О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 2002 года N 324
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 P011715_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год" следующие изменения:
в приложении к указанному постановлению:
в разделе IV "Затраты":
в функциональной группе 3 "Общественный порядок и безопасность":
в подфункции 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
в программе 001 "Административные затраты":
в подпрограмме 001 "Аппарат центрального органа" цифру "152424" заменить цифрой "155344";
в подпрограмме 030 "Аппарат Комитета уголовно-исполнительной системы" цифру "100448" заменить цифрой "97528".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 18 наурыз N 324
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан
Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715
P011715_
қаулысына мынадай өзгерістер
енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
IV "Шығындар" бөлімінде:
3 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік" функционалдық тобында:
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер"
ішкі функциясында:
221 "Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі" әкімшісі бойынша:
001 "Әкімшілік шығындар" бағдарламасында:
001 "Орталық органның аппараты" кіші бағдарламасындағы "152424" деген
сан "155344" деген санмен ауыстырылсын;
030 "Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің аппараты" кіші
бағдарламасындағы "100448" деген сан "97528" деген санмен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.