О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 103
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2002 года N 286
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 января 2002 года N 103 P020103_ "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Агентства Республики Казахстан по государственным материальным резервам на 2002 год" следующие изменение и дополнение:
в пункте 1 цифры "1 и 2" заменить цифрами "1, 2, 3 и 4";
дополнить приложениями 3 и 4 согласно приложениям 1 и 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2002 года N 286
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 103
Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам ----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
500 "Информационно-вычислительное обслуживание Агентства
Республики Казахстан по государственным материальным резервам"
на 2002 год
1. Стоимость: 2100 тысяч тенге (два миллиона сто тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота"; постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 111 P010111_ "Положение об Агентстве Республики Казахстан по государственным материальным резервам".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обслуживание вычислительной и
организационной техники.
5. Задачи бюджетной программы: поддержка компьютерного оборудования и
оргтехники в рабочем состоянии.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 25 қаңтардағы N 103 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 наурыз N 286
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі
агенттігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған
паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы
25 қаңтардағы N 103
P020103_
қаулысына мынадай өзгеріс пен толықтыру
енгізілсін:
1-тармақтағы "1 және 2" деген сандар "1, 2, 3 және 4" деген сандармен
ауыстырылсын;
осы қаулыға 1 және 2-қосымшаларға сәйкес 3 және 4-қосымшалармен
толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 11 наурыздағы
N 286 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 103 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған
500 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер
жөніндегі агенттігіне ақпараттық-есептеу қызметін көрсету"
Республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 2100 мың теңге (екі миллион жүз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттік аппараттың жұмысын жетілдіру, бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427 U000427_ Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы, "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі туралы ереже" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 111 P010111_ Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: есептеу және ұйымдастыру
техникасына қызмет көрсету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: компьютерлік жабдықтарды және
ұйымдастыру техникасын жұмыс істейтін қалпында ұстау.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарла.!Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны)! Іске  ! Жауапты
!дар.!бағ.!малардың !iске асыру жөнiндегi iс-шаралар ! асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші    !                                !мерзiмi!
!коды!лама!бағдарла.!
!    !коды!малардың)!
!    !    !атауы    !
---------------------------------------------------------------------------
1!  2 !  3 !    4    !                  5             !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------

1  500        Информацион-  Настройка программ,      В        Агентство
но-вычисли-   систем, таких как        течение  Республики
тельное       Windоws, MS Оffiсе,      года     Казахстан по
обслуживание  антивирусы, ЮрИнфо.               государст-
Агентства     Оперативное устранение            венным мате-
Республики    возникающих ошибок                риальным
Казахстан по  и сбоев, поддержание в            резервам
государствен- рабочем состоянии,
ным материа-  обновление версий.
льным резер-  Организовать мероприя-
вам.          тия по обеспечению
информационной безопас-
ности и антивирусной
защиты.
Аренда коммуникационных
линий локальной сети.
Осуществлять контроль
за техническим состоя-
нием оргтехники и зап-
равка картриджей для
принтеров. Проводить
профилактические работы
и ремонт оборудования
согласно гарантии.
Оперативно устранять
возникающие неисправности
оборудования.
Обслуживание 20 компью-
теров, 3 матричных
принтеров, 8 лазерных
принтеров.
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: повышение
оперативности получения и обмена информацией, успешное внедрение средств
вычислительной техники в деятельность Агентства Республики Казахстан по
государственным материальным резервам, своевременное обновление
информационных ресурсов.
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 марта 2002 года N 286
Приложение 4
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 января 2002 года N 103
Агентство Республики Казахстан по государственным материальным резервам ----------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
600 "Обеспечение вычислительной и организационной техникой
Агентства Республики Казахстан по государственным материальным
резервам" на 2002 год
1. Стоимость: 6768 тысяч тенге (шесть миллионов семьсот шестьдесят восемь тысяч тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Указ Президента Республики Казахстан от 31 июля 2000 года N 427 U000427_ "О мерах по улучшению работы государственного аппарата, борьбе с бюрократизмом и сокращению документооборота", постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 111 P010111_ "Положение об Агентстве Республики Казахстан по государственным материальным резервам".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание информационной инфраструктуры
по учету государственных резервов.
5. Задачи бюджетной программы: приобретение современного
компьютерного оборудования и лицензионное программное обеспечение для
автоматизации учета государственных резервов.

1  500     Қазақстан    Windоws, MS Оffiсе, антивирус.  Жыл    Қазақстан
Республи.    тар, ЮрИнфо сияқты бағдарлама. бойында Республика.
касының      ларды, жүйелерді реттеу. Туын.         сының Мемле.
Мемлекеттік  дайтын қателер мен істен шығу.         кеттік мате.
материалдық  ды жедел қалпына келтіру, жұ.          риалдық ре.
резервтер    мыс қалпында ұстау, версияла.          зервтер жө.
жөніндегі    рын жаңарту. Ақпараттық қауіп.         ніндегі
агенттігіне  сіздікті және антивирустық             агенттігі
ақпараттық   қорғанысты қамтамасыз ету
-есептеу     бойынша шараларды ұйымдастыру.
қызметін     Жергілікті жүйенің коммуника.
көрсету      циялық желілерін жалға беру.
Ұйымдастыру техникасының
техникалық жағдайын бақылауды
және принтерлердің картридж.
дерін толтыруды іске асыру.
Кепілге сәйкес алдын алу
жұмыстары мен жабдықтарды
жөндеуді жүргізу. Жабдықтардың
туындайтын бұзылуын жедел
жөндеу. 20 компьютерге, 3
матрицалық принтерге, 8
лазерлік принтерге қызмет
көрсету.
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: ақпарат алу
және олармен алмасу жеделдігін арттыру, Қазақстан Республикасының
Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі қызметіне есептеу
техникасы құралдарын сәтті енгізу, ақпараттық ресурстарды мерзімінде
жаңарту.
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 11 наурыздағы
N 286 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 25 қаңтардағы
N 103 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасының
Мемлекеттiк материалдық резервтер жөнiндегi агенттiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
2002 жылға арналған
600 "Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк материалдық резервтер
жөніндегі агенттігін есептеу және ұйымдастыру техникасымен
қамтамасыз ету"
Республикалық бюджеттiк бағдарламасының
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 6768 мың теңге (алты миллион жеті жүз алпыс сегіз мың теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "Мемлекеттік аппараттың жұмысын жетілдіру, бюрократизмге қарсы күрес және құжат айналымын қысқарту жөніндегі шаралар туралы" 2000 жылғы 31 шілдедегі N 427 U000427_ Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы, "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық резервтер жөніндегі агенттігі туралы ереже" 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 111 P010111_ Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджет
қаржысы.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттік резервтердің есебі
жөніндегі ақпараттық инфрақұрылым құру.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттік резервтердің
есебін автоматтандыру үшін қазіргі заманғы компьютерлік жабдықтарды сатып
алу және лицензияланған программамен қамтамасыз ету.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N !Код  !Код  !Наименование!Мероприятия по реализации! Сроки !Ответственные
п/!прог-!под- !программ    !программы (подпрограммы) !реали- !исполнители
п !раммы!прог-!(подпро-    !                         !зации  !
!     !раммы!грамм)      !                         !       !
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
1 !   2 !   3 !      4     !             5           !    6  !       7
--!-----!-----!------------!-------------------------!-------!-------------
600        Обеспечение  Приобретение и установка  В        Агентство
вычислитель- компьютеров и оргтехники: течение  Республики
ной и орга-  1 множительной техники,   года     Казахстан по
низационной  20 компьютеров,10 принте-          государст-
техникой     ров, 1 сервера, 2 активных         венным
Агентства    сетевых оборудования               материальным
Республики   (HUB 12 нортовый).                 резервам
Казахстан    Разработка и внедрение
по государ-  программного обеспечения
ственным     по учету мобилизационного
материальным резерва и сопровождение
резервам     4 программных продуктов
на 20 пользователей
(антивирусная программа
АVР; программа гарантиро-
ванного стирания; 1-С
предприятия; MS WS-2000
Server)
___________________________________________________________________________
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: автоматизация
учета мобилизационного резерва, для сокращения времени обработки и
надежности хранения данных; обеспечение (доукомплектация) Агентства
Республики Казахстан по государственным материальным резервам современным
оборудованием.
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
N!Бағ.!Кіші!Бағдарла.!Бағдарламаны (кiшi бағдарламаны)! Іске  ! Жауапты
!дар.!бағ.!малардың !iске асыру жөнiндегi iс-шаралар ! асыру !орындаушылар
!лама!дар.!(кіші    !                                !мерзiмi!
!коды!лама!бағдарла.!
!    !коды!малардың)!
!    !    !атауы    !
---------------------------------------------------------------------------
1!  2 !  3 !    4    !                  5             !   6   !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  600     Қазақстан    Мынадай компьютерлер мен        Жыл    Қазақстан
Республи.    оргтехниканы:                  бойында Республика.
касының      1 көбейткіш техника, 20                сының Мемле.
Мемлекеттік  компьютер, 10 принтер, 1 сервер,       кеттік мате.
материалдық  2 активті жүйелік жабдық (NUB          риалдық ре.
резервтер    12 норттық) сатып алу және             зервтер жө.
жөніндегі    орнату.                                ніндегі
агенттігін   Жұмылдыру резервінің есебі             агенттігі
есептеу      бойынша программалық
және         қамтамасыз етуді әзірлеу,
ұйымдастыру  енгізу және 20 пайдаланушыға
техникасымен 4 программалық өнімді сүйемел.
қамтамасыз   деу (антивирустық программа
ету          АVР; кепілді өшіру программасы;
MS WS-2000 Sеrvеr).
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: жұмылдыру
резервінің есебін автоматтандыру; деректерді өңдеу уақытын қысқарту және
оларды сенімді сақтау; Қазақстан Республикасының Мемлекеттік материалдық
резервтер жөніндегі агенттігін қазіргі заманғы жабдықпен қамтамасыз ету
(толық жинақтылау).
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.