О Елекееве И.К., Толканчинове А.К.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 211
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. В соответствии с пунктом 1 статьи 26 Закона Республики Казахстан Z990453_ "О государственной службе" и на основании письменного заявления принять отставку Толканчинова Ануара Курманбаевича и освободить от должности вице-Министра юстиции Республики Казахстан.
2. Назначить Елекеева Ирака Касымовича вице-Министром юстиции Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

И.Қ.Елекеев, Ә.Қ.Толқаншынов туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 ақпан N 211
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Мемлекеттік қызмет туралы" Қазақстан Республикасы
Z990453_
Заңының 26-бабының 1-тармағына сәйкес және жазбаша өтінішінің негізінде
Әнуар Құрманбайұлы Толқаншыновтың отставкаға кетуі қабылдансын және
Қазақстан Республикасының Әділет вице-министрі қызметінен босатылсын.
2. Ирак Қасымұлы Елекеев Қазақстан Республикасының Әділет
вице-министрі болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.