктірмей" деген сөздер
алынып тасталсын;
6) тармақшада "және 654 "Жол қорымен есеп айырысу" шоты бойынша
кредиторлық берешектің" деген сөздер алынып тасталсын;
7-тармақта:
"2001 жылғы 1 қазаннан кешіктірмей" деген сөздер алынып тасталсын;
12-тармақта:
"және оның Филиалдарының деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.