Об утверждении Плана мероприятий по подготовке и проведению заседания Комитета Секретарей Советов безопасности государств-участников Договора о коллективной безопасности 11-12 апреля 2002 года в городе Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 2002 года N 339
Сноска. В заголовок внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2002 г. N 412 P020412_ .
В целях обеспечения организации и координации подготовки к проведению заседания Комитета Секретарей Советов безопасности государств-участников Договора о коллективной безопасности Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый План мероприятий по подготовке и проведению заседания Комитета Секретарей Советов безопасности государств-участников Договора о коллективной безопасности (далее - План).
2. Центральным исполнительным органам, акиму города Алматы, иным государственным органам Республики Казахстан (по согласованию) обеспечить выполнение мероприятий, предусмотренных Планом.
Сноска. В пункт 2 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2002 г. N 412 P020412_ .
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан обеспечить финансирование мероприятий, в том числе 2424045 (два миллиона четыреста двадцать четыре тысячи сорок пять) тенге на проживание руководителей делегаций, за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты".
Сноска. В пункт 3 внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10 апреля 2002 г. N 412 P020412_ .
4. Контроль за выполнением Плана возложить на Министерство иностранных дел Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 марта 2002 года N 339
План
мероприятий по подготовке и проведению
заседания Комитета Секретарей Советов безопасности
государств-участников Договора о коллективной безопасности
(11-12 апреля 2002 года, г. Алматы)
Сноска. Внесены изменения - постановлением Правительства РК от 10
апреля 2002 г. N 412
P020412_
.
___________________________________________________________________________
N  !       Мероприятия             ! Сроки      ! Ответственные           !
п/п!                               !исполнения  ! исполнители             !
___________________________________________________________________________
1.  Подготовка Программы проведения  до 1 апреля  Министерство иностранных
заседания Комитета Секретарей    2002 года    дел Республики Казахстан,
Советов безопасности                          Секретариат Совета
государств-участников Договора                безопасности Республики
о коллективной безопасности                   Казахстан
(далее - заседания)                           (по согласованию)
2.  Согласование состава делегаций,  до 10 апреля Министерство иностранных
составление графика заезда и     2002 года    дел Республики Казахстан,
отъезда участников заседания                  Секретариат Совета
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
3.  Решение вопросов финансирования  до 1 апреля  Министерство иностранных
мероприятий по подготовке и      2002 года    дел Республики Казахстан
проведению заседания
4.  Организация работы с             10-12        Пресс-служба Президента
представителями средств          апреля       Республики Казахстан
массовой информации              2002 года    (по согласованию),
Министерство культуры,
информации и
общественного согласия
Республики Казахстан
5.  Организация встреч и проводов    10-12        Министерство иностранных
официальных делегаций в          апреля       дел Республики Казахстан,
аэропорту города Алматы через    2002 года    Секретариат Совета
VIР-зал                                       безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство транспорта
и коммуникаций
Республики Казахстан,
аким города Алматы,
Таможенный комитет
Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан,
Пограничная служба
Комитета национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
6.  Обеспечение пролета над            -//-       Министерство транспорта
территорией Республики Казахстан              и коммуникаций Республики
спецсамолетов с делегациями                   Казахстан, Комитет
государств-участников встречи                 национальной безопасности
Республики Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Министерство обороны
Республики Казахстан
7.  Обеспечение стоянки, обслуживания  -//-       Министерство транспорта
и заправки спецсамолетов                      и коммуникаций Республики
Казахстан
8.  Транспортное обслуживание          -//-       Управление Делами
делегаций                                     Президента Республики
Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан
9.  Обеспечение безопасности           -//-       Министерство внутренних
дорожного движения, сопровождение             дел Республики Казахстан
машинами Комитета дорожной полиции
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан по маршрутам
следования делегаций
10. Обеспечение безопасности делегаций -//-       Комитет национальной
в аэропорту, по маршрутам                     безопасности Республики
следования, в местах проведения               Казахстан
мероприятий и проживания                      (по согласованию),
(по программе)                                Министерство внутренних
дел Республики Казахстан
11. Медицинское обслуживание членов    -//-       Управление Делами
официальных делегаций и                       Президента Республики
сопровождающих лиц                            Казахстан
(по согласованию)
12. Организация размещения и питания   -//-       Министерство иностранных
делегаций                                     дел Республики Казахстан,
Управление Делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию),
аким города Алматы
13. Техническое оформление зала       10-12       Министерство иностранных
проведения встречи                апреля      дел Республики Казахстан,
(государственные флаги,           2002 года   Секретариат Совета
настольные таблички и флажки,                 безопасности Республики
цветы, микрофоны)                             Казахстан
(по согласованию),
Управление Делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
14. Оборудование комнаты для           -//-       Министерство иностранных
Секретариата Совета коллективной              дел Республики Казахстан,
безопасности (оснащение                       Управление Делами
организационной техникой,                     Президента Республики
телефонной связью, канцелярскими              Казахстан
товарами)                                     (по согласованию),
Секретариат Совета
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
15. Изготовление бэйджей для членов   к 10        Министерство иностранных
делегации, сопровождающих лиц,    апреля      дел Республики Казахстан,
прессы и охраны                   2002 года   Управление Делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
16. Изготовление подарочных наборов    -//-       Министерство иностранных
для глав и членов делегаций,                  дел Республики Казахстан,
а также программ и другой                     Управление Делами
печатной продукции                            Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
17. Подготовка схемы рассадки в зале   -//-       Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Секретариат Совета
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
18. Освещение в средствах массовой    10-12       Министерство иностранных
информации (приглашение,          апреля      дел Республики Казахстан,
регистрация, оборудование         2002 года   Пресс-служба Президента
пресс-центра, расположение по                 Республики Казахстан
пулам в зале операторов                       (по согласованию),
телерадиокомпаний и личной                    Министерство культуры,
прессы)                                       информации и
общественного согласия
Республики Казахстан
19. Проведение пресс-конференции      12 апреля   Министерство иностранных
с участием Глав делегаций         2002 года   дел Республики Казахстан,
Министерство культуры,
информации и
общественного согласия
Республики Казахстан
20. Организация встречи Глав           -//-       Протокольная служба
делегаций с Президентом                       Президента Республики
Республики Казахстан                          Казахстан
(по согласованию),
Управление Делами
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию),
Министерство иностранных
дел Республики Казахстан,
Секретариат Совета
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
21. Подготовка тезисов для            к 10        Министерство иностранных
Президента Республики Казахстан   апреля      дел Республики Казахстан,
к встрече с Главами делегаций     2002 года   Секретариат Совета
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
Пресс-служба Президента
Республики Казахстан
(по согласованию)
22. Подготовка тезисов и               -//-       Министерство иностранных
справочно-аналитических                       дел Республики Казахстан
материалов по повестке дня                    (созыв), Секретариат
заседания для Помощника                       Совета безопасности
Президента по вопросам                        Республики Казахстан
национальной безопасности -                   (по согласованию),
Секретаря Совета безопасности                 Министерство внутренних
Республики Казахстан Тажина М.М.              дел Республики Казахстан,
Министерство обороны
Республики Казахстан,
Комитет национальной
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
Таможенный комитет
Министерства
государственных доходов
Республики Казахстан,
Агентство Республики
Казахстан по миграции и
демографии
23. Организация приема от имени       11 апреля   Министерство иностранных
Помощника Президента по вопросам  2002 года   дел Республики Казахстан,
национальной безопасности -                   Управление Делами
Секретаря Совета безопасности                 Президента Республики
Республики Казахстан Тажина М.М.              Казахстан
(по согласованию),
Секретариат Совета
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию)
24. Организация общей фотосъемки      12 апреля   Министерство иностранных
делегаций                         2002 года   дел Республики Казахстан,
Протокольная служба
Президента Республики
Казахстан
(по согласованию)
25. Разработка и организация          10-12       Министерство культуры,
культурной программы для          апреля      информации и
членов делегаций                  2002 года   общественного согласия
Республики Казахстан,
Секретариат Совета
безопасности Республики
Казахстан
(по согласованию),
аким города Алматы
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

2002 жылғы 11-12 сәуiрде Алматы қаласында Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң Қауiпсiздiк кеңестері Хатшылары комитетiнiң мәжiлiсiн дайындау және өткiзу жөнiндегi іс-шаралар жоспарын бекiту туралы <*>
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 19 наурыз N 339
Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң Қауiпсiздiк кеңестерi Хатшылары комитетiнiң мәжiлiсiн өткiзуге дайындықты ұйымдастыру мен үйлестiрудi қамтамасыз ету мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң Қауiпсiздiк кеңестерi Хатшылары комитетiнiң мәжiлiсiн дайындау және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекiтiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары, Алматы қаласының әкiмi, өзге де мемлекеттiк органдары (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шаралардың орындалуын қамтамасыз етсiн.
Ескерту. Тақырыбы және 2-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.10. N
412 қаулысымен. P020412_
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен iс-шараларды, оның iшiнде делегациялар басшыларының тұруын 2424045 (екі миллион төрт жүз жиырма төрт мың қырық бес) теңге сомасында қаржыландыруды қамтамасыз етсiн.
Ескерту. 3-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.10. N 412
қаулысымен.
P020412_
4. Жоспардың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгiне жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң
2002 жылғы 19 наурыздағы
N 339 қаулысымен
бекітілген
Ұжымдық қауiпсiздiк туралы шартқа қатысушы мемлекеттердiң
Қауiпсiздiк кеңестері Хатшылары Комитетiнiң мәжiлiсiн дайындау
және өткiзу жөнiндегi iс-шаралар
ЖОСПАРЫ
(Алматы қаласы, 2002 жылғы 11-12 сәуiр)
Ескерту. Жоспар өзгерді - ҚР Үкіметінің 2002.04.10. N 412
қаулысымен.
P020412_
___________________________________________________________________________
р/с          Iс-шаралар              Орындалу      Жауапты орындаушылар
N                                    мерзімі
___________________________________________________________________________
1   Ұжымдық қауiпсiздiк туралы       2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
шартқа қатысушы мемлекеттердiң   1 сәуірге   Сыртқы iстер министрлiгi,
Қауiпсiздiк кеңестерi Хатшылары     дейін    Қазақстан Республикасы
Комитетiнiң мәжiлiсiн өткiзу                 Қауiпсiздiк кеңесiнiң
бағдарламасын дайындау                       Хатшылығы (келiсiм
бойынша)
2   Делегациялар құрамын келiсу,     2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжiлiске қатысушылардың келу    10 сәуiрге  Сыртқы iстер министрлiгi,
және кету кестесiн жасау           дейiн     Қазақстан Республикасы
Қауiпсiздiк кеңесiнiң
Хатшылығы (келiсiм
бойынша)
3   Мәжiлiстi дайындау және өткiзу   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
жөнiндегi iс-шараларды қаржы.    1 сәуiрге   Сыртқы iстер министрлiгi
ландыру мәселелерiн шешу           дейін
4   Бұқаралық ақпарат құралдары      2002 жылғы  Қазақстан Республикасы
өкiлдерiмен жұмысты ұйымдастыру  10-12 сәуiр Президентінің Баспасөз
қызметi (келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлігі
5   Ресми делегацияларды Астана      2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
қаласының әуежайында VIР-залы    10-12 сәуiр Сыртқы iстер министрлiгi,
арқылы қарсы алуды және шығарып              Қазақстан Республикасы
салуды ұйымдастыру                           Қауiпсiздiк кеңесiнiң
Хатшылығы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Көлiк және
коммуникациялар
министрлiгi, Алматы
қаласының әкiмi, Қазақстан
Республикасы Мемлекеттiк
кiрiс министрлiгiнiң
Кеден комитетi, Қазақстан
Республикасы Ұлттық
қауiпсiздiк комитетiнiң
Шекара қызметi (келiсiм
бойынша)
6   Кездесуге қатысушы мемлекеттер    -//-       Қазақстан Республикасының
делегацияларының арнайы ұшақтар.             Көлiк және коммуникациялар
мен Қазақстан Республикасының                министрлiгi, Қазақстан
аумағы арқылы ұшып өтуiн                     Республикасының Ұлттық
қамтамасыз ету                               қауiпсiздiк комитетi
(келiсiм бойынша),
Қазақстан Республикасының
Сыртқы iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлiгi
7   Арнайы ұшақтардың тұрағын,         -//-      Қазақстан Республикасының
оларға қызмет көрсетудi және                 Көлiк және коммуникациялар
жанармай құюды қамтамасыз ету                министрлiгi
8   Делегацияларға көлiктiк қызмет     -//-      Қазақстан Республикасы
көрсету                                      Президентiнiң Iс
басқармасы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi
9   Жол қозғалысы қауiпсiздiгiн        -//-      Қазақстан Республикасының
қамтамасыз ету, делегациялардың              Ішкi iстер министрлiгi
жол жүру бағыттары бойынша
Қазақстан Республикасы Iшкi
iстер министрлiгiнiң Жол
полициясы басқармасы
машиналарының iлесiп жүруi
10  Әуежайда, жол жүру бағыттары     2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
бойынша, iс-шараларды өткiзетiн  10-12 сәуiр Ұлттық қауiпсiздiк
және тынығу орындарында                      комитетi (келiсiм
(бағдарлама бойынша) делегация.              бойынша), Қазақстан
лардың қауiпсiздiгiн қамтамасыз              Республикасының Ішкi iстер
ету                                          министрлiгі
11  Ресми делегациялардың мүшелерi     -//-      Қазақстан Республикасы
және олармен бiрге жүретiн                   Президентiнiң Iс
адамдарға медициналық қызмет                 басқармасы (келiсiм
көрсету                                      бойынша)
12  Делегацияларды орналастыруды       -//-      Қазақстан Республикасының
және тамақтандыруды ұйымдастыру              Сыртқы iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Іс
басқармасы (келiсiм
бойынша), Алматы
қаласының әкiмi
13  Кездесулер өтетiн залды            -//-      Қазақстан Республикасының
техникалық жабдықтау (мемлекет.              Сыртқы iстер министрлiгi,
тiк жалаулар, үстелге қойылатын              Қазақстан Республикасы
көрсеткiш тақтайшалар мен                    Қауiпсiздiк кеңесiнiң
жалаушалар, гүлдер, микрофондар)             Хатшылығы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы
Президентiнiң Iс
басқармасы (келiсiм
бойынша)
14  Ұжымдық Қауiпсiздiк кеңесi         -//-      Қазақстан Республикасының
Хатшылығының бөлмесiн жабдықтау              Сыртқы iстер министрлiгi,
(ұйымдастыру техникасымен,                   Қазақстан Республикасы
телефон байланысымен, кеңсе                  Президентiнiң Iс
бұйымдарымен жарақтандыру)                   басқармасы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Қауiпсiздiк
кеңесiнiң Хатшылығы
(келiсiм бойынша)
15  Делегациялар мүшелерiне, бiрге   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
жүретiн адамдарға, баспасөз және 10 сәуiрге  Сыртқы iстер министрлiгi,
күзет қызметiне бэйдждер жасау      дейiн    Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Iс
басқармасы (келiсiм
бойынша)
16  Делегациялардың басшылары мен      -//-      Қазақстан Республикасының
мүшелерi үшiн сыйлықтар                      Сыртқы iстер министрлiгi,
жиынтығын, сондай-ақ бағдарлама.             Қазақстан Республикасы
лар және басқа да баспа                      Президентiнiң Іс
бұйымдарын дайындау                          басқармасы (келiсiм
бойынша)
17  Залда отырғызудың схемасын       2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
дайындау                         10 сәуiрге  Сыртқы iстер министрлiгi,
дейiн     Қазақстан Республикасы
Қауiпсiздiк кеңесiнiң
Хатшылығы (келiсiм
бойынша)
18   Бұқаралық ақпарат құралдарында  2002 жылғы  Қазақстан Республикасы
жария ету (шақыру, тiркеу,         10-12    Сыртқы iстер министрлiгi,
баспасөз орталығын жабдықтау      сәуірге   Қазақстан Республикасы
теле-радио компанияларының         дейін    Президентінің Баспасөз
операторлары мен жеке баспасөзi.            қызметі (келiсiм бойынша),
нiң өкiлдерiн залдағы пулдар                Қазақстан Республикасының
бойынша орналастыру                         Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлiгi
19   Делегациялар басшыларының       2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
қатысуымен баспасөз мәслихатын   12 сәуiр   Сыртқы iстер министрлiгi,
өткiзу                                      Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келiсiм
министрлiгi
20   Делегациялар басшыларының         -//-      Қазақстан Республикасы
Қазақстан Республикасы                      Президентiнiң Протокол
Президентiмен кездесуiн                     қызметi (келiсiм бойынша),
ұйымдастыру                                 Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Iс
басқармасы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасының Сыртқы
iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасы
Қауiпсiздiк кеңесiнiң
Хатшылығы (келiсiм
бойынша)
21  Қазақстан Республикасы           2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
Президентінің делегациялар       10 сәуірге  Сыртқы iстер министрлiгi,
басшыларымен кездесуіне            дейін     Қазақстан Республикасы
арналған тезистерді дайындау                 Қауiпсiздiк кеңесiнiң
Хатшылығы (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Президентiнiң
Баспасөз қызметi (келiсiм
бойынша)
22  Президенттiң Ұлттық қауiпсiздiк  2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәселелерi жөнiндегi көмекшiсi - 10 сәуiрге  Сыртқы iстер министрлiгi
Қазақстан Республикасы Ұлттық      дейін     (жинау), Қазақстан
қауiпсiздiк кеңесiнiң хатшысы                Республикасы Қауiпсiздiк
М.М.Тәжин үшін мәжiлiстiң күн                кеңесiнiң Хатшылығы
тәртiбi бойынша тезистер мен                 (келiсiм бойынша),
анықтамалық талдау материалдарын             Қазақстан Республикасының
дайындау                                     Ішкi iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрлiгi,
Қазақстан Республикасының
Ұлттық қауiпсiздiк
комитетi (келiсiм
бойынша), Қазақстан
Республикасы Мемлекеттiк
кiрiс министрлiгiнiң
Кеден комитетi, Қазақстан
Республикасының Көшi-қон
және демография жөнiндегi
агенттiгi
23  Президенттiң Ұлттық қауiпсiздiк  2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәселелерi жөнiндегi көмекшiсi -  11 сәуiр   Сыртқы iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасы Ұлттық                Қазақстан Республикасы
қауiпсiздiк кеңесiнiң хатшысы                Президентiнiң Іс
М.М.Тәжиннiң атынан қабылдау                 басқармасы (келiсiм
ұйымдастыру                                  бойынша), Қазақстан
Республикасы Қауiпсiздiк
кеңесiнiң Хатшылығы
(келiсiм бойынша)
24  Делегациялардың ортақ суретке    2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
түсуiн ұйымдастыру                12 сәуір   Сыртқы iстер министрлiгi,
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Протокол
қызметi (келiсiм бойынша)
25  Делегациялар мүшелерi үшiн       2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәдени бағдарлама әзiрлеу және     10-12     Мәдениет, ақпарат және
ұйымдастыру                        сәуір     қоғамдық келiсiм
министрлiгi, Қазақстан
Республикасы Қауiпсiздiк
кеңесiнiң Хатшылығы
(келiсiм бойынша), Алматы
қаласының әкiмi
___________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.