О Шнейдмюллере В.В.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 февраля 2002 года N 168
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Шнейдмюллера Владимира Викторовича первым вице-Министром
транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

В.В.Шнейдмюллер туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 5 ақпан N 168
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Владимир Викторович Шнейдмюллер Қазақстан Республикасының Көлік және
коммуникациялар бірінші вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.