О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 февраля 2002 года N 218
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2002 год (далее - План). <*>
Сноска. Пункт 1 с дополнениями - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865 .
2. Координацию законопроектной работы Правительства и контроль за выполнением настоящего постановления возложить на Министерство юстиции Республики Казахстан.
2-1. Государственным органам - разработчикам законопроектов, предусмотренных Планом, представлять законопроекты в Министерство юстиции и Правительство не позднее 20 числа месяца, определенного Планом. <*>
Сноска. Постановление дополнено новым пунктом 2-1 - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865 .
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 февраля 2002 года N 218
План законопроектных работ Правительства
Республики Казахстан на 2002 год
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 7 мая 2002 г. N 505    ; от 2 августа 2002 года N 865   ; от 14 ноября 2002 г. N 1205 ; от 10 декабря 2002 г. N 1296 ; от 29 декабря 2002 г. N 1438 .
--------------------------------------------------------------------
N!Наименование        !Разработчик!   Срок представления  !Лицо,
п/!законопроекта       !           !Минюст!Правите-!Парла- !ответс-
п !                    !           !      !льство  !мент   !твенное
!                    !           !      !        !       !за раз-
!                    !           !      !        !       !работку
!                    !           !      !        !       !и внесе-
!                    !           !      !        !       !ние за-
!                    !           !      !        !       !конопро-
!                    !           !      !        !       !ектов
!                    !           !      !        !       !(замес-
!                    !           !      !        !       !титель
!                    !           !      !        !       !первого
!                    !           !      !        !       !руково-
!                    !           !      !        !       !дителя
!                    !           !      !        !       !гос-
!                    !           !      !        !       !органа)
--!--------------------!-----------!------!--------!-------!--------
1  О правовом режиме    МВД, АЧС, МЮ январь февраль март  Отто И.И.
чрезвычайного положения
2  О военном положении   МО, МЮ     январь февраль март Сапаров М.М.
3  О государственной     МКИиОС     январь февраль март Рябченко
молодежной политике в                                О.Г.
Республике Казахстан
4  О внесении изменений и  СОП (по  январь февраль март  Куренбеков
дополнений в Указ       согла-                             А.Ж.
Президента Республики   сованию)
Казахстан, имеющий силу
Закона, от 3 октября
1995 года N 2483 "О
Службе охраны
Президента Республики
Казахстан"
5  О внесении изменений и  МЮ, МЭМР, январь февраль март  Шамсут-
дополнений в Кодекс       МГД,                         динов Р.Ш.
Республики Казахстан    Нацбанк
"Об административных    (по согла-
правонарушениях"        сованию),
Генпроку-
ратура
(по согла-
сованию)
6  О внесении изменений и  АРЕМ       январь февраль март Ойнаров
дополнений в некоторые                                    А.Р.
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам государст-
венной поддержки малого
предпринимательства
7  (строка исключена - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865  P020865_   ).

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 ақпан N 218
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
2. Үкіметтің заң жобалау жұмысын үйлестіру және осы қаулының  орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жүктелсін.
2-1. Жоспарда көзделген заң жобаларын әзiрлеушi мемлекеттiк органдар Әдiлет министрлiгiне және Yкiметке айдың 20-күнiнен кешiктiрмей Жоспарда белгiленген заң жобаларын ұсынсын.
Ескерту. 2-1-тармақпен толықтырылды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 14 ақпандағы
N 218 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспары
__________________________________________________________________
Р/! Заң жобасының атауы ! Әзірлеуші !     Ұсыну мерзімі
с !                     !           ! Әдмині ! Үкімет ! Парламент
N !                     !           !
__________________________________________________________________
1  Төтенше жағдайдың    ІІМ, ТЖА, ӘдМ  қаңтар   ақпан    наурыз
құқықтық режимі
туралы
__________________________________________________________________
2  Әскери жағдай        ҚорМ, ӘдМ      қаңтар   ақпан    наурыз
туралы
__________________________________________________________________
3  Қазақстан            МАКМ           қаңтар   ақпан    наурыз
Республикасындағы
мемлекеттік жастар
саясаты туралы
__________________________________________________________________
4  Қазақстан            ПКҚ (келісім   қаңтар   ақпан    наурыз
Республикасы         бойынша)
Президентінің
"Қазақстан Республи.
касы Президентінің
Күзет қызметі
туралы" 1995 жылғы
3 қазандағы N 2483
заң күші бар Жар.
лығына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
__________________________________________________________________
5  "Әкімшілік құқық     ӘдМ, ЭМРМ,     қаңтар   ақпан    наурыз
бұзушылық туралы"   МКМ, Ұлтбанк
Қазақстан           (келісім
Республикасының     бойынша), Бас
кодексіне өзгеріс.  прокуратура
тер мен толықты.    (келісім
рулар енгізу туралы бойынша)
___________________________________________________________________
6  Қазақстан Республика.  МБА          қаңтар   ақпан    наурыз
сының кейбір заң
кесімдеріне шағын
кәсіпкерлікті
мемлекеттік қолдау
мәселелері бойынша
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
___________________________________________________________________
7 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________

8  (исключена - N 505 от 07.05.2002 г.)
9  (строка исключена - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865  P020865_   ).
10 (строка исключена - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865  P020865_   ).
11 О внесении изменений и  МЮ, МВД,   февраль март апрель Рахимбе-
дополнений в Уголовный, АФП, КНБ                       ков Б.Г.
Уголовно-процессуальный (по согла-
и Уголовно-             сованию),
исполнительный кодексы  Генпроку-
ратура
(по согла-
сованию)
12 О внесении изменений и   КСА (по    февраль март апрель Лобач .
дополнений в Закон       согласо-                       С.В
Республики Казахстан "Об ванию),
исполнительном           МЮ, МФ,
производстве и статусе   Генпроку-
судебных исполнителей"   ратура (по
согласованию)
13 О внесении изменений и   МЮ, Агент- февраль март апрель Рахимбе-
дополнений в некоторые   ство по                        ков Б.Г.
законодательные акты     земресурсам
по вопросам государст-
венной регистрации
14 О внесении изменений и   МВД, МЮ,   февраль март апрель Отто И.И.
дополнений в Закон       Нацкомис-
Республики Казахстан      сия по
"Об административном     делам семьи
надзоре за лицами,       и женщин при
освобожденными из мест   Президенте РК
лишения свободы"         (по согласо-
ванию)
15 (строка исключена - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865  P020865_   ).
16 О государственном          МГД       март апрель  май   Нурпеисов
регулировании                                           К.А.
производства и оборота
табачных изделий
17 Об электронном документе  МТиК     апрель  май   июнь   Туякбаев
и электронной цифровой                                  Р.Ш.
подписи
18 (строка исключена - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865  P020865_   ).
19 (строка исключена - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865  P020865_   ).
20 Лесной кодекс             МПРООС    апрель май  июнь  Искаков
Республики Казахстан                                  Н.А.
21 О внесении изменений и    АРЕМ      апрель  май июнь  Амрин А.К.
дополнений в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам жилищно-
коммунальной сферы
22 О внесении изменений и     МЮ       апрель  май  июнь  Елекеев
дополнений в некоторые                                 И.К.
законодательные акты по
вопросам адвокатской
деятельности
23 О внесении изменений и     МЮ       апрель  май   июнь Елекеев
дополнений в некоторые                                 И.К.
законодательные акты по
вопросам нотариата
24 О внесении изменений и     МО       апрель  май   июнь Амрин Г.К.
дополнений в Закон
Республики Казахстан
"О статусе и социальной
защите военнослужащих и
членов их семей"
25 (строка исключена - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865  P020865_   ).

8  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.05.07. N 505 қаулысымен.
___________________________________________________________________
9  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________
10  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________
11 Қылмыстық, Қылмыстық ӘдМ, ІІМ, ҚПА, ақпан    наурыз   сәуір
іс жүргізу және      ҰҚК (келісім
Қылмыстық атқару     бойынша), Бас
кодекстеріне         прокуратура
өзгерістер мен       (келісім
толықтырулар         бойынша)
енгізу туралы
___________________________________________________________________
12 "Атқарушылық іс      СӘК (келісім   ақпан    наурыз   сәуір
жүргізу және сот     бойынша), ӘдМ,
орындаушыларының     ҚарМ, Бас про.
мәртебесі туралы"    куратура (келі.
Қазақстан Респу.     сім бойынша)
бликасының Заңына
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
___________________________________________________________________
13 Мемлекеттік тіркеу   ӘдМ, Жер ре.   ақпан    наурыз   сәуір
мәселелері бойынша   рурстары
кейбір заң           жөніндегі
кесімдеріне          агенттік
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
14 "Бас бостандығынан   ІІМ, ӘдМ, ҚР   ақпан    наурыз   сәуір
айыру орындарынан    Президенті
босатылған адамдарды жанындағы Отба.
әкімшілік қадағалау  сы және әйелдер
туралы" Қазақстан    істері жөнін.
Республикасының      дегі ұлттық
Заңына өзгерістер    комиссия
мен толықтырулар     (келісім
енгізу туралы        бойынша)
___________________________________________________________________
15  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________
16 Темекі бұйымдарының  МКМ            наурыз   сәуір    мамыр
өндірісі мен оның
айналымын мемлекет.
тік реттеу туралы
___________________________________________________________________
17 Электронды құжат     ККМ            сәуір    мамыр    маусым
және электронды
сандық қою туралы
___________________________________________________________________
18  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
__________________________________________________________________
19  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
__________________________________________________________________
20 Қазақстан Республика. ТОҚМ          сәуір    мамыр    маусым
сының Орман кодексі
___________________________________________________________________
21 Қазақстан Республика. МБА           сәуір    мамыр    маусым
сының кейбір заң
кесімдеріне тұрғын
үй-коммуналдық
саласы мәселелері
бойынша өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
22 Адвокаттық қызмет    ӘдМ            сәуір    мамыр    маусым
селелері бойынша
кейбір заң кесімде.
ріне өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
23 Нотариат мәселелері  ӘдМ            сәуір    мамыр    маусым
бойынша кейбір заң
кесімдеріне өзгеріс.
тер мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
24 "Әскери қызметшілер. ҚорМ           сәуір    мамыр    маусым
дің мәртебесі және
олар мен отбасы
мүшелерін әлеуметтік
қорғау туралы
"Қазақстан Республи.
касының Заңына
өзгерістер мен
толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
25  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________

26 (строка исключена - N 1205 от 14.11.2002 г.)
27 (строка исключена - постановлением Правительства РК от 2 августа 2002 года N 865  P020865_   ).
28 О внесении изменений    АДГС, МВД   апрель май  июнь   Абдрахимов
и дополнений в Закон                                   Г.Р.
Республики Казахстан
"О государственной
службе"
29 О микрокредитных        Нацбанк      май  июнь  июль   Сайденов
организациях            (по согла-                     А.Г.
сованию),
Нацкомиссия
по делам
семьи и
женщин при
Президенте
РК (по сог-
ласованию)
30 О внесении изменений     МЮ          май   июнь  июль  Рахимбеков
и дополнений в Закон                                   Б.Г.
Республики Казахстан
"Об оценочной
деятельности"
31 Об автомобильном        МТиК         май   июнь  июль  Есенгалиев
транспорте                                             Б.И.
32 О кредитных             Нацбанк      май   июнь  июль  Сайденов
товариществах           (по согла-                     А.Г.
сованию)
33 О рекламе               МЮ, АРЕМ,    май   июнь  июль Шамсут-
МКИиОС                       динов Р.Ш.,
Амрин А.К.,
Рябченко О.
34 (строка исключена - N 1205 от 14.11.2002 г.)
35 О внесении изменений    МЭиТ        июнь  июль август Андрющенко
и дополнений в Закон                                   А.И.
Республики Казахстан
"О лицензировании"
35-1 О внесении изменений и МЭМР       июнь июль  август  Карабалин
дополнений в некоторые                                У.С.
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам недрополь-
зования и проведения
нефтяных операций
36 О внесении изменений и    АС      июль август сентябрь Шокаманов
дополнений в некоторые                                 Ю.К.
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам статисти-
ческого учета
37 О безопасности и        МТиСЗН    июль август сентябрь Бахмутова
охране труда                                           Е.Л.
38 О внесении изменений и  МЭиТ      июль август сентябрь Муртазаев
дополнений в некоторые                                 М.А.
законодательные акты
Республики Казахстан по
вопросам стандартизации
и сертификации
39 Об информатизации        МТиК     июль август сентябрь Туякбаев
Р.Ш.
40 О внесении изменений и    МФ      июль август сентябрь Келимбетов
дополнений в Закон                                     К.Н.
Республики Казахстан
"О бюджетной системе"
40-1 (строка исключена - N 1205 от 14.11.2002 г.)
41 (исключена - N 1438 от 29.12.2002 г.)
42 О республиканском      МФ, МГД, август август сентябрь Келим-
бюджете на 2003 год    МЭиТ                            бетов К.Н.
43-45 (строки исключены - N 1205 от 14.11.2002 г.)
46 О внесении изменений и  АРЕМ     сен-   октябрь ноябрь  Ойнаров
дополнений в Закон               тябрь                  А.Р.
Республики Казахстан
"О конкуренции и
ограничении монополис-
тической деятельности"
47 Водный кодекс          МПРООС   сен-   октябрь ноябрь  Искаков
Республики                      тябрь                  Н.А.
Казахстан
47-1 О внесении            АФП  сентябрь октябрь  ноябрь Жашибеков
дополнений                                             Г.Б.
в Закон
Республики
Казахстан
"О национальном
архивном фонде
и архивах"
48 Об обязательном          АТиС    сен-  октябрь ноябрь Никитинский
страховании гражданско-          тябрь                Е.С.
правовой ответст-
венности туроператоров
и турагентов по договору
на оказание туристских
услуг
49 О рынке ценных бумаг    Нацбанк   октябрь ноябрь декабрь Сайденов
(по согла-                       А.Г.
сованию)
50 О внесении изменений и  Нацбанк   октябрь ноябрь декабрь Сайденов
дополнений в некоторые  (по согла-                       А.Г.
законодательные акты по сованию)
вопросам ипотечного
кредитования
51 О репродуктивных правах Минздрав октябрь ноябрь декабрь Айдарха-
человека и гарантиях их                                 нов А.
осуществления
52 О внесении изменений и  МТиСЗН   октябрь ноябрь декабрь Бахмутова
дополнений в Закон                                      Е.Л.
Республики Казахстан
"О труде в Республике
Казахстан"

26 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.11.14. N 1205 қаулысымен.
___________________________________________________________________
27  Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________
28 "Мемлекеттік қызмет  МҚА, ІІМ       сәуір    мамыр    маусым
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
29 Шағын несие беру     Ұлтбанк        мамыр    маусым   шілде
ұйымдары туралы      (келісім
бойынша), ҚР
Президенті
жанындағы
Отбасы
және әйелдер
істері жөнін.
дегі ұлттық
комиссия
(келісім
бойынша)
____________________________________________________________________
30 "Бағалау қызметі     ӘдМ            мамыр    маусым    шілде
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
31 Автомобиль көлігі    ККМ            мамыр    маусым    шілде
туралы
___________________________________________________________________
32 Несие серіктестік.   Ұлтбанк (келі. мамыр    маусым    шілде
тері туралы          сім бойынша)
___________________________________________________________________
33 Жарнама туралы       ӘдМ, МБА, МАКМ мамыр    маусым    шілде
___________________________________________________________________
34 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
__________________________________________________________________
35 "Лицензиялау туралы" ЭСМ            маусым    шілде     тамыз
Қазақстан Республи.
касының Заңына
өзгерістер мен то.
лықтырулар енгізу
туралы
___________________________________________________________________
35-1 Қазақстан          ЭМРМ           маусым    шiлде     тамыз
Республикасының                        Ұ.С. Қарабалин
кейбiр заң актi.
лерiне жер қойнау.
ын пайдалану және
мұнай операцияла.
рын жүргiзу мәсе.
лелерi бойынша
өзгерiстер мен
толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
36 Қазақстан Республи.  СА             шілде     тамыз    қыркүйек
касының кейбір заң
актілеріне статисти.
калық есеп мәселе.
лері бойынша өзгеріс.
тер мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
37 Еңбек қауіпсіздігі   ЕХҚМ           шілде     тамыз    қыркүйек
және оны қорғау
туралы
___________________________________________________________________
38 Қазақстан Республи.  ЭСМ            шілде     тамыз    қыркүйек
касының кейбір заң
актілеріне стандарт.
тау және сертифи.
каттау мәселелері
бойынша өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
39 Ақпараттандыру       ККМ            шілде     тамыз    қыркүйек
туралы
___________________________________________________________________
40 "Бюджет жүйесі       ҚарМ           шілде     тамыз    қыркүйек
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________
40-1 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________
41 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.12.29. N 1438 қаулысымен.
___________________________________________________________________
42 2003 жылға арналған  ҚарМ, МКМ,     тамыз    тамыз    қыркүйек
республикалық бюджет ЭСМ
туралы
___________________________________________________________________
43 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________
44 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________
45 Алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2002.08.02. N 865 қаулысымен.
___________________________________________________________________
46 "Бәсекелестік және   МБА           қыркүйек   қазан     қараша
монополиялық қызмет.
ті шектеу туралы"
Қазақстан Республи.
касының Заңына
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
___________________________________________________________________
47 Қазақстан Республи.  ТОҚМ          қыркүйек   қазан     қараша
касының Су кодексіне
өзгерістер мен толық.
тырулар енгізу туралы
___________________________________________________________________
47-1. "Ұлттық мұрағат  ҚПА  қыркүйек қазан  қараша  Жәшібеков Ғ.Б.
қоры мен
мұрағаттар
туралы"
Қазақстан
Республикасының
Заңына толық.
тырулар енгізу
туралы <*>
_________________________________________________________________
48 Туристік қызметтер   ТСА           қыркүйек   қазан     қараша
көрсетуге арналған
шарт бойынша
туроператорлар мен
турагенттердің аза.
маттық-құқықтық жауап.
кершілігін міндетті
сақтандыру туралы
___________________________________________________________________
49 Бағалы қағаздар      ҰлттықБанк     қазан    қараша   желтоқсан
рыногы туралы        (келісім
бойынша)
___________________________________________________________________
50 Кейбір заң актілері. ҰлттықБанк     қазан    қараша   желтоқсан
не ипотекалық        (келісім
несиелендіру мәсе.   бойынша)
лері бойынша
өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
туралы
___________________________________________________________________
51 Адамның өсімталдық   Денсаулық.     қазан    қараша   желтоқсан
құқықтары мен оларды    мині
жүзеге асыру кепіл.
діктері туралы
___________________________________________________________________
52 "Қазақстан Республи. ЕХҚМ           қазан    қараша   желтоқсан
касындағы еңбек
туралы" Қазақстан
Республикасының
Заңына өзгерістер
мен толықтырулар
енгізу туралы
___________________________________________________________________