Об утверждении перечней форм государственной статистической отчетности Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2002 года N 360. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 февраля 2003 г. N 217
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень форм общегосударственной статистической отчетности Республики Казахстан;
2) перечень форм ведомственной статистической отчетности Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 27 марта 2002 года N 360
Перечень
форм общегосударственной статистической
отчетности Республики Казахстан
--------------------------------------------------------------------------
N  !Код    !Наименование   !Индекс!Пе- !  Респонденты             !Срок !
п/п !формы  !формы, дата и  !формы !рио-!                          !пред-!
!по     !N приказа      !      !дич-!                          !став-!
!ОКУД   !Агентства по   !      !но- !                          !ления!
!       !статистике об  !      !сть !                          !     !
!       !утверждении    !      !    !                          !     !
--------------------------------------------------------------------------
1  !   2   !       3       !   4  !  5 !               6          !  7  !
--------------------------------------------------------------------------
Статистика межотраслевого баланса
1.   0606504 Отчет о наличии  11    Го-  Юридические лица, их        5
и движении             до-  филиалы и                   апреля
основных               вая  представительства, со       после
средств и                   списочной численностью      отчет-
нематериальных              работающих свыше 50         ного
активов                     человек, государственные    года
за ..... год                учреждения, организации
(02.07.2001 г.              здравоохранения и
N 28-с)                     образования, банки,
страховые и общественные
организации, независимо
от численности работающих
2.   0606036 Основные         При-  Го-  Юридические лица, их        5
средства,        ложе- до-  филиалы и представительства июня
используемые в   ние   вая  со списочной                после
предпринима-     к          численностью работников     отчет-
тельской         фор-       свыше 50 человек, а также   ного
деятельности     ме 11      банки и страховые           года
(26.12.2001 г.   (го-       организации независимо от
N 63-с)          до-        численности работников
вая)

Қазақстан Республикасының мемлекеттік статистикалық есептелік нысандарының тізбелерін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 27 наурыз N 360. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.02.28. N 217 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған:
1) Қазақстан Республикасының жалпымемлекеттік статистикалық есептілік нысандарының тізбесі;
2) Қазақстан Республикасының ведомстволық статистикалық есептілік нысандарының тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 27 наурыздағы
N 360 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасының жалпымемлекеттік статистикалық
есебі нысандарының тізбесі
N !  БҚЖЖ  ! Нысанның атауы,!Нысанның! Кезең.! Респонденттер ! Табыс ету
р/р! бойынша!   Статистика   ! индексі! ділігі!               !  мерзімі
!нысанның!    жөніндегі   !        !       !               !
!  коды  !   агенттіктің  !        !       !               !
!        !бекіткені туралы!        !       !               !
!        ! бұйрықтың күні !        !       !               !
!        !      мен N     !        !       !               !
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Салааралық баланс статистикасы
1.  0606504  ..... жылғы         11    Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
негізгі құрал-                    лердің тізімдік  жылдан
жабдықтар мен                     саны 50 адамнан  кейінгі
бейматериалдық                    асатын заңды     5-сәуір
активтердің                       тұлғалар, олар.
нақты бары және                   дың филиалдары
қозғалысы туралы                  мен өкілдіктері;
есеп (02.07.2001                  мемлекеттік ме.
ж. N 28-с)                        кемелер, денсау.
лық сақтау және
білім беру
ұйымдары, банктер,
сақтандыру және
қоғамдық ұйымдар,
жұмыс істеушілер
санына
байланыссыз
2.  0606036  Кәсіпкерлік         11    Жылдық  Қызметкерлердің  Есепті
қызметте пайдала. (жылдық)        тізімдік саны    жылдан
нылатын негізгі   нысанына        50 адамнан       кейінгі
құрал-жабдықтар   қосымша         асатын заңды     5-маусым
(26.12.2001 ж.,                   тұлғалар, олар.
N 63-с)                           дың филиалдары
мен өкілдіктері,
сондай-ақ қызмет.
керлер санына
байланыссыз
банктер мен
сақтандыру
ұйымдары

3.   0606041 Отчет об         1-    Го-  Юридические лица со         15
использовании    СНС   до-  списочной численностью      мая
продукции        (ус-  вая  работающих, включая         после
(товаров,        лу-        филиалы, свыше 50 человек,  отчет-
услуг)           ги)        с основными видами          ного
и движении                  деятельности: "Торговля",   года
товарно-                    "Образование",
материальных)               "Гостиницы и рестораны",
запасов                     "Транспорт и связь",
предприятия                 "Здравоохранение и
сферы услуг                 социальные услуги",
за .... год                 "Операции с недвижимым
(02.07.2001 г.              имуществом, аренда и
N 28-с)                     услуги предприятиям",
"Прочие коммунальные,
социальные и персональные
услуги"
4.   0606038 Отчет об         1-    Го-  Юридические лица со         4 мая
использовании    СНС   до-  списочной численностью      после
продукции        (сх)  вая  работающих, включая         отчет-
(товаров,                   филиалы, свыше 50 человек,  ного
услуг) и                    с основным видом            года
движении                    деятельности "Сельское
товарно-                    хозяйство, охота и лесное
материальных                хозяйство"
запасов
сельскохозяй-
ственного
предприятия
за .... год
(02.07.2001 г.
N 28-с)
5.   0606039 Отчет об         1-    Го-  Юридические лица со         10
использовании    СНС   до-  списочной численностью      июня
продукции      (пром)  вая  работающих, включая         после
(товаров и                  филиалы, свыше 50 человек,  отчет-
услуг) и                    с основными видами          ного
движении                    деятельности                года
товарно-                    "Горнодобывающая
материальных                промышленность",
запасов                     "Обрабатывающая
промышленного               промышленность",
(строительного)             "Производство и
предприятия                 распределение
за .... год                 электроэнергии, газа и
(02.07.2001 г.              воды", "Строительство",
N 28-с)                     "Рыболовство и рыбоводство"
6.   0606028 Основные         2-МП  Го-  Юридические лица,           31
показатели             до-  занимающиеся                марта
деятельности           вая  предпринимательской         после
малого                      деятельностью, со списочной отчет-
предприятия                 численностью работающих     ного
за .... год                 менее 50 человек, кроме     года

3.  0606041  ..... жылғы       1-СНС   Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
өнімді (тауар,    (қызмет)        дің тізімдік саны   жылдан
қызмет) пайдалану                 50 адамнан асатын,  кейінгі
және қызмет                       негізгі қызмет      15-мамыр
көрсету саласын.                  түрлері: "Сауда",
дағы кәсіпорын.                   "Білім беру",
дардың тауар-                     "Қонақ үйлер мен
материалдық                       мейрамханалар",
қорларының                        "Көлік және бай.
қозғалысы туралы                  ланыс", "Денсаулық
есеп                              сақтау және әлеу.
(02.07.2001 ж.                    меттік қызметтер",
N 28-с)                           "Жылжымайтын мүлік.
пен операциялар,
кәсіпорындарға
жалға беру және
қызмет көрсету",
"Өзге де коммунал.
дық, әлеуметтік
және дербес
қызметтер" болатын
заңды тұлғалар
филиалдарын қоса
4.  0606038  ..... жылғы       1-СНС   Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
ауыл шаруашылығы  (аш)            дің тізімдік саны   жылдан
кәсіпорындарының                  50 адамнан асатын,  кейінгі
өнімін (тауар,                    негізгі қызмет      4-мамыр
қызмет) пайдалану                 түрі: "Ауыл шаруа.
және тауар-матер.                 шылығы, аң аулау
иалдық қорларының                 және орман шаруа.
қозғалысы туралы                  шылығы" болатын
есеп                              заңды тұлғалар
(02.07.2001 ж.                    филиалдарын қоса
N 28-с)
5.  0606039  ..... жылғы өнер. 1-СНС   Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
кәсіп (құрылыс)   (өнер.          дің тізімдік саны   жылдан
кәсіпорындарының  кәсіп)          50 адамнан асатын,  кейінгі
өнімін (тауар,                    негізгі қызмет     10-маусым
қызмет) пайдалану                 түрі: "Кен өндіру
және тауар-матер.                 өнеркәсібі", "Өңдеу
иалдық қорларының                 өнеркәсібі", "Электр
қозғалысы туралы                  энергия, газ және
есеп                              су өндіру және бөлу",
(02.07.2001 ж.                    "Құрылыс", "Балық
N 28-с)                           аулау және балық
шаруашылығы" болатын
заңды тұлғалар
филиалдарын қоса
6.  0606028  ..... жылғы кіші  2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
кәсіпорын қыз.                    дің тізімдік саны   жылдан
меттерінің негіз.                 50 адамнан аспай.   кейінгі
гі көрсеткіштері                  тын, денсаулық     31-наурыз

(27.07.2001 г.              организаций здравоохранения
N 47-с)                     и образования, банков,
страховых и общественных
организаций (код ОКЭД 91)
Отчет об         При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
услугах          ло-   до-  численностью работающих     марта
почтовой связи   же-   вая  менее 50 человек, с         после
за .... год      ние        основным и вторичным        отчет-
к          видами деятельности "Услуги ного
фор-       почтовой связи"             года
ме         (код ОКЭД 64.1) и работающие
2-МП       согласно выданным лицензиям
(за исключением ОАО
"Казпочта")
Отчет об         При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
услугах          ло-   до-  численностью работающих     марта
электрической    же-   вая  менее 50 человек, с         после
связи            ние        основным и вторичным        отчет-
за .... год      к          видами деятельности         ного
фор-       "Услуги электрической       года
ме         связи" (код ОКЭД 64.2)
2-МП       и работающие согласно
выданным лицензиям (за
исключением ОАО
"Казахтелеком" и ОАО
"Казтелерадио")
Отчет о          При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
продукции и      ло-   до-  численностью работающих     марта
услугах          же-   вая  менее 50 человек, с         после
транспорта       ние        основным видом              отчет-
по видам         к          экономической               ного
сообщений        фор-       деятельности - "Транспорт"  года
за .... год      ме         (код ОКЭД 60-63, кроме
2-МП       63.3)
Отчет о          При-  Го-  Предприятия со списочной    До 10
наличии и        ло-   до-  численностью работающих     фев-
работе           же-   вая  менее 50 человек,           раля
автотранспорта   ние        имеющие на своем балансе    после
за .... год      к          или арендующие              отчет-
фор-       автотранспорт, а также      ного
ме         взявшие автотранспорт по    года
2-МП       лизингу
Отчет            При-  Го-  Предприятия со списочной    До 30
предприятий об   ло-   до-  численностью работающих     марта
объеме услуг     же-   вая  менее 50 человек, с         после
по организации   ние        основным видом              отчет-
отдыха,          к          экономической               ного
культурных и     фор-       деятельности "Услуги по     года
спортивных       ме-        организации отдыха,
мероприятий      2-МП       культурных и спортивных
за .... год                 мероприятий" (код ОКЭД 92)
Отчет            При-  Го-  Предприятия со списочной    До 30
предприятий об   ло-   до-  численностью работающих     марта
оказанных        же-   вая  менее 50 человек, с         после
компьютерных     ние        основным видом              отчет-
услугах,         к          экономической деятельности  ного
связанных с      фор-       "Компьютерные услуги,       года
ними услугах, а  ме         связанные с ними услуги, а
также услугах в  2-МП       также услуги в области
области                     исследований и разработок

(27.07.2001 ж.                    сақтау және білім,
N 47-с)                           банктер, сақтандыру
және қоғамдық ұйым.
дардан басқа (ЭҚЖЖ
91 коды) кәсіпкерлік
қызметімен шұғылда.
натын заңды тұлғалар
..... жылғы пошта 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
байланысының      нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
көрсеткен қызмет. қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
тері туралы есеп                  тын, негізгі және   25-нау.
екінші қызмет түрі  рызға
"Пошта байланысының дейін
қызмет көрсетулері"
(ЭҚЖЖ 64.1 коды)
болатын және беріл.
ген лицензияға орай
жұмыс істейтін
кәсіпорындар
("Қазпошта" ААҚ
қоспағанда)
..... жылғы электр 2-КК   Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
байланысының      нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
көрсеткен қызмет. қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
тері туралы есеп                  тын, негізгі және   25-нау.
екінші қызмет түрі  рызға
"Электр байланыс.   дейін
ының қызмет
көрсетулері"
(ЭҚЖЖ 64.2 коды)
болатын және беріл.
ген лицензияға орай
жұмыс істейтін
кәсіпорындар
("Қазақтелеком" ААҚ
және "Қазпошта" ААҚ
қоспағанда)
..... жылғы өнім. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
дер мен байланыс  нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
түрлері бойынша   қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
көлікпен көрсе.                   тын, негізгі эко.   25-нау.
тілген қызмет                     номикалық қызмет    рызға
туралы есеп                       түрі "Көлік"        дейін
(ЭҚЖЖ 60-63 коды,
63.3 басқа)
болатын
кәсіпорындар
..... жылғы нақты 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
бары және авто.   нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
көлік жұмыстары   қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
туралы есеп                       тын, өз балансында  10-ақ.
немесе жалға алған  панға
автокөлігі бар,     дейін
сондай-ақ автокө.
лікті лизинг
бойынша алған
кәсіпорындар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың дема. нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
лыс, мәдени және  қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
спорттық шаралар.                 тын, негізгі эко.   30-нау.
ды ұйымдастыру                    номикалық қызмет    рызға
бойынша көрсеткен                 түрі "Демалыс,      дейін
қызметтерінің                     мәдени және
көлемі туралы есеп                спорттық шараларды
ұйымдастыру бойынша
қызмет көрсету"
(ЭҚЖЖ 92 коды)
болатын
кәсіпорындар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың ком.  нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
пьютерлік және    қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
соған байланысты                  тын, негізгі эко.   30-нау.
қызмет көрсету,                   номикалық қызмет    рызға
сондай-ақ зерттеу                 түрі "Компьютерлік  дейін
және әзірлеу                      және соған байла.
саласында көрсе.                  нысты қызмет
тілген қызметтер                  көрсету, сондай-ақ
туралы есеп                       зерттеу және әзір.
леу саласында
көрсетілген
қызметтер" (ЭҚЖЖ

исследований                (код ОКЭД 72, 73)
и разработок
за .... год
Отчет            При-  Го-  Предприятия со списочной    До 30
предприятий об   ло    до-  численностью работающих     марта
объеме услуг в   же-   вая  менее 50 человек, с         после
в сфере прочей   ние        основным видом              отчет-
коммерческой     к          экономической               ного
деятельности,    фор-       деятельности "Прочая        года
услуг по         ме         коммерческая деятельность,
канализации,     2-МП       услуги по канализации,
удалению                    удалению отходов,
отходов,                    санитарной обработке и
санитарной                  аналогичные услуги, прочие
обработке и                 услуги" (код ОКЭД 74, 90,
аналогичных                 93)
услуг, прочих
услуг
за .... год
Отчет            При-  Го-  Предприятия со списочной    До 30
предприятий об   ло-   до-  численностью работающих     марта
объеме услуг,    же-   вая  менее 50 человек с          после
связанных с      ние        основным видом              отчет-
продажей,        к          экономической               ного
покупкой и       фор-       деятельности "Услуги,       года
сдачей в наем    ме         связанные с продажей,
недвижимого      2-МП       покупкой и сдачей в наем
имущества,                  недвижимого имущества,
арендой машин               арендой машин и
и оборудования              оборудования и прокатом
и прокатом                  предметов личного
предметов                   пользования" (код ОКЭД 70,
личного                     71)
пользования
за .... год
Отчет о          При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
реализации       ло-   до-  численностью работающих     марта
товаров          же-   вая  менее 50 человек, с         после
предприятиями    ние        основным видом              отчет-
оптовой          к          экономической               ного
торговли         фор-       деятельности "Оптовая       года
за .... год      ме         торговля" (код ОКЭД 51.2-
2-МП       51.7)
Отчет о          При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
реализации       ло-   до-  численностью работающих     марта
товаров          же-   вая  менее 50 человек, с         после
предприятиями    ние к      основным видом              отчет-
розничной        фор-       экономической               ного
торговли         ме         деятельности "Розничная     года
за .... год      2-МП       торговля" (код ОКЭД 52.1-
52.6)
Отчет об         При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
оптовой          ло-   до-  численностью работающих     марта
торговле за      же-   вая  менее 50 человек, с         после
вознаграждение   ние        основным видом              отчет-
или на           к          экономической               ного
договорной       фор-       деятельности "Оптовая       года
основе           ме         торговля за
за .... год      2-МП       вознаграждение или на
договорной основе"

72, 73 коды)
болатын
кәсіпорындар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың бас.  нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
қадай коммерция.  қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
лық қызметтер                     тын, негізгі эко.   30-нау.
саласындағы                       номикалық қызмет    рызға
көрсеткен қызмет.                 түрі "Басқадай      дейін
тері, канализация,                коммерциялық қыз.
қалдықтарды кетіру,               меттер, канализа.
санитарлық өңдеу                  ция, қалдықтарды
және соған ұқсас                  кетіру, санитарлық
қызмет көрсетулер,                өңдеу және соған
басқа да қызмет                   ұқсас қызмет
көрсетулердің                     көрсетулер, басқа да
көлемі туралы есеп                қызмет көрсетулер"
(ЭҚЖЖ 74, 90, 93
коды) болатын
кәсіпорындар
Кәсіпорындардың   2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
жылжымайтын мү.   нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
ліктерді сатуға,  қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
сатып алуға және                  тын, негізгі эко.   30-нау.
жалға беруге,                     номикалық қызмет    рызға
машиналар мен                     түрі "Жылжымайтын   дейін
жабдықтарды және                  мүліктерді сатуға,
жеке пайдаланатын                 сатып алуға және
заттарды жалға                    жалға беруге,
алуға байланысты                  машиналар мен
көрсеткен қызмет.                 жабдықтарды және
тердің көлемі                     жеке пайдаланатын
туралы есеп                       заттарды жалға
алуға байланысты
қызмет көрсету"
(ЭҚЖЖ 70, 71 коды)
болатын
кәсіпорындар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың тау.  нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
арлармен көтерме  қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
саудада көрсеткен                 тын, негізгі эко.   25-нау.
қызметі туралы                    номикалық қызмет    рызға
есеп                              түрі "Көтерме       дейін
сауда" (ЭҚЖЖ 51.2-
51.7 коды) болатын
кәсіпорындар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың тау.  нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
арлармен бөлшек   қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
саудада көрсеткен                 тын, негізгі эко.   25-нау.
қызметі туралы                    номикалық қызмет    рызға
есеп                              түрі "Бөлшек        дейін
сауда" (ЭҚЖЖ 52.1-
52.6 коды) болатын
кәсіпорындар
..... жылғы       2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
көтерме саудадағы нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
сыйақы немесе     қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
келісім негізі                    тын, негізгі эко.   25-нау.
туралы есеп                       номикалық қызмет    рызға
түрі "Көтерме       дейін
саудадағы сыйақы
немесе келісім
негізі туралы"

(код ОКЭД 51.1)
Отчет о          При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
реализации       ло-   до-  численностью работающих     марта
услуг            же-   вая  менее 50 человек, с         после
ресторанами,     ние        основным видом              отчет-
барами,          к          экономической               ного
столовыми,       фор-       деятельности "Рестораны,    года
поставка         ме         бары, столовые, поставка
готовой пищи     2-МП       готовой пищи"
за .... год                 (код ОКЭД 55.3-55.5)
Отчет о          При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
реализации       ло-   до-  численностью работающих     марта
услуг            же-   вая  менее 50 человек, с         после
предприятиями    ние        основным видом              отчет-
по ремонту       к          экономической               ного
изделий личного  фор-       деятельности "Ремонт        года
и домашнего      ме         изделий личного и
пользования      2-МП       домашнего пользования"
за .... год                 (код ОКЭД 52.7)
Отчет о          При-  Го-  Предприятия со списочной    До 25
о продаже        ло-   до-  численностью работающих     марта
и ремонте        же-   вая  менее 50 человек, с         после
автомобилей,     ние        основным видом              отчет-
мотоциклов       к          экономической               ного
за .... год      фор-       деятельности "Продажа,      года
ме         техническое обслуживание,
2-МП       ремонт автомобилей и
мотоциклов" (код ОКЭД 50)
Отчет о          При-  Го-  Предприятия осуществляющие  Не
деятельности     ло-   до-  сельскохозяйственную        позд-
сельхозпред-     же-   вая  деятельность (имеющие       нее 1
приятия по       ние        посевную площадь, сенокосы  марта
растениеводству  к          и пастбища или только       после
за .... год      фор-       многолетние насаждения), с  отчет-
ме         численностью работающих     ного
2-МП       менее 50 человек            года
Отчет о          При-  Го-  Юридические лица,           Не
деятельности     ло-   до-  осуществляющие              позд-
сельхозпред-     же-   вая  сельскохозяйственную        нее 1
приятия по       ние        деятельность, с             марта
животноводству   к          численностью работающих     после
за .... год      фор-       менее 50 человек            отчет-
ме                                     ного
2-МП                                   года
Отчет о          При-  Го-  Предприятия, занимающиеся   Не
рыбоводстве      ло-   до-  выращиванием рыбы и         позд-
за .... год      же-   вая  рыбопосадочного             нее
ние        материала, с численностью   10
к          работающих менее 50         фев-
фор-       человек                     раля
ме                                     после
2-МП                                   отчет-
ного
года
Отчет            При-  Го-  Предприятия, осуществляющие Не
предприятия      ло-   до-  улов рыбы и других          позд-
об улове         же-   вая  морепродуктов, органы       нее
рыбы и           ние        рыбоохраны и рыбнадзора, с  10
других           к          численностью работающих     фев-
морепродуктов    фор-       менее 50 человек            раля
за .... год      ме                                     после
2-МП                                   отчет-
ного
года
Отчет о          При-  Го-  Предприятия с основным      Не
заготовке леса   ло-   до-  видом экономической         позд-
(объем работ,    же-   вая  деятельности "Лесоводство,  нее
услуг)           ние        лесозаготовки и связанные   10
за .... год      к          с этим услуги", с           фев-
фор-       численностью работающих     раля
ме         менее 50 человек            после
2-МП                                   отчет-
ного
года
Отчет о          При-  Го-  Предприятия с основным      Не
проведении       ло-   до-  видом экономической         позд-
лесокультурных   же-   вая  деятельности "Лесоводство,  нее
и лесохозяйст-   ние        лесозаготовки и связанные   10
венных работ     к          с этим услуги", с           фев-
за .... год      фор-       численностью работающих     раля
ме         менее 50 человек            после
2-МП                                   отчет-
ного
года
Отчет            При-  Го-  Предприятия и организации   Не
предприятий      ло-   до-  с основным видом            позд-
(организаций),   же-   вая  экономической деятельности  нее
оказывающих      ние        "Оказание                   15
сельскохозяйст-  к          сельскохозяйственных услуг  марта
венные услуги    фор-       по эксплуатации             после
за .... год      ме         оросительных систем,        отчет-
2-МП       агрохимическому             ного
обслуживанию, защите        года
растений, озеленению и
т.п.", с численностью
работающих менее 50 человек
Отчет            При-  Го-  Предприятия с основным      1
предприятия о    ло-   до-  видом экономической         марта
производстве     же-   вая  деятельности                после
продукции        ние        "Промышленность" (код ОКЭД  отчет-
(товаров,        к          10-37, 40, 41), с           ного
услуг)           фор-       численностью работающих     года
за .... год      ме         менее 50 человек
2-МП
Отчет            При-  Го-  Непромышленные предприятия, 15
предприятия      ло-   до-  осуществляющие              фев-
о производстве   же-   вая  промышленную деятельность   раля
и отгрузке       ние        с численностью работающих   после
продукции        к          менее 50 человек            отчет-
(товаров,        фор-                                   ного
услуг)           ме                                     года
за .... год      2-МП
Отчет о          При-  Го-  Организации (предприятия),  31
выполнении       ло-   до-  их филиалы и                марта
подрядных        же-   вая  представительства с         после
строительных     ние        основным видом              отчет-
работ            к          экономической деятельности  ного
за .... год      фор-       "Строительство", с          года
ме         численностью работающих
2-МП       менее 50 человек

(ЭҚЖЖ 51.1 коды)
болатын
кәсіпорындар
..... жылғы мей.  2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
рамханалардың,    нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
барлардың, асха.  қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
налардың көрсеткен                тын, негізгі эко.   25-нау.
қызметі, дайын                    номикалық қызмет    рызға
тағамдарды жеткізу                түрі "Мейрамхана.   дейін
туралы есеп                       лар, барлар, ас.
ханалар, дайын
тағамдарды жеткізу"
(ЭҚЖЖ 55.3-55.5
коды) болатын
кәсіпорындар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың жеке  нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
және үйде пайда.  қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
ланатын бұйымдар.                 тын, негізгі эко.   25-нау.
ды жөндеу бойынша                 номикалық қызмет    рызға
көрсеткен қызмет.                 түрі "Жеке және     дейін
тері туралы есеп                  үйде пайдаланатын
бұйымдарды жөндеу"
(ЭҚЖЖ 52.7 коды)
болатын
кәсіпорындар
..... жылғы авто. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
мобильдер мен     нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
мотоциклдерді     қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
сату және жөндеу                  тын, негізгі эко.   25-нау.
туралы есеп                       номикалық қызмет    рызға
түрі "Автомобиль.   дейін
дер мен мотоцикл.
дерді сату, техни.
калық қызмет
көрсету және
жөндеу (ЭҚЖЖ 50
коды) болатын
кәсіпорындар
..... жылғы ауыл  2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
шаруашылығы кә.   нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
сіпорындарының    қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
өсімдік шаруа.                    тын, ауыл шаруа.    1-нау.
шылығы бойынша                    шылығы қызметте.    рыздан
қызметтері туралы                 рін жүзеге асыра.   кешік.
есеп                              тын (егіс алаңы,    тірмей
пішендік жері және
жайылымы немесе
көп жылдық екпе
ағашы бар),
кәсіпорындар
..... жылғы ауыл  2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
шаруашылығы кә.   нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
сіпорындарының    қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
мал шаруашылығы                   тын, ауыл шаруа.    1-нау.
бойынша қызмет.                   шылығы қызметте.    рыздан
тері туралы есеп                  рін жүзеге асыра.   кешік.
тын заңды тұлғалар  тірмей
..... жылғы балық 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
шаруашылығы       нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
туралы есеп       қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
тын, балық өсіре.   10-ақ.
тін және балық      паннан
салатын материал.   кешік.
дармен шұғылдана.   тірмей
тын кәсіпорындар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың балық нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
және басқадай     қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
теңіз өнімдерін                   тын, балық және     10-ақ.
аулау туралы                      басқадай теңіз      паннан
есебі                             өнімдерін аулауды   кешік.
жүзеге асыратын     тірмей
кәсіпорындар,
балық қорғау, балық
қадағалау органдары
..... жылғы ағаш  2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
дайындау (жұмыс   нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
көлемі, қызмет    қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
көрсету) туралы                   тын, негізгі эко.   10-ақ.
есеп                              номикалық қызмет    паннан
түрі "Орман шаруа.  кешік.
шылығы, ағаш дайын. тірмей
дау және соған бай.
ланысты қызметтер"
болатын кәсіпорындар
..... жылғы орман 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
өсімдіктері мен   нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
орман шаруашылық. қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
тарының жұмыста.                  тын, негізгі эко.   10-ақ.
рын жүргізу туралы                номикалық қызмет    паннан
есеп                              түрі "Орман шаруа.  кешік.
шылығы, ағаш дайын. тірмей
дау және соған бай.
ланысты қызметтер"
болатын кәсіпорындар
..... жылғы ауыл  2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
шаруашылығындағы  нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
қызметтерді       қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
көрсететін кәсіп.                 тын, негізгі эко.   15-нау.
орындардың (ұйым.                 номикалық қызмет    рыздан
дардың) есебі                     түрі "Ауыл шаруа.   кешік.
шылығының суланды.  тірмей
ру жүйесін пайда.
лану, агрохимиялық
қызмет көрсету,
көгалдандыру және
т.б. көрсетілетін
қызметтері бойынша
қызмет көрсету",
болатын кәсіпорындар
мен ұйымдар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың өн.   нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
дірілген өнім     қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
(тауар, қызмет)                   тын, негізгі эко.   1-наурыз
туралы есебі                      номикалық қызмет
түрі "Өнеркәсіп"
(ЭҚЖЖ 10-37, 40,
41 коды) болатын
кәсіпорындар
..... жылғы кәсі. 2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
порындардың өн.   нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
дірілген және     қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
жөнелтілген өнім                  тын, өнеркәсіп      15-ақпан
(тауар, қызмет)                   қызметін жүзеге
туралы есебі                      асыратын, өнер.
кәсіптік емес
кәсіпорындар
..... жылғы мер.  2-КК    Жылдық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
дігерлік құрылыс  нысанына        дің тізімдік саны   жылдан
жұмыстарын        қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
орындау туралы                    тын, негізгі эко.   31-нау.
есеп                              номикалық қызмет    рыз
түрі "Құрылыс"
болатын ұйымдар
(кәсіпорындар)
және оның филиал.
дары мен өкілдік.
тері

7.   0606032 Основные         2-МП Квар- Юридические лица,           25
показатели            таль- занимающиеся                числа
деятельности          ная   предпринимательской         после
малого                      деятельность, со списочной  отчет-
предприятия                 численностью работающих     ного
(27.07.2001 г.              менее 50 человек, кроме     квар-
N 47-с)                     организации здравоохранения тала
и образования, банков,
страховых и общественных
организаций (код ОКЭД 91)
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    До 30
продукции и      ло-  таль- численностью работающих     числа
услугах          же-  ная   менее 50 человек, с         после
транспорта по    ние        основным видом              отчет-
видам            к          экономической деятельности  ного
сообщений        фор-       "Транспорт" (код ОКЭД 60-   квар-
ме         63, кроме 63.3)             тала
2-МП
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    На
работе           ло-  таль- численностью работающих     2-ой
трубопроводного  же-  ная   менее 50 человек, с         день
транспорта       ние        основным видом              после
к          экономической деятельности  отчет-
фор-       "Транспортировка по         ного
ме         трубопроводу" (код ОКЭД     квар-
2-МП       60.3)                       тала
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    На
работе           ло-  таль- численностью работающих     2-ой
воздушного       же-  ная   менее 50 человек, с         день
транспорта       ние        основным видом              после
к          экономической деятельности  отчет-
форме      "Воздушный транспорт" (код  ного
2-МП       ОКЭД 62)                    квар-
тала
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    На
работе           ло-  таль- численностью работающих     2-ой
городского       же-  ная   менее 50 человек, с         день
и дорожного      ние        основным видом              после
транспорта       к          экономической деятельности  отчет-
фор-       "Городской и дорожный       ного
ме         транспорт" (код ОКЭД 60.2)  квар-
2-МП                                   тала
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    Не
работе           ло-  таль- численностью работающих     2-ой
речного          же-  ная   менее 50 человек, с         день
транспорта       ние        основным видом              после
к          экономической деятельности  отчет-
фор-       "Речной транспорт" (код     ного
ме         ОКЭД 61.2)                  квар-
2-МП                                   тала
Отчет            При- Квар- Предприятия со списочной    До 10
предприятий      ло-  таль- численностью работающих     числа
об объеме        же-  ная   менее 50 человек, с         после
услуг по         ние        основным видом              отчет-
организации      к          экономической деятельности  ного
отдыха,          фор-       "Услуги по организации      квар-
культурных и     ме         отдыха, культурных и        тала
спортивных       2-МП       спортивных мероприятий"
мероприятий                 (код ОКЭД 92)
Отчет            При- Квар- Предприятия со списочной    До 10
предприятий      ло-  таль- численностью работающих     числа
об оказанных     же-  ная   менее 50 человек с          после
компьютерных     ние        основным видом              отчет-
услугах,         к          экономической деятельности  ного
связанных с      фор-       "Компьютерные услуги,       квар-
ними услугах,    ме         связанные с ними услуги,    тала
а также услугах  2-МП       а также услуги в области
в области                   исследований и разработок"
исследований                (код ОКЭД 72, 73)
и разработок
Отчет            При- Квар- Предприятия со списочной    До 10
предприятий об   ло-  таль- численностью работающих     числа
объеме услуг в   же-  ная   менее 50 человек, с         после
сфере прочей     ние        основным видом              отчет-
коммерческой     к          экономической деятельности  ного
деятельности,    фор-       "Прочая коммерческая        квар-
услуг по         ме         деятельность, услуги по     тала
канализации,     2-МП       канализации, удалению
удалению                    отходов, санитарной
отходов,                    обработке и аналогичные
санитарной                  услуги, прочие услуги"

7.  0606032  Кіші кәсіпорын    2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
қызметтерінің              сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
негізгі көрсет.                   50 адамнан аспай.   нан
кіштері                           тын, денсаулық      кейінгі
(27.07.2001 ж.                    сақтау және білім,  25-күні
N 47-с)                           банктер, сақтандыру
және қоғамдық ұйым.
дардан басқа (ЭҚЖЖ
91 коды) кәсіпкерлік
қызметпен шұғылдана.
тын заңды тұлғалар
Өнімдер мен бай.  2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
ланыс түрлері     нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
бойынша көлікпен  қосымша         50 адамнан аспай.   нан
көрсетілген                       тын, негізгі эко.   кейінгі
қызметтер туралы                  номикалық қызмет    30-күнге
есеп                              түрі "Көлік"        дейін
(ЭҚЖЖ 60-63 коды,
63.3 басқа)
болатын
кәсіпорындар
Құбыр көліктер.   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
інің жұмысы тура. нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
лы есеп           қосымша         50 адамнан аспай.   нан
тын, негізгі эко.   кейінгі
номикалық қызмет    2-ші
түрі "Құбыр бойынша күні
тасымалдау" (ЭҚЖЖ
60.3 коды) болатын
кәсіпорындар
Әуе көліктерінің  2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
жұмысы туралы     нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
есеп              қосымша         50 адамнан аспай.   нан
тын, негізгі эко.   кейінгі
номикалық қызмет    2-ші
түрі "Әуе көлігі"   күні
(ЭҚЖЖ 62 коды)
болатын
кәсіпорындар
Қалалық және жол  2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
көліктерінің      нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
жұмысы туралы     қосымша         50 адамнан аспай.   нан
есеп                              тын, негізгі эко.   кейінгі
номикалық қызмет    2-ші
түрі "Қалалық және  күні
жол көліктері"
(ЭҚЖЖ 60.2 коды)
болатын
кәсіпорындар
Өзен көліктерінің 2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
жұмысы туралы     нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
есеп              қосымша         50 адамнан аспай.   нан
тын, негізгі эко.   кейінгі
номикалық қызмет    2-ші
түрі "Өзен көлігі"  күні
(ЭҚЖЖ 61.2 коды)
болатын
кәсіпорындар
Кәсіпорындардың   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
демалыс, мәдени   нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
және спорттық     қосымша         50 адамнан аспай.   нан
шараларды ұйым.                   тын, негізгі эко.   кейінгі
дастыру бойынша                   номикалық қызмет    10-күнге
көрсеткен қыз.                    түрі "Демалыс,      дейін
меттерінің                        мәдени және спорт.
көлемі туралы                     тық шараларды
есеп                              ұйымдастыру бойынша
қызмет көрсету"
(ЭҚЖЖ 92 коды)
болатын кәсіпорындар
Кәсіпорындардың   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
компьютерлік      нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
және соған бай.   қосымша         50 адамнан аспай.   нан
ланысты қызмет                    тын, негізгі эко.   кейінгі
көрсету, сондай-                  номикалық қызмет    10-күнге
ақ зерттеу және                   түрі "Компьютерлік  дейін
әзірлеу саласында                 және соған байла.
көрсетілген                       нысты қызмет көр.
қызметтер туралы                  сету, сондай-ақ
есеп                              зерттеу және әзірлеу
саласында көрсетілген
қызметтер" (ЭҚЖЖ 72,
73 коды) болатын
кәсіпорындар
Кәсіпорындардың   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
басқадай коммер.  нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
циялық қызметтер  қосымша         50 адамнан аспай.   нан
саласындағы көр.                  тын, негізгі эко.   кейінгі
сетілген қызмет.                  номикалық қызмет    10-күнге
тер, канализация,                 түрі "Басқадай      дейін
қалдықтарды кетіру,               коммерциялық қыз.
санитарлық өңдеу                  меттер, канализа.
және соған ұқсас                  ция, қалдықтарды
қызмет көрсетулер,                кетіру, санитарлық
басқа да қызмет                   өңдеу және соған
көрсетулердің                     ұқсас қызмет көрсе.
көлемі туралы есеп                тулер, басқа да
қызмет көрсетулер"

обработке и                 (код ОКЭД 74, 90, 93)
аналогичных
услуг, прочих
услуг
Отчет о          При- Квар- Предприятия туризма и       До 25
туристской       ло-  таль- гостиничного хозяйства      числа
деятельности     же-  ная   со списочной численностью   после
ние        работающих менее 50         отчет-
к          человек, независимо от      ного
фор-       основного и вторичного вида квар-
ме         деятельности                тала
2-МП
Отчет            При- Квар- Предприятия со списочной    До 10
предприятий об   ло-  таль- численностью работающих     числа
объеме услуг,    же-  ная   менее 50 человек с основным после
связанных с      ние        видом экономической         отчет-
продажей,        к          деятельности "Услуги,       ного
покупкой и       фор-       связанные с продажей,       квар-
сдачей в наем    ме         покупкой и сдачей в наем    тала
недвижимого      2-МП       недвижимого имущества,
имущества,                  арендой машин и
арендой машин               оборудования и прокатом
и оборудования              предметов личного
и прокатом                  пользования" (код ОКЭД 70,
предметов                   71)
личного
пользования
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    До 15
реализации       ло-  таль- численностью работающих     числа
товаров          же-  ная   менее 50 человек, с         после
предприятиями    ние        основным видом              отчет-
оптовой          к          экономической деятельности  ного
торговли         фор-       "Оптовая торговля" (код     квар-
ме         ОКЭД 51.2-51.7)             тала
2-МП
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    До 15
реализации       ло-  таль- численностью работающих     числа
товаров          же-  ная   менее 50 человек, с         после
предприятиями    ние        основным видом              отчет-
розничной        к          экономической деятельности  ного
торговли         фор-       "Розничная торговля" (код   квар-
ме         ОКЭД 52.1-52.6)             тала
2-МП
Отчет об         При- Квар- Предприятия со списочной    До 12
оптовой торговле ло-  таль- численностью работающих     числа
за               же-  ная   менее 50 человек, с         после
вознаграждение   ние        основным видом              отчет-
или на           к          экономической деятельности  ного
договорной       фор-       "Оптовая торговля за        квар-
основе           ме         вознаграждение или на       тала
2-МП       договорной основе"
(код ОКЭД 51.1)
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    До 12
реализации       ло-  таль- численностью работающих     числа
услуг            же-  ная   менее 50 человек, с         после
ресторанами,     ние        основным видом              отчет-
барами,          к          экономической деятельности  ного
столовыми,       фор-       "Рестораны, бары, столовые, квар-
поставка         ме         поставка готовой пищи"      тала
готовой пищи     2-МП       (код ОКЭД 55.3-55.5)
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    До 10
реализации услуг ло-  таль- численностью работающих     числа
предприятиями    же-  ная   менее 50 человек, с         после
по ремонту       ние        основным видом              отчет-
изделий личного  к          экономической деятельности  ного
и домашнего      фор-       "Ремонт изделий личного и   квар-
пользования      ме         домашнего пользования"      тала
2-МП       (код ОКЭД 52.7)
Отчет о          При- Квар- Предприятия со списочной    До 10
продаже и        ло-  таль- численностью работающих     числа
ремонте          же-  ная   менее 50 человек, с         после
автомобилей,     ние        основным видом              отчет-
мотоциклов       к          экономической деятельности  ного
фор-       "Продажа, техническое       квар-
ме         обслуживание, ремонт        тала
2-МП       автомобилей и мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
Отчет            При- Квар- Предприятия с численностью  10
предприятия о    ло-  таль- работающих менее 50         числа
производстве     же-  ная   человек, с основным видом   после
продукции        ние        экономической деятельности  отчет-
(товаров, услуг) к          "Промышленность" (код ОКЭД  ного
фор-       10-37, 40, 41)              квар-
ме                                     тала
2-МП
Отчет о          При- Квар- Организации (предприятия),  Не
выполнении       ло-  таль- их филиалы и                позд-
подрядных        же-  ная   представительства с         нее
строительных     ние        основным видом              4
работ            к          экономической деятельности  числа
фор-       "Строительство", с          после
ме         численностью работающих     отчет-
2-МП       менее 50 человек            ного
квар-
тала
Отчет об         При- Ме-   Предприятия со списочной    До 20
услугах почтовой ло-  сяч-  численностью работающих     числа
и электрической  же-  ная   менее 50 человек, с         после
связи            ние        основным и вторичным        отчет-
к          видами деятельности         ного
фор-       "Услуги почтовой и          месяца
ме         электрической связи" (код
2-МП       ОКЭД 64) и работающих
согласно выданным
лицензиям (за исключением
ОАО "Казпочта", ОАО
"Казтелеком", ОАО
"Казтелерадио")
Отчет о          При- Ме-   Предприятия со списочной    На
продукции и      ло-  сяч-  численностью работающих     2-ой
услугах          же-  ная   менее 50 человек, с         день
транспорта       ние        основным видом              после
к          экономической деятельности  отчет-
фор-       "Транспорт" (код ОКЭД 60-   ного
ме         62)                         месяца
2-МП
Отчет о          При- Ме-   Юридические лица со         Не
состоянии        ло-  сяч-  списочной численностью      позд-
животноводства   же-  ная   работающих менее 50         нее
ние        человек, осуществляющие     2
к          сельскохозяйственную        числа
фор-       деятельность                после
ме                                     отчет-
2-МП                                   ного
месяца
Отчет о          При- Ме-   Предприятия со списочной    До 3
реализации       ло-  сяч-  численностью работающих     числа
товаров, услуг   же-  ная   свыше 20 человек и менее    после
ние        50 человек, с основным      отчет-
к          видом экономической         ного
фор-       деятельности "Торговля,     месяца
ме         техническое обслуживание,
2-МП       ремонт автомобилей и
мотоциклов; оптовая
торговля и торговля через
комиссионных агентов;
розничная торговля и ремонт
изделий домашнего
пользования; рестораны,
бары, столовые и поставка
готовой пищи (код ОКЭД 50-
52, 55.3-55.5)
---------------------------------------------------------------------------
Статистика финансов предприятий и организаций

(ЭҚЖЖ 74, 90, 93
коды) болатын
кәсіпорындар
Туристік қызмет.  2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
тер туралы есеп   нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
қосымша         50 адамнан аспай.   нан
тын негізгі және    кейінгі
екінші қызмет       25-күнге
түрлеріне қарамас.  дейін
тан, туристік кә.
сіпорындар мен
қонақ үй шаруашы.
лықтары
Кәсіпорындардың   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
жылжымайтын       нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
мүліктерді сатуға,қосымша         50 адамнан аспай.   нан
сатып алуға және                  тын, негізгі эко.   кейінгі
жалға беруге,                     номикалық қызмет    10-күнге
машиналар мен жаб.                түрі "Жылжымайтын   дейін
дықтарды және жеке                мүліктерді сатуға,
пайдаланатын зат.                 сатып алуға және
тарды жалға алуға                 жалға беруге,
байланысты көрсет.                машиналар мен жаб.
кен қызметтерінің                 дықтарды және жеке
көлемі туралы есеп                пайдаланатын зат.
тарды жалға алуға
байланысты қызмет
көрсету" (ЭҚЖЖ 70,
71 коды) болатын
кәсіпорындар
Кәсіпорындардың   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
көтерме саудада   нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
тауарлармен көр.  қосымша         50 адамнан аспай.   нан
сеткен қызметі                    тын, негізгі эко.   кейінгі
туралы есеп                       номикалық қызмет    15-күнге
түрі "Көтерме       дейін
сауда" (ЭҚЖЖ 51.2-
51.7 коды) болатын
кәсіпорындар
Кәсіпорындардың   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
бөлшек саудада    нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
тауарлармен көр.  қосымша         50 адамнан аспай.   нан
сеткен қызметі                    тын, негізгі эко.   кейінгі
туралы есеп                       номикалық қызмет    15-күнге
түрі "Бөлшек        дейін
сауда" (ЭҚЖЖ 52.1-
52.6 коды) болатын
кәсіпорындар
Көтерме саудадағы 2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
сыйақы немесе     нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
келісім негізі    қосымша         50 адамнан аспай.   нан
туралы есеп                       тын, негізгі эко.   кейінгі
номикалық қызмет    12-күнге
түрі "Көтерме       дейін
саудадағы сыйақы
немесе келісім
негізі туралы"
(ЭҚЖЖ 51.1 коды)
болатын
кәсіпорындар
Мейрамханалардың, 2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
барлардың, асха.  нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
налардың көрсет.  қосымша         50 адамнан аспай.   нан
кен қызметі, дайын                тын, негізгі эко.   кейінгі
тағамдарды жеткізу                номикалық қызмет    12-күнге
туралы есеп                       түрі "Мейрамхана.   дейін
лар, барлар,
асханалар, дайын
тағамдарды жеткізу"
(ЭҚЖЖ 55.3-55.5
коды) болатын
кәсіпорындар
Кәсіпорындардың   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
жеке және үйде    нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
пайдаланатын      қосымша         50 адамнан аспай.   нан
бұйымдарды жөн.                   тын, негізгі эко.   кейінгі
деу бойынша                       номикалық қызмет    10-күнге
көрсеткен қыз.                    түрі "Жеке және     дейін
меттері туралы                    үйде пайдаланатын
есеп                              бұйымдарды жөндеу"
(ЭҚЖЖ 52.7 коды)
болатын
кәсіпорындар
Автомобильдер     2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
мен мотоциклдерді нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
сату және жөндеу  қосымша         50 адамнан аспай.   нан
туралы есеп                       тын, негізгі эко.   кейінгі
номикалық қызмет    10-күнге
түрі "Автомобильдер дейін
мен мотоциклдерді
сату, техникалық
қызмет көрсету және
жөндеу" (ЭҚЖЖ 50
коды) болатын
кәсіпорындар
Кәсіпорындардың   2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
өндірілген өнім   нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
(тауар, қызмет)   қосымша         50 адамнан аспай.   нан
туралы есебі                      тын, негізгі эко.   кейінгі
номикалық қызмет    10-күнге
түрі "Өнеркәсіп"    дейін
(ЭҚЖЖ 10-37, 40,
41 коды) болатын
кәсіпорындар
Мердігерлік       2-КК     Тоқ.   Жұмыс істеушілер.   Есепті
құрылыс жұмыс.    нысанына сандық дің тізімдік саны   тоқсан.
тарын орындау     қосымша         50 адамнан аспай.   нан
туралы есеп                       тын, негізгі эко.   кейінгі
номикалық қызмет    4-күннен
түрі "Құрылыс"      кешік.
болатын ұйымдар     тірмей
(кәсіпорындар)
және оның филиал.
дары мен өкілдік.
тері
Пошта және электр 2-КК     Айлық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
байланысының      нысанына        дің тізімдік саны   айдан
көрсеткен қызмет. қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
тері туралы есеп                  тын, негізгі және   20-күнге
екінші қызмет       дейін
түрі "Пошта және
электр байланысы.
ның қызмет көрсе.
тулері" (ЭҚЖЖ 64
коды) болатын және
берілген лицензия.
ға орай жұмыс
істейтін кәсіпорын.
дар ("Қазпошта"
ААҚ, "Қазақтелеком"
ААҚ, "Қазтелерадио"
ААҚ қоспағанда)
Өнімдер және кө.  2-КК     Айлық  Жұмыс істеушілердің Есепті
лік қызметтері    нысанына        тізімдік саны 50    айдан
туралы есеп       қосымша         адамнан аспайтын,   кейінгі
негізгі экономикалық 2-күні
қызмет түрі "Көлік"
(ЭҚЖЖ 60-62 коды)
болатын кәсіпорын
Мал шаруашылығы.  2-КК     Айлық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
ның жағдайы       нысанына        дің тізімдік саны   айдан
туралы есеп       қосымша         50 адамнан аспай.   кейінгі
тын, ауыл шаруашы.  2-күннен
лығы қызметтерін    кешік.
жүзеге асыратын     тірмей
заңды тұлғалар
Тауарлармен       2-КК     Айлық  Жұмыс істеушілер.   Есепті
қызмет көрсету    нысанына        дің тізімдік саны   айдан
туралы есеп       қосымша         20 адамнан жоғары   кейінгі
және 50 адамнан     3-күнге
аспайтын, негізгі   дейін
экономикалық қызмет
түрі "Сауда, тех.
никалық қызмет
көрсету, автомо.
бильдер мен мото.
циклдерді жөндеу;
көтерме сауда және
комиссиондық агент.
тіктер арқылы
сауда; бөлшек сауда
және үйде пайдала.
натын бұйымдарды
жөндеу; мейрамхана.
лар, барлар, асхана.
лар және дайын
тағамды жеткізу"
(ЭҚЖЖ 50-52, 55.3-
55.5 коды) болатын
кәсіпорындар
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Кәсіпорындар мен ұйымдардың қаржы статистикасы

8.   0606031 Отчет о наличии  1-ЦБ  Го-  Юридические лица, которые   28
и движении             до-  являются эмитентами,        марта
ценных бумаг           вая  инвесторами и               после
за .... год                 профессиональными           отчет-
(02.07.2001 г.              участниками рынка ценных    ного
N 28-с)                     бумаг (ЗАО "Центральный     года
депозитарий ценных бумаг",
ЗАО "Казахстанская
фондовая биржа" и другие)
9.   0606040 Отчет о наличии  1-ЦБ  Го-  Министерство финансов РК,   28
и движении       (гос) до-  Национальный банк РК,       марта
государственных        вая  местные исполнительные      после
ценных бумаг                органы - эмитенты           отчет-
за .... год                 государственных ценных      ного
(02.07.2001 г.              бумаг                       года
N 28-с)
10.  0606029 Отчет о          1-ПФ  Го-  Юридические лица,           5
производственно-       до-  осуществляющие              апреля
финансовой             вая  предпринимательскую         после
деятельности                деятельность, со списочной  отчет-
предприятия                 численностью работающих     ного
(02.07.2001 г.              свыше 50 человек. Не        года
N 28-с)                     представляют отчетность
организации образования,
здравоохранения, банки,
страховые компании и
общественные организации
11.  0606026 Отчет о          1-ПФ Квар- Юридические лица,           25
производственно-      таль- осуществляющие              числа
финансовой            ная   предпринимательскую         после
деятельности                деятельность, со списочной  отчет-
предприятия                 численностью работающих     ного
(02.07.2001 г.              свыше 50 человек. Не        квар-
N 28-с)                     представляют отчетность     тала
организации образования,
здравоохранения, банки,
страховые компании и
общественные организации
12.  0606023 Отчет о          1-ЦБ Квар- Юридические лица, которые   21
наличии и             таль- являются эмитентами,        числа
движении              ная   инвесторами и               после
ценных бумаг                профессиональными           отчет-
(02.07.2001 г.              участниками рынка ценных    ного
N 28-с)                     бумаг (ЗАО "Центральный     квар-
депозитарий ценных бумаг",  тала
ЗАО "Казахстанская
фондовая биржа" и другие)
13.  0606037 Отчет о         1-ЦБ  Квар- Министерство финансов РК,   21
наличии и       (гос) таль- Национальный банк РК,       числа
движении              ная   местные исполнительные      после
государственных             органы - эмитенты           отчет-
ценных бумаг                государственных ценных      ного

8.  0606031  ..... жылғы құнды  1-ҚҚ   Жылдық  Құнды қағаздар   Есепті
қағаздардың нақты                 рыногының        жылдан
бары және қозға.                  эмитенттері,     кейінгі
лысы туралы есеп                  инвесторлары     28-наурыз
(02.07.2000 ж.                    және кәсіптік
N 28-с)                           қатысушылары
болып табылатын
("Құнды қағаз.
дардың орталық
депозитарийі"
ЖАҚ, "Қазақстан.
дық қор биржасы"
ЖАҚ) заңды
тұлғалар
9.  0606040  ..... жылғы мем.   1-ҚҚ   Жылдық  ҚР Қаржы мини.   Есепті
лекеттік құнды     (мем)          стрлігі, ҚР      жылдан
қағаздардың нақты                 Ұлттық банкі,    кейінгі
бары және қозға.                  жергілікті ат.   28-наурыз
лысы туралы есеп                  қарушы органдар
(02.07.2001 ж.                    - мемлекеттік
N 28-с)                           құнды қағаздар
эмитенттері
10. 0606029  Кәсіпорындардың    1-ӨҚ   Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
өндірістік-қаржы                  лердің тізімдік  жылдан
қызметтері                        саны 50 адамнан  кейінгі
туралы есеп                       асатын, кәсіп.   5-сәуір
(02.07.2001 ж.                    керлік қызметпен
N 28-с)                           шұғылданатын
заңды тұлғалар.
Есепті білім
беру, денсаулық
сақтау ұйымдары,
банктер, сақтан.
дыру компания.
лары мен қоғамдық
ұйымдар табыс
етпейді
11. 0606026  Кәсіпорындардың    1-ӨҚ Тоқсандық Жұмыс істеуші.   Есепті
өндірістік-қаржы                  лердің тізімдік  тоқсаннан
қызметтері                        саны 50 адамнан  кейінгі
туралы есеп                       асатын, кәсіп.   25-күні
(02.07.2001 ж.                    керлік қызметпен
N 28-с)                           шұғылданатын
заңды тұлғалар.
Есепті білім
беру, денсаулық
сақтау ұйымдары,
банктер, сақтан.
дыру компания.
лары мен қоғамдық
ұйымдар табыс
етпейді
12. 0606023  Құнды қағаздардың  1-ҚҚ Тоқсандық Құнды қағаздар   Есепті
нақты бары және                   рыногының        тоқсаннан
қозғалысы туралы                  эмитенттері,     кейінгі
есеп                              инвесторлары     21-күні
(02.07.2001 ж.                    және кәсіптік
N 28-с)                           қатысушылары
болып табылатын
("Құнды қағаз.
дардың орталық
депозитарийі"
ЖАҚ, "Қазақстан.
дық қор биржасы"
ЖАҚ) заңды
тұлғалар
13. 0606037  Мемлекеттік        1-ҚҚ Тоқсандық ҚР Қаржы мини.   Есепті
құнды қағаздардың  (мем)          стрлігі, ҚР      тоқсаннан
нақты бары және                   Ұлттық банкі,    кейінгі
қозғалысы туралы                  жергілікті ат.   21-күні
есеп                              қарушы органдар

(02.07.2001 г.              бумаг                       квар-
N 28-с)                                                 тала
14.  0606033 Отчет о          1-ПФ Сроч- Юридические лица,           15
производственно-      ная - осуществляющие              числа
финансовой            ме-   предпринимательскую         после
деятельности          сяч-  деятельность, со списочной  отчет-
предприятия           ная   численностью работающих     ного
(02.07.2001 г.              свыше 50 человек. Не        месяца
N 28-с)                     представляют отчетность
организации образования,
здравоохранения, банки,
страховые компании и
общественные организации
---------------------------------------------------------------------------
Статистика сельского, лесного и рыбного хозяйства
15.  0604051 Отчет о          1-П   Го-  Предприятия с основным      Не
заготовке леса   (лес) до-  видом экономической         позд-
(объем работ,          вая  деятельности "Лесоводство,  нее
услуг)                      лесозаготовки и связанные   10
за .... год                 с этим услуги", с           фев-
(27.07.2001 г.              численностью работающих     раля
N 40-с)                     свыше 50 человек            после
отчет-
ного
года
16.  0604071 Отчет о          1-ЛХ  Го-  Предприятия с основным      Не
проведении             до-  видом экономической         позд-
лесокультурных         вая  деятельности "Лесоводство,  нее
и лесохозяйст-              лесозаготовки и связанные   10
венных работ                с этим услуги", с           фев-
за .... год                 численностью работающих     раля
(27.07.2001 г.              свыше 50 человек            после
N 40-с)                                                 отчет-
ного
года
17.  0604067 Сведения о       6-р   Го-  Аульные (сельские),         Не
наличии          (фер- до-  поселковые и городские      позд-
земельных угодий мер)  вая  администрации               нее
в крестьянских                                          5
(фермерских)                                            июля
хозяйствах на                                           после
1 июня .... год                                         отчет-
(06.07.2001 г.                                          ного
N 35-с)                                                 года
18.  0604065 Сведения о       6-ж   Го-  Аульные (сельские),         Не
наличии скота и  (фер- до-  поселковые и городские      позд-
птицы в          мер)  вая  администрации               нее
крестьянских                                            20
(фермерских)                                            янва-
хозяйствах на                                           ря
1 января                                                после
.... года                                               отчет-

(02.07.2001 ж.                    - мемлекеттік
N 28-с)                           құнды қағаздар
эмитенттері
14. 0606033  Кәсіпорындардың    1-ӨҚ   Жедел-  Жұмыс істеуші.   Есепті
өндірістік-қаржы          айлық   лердің тізімдік  айдан
қызметтері                        саны 50 адамнан  кейінгі
туралы есеп                       асатын, кәсіп.   15-күні
(02.07.2001 ж.                    керлік қызметпен
N 28-с)                           шұғылданатын
заңды тұлғалар.
Есепті білім
беру, денсаулық
сақтау ұйымдары,
банктер, сақтан.
дыру компания.
лары мен қоғамдық
ұйымдар табыс
етпейді
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Ауыл, орман және балық шаруашылығы статистикасы
15. 0604051  ..... жылғы ағаш  1-Ө     Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
дайындау (жұмыс,  (орман)         лердің тізімдік  жылдан
қызмет көлемі)                    саны 50 адамнан  кейінгі
туралы есеп                       асатын, негізгі  10-ақпаннан
(27.07.2001 ж.                    қызмет түрі      кешіктірмей
N 40-с)                           "Орман өсіру,
ағаш дайындау
және осыған
байланысты
қызметтер"
болатын
кәсіпорындар
16. 0604071  ..... жылғы орман 1-ОШ    Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
дақылдары және                    лердің тізімдік  жылдан
орман шаруашылық                  саны 50 адамнан  кейінгі
жұмыстарын жүргізу                асатын, негізгі  10-ақпаннан
туралы есеп                       қызмет түрі      кешіктірмей
(27.07.2001 ж.                    "Орман өсіру,
N 40-с)                           ағаш дайындау
және осыған
байланысты
қызметтер"
болатын
кәсіпорындар
17. 0604067  ..... жылғы 1-    6-р     Жылдық  Ауылдық (село.   Есепті
маусымға шаруа    (фермер)        лық), кенттік    жылдан
(фермер) қожалық.                 және қалалық     кейінгі
тарында пайдала.                  әкімшіліктер     5-шілдеден
нылатын жерлердің                                  кешіктірмей
нақты бары туралы
мәліметтер
(06.07.2001 ж.
N 35-с)
18. 0604065  ..... жылғы 1-    6-ж     Жылдық  Ауылдық (село.   Есепті
қаңтарға шаруа    (фермер)        лық), кенттік    жылдан
(фермер) қожалық.                 және қалалық     кейінгі
тарында нақты бар                 әкімшіліктер     20-қаңтар.
мал және құс                                       дан
туралы мәліметтер                                  кешіктірмей

(06.07.2001 г.                                          ного
N 35-с)                                                 года
19.  0604068 Сведения о       7-р   Го-  Аульные (сельские),         Не
наличии          (на-  до-  поселковые и городские      позд-
земельных угодий селе- вая  администрации               нее
в личных         ние)                                   5
хозяйствах                                              июля
населения на 1                                          после
июня .... года                                          отчет-
(06.07.2001 г.                                          ного
N 35-с)                                                 года
20.  0604066 Сведения о       7-ж   Го-  Аульные (сельские),         Не
наличии скота и  (на-  до-  поселковые и городские      позд-
птицы в личных   селе- вая  администрации               нее
хозяйствах       ние)                                   20
населения на 1                                          янва-
января .... года                                        ря
(06.07.2001 г.                                          после
N 35-с)                                                 отчет-
ного
года
21.  0604072 Отчет о          1-СХ  Го-  Предприятия, осуществляющие Не
деятельности           до-  сельскохозяйственную        позд-
сельскохозяйст-        вая  деятельность (имеющие       нее
венного                     посевную площадь, сенокосы  1
предприятия по              и пастбища или только       марта
растениеводству             многолетние насаждения), с  после
за .... год                 численностью работающих     отчет-
(27.07.2001 г.              свыше 50 человек            ного
N 40-с)                                                 года
22.  0604003 Отчет об итогах  4-СХ  Го-  Предприятия, осуществляющие Не
сева под урожай        до-  сельскохозяйственную        позд-
..... года             вая  деятельность, (имеющие      нее
(06.07.2001 г.              посевную площадь)           5
N 35-с)                                                 дней
после
окон-
чания
сева
яровых
куль-
тур
23.  0604073 Отчет о          24-   Го-  Юридические лица,           Не
деятельности     СХ    до-  осуществляющие              позд-
сельскохозяйст-        вая  сельскохозяйственную        нее
венного                     деятельность, с             1
предприятия по              численностью работающих     марта
животноводству              свыше 50 человек            после
за .... год                                             отчет-
(27.07.2001 г.                                          ного
N 40-с)                                                 года

(06.07.2001 ж.
N 35-с)
19. 0604068  ..... жылғы 1-    7-р     Жылдық  Ауылдық (село.   Есепті
маусымға жеке     (халық)         лық), кенттік    жылдан
шаруашылықтарда                   және қалалық     кейінгі
пайдаланылатын                    әкімшіліктер     5-шілдеден
жерлердің нақты                                    кешіктірмей
бары туралы
мәліметтер
(06.07.2001 ж.
N 35-с)
20. 0604066  ..... жылғы 1-    7-ж     Жылдық  Ауылдық (село.   Есепті
қаңтарға жеке     (халық)         лық), кенттік    жылдан
шаруашылықтарда                   және қалалық     кейінгі
нақты бар мал                     әкімшіліктер     20-қаңтар.
және құс туралы                                    дан
мәліметтер                                         кешіктірмей
(06.07.2001 ж.
N 35-с)
21. 0604072  ..... жылғы өсім. 1-АШ    Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
дік шаруашылығы                   лердің тізімдік  жылдан
жөніндегі ауыл                    саны 50 адамнан  кейінгі
шаруашылық кәсіп.                 асатын, ауыл     1-наурыздан
орындарының                       шаруашылық қыз.  кешіктірмей
қызметі туралы                    метін жүзеге
есеп                              асыратын (егіс
(27.07.2001 ж.                    алқабы, шабын.
N 40-с)                           дығы мен жайылы.
мы немесе тек
қана көп жылдық
ағаштары бар)
кәсіпорындар
22. 0604003  ..... жылғы се.   4-АШ    Жылдық  Ауыл шаруашылы.  Жаздық да.
білген астықтың                   ғы қызметтерін   қылдарды
қорытындысы                       жүзеге асыратын, себуді аяқ.
туралы есеп                       (егістік алқабы  тағаннан
(06.07.2001 ж.                    бар) кәсіпорын.  кейін 5-
N 35-с)                           дар              күннен
есеп                                               кешіктірмей
23. 0604073  ..... жылғы ауыл  24-АШ   Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
шаруашылығы кә.                   лердің тізімдік  жылдан
сіпорындарының                    саны 50 адамнан  кейінгі
мал шаруашылығы                   асатын, ауыл     1-наурыздан
бойынша қызмет.                   шаруашылығы      кешіктірмей
тері туралы                       қызметтерін
есеп                              жүзеге асыратын
(27.07.2001 ж.                    заңды тұлғалар
N 40-с)

24.  0604044 Сведения о       10-   Го-  Юридические лица, имеющие   Не
наличии          мех   до-  сельскохозяйственные        позд-
тракторов,             вая  машины и оборудование,      нее
сельскохозяйст-             их обособленные             1
венных машин,               поздравления,               февра-
оборудования                осуществляющие              ля
и энергетических            сельскохозяйственное        после
мощностей на 1              производство и обслуживание отчет-
января .... года            сельского хозяйства         ного
(06.07.2001 г.                                          года
N 35-с)
25.  0604007 Отчет о сборе    29-   Го-  Предприятия, осуществляющие Не
урожая           СХ    до-  сельскохозяйственную        позд-
сельскохозяйст-        вая  деятельность (имеющие       нее
венных                      посевную площадь, сенокосы  2
культур на 1                и пастбища или только       ноября
ноября .... года            многолетние насаждения)     после
со всех земель                                          отчет-
(06.07.2001 г.                                          ного
N 35-с)                                                 года
26.  0604069 Отчет            1-р   Го-  Предприятия, осуществляющие Не
предприятия об   (ры-  до-  улов рыбы и других          позд-
улове рыбы и     бо-   вая  морепродуктов, органы       нее
других           лов-       рыбоохраны и рыбнадзора, с  10
морепродуктов    ство)      численностью работающих     февра-
за .... год                 свыше 50 человек            ля
(27.07.2001 г.                                          после
N 40-с)                                                 отчет-
ного
года
27.  0604070 Отчет о          2-р   Го-  Предприятия, занимающиеся   Не
рыбоводстве      (ры-  до-  выращиванием рыбы и         позд-
за .... год      бо-   вая  рыбопосадочного материала,  нее
(27.07.2001 г.   вод-       с численностью работающих   10
N 40-с)          ство)      свыше 50 человек            февра-
ля
после
отчет-
ного
года
28.  0604057 Отчет            8-СХ  Го-  Предприятия и организации   Не
предприятий      (ус-  до-  с основным видом            позд-
(организаций),   луги) вая  деятельности "Оказание      нее
оказывающих                 сельскохозяйственных услуг  15
сельскохозяйст-             по эксплуатации             марта
венные услуги               оросительных систем,        после
за .... год                 агрохимическому             отчет-
(27.07.2001 г.              обслуживанию, защите        ного
N 40-с)                     растений, озеленению и      года
т.п.", с численностью
работающих свыше 50 человек

24. 0604044  ..... жылғы 1-    10-мех  Жылдық  Ауыл шаруашылық  Есепті
қаңтарға трак.                    машиналары мен   жылдан
торлардың, ауыл                   жабдықтары бар   кейінгі
шаруашылық маши.                  заңды тұлғалар,  1-ақпаннан
наларының, жаб.                   ауылшаруашылығы  кешіктірмей
дықтар мен энер.                  өндірісімен
гетикалық қуат.                   шұғылданатын
тардың нақты                      және ауыл шаруа.
бары туралы                       шылығына қызмет
мәліметтер                        көрсететін оқ.
(06.07.2001 ж.                    шауланған
N 35-с)                           бөлімшелер
25. 0604007  ..... жылғы 1-    29-АШ   Жылдық  Ауыл шаруашылық  Есепті
қарашаға барлық                   қызметін жүзеге  жылдан
егіс-алаңынан                     асыратын (егіс   кейінгі
ауыл шаруашылығы                  алқабы, шабынды. 2-қарашадан
дақылдары өнімін                  ғы мен жайылымы  кешіктірмей
жинау туралы                      немесе тек қана
есеп                              көп жылдық ағаш.
(06.07.2001 ж.                    тары бар) кәсіп.
N 35-с)                           орындар
26. 0604069  ..... жылғы       1-р     Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
кәсіпорындардың   (балық          лердің тізімдік  жылдан
балық және        аулау)          саны 50 адамнан  кейінгі 10-
басқадай теңіз                    асатын, балық    ақпаннан
өнімдерін аулау                   және басқадай    кешіктірмей
туралы есебі                      теңіз өнімдерін
(27.07.2001 ж.                    аулайтын
N 40-с)                           кәсіпорындар,
балық қорғау
және балық
қадағалау
органдары
27. 0604070  ..... жылғы       2-р     Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
балық шаруашылығы (балық          лердің тізімдік  жылдан
туралы есеп       шаруа.          саны 50 адамнан  кейінгі 10-
(27.07.2001 ж.    шылығы)         асатын, балық    ақпаннан
N 40-с)                           өсірумен және    кешіктірмей
балық салатын
материалдармен
шұғылданатын
кәсіпорындар
28. 0604057  ..... жылғы       8-АШ    Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
ауыл шаруашылығы  (қызмет         лердің тізімдік  жылдан
қызметтерін       көрсету)        саны 50 адамнан  кейінгі 15-
көрсететін                        асатын, негізгі  наурыздан
кәсіпорындардың                   қызмет түрі      кешіктірмей
(ұйымдардың) есебі                "Суландыру жүй.
(27.07.2001 ж.                    есін пайдалану
N 40-с)                           бойынша, агро.
химиялық қызмет,
өсімдіктерді
қорғау, көгал.
дандыру және
т.б. ауыл шаруа.
шылығы қызмет.
терін көрсету"
болатын
кәсіпорындар мен
ұйымдар

29.  0604015 Отчет о          24-  Сроч- Юридические лица,           Не-
состоянии        СХ   ная - осуществляющие              позд-
животноводства        ме-   сельскохозяйственную        нее
(27.07.2001 г.        сяч-  деятельность, с             2-го
N 40-с)               ная   численностью работающих     числа
свыше 50 человек            после
отчет-
ного
месяца
---------------------------------------------------------------------------
Статистика промышленного производства
30.  0601043 Отчет о работе   1-   Го-   Предприятия и их филиалы с  21
водопровода      во-  до-   основным и не основным      янва-
(отдельной       до-  вая   видами деятельности         ря
водопроводной    про-       "Сбор, очистка и            после
сети) за ... год вод        распределение воды"         отчет-
(06.07.2001 г.              (код ОКЭД 41)               ного
N 33-с)                                                 года
31.  0601048 Отчет            1-ПО  Го-  Юридические лица,           1
предприятия о          до-  имеющие филиалы в целом     марта
производстве и         вая  по объединению, с основным  после
отгрузке                    видом экономической         отчет-
продукции                   деятельности                ного
(товаров, услуг)            "Промышленность" (код ОКЭД  года
за .... год                 10-37, 40, 41), с
(06.07.2001 г.              численностью работающих
N 33-с)                     (включая филиалы) свыше
50 человек
32.  0601004 Отчет о          24-   Го-  1. Предприятия и их филиалы 5
производстве,    энер- до-  с основным и не основным    февра-
распределении и  гети- вая  видами деятельности         ля
потреблении      ка         "Производство и             после
электрической               распределение               отчет-
энергии, состав             электроэнергии" (код ОКЭД   ного
энергетического             40.1);                      года
оборудования                2. Предприятия и их филиалы
за .... год                 с основным видом
(06.07.2001 г.              экономической деятельности
N 33-с)                     "Промышленность" (код ОКЭД
10-37, 40.2, 40.3, 41),
потребляющие электроэнергию
33.  0601041 Отчет о работе   1-    Го-  Предприятия и их филиалы с  25
предприятий,     ТЕП   до-  основным и не основным      янва-
отпускающих            вая  видами деятельности         ря
тепловую                    "Снабжение паром и горячей  после
энергию                     водой" (код ОКЭД 40.3)      отчет-
за .... год                                             ного

29. 0604015  Мал шаруашылығы.  24-АШ   Жедел-  Жұмыс істеуші.   Есепті
ның жағдайы               айлық   лердің тізімдік  айдан
туралы есеп                       саны 50 адамнан  кейінгі
асатын, ауыл     2-күннен
шаруашылығы      кешіктірмей
қызметтерін
жүзеге асыратын
заңды тұлғалар
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Өнеркәсіп өндірісінің статистикасы
30.  0601043 ..... жылғы су    1-су     Жылдық Негізгі және     Есепті
құбыры (жеке су   құбыры          негізгі емес     жылдан
құбыры жүйесі)                    қызмет түрі      кейінгі
жұмыстары туралы                  "Суды жинау,     21-қаңтар
есеп (06.07.2001 ж.               тазалау және
N 33-с)                           бөлу" (ЭҚЖЖ
коды 41) болатын
кәсіпорындар мен
оның филиалдары
31. 0601048  ..... жылғы       1-ПО    Жылдық  Жұмыс істеуші.   Есепті
кәсіпорындардың                   лердің тізімдік  жылдан
өнім (тауар,                      саны 50 адамнан  кейінгі
қызмет) өндіру                    асатын (филиал.  1-наурыз
және жөнелту                      дарын қоса),
туралы есеп                       бірлестікті
(06.07.2001 ж.                    тұтастай алғанда
N 33-с)                           филиалдары бар,
негізгі қызмет
түрі "Өнеркәсіп"
(ЭҚЖЖ коды 10-37,
40, 41) болатын
заңды тұлғалар
32. 0601004  ..... жылғы       24-энер. Жылдық 1. Негізгі және   Есепті
электр энергия    гетика          негізгі емес      жылдан
өндірісі, бөлу                    қызмет түрі       кейінгі
және тұтыну,                      "Электр энергия.  5-ақпан
энергетикалық                     сын өндіру және
жабдықтардың                      бөлу" (ЭҚЖЖ коды
құрамы туралы                     40.1) болатын
есеп (06.07.2001                  кәсіпорын және
ж. N 33-с)                        оның филиалдары
2. Электр энер.
гиясын тұтынатын
экономикалық
қызметтің негізгі
түрі "Өнеркәсіп"
(ЭҚЖЖ коды 10-37,
40.2, 40.3, 41)
болатын кәсіпорын.
дар және оның
филиалдары
33. 0601041  ..... жылғы       1-жылу   Жылдық Негізгі және      Есепті
жылу энергиясын                   негізгі емес      жылдан
жіберетін кәсі.                   қызмет түрі       кейінгі
порындардың                       "Бумен және       25-қаңтар
жұмысы туралы                     ыстық сумен

(06.07.2001 г.                                          года
N 33-с)
34.  0601042 Отчет            1-П   Го-  Непромышленные предприятия, 15
предприятия о    (под- до-  осуществляющие              февра-
производстве и   соб-  вая  промышленную деятельность,  ля
отгрузке         ная)       с численностью работающих   после
продукции                   свыше 50 человек            отчет-
(товаров, услуг)                                        ного
за .... год                                             года
(06.07.2001 г.
N 33-с)
35.  0601008 Отчет о технико- 6-ТП  Го-  Предприятия и их филиалы с  11
экономических          до-  основным и не основным      февра-
показателях            вая  видами деятельности         ля
работы                      "Производство и             после
теплоэлектро-               распределение               отчет-
станции, гидро-             электроэнергии",            ного
электростанции              "Снабжение паром и горячей  года
и котельной                 водой" (код ОКЭД 40.1,
за .... год                 40.3)
(06.07.2001 г.
N 33-с)
36.  0601040 Отчет о работе   1-    Го-  Предприятия и их филиалы,   31
предприятий,     ГАЗ   до-  осуществляющие производство янва-
отпускающих            вая  и распределение             ря
сетевой                     газообразного топлива       после
(сжиженный)                 (код ОКЭД 40.2)             отчет-
газ за .... год                                         ного
(06.07.2001 г.                                          года
N 33-с)
37.  0601044 Отчет            1-    Го-  Предприятия и их филиалы с  1
предприятия о    пром  до-  основным видом              марта
производстве           вая  экономической деятельности  после
продукции                   "Промышленность" (код ОКЭД  отчет-
(товаров, услуг)            10-37, 40, 41), с           ного
(с разбивкой по             численностью работающих     года
месяцам)                    свыше 50 человек и их
за .... год                 филиалы
(06.07.2001 г.
N 33-с)
38.  0601006 Отчет            1-П   Го-  Предприятия и их филиалы с  1
предприятия о          до-  основным видом              марта
производстве           вая  экономической деятельности  после
и отгрузке                  "Промышленность" (код ОКЭД  отчет-
продукции                   10-37, 40, 41), с           ного
(товаров, услуг)            численностью работающих     года
за .... год                 свыше 50 человек
(27.07.2001 г.
N 45-с)

есеп (06.07.2001                  жабдықтау" (ЭҚЖЖ
ж. N 33-с)                        коды 40.3)
болатын кәсіпорын
және оның филиал.
дары
34. 0601042  ..... жылғы       1-П     Жылдық  Жұмыс істеуші.    Есепті
кәсіпорындардың  (қосымша)        лердің тізімдік   жылдан
өнім (тауар,                      саны 50 адамнан   кейінгі
қызмет) өндіру                    асатын, өнеркә.   15-ақпан
және жөнелту                      сіп қызметін
туралы есеп                       жүзеге асыратын
(06.07.2001 ж.                    өнеркәсіптік
N 33-с)                           емес кәсіпорын.
дар
35. 0601008  ..... жылғы       6-ТП    Жылу    Негізгі және      Есепті
жылу электр                       негізгі емес      жылдан
стансалары,                       қызмет түрі       кейінгі
гидроэлектр                       "Электр энергия.  11-ақпан
стансалары                        сын өндіру және
және қазандықтар                  бөлу", "Бумен
жұмысының                         және ыстық сумен
техникалық-                       жабдықтау"
экономикалық                      (ЭҚЖЖ коды 40.1,
көрсеткіштері                     40.3) болатын
туралы есеп                       кәсіпорындар
(06.07.2001 ж.                    мен оның
N 33-с)                           филиалдары
36. 0601040  ..... жылғы       1-ГАЗ   Жылдық  Газ тәріздес      Есепті
желімен (сұйыл.                   отындарды өнді.   жылдан
тылған) газ жі.                   руді және бөлуді  кейінгі
беретін кәсіпо.                   жүзеге асыратын   31-қаңтар
рындардың жұмысы                  кәсіпорындар
туралы есеп                       және оның филиал.
(06.07.2001 ж.                    дары (ЭҚЖЖ коды
N 33-с)                           40.2)
37. 0601044  ..... жылғы       1-өнер  Жылдық  Жұмыс істеуші.    Есепті
кәсіпорындардың                   лердің тізімдік   жылдан
өнімдерді өндіру                  саны 50 адамнан   кейінгі
(тауар, қызмет),                  асатын және оның  1-наурыз
(айлар бойынша                    филиалдары, эко.
бөлу) туралы                      номикалық қызмет.
есебі                             тің негізгі түрі
(06.07.2001 ж.                    "Өнеркәсіп"
N 33-с)                           (ЭҚЖЖ коды 10-37,
40, 41) болатын
кәсіпорындар және
оның филиалдары
38. 0601006  ..... жылғы       1-П     Жылдық  Жұмыс істеуші.    Есепті
кәсіпорындардың                   лердің тізімдік   жылдан
өнім (тауар,                      саны 50 адамнан   кейінгі
қызмет) өндіру                    асатын, экономи.  1-наурыз
және жөнелту                      калық қызметтің
туралы есебі                      негізгі түрі
(06.07.2001 ж.                    "Өнеркәсіп"
N 33-с)                           (ЭҚЖЖ коды 10-37,
40, 41) болатын
кәсіпорындар және
оның филиалдары

39.  0601014 Баланс           БМ    Го-  Предприятия и их филиалы,   31
производственной       до-  занимающиеся промышленной   янва-
мощности               вая  деятельностью (код ОКЭД     ря
за .... год                 10-37, 40, 41)              после
(06.07.2001 г.                                          отчет-
N 33-с)                                                 ного
года
40.  0601050 Отчет            3-П  Квар- Непромышленные предприятия, 10
предприятия о         таль- осуществляющие              числа
производстве          ная   промышленную деятельность,  после
продукции                   с численностью работающих   отчет-
(товаров, услуг)            свыше 50 человек            ного
(06.07.2001 г.                                          квар-
N 33-с)                                                 тала
41.  0601005 Отчет            1-П  Сроч- Предприятия и их филиалы, с 1
предприятия о         ная - основным видом деятельности числа
производстве и        ме-   "Промышленность" (код ОКЭД  после
отгрузке              сяч-  10-37, 40, 41), со          отчет-
продукции             ная   списочной численностью      ного
(товаров, услуг)            работающих свыше 50         месяца
(27.07.2001 г.              человек
N 45-с)
42.  0601036 Отчет            1-    Ме-  Предприятия, производящие   10
предприятия о    алк   сяч- спирт этиловый и            числа
производстве и   (пр-  ная  алкогольную продукцию       после
реализации       ом)                                    отчет-
этилового спирта                                        ного
и алкогольной                                           месяца
продукции
(06.07.2001 г.
N 33-с)
43.  0601049 Отчет            1-П   Ме-  Предприятия и их филиалы, с В
предприятия об   ожи-  сяч- основным видом деятельности первой
ожидаемом        дае-  ная  "Промышленность" (код ОКЭД  поло-
выпуске          мое        10-37, 40, 41), со          вине
продукции                   списочной численностью      месяца
в натуральном               работающих свыше 50         по
выражении                   человек                     уста-
(06.07.2001 г.                                          нов-
N 33-с)                                                 лен-
ному
орга-
нами
гос-
ста-
тисти-
ки
графи-
ку
---------------------------------------------------------------------------
Статистика инвестиций и строительного производства
44.  0602028 Сведения об      1-    Го-  Юридические лица в разрезе  Не
инвестициях      ин-   до-  филиалов и                  позд-
за .... год      вест  вая  представительств, кроме     нее
(02.07.2001 г.              предприятий со списочной    5
N 26-с)                     численностью работающих     апреля
менее 50 человек            после
отчет-
ного
года

39. 0601014  ..... жылғы       ҚБ      Жылдық  Өнеркәсіп қызме.  Есепті
өндірістік                        тімен шұғылдана.  жылдан
қуаттылық балансы                 тын кәсіпорындар  кейінгі
(06.07.2001 ж.                    және оның фили.   31-қаңтар
N 33-с)                           алдары (ЭҚЖЖ
коды 10-37,
40, 41)
40. 0601050  Кәсіпорындардың   3-П   Тоқсандық Жұмыс істеуші.    Есепті
өнім (тауар,                      лердің тізімдік   тоқсаннан
қызмет) өндіру                    саны 50 адамнан   кейінгі
туралы есебі                      асатын, өнеркәсіп 10-күні
(06.07.2001 ж.                    қызметін жүзеге
N 33-с)                           асыратын өнер.
кәсіптік емес
кәсіпорындар
41. 0601005  Кәсіпорындардың   1-П     Жедел-  Жұмыс істеуші.    Есепті
өнім (тауар,              айлық   лердің тізімдік   айдан
қызмет) өндіру                    саны 50 адамнан   кейінгі
және жөнелту                      асатын, негізгі   1-күні
туралы есебі                      қызмет түрі
(27.07.2001 ж.                    "Өнеркәсіп"
N 45-с)                           (ЭҚЖЖ коды 10-37,
40, 41) болатын
кәсіпорындар және
оның филиалдары
42. 0601036  Кәсіпорындардың   1-алк   Айлық   Этилді спирт пен  Есепті
этилді спирт      (өнер)          алкогольді өнім.  айдан
және алкогольді                   дерді өндіретін   кейінгі
өнімдерді өндіру                  кәсіпорындар      10-күні
және (өнер)
өткізу туралы
есебі
(06.07.2001 ж.
N 33-с)
43. 0601049  Кәсіпорындардың   1-П     Айлық   Жұмыс істеуші.    Мемстатис.
заттай көріністе. күтіл.          лердің тізімдік   тика ор.
гі күтілген өнім. ген             саны 50 адамнан   гандарының
дерді шығару                      асатын, негізгі   бекітілген
туралы есебі                      қызмет түрі       кестесі
(06.07.2001 ж.                    "Өнеркәсіп"       бойынша
N 33-с)                           (ЭҚЖЖ коды 10-37, айдың
40, 41) болатын   бірінші
кәсіпорындар және жартысында
оның филиалдары
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Инвестициялар және құрылыс өндірісінің статистикасы
44.  0602028 ..... жылғы       1-       Жылдық Жұмыс істеуші-   Есепті
инвестициялар    инвест           лердің тізімдік  жылдан
туралы                            саны 50 адамнан  кейінгі
мәліметтер                        аспайтын кәсіп.  5-сәуірден
(02.07.2001 ж.                    орындардан басқа кешіктірмей
N 26-с)                           заңды тұлғалар
филиалдары мен
өкілдіктері
бойынша

45.  0602029 Сведения о       2-КС  Го-  Юридические лица, их        Не
строительстве    (ст-  до-  филиалы и представительства позд-
и вводе в        рой-  вая  - застройщики               нее
действие         ка)                                    1
объектов                                                февра-
за .... год                                             ля
(02.07.2001 г.                                          после
N 26-с)                                                 отчет-
ного
года
46.  0602012 Сведения об      2-КС  Го-  Юридические лица, их        Не
освоении               до-  филиалы и представительства позд-
инвестиций в           вая  - застройщики               нее 1
строительство                                           марта
и вводе в                                               после
действие                                                отчет-
основных                                                ного
средств                                                 года
за .... год
(02.07.2001 г.
N 26-с)
47.  0602007 Сведения о       1-    Го-  Городские, районные,        Не
вводе в          ИЖС   до-  поселковые органы           позд-
действие               вая  административного           нее 1
индивидуальных              управления (по городской    февра-
жилых домов                 и сельской местности)       ля
и других                                                после
объектов                                                отчет-
(02.07.2001 г.                                          ного
N 26-с)                                                 года
48.  0602010 Сведения о       12-    Го- Юридические лица, их        Не
наличии и        стро-  до- филиалы и                   позд-
использовании    итель- вая представительства,          нее 20
основных         ство       имеющие на балансе          янва-
строительных                строительные машины         ря
машин,                                                  после
числящихся на                                           отчет-
балансе                                                 ного
отчитывающейся                                          года
организации на
1 января
.... года
(02.07.2001 г.
N 26-с)
49.  0602003 Сведения об      18-   Го-  Юридические лица, их        Не
инвестициях на   КС    до-  филиалы и представительства позд-
охрану                 вая                              нее 5
окружающей среды                                        февра-
и рациональное                                          ля
использование                                           после
природных                                               отчет-
ресурсов                                                ного
за .... год                                             года
(02.07.2001 г.
N 26-с)
50.  0602025 О выполнении     1-КС  Го-  Организации (предприятия)   Не
подрядных              до-  их филиалы и                позд-
строительных           вая  представительства с         нее 31
работ                       основным видом деятельности марта
за .... год                 "Строительство", с          после
(27.07.2001 г.              численностью работающих     отчет-
N 46-с)                     свыше 50 человек            ного
года
51.  0602018 Сведения об      1-   Квар- Юридические лица в разрезе  На 25
инвестициях      ин-  таль- филиалов и                  день
(02.07.2001 г.   вест ная   представительств, кроме     после
N 26-с)                     предприятий со списочной    отчет-
численностью работающих     ного
менее 50 человек            квар-
тала

45.  0602029 ..... жылғы       2-КС     Жылдық Заңды тұлғалар,  Есепті
объектілерді     (құрылыс)        оның филиалдары  жылдан
салу және іске                    мен өкілдіктері- кейінгі
қосу туралы                       құрылысшылар     1-ақпаннан
мәліметтер                                         кешіктірмей
(02.07.2001 ж.
N 26-с)
46.  0602012 ..... жылғы       2-КС     Жылдық Заңды тұлғалар,  Есепті
негізгі құрал-                    оның филиалдары  жылдан
жабдықтардың                      мен өкілдіктері- кейінгі
инвестицияларын                   құрылысшылар     1-наурыздан
пайдалану және                                     кешіктірмей
іске қосу туралы
мәліметтер
(02.07.2001 ж.
N 26-с)
47.  0602007 Жеке тұрғын       1-ИЖС    Жылдық Әкімшілік бас-   Есепті
үйлер мен басқа                   қарудың қалалық, жылдан
да объектілерді                   аудандық, кенттік кейінгі
іске қосу түралы                  органдары        1-ақпаннан
мәліметтер                        (қалалық және    кешіктірмей
(02.07.2001 ж.                    ауылдық жерлер
N 26-с)                           бойынша)
48.  0602010 ..... жылдың      12       Жылдық Балансында       Есепті
1-қаңтарында     (құрылыс)        құрылыс машина-  жылдан
есеп беретін                      лары бар заңды   кейінгі
ұйымның балан-                    тұлғалар, оның   20-қаңтар-
сында есепте                      филиалдары мен   дан кешік-
тұрған нақты бар                  өкілдіктері      тірмей
және пайдаланы-
латын негізгі
құрылыс машиналары
туралы мәліметтер
(02.07.2001 ж.
N 26-с)
49.  0602003 ..... жылғы       18-КС    Жылдық Заңды тұлғалар,  Есепті
қоршаған ортаны                   оның филиалдары  жылдан
қорғауға арналған                 мен өкілдіктері  кейінгі
инвестициялар мен                                  5-ақпаннан
табиғи ресурстар-                                  кешіктірмей
ды ұтымды пайдала-
ну туралы
мәліметтер
(02.07.2001 ж.
N 26-с)
50.  0602025 ..... жылғы       1-КС     Жылдық Жұмыс істеуші-   Есепті
мердігерлік                       лердің тізімдік  жылдан
құрылыс жұмыс-                    саны 50 адамнан  кейінгі
тарын орындау                     асатын, негізгі  31-наурыз-
туралы                            қызмет түрі      дан
(27.07.2001 ж.                    "Құрылыс" бола-  кешіктірмей
N 46-с)                           тын ұйымдар
(кәсіпорындар),
оның филиалдары
мен өкілдіктері
51.  0602018 Инвестиция        1-       Тоқ-   Жұмыс істеуші-   Есепті
туралы мәліметтер инвест   сандық лердің тізімдік  тоқсаннан
(02.07.2001 ж.                    саны 50 адамнан  кейінгі
N 26-с)                           аспайтын кәсіп-  25-күні
орындардан
басқа, заңды
тұлғалар филиал-
дары мен
өкілдіктері
бойынша

52.  0602047 Сведения об      1-   Сроч- Организации (предприятия),  Не
инвестициях в    ин-  ная - их филиалы и                позд-
в основной       вест ме-   представительства, с        нее 2
капитал               сяч-  численностью работающих     числа
(02.07.2001 г.        ная   свыше 50 человек            после
N 26-с)                                                 отчет-
ного
месяца
53.  0602006 Сведения о       2-КС Сроч- Юридические лица, их        Не
строительстве    (ст- ная - филиалы и представительства позд-
и вводе в        рой- ме-   - застройщики               нее 2
действие         ка)  сяч-                              числа
объектов              ная                               после
(02.07.2001 г.                                          отчет-
N 26-с)                                                 ного
месяца
54.  0602030 Сведения о       1-   Сроч- Юридические лица, их        7
строительстве    ПГИ  ная - филиалы и представи-        числа
и вводе в             ме-   тельства, осуществляющие    после
действие              сяч-  строительство объектов и    отчет-
объектов,             ная   мощностей, включенных в     ного
включенных в                программу государственных   месяца
программу                   инвестиций Республики
государственных             Казахстан (по списку)
инвестиций
Республики
Казахстан
(02.07.2001 г.
N 26-с)
55.  0602008 Отчет о вводе    1-   Сроч- Городские, районные,        Не
в действие       ИЖС  ная - поселковые органы           позд-
индивидуальных        ме-   административного           нее 2
жилых домов           сяч-  управления (по городской    числа
и других              ная   и сельской местности)       после
объектов                                                отчет-
(02.07.2001 г.                                          ного
N 26-с)                                                 месяца
56.  0602031 О выполнении     1-КС Сроч- Организации (предприятия)   Не
подрядных             ная - их филиалы и                позд-
строительных          ме-   представительства с         нее 4
работ                 сяч-  основным видом деятельности числа
(27.07.2001 г.        ная   "Строительство", с          после
N 46-с)                     численностью работающих     отчет-
свыше 50 человек            ного
месяца
---------------------------------------------------------------------------
Статистика сферы услуг
57.  0605503 Отчет о работе   1-    Го-  Канализационные,            До 10
канализации      во-   до-  водопроводно-               февра-
(отдельной       до-   вая  канализационные             ля
канализационной  от-        предприятия, состоящие как  после
сети)            вод        на самостоятельном балансе, отчет-
за .... год                 так и на балансе            ного

52.  0602047 Негізгі капитал-  1-       Жедел- Жұмыс істеуші-   Есепті
дың инвестиция.   инвест   айлық  лердің тізімдік  айдан
лары туралы мәлі.                 саны 50 адамнан  кейінгі
меттер (02.07.2001 ж.             асатын ұйымдар   2-күннен
N 26-с)                           (кәсіпорындар),  кешіктірмей
оның филиалдары
мен өкілдіктері
53.  0602006 Объектілерді      2-КС     Жылдық Заңды тұлғалар,  Есепті
салу және іске    (құрылыс)       оның филиалдары  айдан
қосу туралы                       мен өкілдіктері- кейінгі
мәліметтер                        құрылысшылар     2-күннен
(02.07.2001 ж.                                     кешіктірмей
N 26-с)
54.  0602030 Қазақстан         1-ПГИ    Жедел- Қазақстан        Есепті
Республикасының            айлық  Республикасының  айдан
мемлекеттік                       мемлекеттік      кейінгі
инвестицияларының                 инвестициялары-  7-күні
бағдарламасына                    ның бағдарлама-
енген объектілер-                 сына енген
ді салу және іске                 (тізім бойынша)
қосу туралы                       объектілер мен
мәліметтер                        қуаттарды салуды
(02.07.2001 ж.                    жүзеге асыратын
N 26-с)                           заңды тұлғалар,
оның филиалдары
мен өкілдері
55.  0602008 Жеке тұрғын       2-ИЖС    Жедел- Әкімшілік бақар- Есепті
үйлер мен басқа            айлық  масының қалалық, айдан
да объектілерді                   аудандық, кенттік кейінгі
іске қосу                         органдары (қа-   2-күннен
туралы есеп                       лалық және ауыл- кешіктірмей
(02.07.2001 ж.                    дық жерлер
N 26-с)                           бойынша)
56.  0602031 ..... жылғы       1-КС     Жедел- Жұмыс істеуші-   Есепті
мердігерлік                айлық  лердің тізімдік  айдан
құрылыс жұмыс-                    саны 50 адамнан  кейінгі
тарын орындау                     асатын, негізгі  4-күннен
туралы                            қызмет түрі      кешіктірмей
(27.07.2001 ж.                    "Құрылыс" бола-
N 46-с)                           тын ұйымдар
(кәсіпорындар),
оның филиалдары
мен өкілдіктері
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Қызмет көрсету саласы статистикасы
57.  0605503 ..... жылғы       1 су-    Жылдық Дербес баланста   Есепті
канализацияның    тартқыш         да, кәсіпорындар- жылдан
(жекелеген                        дың (ұйымдардың,  кейінгі
канализация                       ауыл шаруашылық   10-ақпанға
желесінің)                        кәсіпорындары-    дейін
жұмысы туралы есеп                ның) балансында

(02.07.2001 г.              предприятий (организаций,   года
N 27-с)                     сельхозпредприятий) и
другие хозяйствующие
субъекты, независимо от
ведомственной
подчиненности и форм
собственности,
осуществляющие отвод
сточных вод
58.  0603418 Отчет природного 1-    Го-  Предприятия и их филиалы,   До 25
заповедника,     запо- до-  независимо от численности   числа
государственного вед-  вая  работающих, с основным      после
национального    ник        видом деятельности          отчет-
природного парка            "Управление природным       ного
(02.07.2001 г.              достоянием (природные       года
N 27-с)                     заповедники, национальные
природные парки и другие)"
(код ОКЭД 92.53)
59.  0603415 Отчет о          1-    Го-  Организации и их филиалы,   До 10
деятельности     му-   до-  независимо от численности   января
музея            зеи   вая  работающих, с основным      после
(02.07.2001 г.              видом деятельности в        отчет-
N 27-с)                     области культуры            ного
"Деятельность музеев"       года
(код ОКЭД 92.52.1)
60.  0603416 Отчет            1-    Го-  Учреждения культуры         До 10
учреждения       клу-  до-  клубного типа, независимо   января
культуры         бы    вая  от численности работающих,  после
клубного                    с основным видом            отчет-
типа                        экономической деятельности  ного
(02.07.2001 г.              "Деятельность учреждений    года
N 27-с)                     клубного типа" (код ОКЭД
92.51.5)
61.  0603420 Отчет о          1-    Го-  Организации, независимо от  До 10
деятельности     театр до-  численности работающих, с   января
театра                 вая  основным видом деятельности после
(02.07.2001 г.              в области культуры          отчет-
N 27-с)                     "Деятельность театров"      ного
(код ОКЭД 92.31.1)          года
62.  0603417 Отчет библиотеки 1-    Го-  Организации, а также        До 10
(02.07.2001 г.   биб-  до-  филиалы, независимо от      января
N 27-с)          лио-  вая  численности работающих, с   после
тека       основным видом деятельности отчет-
"Деятельность библиотек     ного
(кроме библиотек, школ,     года
вузов и колледжей)" (код
ОКЭД 92.51)
63.  0603421 Отчет о работе   1-    Го-  Парки развлечений,          До 10
луна-парка и     пар-  до-  культуры и отдыха,          января
и парка отдыха   ки    вая  независимо от численности   после

(02.07.2001 ж.                    да тұратын кана-
N 27-с)                           лизациялық, су
құбыры-канализа-
циялық кәсіп-
орындары және
ағынды суды
бұруды жүзеге
асыратын, ведом-
стволық бағыныс
пен меншік ныса-
нының бағынысына
қатыссыз басқа
да шаруашылық
жүргізуші
субъектілер
58.  0603418 Табиғи қорықтың,  1-       Жылдық Жұмыс істеуші-   Есепті
мемлекеттік       қорық           лердің санына    жылдан
ұлттық табиғи                     қарамастан,      кейінгі
парктің есебі                     негізгі қызмет   25-күнге
(02.07.2001 ж.                    түрі "Табиғи     дейін
N 27-с)                           байлықты (табиғи
қорықтар, ұлттық
табиғи парктер
және басқалар)
басқару" (ЭҚЖЖ
коды 92.53)
болатын кәсіп-
орындар мен оның
филиалдары
59.  0603415 Мұражай           1-       Жылдық Жұмыс істеуші-   Есепті
қызметтері        мұражай         лердің санына    жылдан
туралы есеп                       қарамастан,      кейінгі
(02.07.2001 ж.                    мәдениет саласы  10-қаңтарға
N 27-с)                           негізгі қызмет   дейін
түрі "Мұражайлар
қызметі" (ЭҚЖЖ
коды 92.52.1)
болатын ұйымдар
мен оның
филиалдары
60.  0603416 Клуб түріндегі    1-       Жылдық Жұмыс істеуші-   Есепті
мәдениет мекеме-  клубы           лердің санына    жылдан
лерінің есебі                     қарамастан,      кейінгі
(02.07.2001 ж.                    негізгі эконо-   10-қаңтарға
N 27-с)                           микалық қызмет   дейін
түрі "Клуб тү-
ріндегі меке-
мелердің қызмет-
тері" (ЭҚЖЖ коды
92.51.5)болатын
клуб түріндегі
мәдени мекемелер
61.  0603420 Театр қызметтері  1-       Жылдық Жұмыс істеуші-   Есепті
туралы есеп       театр           лердің санына    жылдан
(02.07.2001 ж.                    қарамастан,      кейінгі
N 27-с)                           мәдениет саласы  10-қаңтарға
негізгі қызмет   дейін
түрі "Театрлар-
дың қызметтері"
(ЭҚЖЖ коды
92.31.1)болатын
ұйымдар
62. 0603417  Кітапханалардың   1-кітап. Жылдық Жұмыс істеуші.    Есепті
есебі             хана            лердің санына     жылдан
(02.07.2001 ж.                    қарамастан,       кейінгі
N 27-с)                           негізгі қызмет    10-қаңтар.
түрі "Кітапхана.  ға дейін
лардың қызметі
(мектептің,
жоғары оқу
орындарының,
және колледждер.
дің кітапханала.
рынан басқа)"
(ЭҚЖЖ коды 92.51)
болатын ұйымдар,
оның филиалдары
63. 0603421  Луна-парк пен     1-парк.  Жылдық Жұмыс істеуші.    Есепті
демалыс парк.     тер             лердің санына     жылдан
терінің жұмыстары                 қарамастан,       кейінгі
туралы есеп                       негізгі экономи.  10-қаңтар.

(02.07.2001 г.              работающих, с основным      отчет-
N 27-с)                     видом экономической         ного
деятельности "Деятельность  года
луна-парков и парков
отдыха" (код ОКЭД 92.33)
64.  0603419 Отчет зоопарка   1-    Го-  Организации, независимо от  До 10
(02.07.2001 г.   зоо-  до-  численности работающих, с   января
N 27-с)          парк  вая  основным видом деятельности после
"Зоопарки" (код ОКЭД        отчет-
92.53.1)                    ного
года
65.  0603400 Отчет            2-    Го-  Предприятия со списочной    До 30
предприятий об   ус-   до-  численностью работающих     марта
объеме услуг,    луги  вая  свыше 50 человек и их       после
связанных с      (нед-      филиалы, с основным видом   отчет-
продажей,        вижи-      экономической деятельности  ного
покупкой и       мость)     в сфере услуг "Продажа,     года
сдачей в наем               покупка и сдача в наем
недвижимого                 недвижимого имущества,
имущества,                  аренда машин и оборудования
арендой машин               и прокат предметов личного
и оборудования и            пользования" (код ОКЭД
прокатом                    70, 71)
предметов
личного
пользования
за .... год
(27.07.2001 г.
N 43-с)
66.  0603403 Отчет            2-    Го-  Учреждения с основным видом До 30
учреждений       ус-   до-  экономической деятельности  марта
государственного луги  вая  "Государственные            после
управления об    (уп-       управления, оказывающие     отчет-
объеме           рав-       услуги предприятиям,        ного
оказанных услуг  ле-        учреждениям или населению"  года
за .... год      ние)       (код ОКЭД 75)
(02.07.2001 г.
N 27-с)
67.  0603401 Отчет            2-    Го-  Предприятия со списочной    До 30
предприятий об   ус-   до-  численностью работающих     марта
оказанных        луги  вая  свыше 50 человек и их       после
компьютерных     (ком-      филиалы, с основным видом   отчет-
услугах,         пью-       экономической деятельности  ного
связанных с      теры)      "Компьютерные услуги,       года
ними услугах,               связанные с ними услуги, а
а также услугах             также услуги в области
в области                   исследований и разработок"

(02.07.2001 ж.                    калық қызмет      ға дейін
N 27-с)                           түрі "Луна-парк.
тер мен демалыс
парктерінің
қызметтері"
(ЭҚЖЖ коды 92.33)
болатын мәдени,
көңіл көтеру және
демалыс парктері
64. 0603419  Хайуанаттар       1-хайу.  Жылдық Жұмыс істеуші.    Есепті
паркінің есебі    анаттар         лердің санына     жылдан
(02.07.2001 ж.    паркі           қарамастан,       кейінгі
N 27-с)                           негізгі экономи.  10-қаңтар.
калық қызмет      ға дейін
түрі "Хайуанаттар
паркі" (ЭҚЖЖ
92.53.1) болатын
ұйымдар
65. 0603400  ..... жылғы       2-қызмет Жылдық Жұмыс істеуші.    Есепті
жылжымайтын       көрсету         лердің тізімдік   жылдан
мүліктерді,       (жылжы.         саны 50 адамнан   кейінгі
машиналар мен     майтын          асатын және оның  30-наурыз.
жабдықтарды       дүние-          филиалдары, қыз.  ға дейін
және жеке пай.    мүлік)          мет көрсету сала.
даланатын                         сындағы негізгі
заттарды сатуға,                  экономикалық қызмет
сатып алуға                       түрі "Жылжымайтын
және жалға                        мүліктерді, маши.
беруге байланысты                 налар мен жабдық.
қызмет көрсету.                   тарды және жеке
лердің көлемі                     пайдаланатын зат.
туралы кәсіпорын.                 тарды" сату, сатып
дардың есебі                      алу және жалға
(27.07.2001 ж.                    беру (ЭҚЖЖ коды
N 43-с)                           70.71) болатын
кәсіпорындар
66. 0603403  ..... жылғы       2-қызмет Жылдық Негізгі экономи.  Есепті
мемлекеттік       көрсету         калық қызмет түрі жылдан
басқару мекеме.   (басқару)       "Кәсіпорындарға,  кейінгі
лерінің көрсеткен                 мекемелерге неме. 30-наурыз.
қызметтерінің                     се халыққа қызмет ға дейін
көлемі туралы                     көрсететін мемле.
есебі                             кеттік басқару"
(02.07.2001 ж.                    (ЭҚЖЖ коды 75)
N 27-с)                           болатын мекемелер
67. 0603401  ..... жылғы       2-қызмет Жылдық Жұмыс істеушілер. Есепті
компьютерлік      көрсету         дің тізімдік саны жылдан
және соған бай.   (компью.        50 адамнан асатын,кейінгі
ланысты көрсетіл. терлер)         негізгі экономи.  30-наурыз.
ген қызметтер,                    калық қызмет түрі ға дейін
сондай-ақ зерт.                   "Компьютерлік
теу және әзірлеу                  және соған байла.
саласында көрсе.                  нысты қызмет
тілген қызметтер                  көрсету, сондай-ақ
туралы кәсіпорын.                 зерттеу және әзір.
дардың есебі                      леу саласында көр.
(27.07.2001 ж.                    сетілген қызмет.
N 43-с)                           тер" (ЭҚЖЖ коды

исследований                (код ОКЭД 72, 73)
и разработок
за .... год
(27.07.2001 г.
N 43-с)
68.  0603402 Отчет            2-    Го-  Предприятия со списочной    До 30
предприятий об   ус-   до-  численностью работающих     марта
объеме услуг     луги  вая  свыше 50 человек и их       после
в сфере прочей   (про-      филиалы, с основным видом   отчет-
коммерческой     чая        экономической деятельности  ного
деятельности,    ком-       "Прочая коммерческая        года
услуг по         мер-       деятельность, услуги по
канализации,     ция)       канализации, удалению
удалению                    отходов, санитарной
отходов,                    обработке и аналогичные
санитарной                  услуги, прочие услуги"
обработке и                 (код ОКЭД 74, 90, 93)
аналогичных
услуг, прочих
услуг
за .... год
(27.07.2001 г.
N 43-с)
69.  0603404 Отчет            2-    Го-  Предприятия со списочной    До 30
предприятий об   ус-   до-  численностью работающих     марта
объеме услуг     луги  вая  свыше 50 человек и их       после
по организации   (ку-       филиалы, с основным         отчет-
отдыха,          льту-      видом экономической         ного
культурных и     ра)        деятельности "Организация   года
спортивных                  отдыха, культурных и
мероприятий                 спортивных мероприятий"
за .... год                 (код ОКЭД 92)
(27.07.2001 г.
N 43-с)
70.  0605069 Отчет о         1-ТЭ  Квар- Предприятия туризма и       До 25
туристской      (ту-  таль- гостиничного хозяйства со   числа
деятельности    ризм) ная   списочной численностью      после
(02.07.2001 г.              работающих свыше 50         отчет-
N 27-с)                     человек, независимо от      ного
основного и вторичного вида квар-
деятельности (код ОКЭД      тала
63.3, 55.1, 55.2)
71.  0603405 Отчет            2-   Квар- Предприятия со списочной    До 10
предприятий об   ус-  таль- численностью работающих     числа
объеме услуг,    луги ная   свыше 50 человек, а также   после
связанных с      (не-       их филиалы, независимо от   отчет-
продажей,        дви-       численности работающих, с   ного
покупкой и       жи-        основным видом              квар-
сдачей в наем    мость)     экономической деятельности  тала
недвижимого                 в сфере услуг "Продажа,
имущества,                  покупка и сдача в наем
арендой машин               недвижимого имущества,
и оборудования и            аренда машин и оборудования
прокатом                    и прокат предметов личного
предметов                   пользования" (код ОКЭД

72, 73) болатын
кәсіпорындар және
оның филиалдары
68. 0603402  ..... жылғы       2-қызмет Жылдық Жұмыс істеушілер. Есепті
басқадай коммер.  көрсету         дің тізімдік саны жылдан
циялық қызметтер  (басқадай       50 адамнан асатын,кейінгі
саласындағы көр.  коммерция)      негізгі экономи.  30-наурыз.
сетілген қызмет.                  калық қызмет түрі ға дейін
тер, канализация,                 "Басқадай коммер.
қалдықтарды алас.                 циялық қызметтер
тау, санитарлық                   саласындағы көр.
өңдеу бойынша                     сетілген қызметтер,
және соған ұқсас                  канализация, қал.
қызмет көрсету.                   дықтарды аластау,
лердің көлемі                     санитарлық өңдеу
туралы кәсіпорын.                 бойынша және соған
дардың есебі                      ұқсас қызмет
(27.07.2001 ж.                    көрсетулер" (ЭҚЖЖ
N 43-с)                           коды 74, 90, 93)
болатын кәсіпорындар
және оның филиалдары
69. 0603404  ..... жылғы       2-қызмет Жылдық Жұмыс істеушілер. Есепті
демалысты, мәдени көрсету         дің тізімдік саны жылдан
және спорттық     (мәдениет)      50 адамнан асатын,кейінгі
шараларды ұйым.                   негізгі экономи.  30-наурыз.
дастыру бойынша                   калық қызмет түрі ға дейін
көрсетілген қыз.                  "Демалысты, мәдени
меттердің көлемі                  және спорттық
туралы кәсіпорын.                 шараларды ұйымдас.
дардың есебі                      тыру" (ЭҚЖЖ коды
(27.07.2001 ж.                    92) болатын
N 43-с)                           кәсіпорындар және
оның филиалдары
70. 0605069  Туристік          1-ТЭ    Тоқсан. Жұмыс істеушілер.  Есепті
қызметтер туралы  (туризм) дық    дің тізімдік саны  тоқсаннан
есеп                              50 адамнан асатын, кейінгі
(27.07.2001 ж.                    негізгі және       25-күнге
N 27-с)                           екінші қызмет      дейін
түріне тәуелді
емес (ЭҚЖЖ коды
63.3, 55.1, 55.2)
туризм және қонақ
үй шаруашылығының
кәсіпорындары
71. 0603405  Жылжымайтын       2-қызмет Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
мүліктерді, маши. көрсету  сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
налар мен жабдық. (жылжы.         50 адамнан асатын  кейінгі
тарды және жеке   майтын          және жұмыс істеу.  10-күнге
пайдаланатын зат. дүние-          шілердің санына    дейін
тарды сатуға,     мүлік)          қарамастан оның
сатып алуға және                  филиалдары, қыз.
жалға беруге                      мет көрсету сала.
байланысты қызмет                 сындағы негізгі
көрсетулердің                     экономикалық қыз.
көлемі туралы                     мет түрі "Жылжы.
кәсіпорындардың                   майтын мүліктерді,
есебі                             машиналар мен
(27.07.2001 ж.                    жабдықтарды және
N 43-с)                           жеке пайдаланатын
заттарды сату,
сатып алу және
жалға беру" (ЭҚЖЖ

личного                     70, 71)
пользования
(27.07.2001 г.
N 43-с)
72.  0603406 Отчет            2-   Квар- Предприятия со списочной    До 10
предприятий об   ус-  таль- численностью работающих     числа
оказанных        луги ная   свыше 50 человек, а также   после
компьютерных     (ком-      их филиалы, независимо от   отчет-
услугах,         пью-       численности работающих, с   ного
связанных с      теры)      основным видом              квар-
ними услугах,               экономической деятельности  тала
а также услугах             "Компьютерные услуги, а
в области                   также услуги в области
исследований                исследований и разработок"
и разработок                (код ОКЭД 72, 73)
(27.07.2001 г.
N 43-с)
73.  0603408 Отчет            2-   Квар- Предприятия со списочной    До 10
предприятий      ус-  таль- численностью работающих     числа
об объеме        луги ная   свыше 50 человек, а также   после
услуг по         (ку-       их филиалы, независимо от   отчет-
организации      льту-      численности работающих,     ного
отдыха,          ра)        с основным видом            квар-
культурных                  экономической деятельности  тала
и спортивных                в сфере услуг "Организация
мероприятий                 отдыха, культурных и
(27.07.2001 г.              спортивных мероприятий"
N 43-с)                     (код ОКЭД 92)
74.  0603407 Отчет предприятий 2-   Квар- Предприятия со списочной   До 10
об объеме услуг   ус-  таль- численностью работающих    числа
в области прочей  луги ная   свыше 50 человек, а так-   после
коммерческой      (про-      же их филиалы, независимо  отчет-
деятельности,     чая        от численности работающих, ного
услуг по канали-  ком-       с основным видом экономи-  квар-
зации, удалению   мер-       ческой деятельности "Про-  тала
отходов, сани-    ция)       чая коммерческая деятель-
тарной обработке             ность, услуги по канали-
и аналогичных                зации, удалению отходов,
услуг,                       санитарной обработке и
прочих услуг                 аналогичные услуги, прочие
(27.07.2001 г.               услуги" (код ОКЭД 74, 90,
N 43-c)                     93)
---------------------------------------------------------------------------
Статистика внутренней и внешней торговли

коды 70, 71)
болатын кәсіпо.
рындар
72. 0603406  Компьютерлік      2-қызмет Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
және соған бай.   көрсету  сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
ланысты көрсетіл. (компью.        50 адамнан асатын, кейінгі
ген қызметтер,    терлер)         негізгі экономика. 10-күнге
сондай-ақ зерттеу                 лық қызмет түрі    дейін
және әзірлемелер                  "Компьютерлік
саласында көрсе.                  қызмет көрсету,
тілген қызметтер                  сондай-ақ зерттеу
туралы кәсіпорын.                 және әзірлемелер
дардың есебі                      саласында көрсе.
(27.07.2001 ж.                    тілген қызметтер"
N 43-с)                           (ЭҚЖЖ коды 72, 73)
болатын кәсіпо.
рындар және жұмыс
істеушілердің
санына қарамастан,
оның филиалдары
73. 0603408  Демалысты, мәдени 2-қызмет Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
және спорттық     көрсету  сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
шараларды ұйым.   (мәдениет)      50 адамнан асатын, кейінгі
дастыру бойынша                   қызмет көрсету     10-күнге
көрсетілген қыз.                  саласындағы негіз. дейін
меттердің көлемі                  гі экономикалық
туралы кәсіпорын.                 қызмет түрі "Де.
дардың есебі                      малысты, мәдени
(27.07.2001 ж.                    және спорттық ша.
N 43-с)                           раларды ұйымдасты.
ру" (ЭҚЖЖ коды 92)
болатын кәсіпо.
рындар және оның
филиалдары, жұмыс
істеушілердің
санына қарамастан
оның филиалдары
74. 0603407  Басқадай коммер.  2-қызмет Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
циялық қызметтер  көрсету  сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
саласындағы көр.  (басқадай       50 адамнан асатын, кейінгі
сетілген қызмет.  коммерция)      негізгі экономи.   10-күнге
тер, канализация,                 калық қызмет түрі  дейін
қалдықтарды алас.                 "Басқадай коммер.
тау, санитарлық                   циялық қызметтер,
өңдеу бойынша                     канализация, қал.
және соған ұқсас                  дықтарды аластау,
қызмет көрсету.                   санитарлық өңдеу
лердің көлемі                     бойынша және соған
туралы кәсіпорын.                 ұқсас қызмет
дардың есебі                      көрсетулер" (ЭҚЖЖ
(27.07.2001 ж.                    коды 74, 90, 93)
N 43-с)                           болатын кәсіпо.
рындар және жұмыс
істеушілердің
санына қарамастан
оның филиалдары
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Ішкі және сыртқы сауда статистикасы

75. 0603382  Отчетный топливно- 1-  Го-   Предприятия, независимо   25
энергетический     ТЭБ до-   от вида экономической     марта
баланс                 вая   деятельности, являющиеся  после
за ..... год                 поставщиками и потребите- отчет-
(27.07.2001 г.               лями топлива и энергии    ного
N 41-c)                      (по малым предприятиям -  года
по списку, установлен-
ному органами государст-
венной статистики)
76. 0603413  Отчет о реализа-  1-   Го-   Предприятия со списочной  До 25
ции товаров пред- опт  до-   численностью работающих   марта
приятиями опто-        вая   свыше 50 человек, их фи-  после
вой торговли                 лиалы, независимо от      отчет-
за ...... год                численности, с основным   ного
(27.07.2001 г.               видом экономической дея-  года
N 44-c)                      тельности "Оптовая тор-
говля" (код ОКЭД 51.2 -
51.7)
77. 0603409  Отчет об оптовой  1-   Го-   Предприятия со списочной  До 25
торговле за воз-  пос- до-   численностью работающих   марта
награждение или   ред- вая   свыше 50 человек, их фи-  после
на договорной     ники       лиалы, независимо от      отчет-
основе за ....               численности, с основным   ного
год (27.07.2001 г.           видом экономической дея-  года
N 44-c)                      тельности "Оптовая тор-
говля за вознаграждение
или на договорной основе"
(код ОКЭД 51.1)
78. 0603412  Отчет о реализа-  1-   Го-   Предприятия со списочной  До 25
ции товаров пред- роз- до-   численностью работающих   марта
приятиями роз-    ница вая   свыше 50 человек, их фи-  после
ничной торговли              лиалы, независимо от      отчет-
за ...... год                численности, с основным   ного
(27.07.2001 г.               видом экономической дея-  года
N 44-c)                      тельности "Розничная тор-
говля" (код ОКЭД 52.1 -
52.6)
79. 0603411  Отчет о продаже   1-   Го-   Предприятия со списочной  До 25
и ремонте авто-   авто до-   численностью работающих   марта
мобилей, мото-         вая   свыше 50 человек, их фи-  после
циклов                       лиалы, независимо от      отчет-
за ...... год                численности, с основным   ного
(27.07.2001 г.               видом экономической дея-  года
N 44-c)                      тельности "Продажа, тех-
ническое обслуживание,
ремонт автомобилей и
мотоциклов"
(код ОКЭД 50)
80. 0603410  Отчет о реализа-  1-   Го-   Предприятия со списочной  До 25
ции услуг пред-   ре-  до-   численностью работающих   марта
приятиями по ре-  монт вая   свыше 50 человек, их фи-  после
монту изделий                лиалы, независимо от      отчет-
личного и домаш-             численности, с основным   ного
него пользования             видом экономической дея-  года
за ...... год                тельности "Ремонт изделий

75. 0603382  .....жылғы есепті 1-ЖЭБ    Жыл.   Жылу мен энергияны Есепті
отын-энергетика.           дық    жеткізуші және     жылдан
лық баланс                        тұтынушы болып та. кейінгі
(27.07.2001 ж.                    былатын, экономи.  25-
N 41-с)                           калық қызмет түрі. наурыз
не тәуелді емес
кәсіпорындар
(шағын кәсіпорындар
бойынша - мемлекеттік
статистика органдары
белгілеген тізім
бойынша)
76. 0603413  .....жылғы көтер. 1-көтер. Жыл.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
ме сауда кәсіп.   ме       дық    дің тізімдік саны  жылдан
орындарының тау.                  50 адамнан асатын, кейінгі
арлармен көрсет.                  негізгі экономика. 25-нау.
кен қызметі                       лық қызмет түрі    рызға
туралы есеп                       "Көтерме сауда"    дейін
(27.07.2001 ж.                    (ЭҚЖЖ коды 51.2-
N 44-с)                           51.7) болатын
кәсіпорындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
77. 0603409  .....жылғы сыйақы 1-дел.   Жылдық Жұмыс істеушілер.  Есепті
немесе келісім    далдар          дің тізімдік саны  жылдан
негізі бойынша                    50 адамнан асатын, кейінгі
сауда туралы                      негізгі экономика. 25-нау.
есеп                              лық қызмет түрі    рызға
(27.07.2001 ж.                    "Сыйақы немесе     дейін
N 44-с)                           келісім негізі
көтерме сауда
бойынша" (ЭҚЖЖ
51.1 коды) болатын
кәсіпорындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
78. 0603412  .....жылғы бөлшек 1-бөл.   Жылдық Жұмыс істеушілер.  Есепті
сауда орындарының шек             дің тізімдік саны  жылдан
тауарларды                        50 адамнан асатын, кейінгі
өткізуі туралы                    негізгі экономика. 25-нау.
есеп                              лық қызмет түрі    рызға
(27.07.2001 ж.                    "Бөлшек сауда"     дейін
N 44-с)                           (ЭҚЖЖ 52.1-
52.6 коды)
болатын кәсіп.
орындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
79. 0603411  .....жылғы авто.  1-авто   Жылдық Жұмыс істеушілер.  Есепті
мобильдер мен                     дің тізімдік саны  жылдан
мотоциклдерді                     50 адамнан асатын, кейінгі
сату және жөн.                    негізгі экономика. 25-нау.
деу туралы есеп                   лық қызмет түрі    рызға
(27.07.2001 ж.                    "Автомобильдер мен дейін
N 44-с)                           мотоциклдерді
сату, техникалық
қызмет көрсету
және жөндеу"
(ЭҚЖЖ коды 50)
болатын кәсіп.
орындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
80. 0603409  .....жылғы кәсіп. 1-жөн.   Жылдық Жұмыс істеушілер.  Есепті
орындардың жеке   деу             дің тізімдік саны  жылдан
және үйде пайда.                  50 адамнан асатын, кейінгі
ланатын бұйымдар.                 негізгі экономика. 25-нау.
ды жөндеу бойынша                 лық қызмет түрі    рызға
көрсеткен қызмет.                 "Жеке және үйде    дейін
тері туралы есеп                  пайдаланатын

(27.07.2001 г                личного и домашнего поль-
N 44-c)                      зования" (код ОКЭД 52.7)
81. 0603357  Отчет о рынках    12-  Го-   Все рынки, предприятия,   До 30
за ...... год     торг до-   имеющие в своем составе   марта
(27.07.2001 г.         вая   рынки                     после
N 41-c)                                                отчет-
ного
года
82. 0603414  Отчет о реализа-  1-   Го-   Предприятия со списочной  До 25
ции услуг ресто-  рес- до-   численностью работающих   марта
ранами, барами,   то-  вая   свыше 50 человек, их фи-  после
столовыми,        раны       лиалы, независимо от      отчет-
поставка готовой             численности, с основным   ного
пищи                         видом экономической дея-  года
за ...... год                тельности "Рестораны,
(27.07.2001 г.               бары, столовые, поставка
N 44-c)                      готовой пищи" (код ОКЭД
55.3 - 55.5)
83. 0603374  Отчет о деятель-  1-   По-   Товарные биржи            До 10
ности товарной    бир- лу-                             числа
биржи (27.07.     жа   го-                             после
2001 г. N 41-с)        до-                             отчет-
вая                             ного
полу-
годия
84. 0603813  Отчет о деятель-  1-   Квар- Совместные и иностранные  30
ности совместного ВЭС  таль- предприятия, их филиалы   числа
и иностранного         ная   и представительства       после
предприятия                                            отчет-
(27.07.2001 г.                                         ного
N 41-с)                                                квар-
тала
85. 0603811  Отчет о движении  1-   Квар- Юридические лица (кроме   10
валютных средств  ва-  таль- банков), их филиалы и     числа
(27.07.2001 г.    лю-  ная   представительства, имею-  после
N 41-c)           та         щие валютный счет         отчет-
ного
квар-
тала
86. 0603387  Отчет о реализа-  1-   Квар- Предприятия со списочной  До 15
ции товаров пред- роз- таль- численностью работающих   числа
приятиями рознич- ни-  ная   свыше 50 человек, их      после
ной торговли      ца         филиалы, независимо от    отчет-
(27.07.2001 г.               численности, с основным   ного
N 44-c)                      видом экономической дея-  квар-
тельности "Розничная тор- тала
говля" (код ОКЭД 52.1 -
52.6)
87. 0603386  Отчет о реализа-  1-   Квар- Предприятия со списочной  До 12
ции услуг ресто-  рес- таль- численностью работающих   числа
ранами, барами,   то-  ная   свыше 50 человек, их      после
столовыми,        ра-        филиалы, независимо от    отчет-
поставка готовой  ны         численности, с основным   ного
пищи                         видом экономической дея-  квар-

(27.07.2001 ж.                    бұйымдарды жөндеу"
N 44-с)                           (ЭҚЖЖ 52.7 коды)
болатын кәсіп.
орындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
81. 0603357  .....жылғы базар. 12-сау.  Жылдық Өзінің құрамында   Есепті
лар туралы есеп   да-сат.         базарлары бар      жылдан
(27.07.2001 ж.    тық             барлық базарлар    кейінгі
N 41-с)                          мен кәсіпорындар   30-нау.
рызға
дейін
82. 0603414  .....жылғы мей.   1-жөн.   Жылдық Жұмыс істеушілер.  Есепті
рамханалардың,    деу             дің тізімдік саны  жылдан
барлардың, асха.                  50 адамнан асатын, кейінгі
налардың көрсет.                  негізгі экономика. 25-нау.
кен қызметі, дайын                лық қызмет түрі    рызға
тағамдарды жеткі.                 "Мейрамханалар,    дейін
зуі туралы есеп                   барлар, асханалар,
(27.07.2001 ж.                    дайын тағамдарды"
N 44-с)                           жеткізу" (ЭҚЖЖ
55.3-55.5 коды)
болатын кәсіп.
орындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
83. 0603374  Тауар биржасының  1-биржа  Жарты- Тауар биржалары    Есепті
қызметтері туралы          жылдық                    жарты
есеп                                                 жылдан
(27.07.2001 ж.                                       кейінгі
N 41-с)                                              10-күнге
дейін
84. 0603813  Бірлескен және    1-СЭС    Тоқ.   Бірлескен және     Есепті
шетелдік кәсіп.            сандық шетелдік кәсіп.    тоқсаннан
орынның қызметі                   орындар, оның      кейінгі
туралы есеп                       филиалдары мен     30-күні
(27.07.2001 ж.                    өкілдіктері
N 41-с)
85.  0603811 Валюталық қара.   1-валюта Тоқ.   Валюталық шоты     Есепті
жаттардың қозға.           сандық бар заңды тұлға.   тоқсаннан
лысы туралы есеп                  лар (банктерден    кейінгі
(27.07.2001 ж.                    басқа), оның       10-күні
N 41-с)                           филиалдары мен
өкілдіктері
86. 0603387  Кәсіпорындардың   1-       Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
бөлшек саудада    бөлшек   сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
тауарларды өткізуі                50 адамнан асатын, кейінгі
туралы есеп                       негізгі экономика. 15-күні
(27.07.2001 ж.                    лық қызмет түрі
N 44-с)                           "Бөлшек сауда"
(ЭҚЖЖ 52.1-52.6
коды) болатын
кәсіпорындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
87. 0603386  Мейрамханалардың, 1-       Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
барлардың, асха.  мейрам.  сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
налардың көрсет.  ханалар         50 адамнан асатын, кейінгі
кен қызметі, дайын                негізгі экономика. 12-күні
тағамдарды жеткізу                лық қызмет түрі
туралы есеп                       "Мейрамханалар,

(27.07.2001 г.               тельности "Рестораны,     тала
N 44-c)                      бары, столовые, поставка
готовой пищи" (код ОКЭД
55.3 - 55.5)
88. 0603388  Отчет о реализа-  1-   Квар- Предприятия со списочной  До 15
ции товаров пред- опт  таль- численностью работающих   числа
приятиями оптовой      ная   свыше 50 человек, их      после
торговли                     филиалы, независимо от    отчет-
(27.07.2001 г.               численности, с основным   ного
N 44-c)                      видом экономической дея-  квар-
тельности "Оптовая тор-   тала
говля" (код ОКЭД 51.2 -
51.7)
89. 0603385  Отчет об оптовой  1-   Квар- Предприятия со списочной  До 12
торговле за воз-  пос- таль- численностью работающих   числа
награждение или   ред- ная   свыше 50 человек, их      после
на договорной ос- ни-        филиалы, независимо от    отчет-
нове (27.07.      ки         численности, с основным   ного
2001 г. N 44-c)              видом экономической дея-  квар-
тельности "Оптовая тор-   тала
говля за вознаграждение
или на договорной основе"
(код ОКЭД 51.1)
90. 0603383  Отчет о продаже   1-   Квар- Предприятия со списочной  До 10
и ремонте авто-   авто таль- численностью работающих   числа
мобилей, мото-         ная   свыше 50 человек, их      после
циклов                       филиалы, независимо от    отчет-
(27.07.2001 г.               численности, с основным   ного
N 44-c)                      видом экономической дея-  квар-
тельности "Продажа, тех-  тала
ническое обслуживание,
ремонт автомобилей и мо-
тоциклов" (код ОКЭД 50)
91. 0603384  Отчет о реализа-  1-   Квар- Предприятия со списочной  До 10
ции услуг пред-   ре-  таль- численностью работающих   числа
приятиями по ре-  монт ная   свыше 50 человек, их      после
монту изделий                филиалы, независимо от    отчет-
личного и домаш-             численности, с основным   ного
него пользования             видом экономической дея-  квар-
(27.07.2001 г.               тельности "Ремонт изде-   тала
N 44-c)                      лий личного и домашнего
пользования"
(код ОКЭД 52.7)
92. 0603381  О запасах топлива 4-   Ме-   Предприятия, независимо   1
(27.07.2001 г.    топ- сяч-  от вида экономической     числа
N 41-c)          ливо ная   деятельности, являющиеся  после
(за-       поставщиками и потре-     отчет-
па-        бителями (промпред-       ного
сы)        приятия, электростанции,  месяца
ТЭЦ) топлива (по малым
предприятиям - по списку,
установленному органами
государственной статис-
тики)

(27.07.2001 ж.                    барлар, асхана.
N 44-с)                           налар, дайын
тағамдар жеткізу"
(ЭҚЖЖ 55.3-55.5
коды) болатын
кәсіпорындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
88. 0603388  Көтерме сауда     1-       Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
кәсіпорындарының  көтерме  сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
тауарларды өткізуі                50 адамнан асатын, кейінгі
туралы есеп                       негізгі экономика. 15-күні
(27.07.2001 ж.                    лық қызмет түрі
N 44-с)                           "Көтерме сауда"
(ЭҚЖЖ коды 51.2-
51.7) болатын
кәсіпорындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
89. 0603385  Сыйақы үшін       1-       Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
немесе келісім    делдал.  сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
негізінде көтерме дар             50 адамнан асатын, кейінгі
сауда туралы есеп                 негізгі экономика. 12-күні
(27.07.2001 ж.                    лық қызмет түрі
N 44-с)                           "Сыйақы үшін
немесе келісім
негізінде көтерме
сауда" (ЭҚЖЖ
51.1 коды) болатын
кәсіпорындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
90. 0603383  Автомобильдер мен 1-авто   Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
мотоциклдерді              сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
сату және жөндеу                  50 адамнан асатын, кейінгі
туралы есеп                       негізгі экономика. 10-күні
(27.07.2001 ж.                    лық қызмет түрі
N 44-с)                           "Автомобильдер
мен мотоциклдерді
сату, техникалық
қызмет көрсету
және  жөндеу"
(ЭҚЖЖ коды 50)
болатын кәсіп.
орындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
91. 0603384  Кәсіпорындардың   1-       Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
жеке және үйде    жөндеу   сандық дің тізімдік саны  тоқсаннан
пайдаланатын                      50 адамнан асатын, кейінгі
бұйымдарды                        негізгі экономика. 10-күні
жөндеу бойынша                    лық қызмет түрі
көрсеткен қызмет.                 "Жеке және үйде
тері туралы есеп                  пайдаланатын
(27.07.2001 ж.                    бұйымдарды
N 44-с)                           жөндеу" (ЭҚЖЖ
52.7 коды)
болатын кәсіп.
орындар және
санына қарамастан
оның филиалдары
92. 0603381  Отын қорлары      1-       Айлық  Отынды жеткізуші   Есепті
туралы            отын            және тұтынушы      айдан
(27.07.2001 ж.    (қор)           болып табылатын,   кейінгі
N 41-с)                           экономикалық       1-күні
қызмет түріне
тәуелді емес
(өнеркәсіп кәсіп.
орындары, электр
стансалары, ЖЭС)
кәсіпорындар
(кіші кәсіпорын.
дар бойынша -
мемлекеттік
статистика
органдары белгі.
леген тізім
бойынша)

113. 0601615 Отчет о про-    65    Квар- Предприятия со списочной    До 30
дукции и услу-        таль- численностью работающих     числа
гах транспорта        ная   свыше 50 человек и их фи-   после
по видам                    лиалы, независимо от чис-   отчет-
сообщений                   ленности работающих, с      ного
(27.07.2001 г.              основным видом экономичес-  квар-
N 42-с)                     кой деятельности "Транс-    тала
порт" (код ОКЭД 60-63,
кроме 63.3)
114. 0601671 Отчет об услу-  3-     Ме-  Предприятия со списочной    До 20
гах почтовой и  связь  сяч- численностью работающих     числа
электрической          ная  свыше 50 человек и их фи-   после
связи                       лиалы, независимо от чис-   отчет-
(27.07.2001 г.              ленности работающих, с      ного
N 42-с)                     основным и вторичным        месяца
видами деятельности "Услуги
почтовой и электрической
связи" (код ОКЭД 64) и
работающие согласно выдан-
ным лицензиям (за исключе-
нием (ОАО "Казпочта", ОАО
"Казахтелеком", ОАО "Казте-
лерадио")
115. 0601663 Отчет о продук- 1-     Ме-  Предприятия со списочной    На 2-й
ции и услугах   тран-  сяч- численностью работающих     день
транспорта      спорт  ная  свыше 50 человек и их фи-   после
(27.07.2001 г.              лиалы, независимо от чис-   отчет-
N 42-с)                     ленности, с основным        ного
видом экономической         месяца
деятельности "Транс-
порт" (код ОКЭД 60-62), а
также предприятия других
видов деятельности, имеющие
на своем балансе электро-
транспорт
---------------------------------------------------------------------------
Статистика цен
116. 0607115 Отчет о факти-  2-ЦСХ  Го-  Сельскохозяйственные        10
ческих ценах           до-  формирования                числа
на промышленную        вая                              после
продукцию, тари-                                        отчет-
фах и расценках                                         ного
на услуги, при-                                         года
обретенные сельско-
хозяйственными
предприятиями
в ..... году
(13.06.2001 г.
N 22-с)
117. 0607116 Отчет о факти-  2-ЦСХ  По-  Сельскохозяйственные        10
ческих ценах           лу-  формирования                числа
на промышленную        годо-                            после
продукцию, тари-       вая                              отчет-
фах и расценках                                         ного
на услуги, при-                                         полу-
обретенные сельско-                                     годия
хозяйственными
предприятиями
в 1 полугодии
..... года

113. 0601615 Қатынас түрлері  65       Тоқсан. Жұмыс істеуші.   Есепті
бойынша көлік             дық     лердің тізімдік  тоқсаннан
өнімдері мен                      саны 50 адамнан  кейінгі
көрсетілген                       асатын, негізгі  30-күнге
қызметтер туралы                  экономикалық     дейін
есеп                              қызмет түрі
(27.07.2001 ж.                    "Көлік"
N 42-с)                           (ЭҚЖЖ коды 60-63,
63.3 басқа)
болатын
кәсіпорындар мен
жұмыс істеушілер.
дің санына
қарамастан оның
филиалдары
114. 0601671 Пошта және       3-байла. Айлық   Жұмыс істеуші.   Есепті
электр байланы.  ныс              лердің тізімдік  айдан
сының көрсеткен                   саны 50 адамнан  кейінгі
қызметтері                        асатын, негізгі  20-күнге
туралы есеп                       және екінші      дейін
(27.07.2001 ж.                    қызмет түрі
N 42-с)                           "Пошта және
электр байланыс.
ының көрсеткен
қызметтері"
(ЭҚЖЖ коды 64.2)
болатын кәсіп.
орындар және
берілген
лицензияға сәйкес
жұмыс істейтіндер
("Қазпошта" ААҚ,
"Қазақтелеком"
ААҚ және "Қаз.
телерадио" ААҚ
қоспағанда) және
жұмыс істеушілер.
дің санына
қарамастан оның
филиалдары
115. 0601663 Көлік өнімдері   1-көлік  Айлық   Жұмыс істеуші.   Есепті
мен қызметтері                    лердің тізімдік  айдан
туралы есеп                       саны 50 адамнан  кейінгі
(27.07.2001 ж.                    асатын, негізгі  2-күні
N 42-с)                           экономикалық
қызмет түрі
"Көлік"
(ЭҚЖЖ коды 60-62)
болатын кәсіп.
орындар, сондай-ақ
өз балансында
электр көліктері
және басқа да
қызмет түрі бар
кәсіпорындар мен
жұмыс істеушілер.
дің санына
қарамастан оның
филиалдары
---------------------------------------------------------------------------
Баға статистикасы
116. 0607115 ..... жылғы       2-АШБ   Жылдық  Ауыл шаруашылық    Есепті
өнеркәсіп                         құрамалары         жылдан
өнімдерінің                                          кейінгі
нақты бағалары,                                      10-күні
ауыл шаруашылы.
ғы кәсіпорында.
рына көрсетілген
қызметтердің
тарифтері мен
бағалары туралы
есеп (13.06.2001
ж. N 22-с)
117. 0607116 ..... жылғы       2-АШБ   Жарты.  Ауыл шаруашылық    Есепті
1 жартыжылдықта           жылдық  құрамалары         жарты.
өнеркәсіп өнім.                                      жылдықтан
дерінің нақты                                        кейінгі
бағалары,                                            10-күні
ауыл шаруашылы.
ғы кәсіпорында.
рына көрсетілген
қызметтердің
тарифтері мен
бағалары туралы

(13.06.2001 г.
N 22-с)
118. 0607120 Банк обследова- 3-ЦКС Квар- Строительные организации    20
ния цен на      (ком- таль-                             числа
строительные    по-   ная                               второ-
работы          нен-                                    го ме-
(13.06.2001 г.  ты)                                     сяца
N 22-с)                                                 после
отчет-
ного
квар-
тала
119. 0607114 Отчет предприя- 1-ЦП  Ме-   Предприятия с основным      Не
тия-производи-        сяч-  видом деятельности          позд-
теля о ценах          ная   "Промышленность"            нее
на промышлен-                                           20
ную продукцию                                           числа
и услуги произ-                                         после
водственного                                            отчет-
характера                                               ного
(13.06.2001 г.                                          месяца
N 22-с)
120. 0607102 Отчет о средних 2-ЦП  Ме-   Предприятия с основным      Не
ценах на приоб-       сяч-  видом деятельности          позд-
ретенную про-         ная   "Промышленность"            нее
дукцию произ-                                           15
водственно-                                             числа
технического                                            после
назначения                                              отчет-
(13.06.2001 г.                                          ного
N 22-с)                                                 месяца
121. 0607101 Отчет о ценах   3-ЦКС Ме-   Строительные организации    20
на приобретенные      сяч-                              числа
строительные          ная                               после
материалы, де-                                          отчет-
тали и конст-                                           ного
рукции                                                  месяца
(13.06.2001 г.
N 22-с)
122. 0607121 Отчет о ценах   1-ЦСХ  Ме-  Сельскохозяйственные        16
на реализован-         сяч- формирования                числа
ную по всем            ная                              после
каналам сельско-                                        отчет-
хозяйственную                                         ного
продукцию                                               месяца
(13.06.2001 г.
N 22-с)
123. 0607104 Отчет о тарифах 1-    Ме-   Предприятия воздушного      15
на перевозку    тариф сяч-  транспорта                  числа
тонны грузов    (га)  ная                               после
предприятиями                                           отчет-
воздушного                                              ного
транспорта                                              месяца
(13.06.2001 г.
N 22-с)
124. 0607103 Отчет о тарифах 1-    Ме-   Предприятия автодорожного   15
на перевозку    тариф сяч-  транспорта                  числа
тонны грузов    (ав-  ная                               после
предприятиями   том)                                    отчет-
автодорожного                                           ного
транспорта                                              месяца
(13.06.2001 г.
N 22-с)
125. 0607105 Отчет о тарифах 1-    Ме-   РГП "Казахстан темир жолы"  15
на перевозку    тариф сяч-                              числа
тонны грузов    (жел) ная                               после
предприятиями                                           отчет-
железнодорож-                                           ного
ного транспорта                                         месяца
(13.06.2001 г.
N 22-с)
126. 0607107 Отчет о тарифах 1-    Ме-  Предприятия внутреннего      15
на перевозку    тариф сяч- водного транспорта           числа
тонны грузов    (вну- ная                               после
предприятиями   тр.                                     отчет-
внутреннего     вод)                                    ного
водного транс-                                          месяца
порта
(13.06.2001 г.
N 22-с)
127. 0607106 Отчет о тарифах 1-    Ме-  Предприятия трубопроводного  15
на транспорти-  тариф сяч- транспорта                   числа
ровку грузов   (труб) ная                               после
трубопроводным                                          отчет-
транспортом                                             ного
(13.06.2001 г.                                          месяца
N 22-с)
128. 0607119 Отчет о тарифах 1-     Ме-  ОАО "Казпочта", ОАО "Каз-   21
на услуги связи тариф  сяч- телеком"                    числа
для юридичес-  (связь) ная                              после
ких лиц                                                 отчет-
(13.06.2001 г.                                          ного
N 22-с)                                                 месяца

есеп (13.06.2001
ж. N 22-с)
118. 0607120 Құрылыс жұмыста.  3-КҚБ   Тоқсан. Құрылыс ұйымдары   Есепті
рының бағаларын   (компо.  дық                       тоқсаннан
зерттеу бланкісі  ненттер)                           кейінгі
(13.06.2001 ж.                                       екінші
N 22-с)                                              айдың
20-күні
119. 0607114 Өнеркәсіп өнім.   1-КБ    Айлық   Негізгі қызмет     Есепті
дері мен өндіріс.                 түрі "Өнеркәсіп"   айдан
тік сипаттағы                     болатын кәсіп.     кейінгі
қызмет көрсету                    орындар            20-күннен
бағалары туралы                                      кешік.
өндіруші кәсіп.                                      тірмей
орындардың есебі
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
120. 0607102 Өндірістік-тех.   2-КБ    Айлық   Негізгі қызмет     Есепті
никалық мақсатта.                 түрі "Өнеркәсіп"   айдан
ғы сатып алынған                  болатын кәсіп.     кейінгі
өнімдердің орташа                 орындар            15-күннен
бағалары туралы                                      кешік.
есеп                                                 тірмей
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
121. 0607101 Сатып алынған     3-КҚБ   Айлық   Құрылыс ұйымдары   Есепті
құрылыс материал.                                    айдан
дары, бөлшектері                                     кейінгі
және құрылымдар.                                     20-күні
дың бағалары
туралы есеп
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
122. 0607121 Барлық арналар    1-АШБ   Айлық   Ауыл шаруашылық    Есепті
бойынша өткізіл.                  құрамалары         айдан
ген ауыл шаруа.                                      кейінгі
шылық өнімдерінің                                    16-күні
бағалары туралы
есеп
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
123. 0607104 Әуе көлігі кәсіп. 1-тариф Айлық   Әуе көлігінің      Есепті
орындарының жүк.  (га)            кәсіпорындары      айдан
терді тонналап                                       кейінгі
тасымалдау та.                                       15-күні
рифтері туралы
есебі
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
124. 0607103 Автожолдары       1-тариф Айлық   Автожолдары        Есепті
көлігі кәсіпорын. (автом)         көлігінің кәсіп.   айдан
дарының жүктерді                  орындары           кейінгі
тонналап тасымал.                                    15-күні
дау тарифтері
туралы есебі
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
125. 0607105 Темір жол         1-тариф Айлық   "Қазақстан темір   Есепті
көлігі кәсіпорын. (темір          жолы" РМК          айдан
дарының жүктерді  жол)                               кейінгі
тонналап тасымал.                                    15-күні
дау тарифтері
туралы есебі
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
126. 0607107 Ішкі су көлігі    1-тариф Айлық   Ішкі су көлігінің  Есепті
кәсіпорындарының  (ішкі           кәсіпорындары      айдан
жүктерді тонналап  су)                               кейінгі
тасымалдау                                           15-күні
тарифтері туралы
есебі
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
127. 0607106 Құбыр көлігімен   1-тариф Айлық   Құбыр көлігінің    Есепті
жүктерді тасымал. (құбыр)         кәсіпорындары      айдан
дау тарифтері                                        кейінгі
туралы есеп                                          15-күні
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
128. 0607119 Заңды тұлғаларға  1-тариф  Айлық  "Қазпошта" ААҚ,    Есепті
арналған байланыс (байла.         "Қазақтелеком"     айдан
қызметтерінің     ныс)            ААҚ                кейінгі
тарифтері туралы                                     21-күні
есеп
(13.06.2001 ж.
N 22-с)
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Еңбек және халықты жұмыспен қамту статистикасы

129. 0608037 Отчет о чис-    1-Т   Го-   Юридические лица с основ-   Не
ленности ра-    (ус-  до-   ным видом деятельности в    позд-
ботников, за-   ловия вая   сфере промышленности,       нее 31
нятых во вред-  тру-        строительства, транспорта,  января
ных и опасных   да)         связи, здравоохранения и    после
условиях труда              науки, кроме отчитывающихся отчет-
за ..... год                по форме 2-МП               ного
(02.07.2001 г.                                          года
N 25-с)
130. 0608042 Распределение   1-Т   1 раз Юридические лица, их фи-    20
численности     (ЗП)  в год лиалы и представительства,  июля
работников спи-             кроме отчитывающихся по     после
сочного соста-              форме 2-МП                  отчет-
ва, отработав-                                          ного
ших полностью                                           года
месяц, по раз-
мерам начислен-
ной заработной
платы за июнь
.... года
(02.07.2001 г.
N 25-с)
131. 0608026 Отчет по труду  1-Т   Го-   Юридические лица, их фи-    Не
за .... год           до-   лиалы и представительства,  позд-
(02.07.2001 г.        вая   кроме отчитывающихся по     нее
N 25-с)                     форме 2-МП                  12
февра-
ля
после
отчет-
ного
года
132. 0608044 Отчет о разме-  2-Т   Один  Юридические лица, их фи-    20 ок-
рах заработной (ПРОФ) раз   лиалы и представительства,  тября
платы работ-          в год кроме отчитывающихся по     после
ников по от-                форме 2-МП                  отчет-
дельным долж-                                           ного
ностям и                                                года
профессиям за
сентябрь
..... года
(02.07.2001 г.
N 25-с)
133. 0608043 Отчет по труду  1-Т   Квар- Юридические лица, их фи-    7
(02.07.2001 г.        таль- лиалы и представительства,  числа
N 25-с)               ная   кроме отчитывающихся по     после
форме 2-МП                  отчет-
ного
квар-
тала
134. 0608006 Отчет по труду  1-Т   Ме-   Юридические лица, их фи-    7
(02.07.2001 г.        сяч-  лиалы и представительства   числа
N 25-с)               ная   со списочной численностью   после
работающих свыше 50 человек отчет-
ного
месяца
---------------------------------------------------------------------------
Статистика здравоохранения и образования
135. 0605070 Отчет о сети,   1-    Го-   Медицинские службы всех     25
кадрах и дея-   здрав до-   министерств, ведомств, не-  февра-
тельности             вая   государственные организации  ля
лечебно-профи-              здравоохранения             после
лактических                                             отчет-
учреждений за                                           ного
..... год                                               года

129. 0608037 .....жылғы зиянды 1-Е      Жылдық Негізгі қызмет     Есепті
және қауіпті      (Еңбек          түрлері өнер.      жылдан
жағдайдағы еңбек. жағдайы)        кәсіп, құрылыс,    кейінгі
пен шұғылданатын                  көлік, байланыс,   31-қаң.
қызметкерлердің                   денсаулық сақтау   тардан
саны туралы есеп                  және ғылым сала.   кешіктір.
(02.07.2001 ж.                    сының заңды        мей
N 25-с)                           тұлғалары, 2-КК
нысаны бойынша
есеп беретіннен
басқалары
130. 0608042 ....жылғы маусым. 1-Е      Жылы.  Заңды тұлғалар,    Есепті
да есептелген     (Ж)      на 1   оның филиалдары    жылдан
жалақының мөлшері          рет    мен өкілдіктері,   кейінгі
бойынша толық ай                  2-КК нысаны        20-шілде
жұмыс істеген,                    бойынша есеп
тізімдік құрамдағы                беретіннен
қызметкерлердің                   басқалары
санын бөлу
(02.07.2001 ж.
N 25-с)
131. 0608026 .....жылғы еңбек  1-Е      Жылдық Заңды тұлғалар,    Есепті
бойынша есеп                      оның филиалдары    жылдан
(02.07.2001 ж.                    мен өкілдіктері,   кейінгі
N 25-с)                           2-КК нысаны        12-ақпан.
бойынша есеп       нан
беретіннен         кешік.
басқалары          тірмей
132. 0608044 .....жылғы қыр.   2-Е      Жылы.  Заңды тұлғалар,    Есепті
күйекте қызмет.   (маман)  на 1   оның филиалдары    жылдан
керлердің жеке             рет    мен өкілдіктері,   кейінгі
лауазымдар мен                    2-КК нысаны        20-
мамандықтар                       бойынша есеп       қазанда
бойынша жалақы                    беретіннен
мөлшерлері туралы                 басқалары
есеп
(02.07.2001 ж.
N 25-с)
133. 0608043 Еңбек бойынша     1-Е      Тоқ.   Заңды тұлғалар,    Есепті
есеп                       сандық оның филиалдары    тоқсаннан
(02.07.2001 ж.                    мен өкілдіктері,   кейінгі
N 25-с)                           2-КК нысаны        7-күні
бойынша есеп
беретіннен
басқалары
134. 0608006 Еңбек бойынша     1-Е      Айлық  Жұмыс істеушілер.  Есепті
есеп                              дің тізімдік саны  айдан
(02.07.2001 ж.                    50 адамнан асатын  кейінгі
N 25-с)                           заңды тұлғалар,    7-күні
оның филиалдары
мен өкілдіктері
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Денсаулық сақтау және білім статистикасы
135. 0605070 .....жылғы емдеу- 1-ден.   Жылдық Барлық министрлік. Есепті
профилактикалық   саулық          тердің, ведомство. жылдан
мекемелерінің                     лардың медицина.   кейінгі
жүйелері, кадрлары                лық қызметтері,    25-ақпан
және қызметтері                   денсаулық сақтау.
есеп                              дың мемлекеттік

(02.07.2001 г.
N 30-с)
136. 0601408 Отчет о работе  1-НК  Го-   Юридические лица, выпол-    5 ян-
аспирантуры и         до-   няющие подготовку аспиран-  варя
докторантуры за       вая   тов и докторантов           после
..... год                                               отчет-
(02.07.2001 г.                                          ного
N 30-с)                                                 года
137. 0605029 Отчет коллежда  2-НК  Го-   Юридические лица, осущест-  5 ок-
на начало             до-   вляющие подготовку специ-   тября
учебного года         вая   алистов со средним профес-  после
(02.07.2001 г.              сиональным образованием     отчет-
N 30-с)                                                 ного
года
138. 0605030 Отчет высшего   3-НК  Го-   Высшие учебные заведения    5 ок-
учебного заве-        до-                               тября
дения на начало       вая                               после
учебного года                                           отчет-
(02.07.2001 г.                                          ного
N 30-с)                                                 года
139. 0610018 Отчет дневной   ОШ-1  Го-   Дневные общеобразовательные 7 сен-
общеобразова-         до-   школы                       тября
тельной школы         вая                               после
на начало учеб-                                         отчет-
ного года                                               ного
(02.07.2001 г.                                          года
N 30-с)
140. 0605031 Отчет постоян-  85-К  Го-   Постоянные дошкольные орга- 5
ной дошкольной        до-   низации                     января
организации           вая                               после
за ..... год                                            отчет-
(02.07.2001 г.                                          ного
N 30-с)                                                 года
141. 0608004 Отчет профес-   1-    Го-   Юридические лица, осуществ- 10 ок-
сиональной      проф- до    ляющие подготовку специа-   тября
школы (лицея)   тех   вая   листов с начальным профес-  после
на начало                   сиональным образованием     отчет-
учебного года                                           ного
(02.07.2001 г.                                          года
N 30-с)
142. 0605099 Отчет о финан-  СОЦ-  Го-   Юридические лица, с основ-  Не
сово-хозяйст-   ФИН   до-   ным видом деятельности      позд-
венной деятель- (об-  вая   "Образование"               нее 1
ности органи-   разо-                                   апреля
зации образо-   ва-                                     после
вания           ние)                                    отчет-

(02.07.2001 ж.                    емес ұйымдары
N 30-с)
136. 0601408 .....жылғы        1-НК     Жылдық Аспиранттар мен    Есепті
аспирантуралар                    докторанттарды     жылдан
мен докторанту.                   даярлайтын заңды   кейінгі
ралардың жұмысы                   тұлғалар           5-қаңтар
туралы есеп
(02.07.2001 ж.
N 30-с)
137. 0605029 Оқу жылының       2-НК     Жылдық Орта кәсіптік      Есепті
басындағы                         білімді мамандар   жылдан
колледждердің                     даярлайтын заңды   кейінгі
есебі                             тұлғалар           5-қазан
(02.07.2001 ж.
N 30-с)
138. 0605030 Оқу жылының       3-НК     Жылдық Жоғары оқу         Есепті
басындағы жоғары                  орындары           жылдан
оқу орындарының                                      кейінгі
есебі                                                5-қазан
(02.07.2001 ж.
N 30-с)
139. 0610018 Оқу жылының       ЖМ-1     Жылдық Күндізгі жалпы     Есепті
басындағы күндіз.                 білім беретін      жылдан
гі жалпы білім                    мектептер          кейінгі
беретін мектептің                                    7-қыркүй.
есебі                                                ек
(02.07.2001 ж.
N 30-с)
140. 0605031 .....жылғы тұрақ. 85-К     Жылдық Тұрақты мектепке   Есепті
ты мектепке                       дейінгі ұйымдар    жылдан
дейінгі ұйымдар.                                     кейінгі
дың есебі                                            5-қаңтар
(02.07.2001 ж.
N 30-с)
141. 0608004 Оқу жылының       1-кәсіп. Жылдық Бастауыш кәсіптік  Есепті
басындағы кәсіп.  тех             білімді мамандар   жылдан
тік мектептердің                  даярлауды жүзеге   кейінгі
(лицейлердің)                     асыратын заңды     10-қазан
есебі                             тұлғалар
(02.07.2001 ж.
N 30-с)
142. 0605099 Білім ұйымдарының СОЦФИН   Жылдық Негізгі қызмет     Есепті
қаржы-шаруашылық  (білім)         түрі "Білім"       жылдан
қызметтері туралы                 болатын заңды      кейінгі
есеп                              тұлғалар           1-сәуір.

(02.07.2001 г.                                          ного
N 30-с)                                                 года
143. 0605098 Отчет о финан-  СОЦ-  Го-   Юридические лица, с основ-  Не
сово-хозяйст-   ФИН   до-   ным видом деятельности      позд-
венной деятель- (зд-  вая   "Здравоохранение и со-      нее 1
ности органи-   раво-       циальные услуги"            апреля
зации здравоох- охра-                                   после
ранения (соци-  не-                                     отчет-
альной службы)  ние)                                    ного
(02.07.2001 г.                                          года
N 30-с)
144. 0605097 Отчет учрежде-  УСЛУ- Квар- Юридические лица, с основ-  10
ния здравоохра- ГИ    таль- ным видом деятельности в    числа
нения об объеме (зд-  ная   сфере здравоохранения и     после
оказанных услуг раво-       социального обеспечения     отчет-
(02.07.2001 г.  охра-       независимо от численности   ного
N 30-с)         не-         работающих                  квар-
ние)                                    тала
145. 0605096 Отчет учрежде-  УСЛУ- Квар- Юридические лица, с основ-  10
ния образования ГИ    таль- ным видом деятельности в    числа
об объеме ока-  (об-  ная   сфере образования незави-   после
занных услуг    разо-       симо от численности рабо-   отчет-
(02.07.2001 г.  ва-         тающих                      ного
N 30-с)         ние)                                    квар-
тала
---------------------------------------------------------------------------
Другие отрасли социальной статистики
146. 0601401 Отчет о выпол-  1-    Го-   Юридические лица, выпол-    25
нении научно-   наука до-   няющие научные исследования января
технических           вая   и разработки                после
работ за                                                отчет-
..... год                                               ного
(02.07.2001 г.                                          года
N 30-с)
147. 0605004 Отчет о травма- 7-ТПЗ Го-   Юридические лица, на кото-  25
тизме, связан-        до-   рых произошел несчастный    января
ном с трудовой        вая   случай или иное повреждение после
деятельностью,              здоровья работника          отчет-
и проффеси-                                             ного
ональных забо-                                          года
леваниях за
..... год
(02.07.2001 г.
N 30-с)
---------------------------------------------------------------------------
Статистика по охране окружающей среды

(02.07.2001 ж.                                       ден
N 30-с)                                              кешік.
тірмей
143. 0605098 Денсаулық сақтау  СОЦФИН   Жылдық Негізгі қызмет     Есепті
(әлеуметтік       (денсау.        түрі "Денсаулық    жылдан
қызметтер) ұйым.  лық             сақтау және        кейінгі
дарының қаржы-    сақтау)         әлеуметтік қызмет  1-сәуір.
шаруашылық                        көрсетулер"        ден
қызметтері туралы                 болатын заңды      кешік.
есеп                              тұлғалар           тірмей
(02.07.2001 ж.
N 30-с)
144. 0605097 Денсаулық сақтау  Қызмет   Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
мекемелеріндегі   көрсету  сандық дің санына қара.   тоқсаннан
көрсетілген       (денсау.        мастан, негізгі    кейінгі
қызметтің көлемі  лық             қызмет түрі        10-күні
туралы есеп       сақтау)         "Денсаулық сақтау
(02.07.2001 ж.                    саласы мен әлеу.
N 30-с)                           меттік қамсыз.
дандыру" болатын
заңды тұлғалар
145. 0605096 Білім беру        Қызмет   Тоқ.   Жұмыс істеушілер.  Есепті
мекемелеріндегі   көрсету  сандық дің санына қара.   тоқсаннан
көрсетілген       (білім)         мастан, негізгі    кейінгі
қызметтің көлемі                  қызмет түрі        10-күні
туралы есеп                       "Білім саласы"
(02.07.2001 ж.                    болатын заңды
N 30-с)                           тұлғалар
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Әлеуметтік статистиканың басқа да салалары
146. 0601401 .....жылғы        1-ғылым  Жылдық Ғылыми зерттеулер  Есепті
ғылыми-техника.                   мен әзірлемелерді  жылдан
лық жұмыстардың                   орындайтын заңды   кейінгі
орындалуы туралы                  тұлғалар           25-қаңтар
есеп
(02.07.2001 ж.
N 30-с)
147. 0605004 .....жылғы еңбек  7-ТПЗ    Жылдық Бақытсыздық        Есепті
қызметтеріне                      жағдайларға душар  жылдан
байланысты жара.                  болған немесе      кейінгі
қаттар және кә.                   қызметкерінің      25-қаңтар
(02.07.2001 ж.                    денсаулығына өзге
N 30-с)                           де зақым келген
заңды тұлғалар
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !        3       !    4   !   5   !       6       !     7
---------------------------------------------------------------------------
Қоршаған ортаны қорғау жөніндегі статистика

22 0610304  Отчет о составе  1-К    годовая  УВД         МВД РК    до 5
кадров, принятых                 г.Алматы,             января
и уволенных                      областей
работников                       РК
(10.12.92г.
N 138)
23 0610305  Отчет о штатной  3-К    годовая  УВД         МВД РК    до 5
численности                      г.Алматы,             января
личного состава                  областей
(10.12.92г.                      РК
N 138)
24 0610306  Отчет о штат-    3-Л    годовая  УВД         МВД РК    до 5
ной численности                  г.Алматы,             января
работников                       областей
горрайорганов                    РК
внутренних дел
и подразделе-
ний полиции,
непосредственно
подчиненных
МВД,ГУВД,УВД
(10.12.92г.
N 138)
25 0610308  Сведения о на-   1-СТ   годовая  ГУВД,УВД,   МВД РК    20
личии средств                    ГУВДТ                 января
радио и провод-
ной связи,
прямых линий и
каналов в ГУВД,
УВД,УВДТ и в
центральных
службах МВД РК
(10.12.92г.
N 138)
26 0610317  Отчет о состо-   2-УУЗ  годовая  УВД,УВДТ    ДКР МВД   до 5
янии профессио-                              РК        января
нальной подго-
товки кадров
(10.12.92г.
N 138)
27 0610320  Отчет о транс-   4121-  годовая  в адреса
портных средст-   тр             и сроки,
вах органов                      устанавли-
внутренних дел,                  ваемые МВД
санаториев и                     Республики
домов отдыха                     Казахстан
(10.12.92г.
N 138)
28 0610321  Отчет о проис-   4122-  годовая  в адреса
шествиях с авто-  шос            и сроки,
транспортными                    устанавли-
средствами                       ваемые МВД
органов внутрен-                 Республики
них дел, сана-                   Казахстан
ториев и домов
отдыха
(10.12.92г.
N 138)
29 0610342  Отчет о состоя-   15-ИУ  полу-   1.ИК,       1.УУИС,   1. до 3
нии дисциплины           годовая тюрьмы,     ОУИС УВД  числа
среди осужден-                   СИЗО        областей  после
ных, отбывающих                                        отчет-
наказание в ИК,                                        ного
ВК,СИЗО, тюрьме                                        периода
МВД РК                           2.УУИС,     2.КУИС    2. до 10
(10.12.92г.                      ОУИС УВД    МВД РК    числа
N 138)                           областей              после
отчет-
ного
периода
3.КУИС      3.Проку-  3. до 15
МВД РК      ратуре    числа
РК        после
отчет-
ного
периода
30 0610358  Статистическая   1-ВО   полу-    УВД,        ГУО       до 15
информация о            годовая  ГУВДТ       МВД РК    числа
работе ГУО                                             после
(УО-ОО) при                                            отчет-
МВД (УВД)                                              ного
(10.12.92г.                                            периода
N 138)
31 0610359  Отчет о работе   3-ДП   полу-    ГУВД,       ИЦ Штаба  до 10
дорожной                годовая   УВД        Департа-  числа
полиции                 годовая              мента     после
(10.12.92г.                                  МВД РК    отчет-
N 138)                                                 ного
периода
32 0610365  Отчет о числен-  17-ИУ  кварта-  КУИС        Генера-   до 20
ности, составе          льная    МВД РК      льной     числа
и движении лиц,                              прокура-  после
заключенных под                              туре РК   отчет-
стражу, и осуж-                                        ного
денных, содер-                                         периода
жащихся в след-
ственных изоля-
торах и тюрьмах
(10.12.92г.
N 138)
33 0610366  Отчет о работе   1-НТП  кварта-  Экспертно-  ИЦ Штаба- до 10
экспертно-кри-   (МВД)  льная    кримина-    Департа-  числа
миналистических                  листические мента     после
подразделений                    подразде-   МВД РК    отчет-
(ЭКП) по приме-                  ления УВД,            ного
нению научно-                    УВДТ                  периода
технических
средств и мето-
дов (НТСМ) в
борьбе с прес-
тупностью
(10.12.92г.
N 138)
34 0610369  Статистическая     6    кварта-  УВД,УВДТ    ИЦ Штаба- до 7
информация о            льная                Департа-  числа
результатах                                  мента     после
агентурной рабо-                             МВД РК    отчет-
ты органов                                             ного
внутренних дел                                         периода
в борьбе с
преступностью
(10.12.92г.
N 138)
35 0610345  Статистическая    6-1   полу-    УВД,ГУВДТ   ИЦ Штаба- до 7
информация о            годовая              Департа-  числа
результатах                                  мента     после
агентурной рабо-                             МВД РК    отчет-
ты органов                                             ного
внутренних дел                                         периода
в приемниках-
распределителях
и специальных
приемниках по
линии КМ
(10.12.92г.
N 138)
36 0610319  Отчет о наличии  2-ТС   годовая  УВД         ИЦ Штаба- до 1
и техническом                    областей    Департа-  октября
состоянии                        (городов)   мента
механических                                 МВД РК
транспортных
средств и прице-
пов и расходо-
вании спец.
продукции
(10.12.92г.
N 138)
___________________________________________________________________________
Министерство государственных доходов Республики Казахстан
1 0610016  Отчет о суммах   1-Н    месячная 1.Налого-   1.Своей   1. до 2
поступлений                      вые комите- вышестоя- числа
налогов и                        ты по рай-  щей орга- после
платежей в                       онам,горо-  низации   отчет-
бюджет                           дам и рай-            ного
(01.08.01г.                      онам в го-            периода
N 48-с)                          родах
2.Налого-   1.Своей   2. до 3
вые коми-   вышестоя- числа
теты по     щей орга- после
областям    низации   отчет-
и по г.г.             ного
Астана,               периода
Алматы
2 0610017  Отчет о резуль-  2-Н    кварта-  1.Налого-   1.Своей   1. до 10
татах конт-             льная    вые комите- вышестоя- числа
рольной рабо-                    ты по рай-  щей орга- после
ты налоговых                     онам,горо-  низации   отчет-
органов                          дам и рай-            ного
(12.03.2002г.                    онам в го-            периода
N 45)                            родах
2.Налого-   1.Своей   2.15
вые коми-   вышестоя- числа
теты, по    щей орга- после
областям    низации   отчет-
и по г.г.             ного
Астана,               периода
Алматы
3.Минис-    3.а)Счет- 3. до 30
терство     ному ко-  числа
государ-    митету по после
ственных    контролю  отчет-
доходов     за испол- ного
Республики  нением    периода
Казахстан   республи-
канского
бюджета
Республики
Казахстан
б)Агент-
ству РК по
статистике
в)Минис-
терству
финансов
Республики
Казахстан
3 0610571  Сведения о ре- Прило-   кварта-  1.Налого-   1.Своей   1. до 10
зультатах      жение    льная    вые комите- вышестоя- числа
контрольной    N 1 к             ты по рай-  щей орга- после
работы нало-   ф.2-Н             онам,горо-  низации   отчет-
говых органов                    дам и рай-            ного
по предприятиям,                 онам в го-            периода
переданным в                     родах
доверительное                    2.Налого-   2.Своей   2.до 15
управление                       вые коми-   вышестоя- числа
(16.06.99г.                      теты по     щей орга- после
N 31)                            областям    низации   отчет-
и по г.г.             ного
Астана,               периода
Алматы
___________________________________________________________________________
Комитет по инвестициям Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
1 0610612  Отчет о реали-   1-ИП   кварта-  Юридические Комитету  до 15
зации инвести-          льная    лица,заклю- по инве-  числа
ционного                         чившие кон- стициям   после
проекта                          тракт на    Министер- отчет-
(27.12.01г.                      получение   ства ино- ного
N 65-с)                          льгот и     странных  периода
преференций дел
Республики
Казахстан
___________________________________________________________________________
Министерство культуры, информации и общественного согласия
Республики Казахстан

22 0610304  Кадрлардың,       1-К     жылдық ҚР облыстары,  ҚР ІІМ 5-қаң.
жұмысқа қабылдан.                Алматы қала.          тарға
ған және шыға.                   сының ІІБ             дейін
рылған қызметкер.
лердің құрамы
туралы есеп
(10.12.92ж. N138)
23 0610305  Жеке құрамның      3-К    жылдық ҚР облыстары,  ҚР ІІМ 5-қаң.
штаттық саны                     Алматы қала.          тарға
туралы есеп                      сының ІІБ             дейін
(10.12.92ж. N138)
24 0610306  ІІМ, ҚІІБ, ІІБ    3-Л     жылдық ҚР облыстары,  ҚР ІІМ 5-қаң.
тікелей бағынатын,               Алматы қала.          тарға
қалалық, аудандық                сының ІІБ             дейін
ішкі істер орган.
дары қызметкер.
лерінің және
полиция бөлімше.
лерінің штаттық
саны туралы есеп
(10.12.92ж. N138)
25 0610308  ҚІІБ, ІІБ, КІІБ   1-СТ    жылдық ҚІІБ, ІІБ,     ҚР ІІМ 20-қаң.
мен ҚР ІІМ-нің                   КІІБ                  тар
орталық қызмет.
теріндегі радио
құралдары мен сым
байланысы, тікелей
желі және канал.
дарының нақты бары
туралы мәліметтер
(10.12.92ж. N138)
26 0610317  Кадрлардың кәсіп. 2-УУЗ   жылдық ІІБ, КІІБ      ҚР ІІМ 5-қаң.
тік даярлығының                                 КЖД    тарға
жағдайы туралы                                         дейін
есеп
(10.12.92ж. N138)
27 0610319  Механикалық көлік 2-ТС    жылдық Облыстық       ҚР ІІМ  1-қа.
құралдары мен                    (қалалық) ІІБ  ИЦ Штаб занға
тіркемелердің тех.                              Депар.  дейін
никалық жағдайы                                 тамен.
және арнаулы бұйым                              ті
шығындарының нақты
бары туралы есеп
(10.12.92ж. N138)
28 0610320  Ішкі істер       4121-тр  жылдық Қазақстан
органдарының,                    Республика.
санаторийлер мен                 сының ІІМ
демалыс үйлерінің                бекіткен
көлік құралдары                  мекен-жайлар
туралы есебі                     мен мерзім.
(10.12.92ж. N138)                дер
29 0610321  Ішкі істер        4122-   жылдық Қазақстан
органдарының,     шос            Республикасы.
санаторийлер мен                 ның ІІМ
демалыс үйлері.                  бекіткен
нің автокөлік                    мекен-жайлар
құралдарымен                     мен мерзімдер
болған оқиғалар
туралы есебі
(10.12.92ж. N138)
30 0610342  ТүК, ТәК, ТеИ,    15-ТүМ  жарты- 1. ТүК, түрме. 1.     1. ес.
ҚР ІІМ-нің түрме.         жылдық лер, ТеИ       ҚАЖБ,  епті ке.
лерінде мерзімін                                ҚАЖБ   зеңнен
өтеп жатқан сот.                                облыс. кейінгі
талғандардың                                    тық    3 күн.
тәртіптік жағдайы                               ІІБ    ге
туралы есеп                                            дейін
(10.12.92ж. N138)
2. ҚАЖБ, ҚАЖБ  2. ҚР  2.
облыстық ІІБ   ІІМ    есепті
ҚАЖК   кезең.
нен
кейінгі
10 күнге
дейін
3. ҚР ІІМ ҚАЖК 3. ҚР  3.
Проку. есепті
рату.  кезең.
расы   нен
кейінгі
15 күнге
дейін
31 0610345  КМ бағыты бойын. 6-1      жарты- ІІБ, КІІБ      ҚР ІІМ есепті
ша арнаулы қабыл.         жылдық                ИЦ     кезең.
дағыштар мен                                    Штаб-  нен
бөлетін қабылда.                                Депар. кейінгі
ғыштардағы ішкі                                 тамен. 7 күнге
істер органдары                                 ті     дейін
жүргізген агент.
тік жұмыстары.
ның қорытындысы
туралы статисти.
калық ақпарат
(10.12.92ж. N138)
32 0610358  ІІМ (ІІБ) жанын. 1-ВО     жарты  ІІБ, ҚІІБ      ҚР ІІМ есепті
дағы ГУО (УО-ОО)         жылдық                 ГУО    кезең.
жұмыстары туралы                                       нен
статистикалық                                          кейінгі
ақпарат                                                15 күнге
(10.12.92ж. N138)                                      дейін
33 0610359  Жол полициясының 3-ДП     жарты  ІІБ, КІІБ      ҚР ІІМ есепті
жұмыстары туралы          жылдық,               ИЦ     кезең.
есеп                      жылдық                Штаб-  нен
(10.12.92ж. N138)                               Депар. кейінгі
таменті 10
күнге
дейін
34 0610365  Қамауға алынып    17-ТүМ  тоқ.   ҚР ІІМ ҚАЖК    ҚР Бас есепті
және сотталып,            сандық                проку. кезең.
тергеу изолятор.                                роры   нен
лары мен түрме.                                        кейінгі
лерде отырған                                          20
адамдардың саны,                                       күнге
құрамы және қозға.                                     дейін
лысы туралы есеп
(10.12.92ж. N138)
35 0610366  Сарапшы-кримина.  1-НТП   тоқ.   ІІБ, КІІБ-     ҚР ІІМ
листік бөлімше.   (ІІМ)   сандық ның сарапшы-   ИЦ
лердің қылмысқа                  криминалис.    Штаб-
қарсы күресте                    тік бөлім.     Депар.
ғылыми-техникалық                шелері         таменті
құралдар мен
әдістерді қолдану
жөніндегі (ҒТҚӘ)
(СКБ) жұмысы
туралы есеп
(10.12.92ж. N138)
36 0610369  Ішкі істер орган.  6      тоқ.   ІІБ, КІІБ      ҚР ІІМ есепті
дарының қылмысқа          сан.                  ИЦ     кезеңнен
қарсы күрестегі           дық                   Штаб-  кейінгі
агенттік жұмыс.                                 Депар. 7 күнге
тарының нәтиже.                                 таменті дейін
лері туралы ста.
тистикалық
ақпараты
(10.12.92ж. N138)
--------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !    4   !   5         6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс министрлігі
1  0610016  Бюджетке түскен  1-Н      айлық  1. Аудандар,   1. Өзі.1. ес.
салықтар мен                     қалалар және   нен    епті
төлемдердің сомасы               қаладағы       жоғары кезеңнен
туралы есеп                      аудандар       тұрған кейінгі
(01.08.01ж. N48-с)               бойынша салық  ұйым   2 күнге
комитеттері           дейін
2. Облыстар    2. Өзі. 2.
және Астана,   нен    есепті
Алматы қала.   жоғары кезеңнен
лары бойынша   тұрған кейінгі
салық комитет. ұйым   3 күнге
тері                  дейін
2  0610017  Салық органдары.  2-Н     тоқ.   1. Аудандар,   1.     1.
ның бақылау жұмыс.        сан.   қалалар және   Өзінен есепті
тарының нәтижелері        дық    қаладағы       жоғары кезеңнен
туралы есебі                     аудандар       тұрған кейінгі
(12.03.02ж. N45)                 бойынша салық  ұйым   10 күнге
комитеттері           дейін
2. Облыстар    2.     2.
және Астана,   Өзінен есепті
Алматы қала.   жоғары кезеңнен
лары бойынша   тұрған кейінгі
салық комитет. ұйым   15-күн
тері
3. Қазақстан   3. а)  3.
Республикасы.  Қазақс. есепті
ның Мемлекет.  тан    кезеңнен
тік кіріс      Респу. кейінгі
министрлігі    блика. 30
сының  күнге
респу. дейін
блика.
лық
бюджет.
тің
атқары.
луын
тексеру
жөнін.
дегі
есеп
комитеті
б) ҚР
Статис.
тика
жөнін.
дегі
агент.
тігі
в) Қа.
зақстан
Респу.
бликасы.
ның
Қаржы
министр.
лігі
3  0610571  Сенімді басқару. N 1      тоқ.   1. Аудандар,   1.     1.
ға берілген      қосымша  сан.   қалалар және   Өзінен есепті
кәсіпорындар     к.ф. 2-Н дық    қаладағы       жоғары кезеңнен
бойынша салық                    аудандар       тұрған кейінгі
органдарының                     бойынша салық  ұйым   10 күнге
бақылау жұмыс.                   комитеттері           дейін
тарының нәти.
желері туралы
мәліметтер
(16.06.99ж. N31)
2. Облыстар    2.     2.
және Астана,   Өзінен есепті
Алматы қала.   жоғары кезеңнен
лары бойынша   тұрған кейінгі
салық коми.    ұйым   15 күнге
теттері               дейін
--------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !    4   !   5         6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің Инвестиция жөніндегі
комитеті
0610612  Инвестициялық    1-ИП     тоқ.   Жеңілдіктер  Қазақ.   есепті
жобаны іске               сан.   мен префе.   стан     кезеңнен
асыру туралы              дық    ренциялар    Респу.   кейінгі
есеп                             алуға келі.  бликасы  айдың
(27.12.01ж. N65-с)               сім-шарт     Сыртқы   15-жұл.
жасасқан     істер    дызына
заңды        министр. дейін
тұлғалар     лігінің
Инвести.
ция жө.
ніндегі
комитеті
--------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !    4   !   5         6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және қоғамдық келісім
министрлігі

1 0610650  Отчет о работе   2-ПР   годовая  1.Областные 1.Минис-  1. 10
организации                      управления  терству   февраля
кино- видеопро-                  культуры    культуры
ката                             2.Министер- 2.Агент-  2. 1
(22.01.97г.                      ство куль-  ству РК    марта
N 6)                             туры свод-  по стати-
ный отчет   стике
в разрезе
областей
2 0610649  Сводный отчет    К-2РИК годовая  1.Областные 1.Минис-  1. 10
о наличии,                       управления  терству   февраля
движении и                       культуры    культуры
эксплуатации
киноустановок,
видео залов
и видео
салонов
(22.01.97г.
N 6)
2.Министер- 2.Агент-  2. 1
ство куль-  ству РК    марта
туры свод-  по ста-
ные отчеты  тистике
в разрезе
областей
3 0610532  Сводный отчет    80-а-  годовая  1.Районные  1.Област- 1. 1
о массовых и     РИК             (городские) ным упра- февраля
универсальных                    отделы      влениям
библиотеках                      культуры    культуры
(27.10.95г.
N 40)
2.Област-   2.Минис-  2. 25
ные,Алма-   терству   февраля
тинское     культуры
городское   Республики
управления  Казахстан
культуры
3.Министер- 3.Агентс- 3. 1
ство куль-  тву РК    апреля
туры Респу- по статис-
блики       тике
Казахстан
в разрезе
областей
4 0610533  Сводный отчет    80-б-  годовая  1.Районные  1.Област- 1. 1
об учреждениях   РИК             (городские) ным упра- февраля
культуры клуб-                   отделы      влениям
ного типа района                 культуры    культуры
(27.10.95г.
N 40)
2.Област-   2.Минис-  2. 25
ные,Алма-   терству   февраля
тинское     культуры
городское   Республики
управления  Казахстан
культуры
3.Министер- 3.Агентс- 3. 1
ство куль-  тву РК    апреля
туры Респу- по статис-
блики       тике
Казахстан
в разрезе
областей
4 0610533  Сводный отчет    80-б-  годовая  1.Районные  1.Област- 1.1
об учреждениях   РИК             (городские) ным упра- февраля
культуры клуб-                   отделы      влениям
ного типа                        культуры    культуры
района
(27.10.95г.
N 40)
2.Област-   2.Минис-  2.25
ные,Алма-   терству   февраля
тинское     культуры
городское   Республики
управления  Казахстан
культуры
3.Министер- 3.Агентс- 3.1
ство куль-  тву РК    апреля
туры Респу- по статис-
блики       тике
Казахстан
в разрезе
областей
5 0605038  Отчет массовой,  6-НК   годовая  Массовые     Районным    10
универсальной                    библиотеки   (городс-  января
библиотеки                       всех ве-      ким)
(27.10.95г.                      домств и ор-  отделам
N 40)                           ганизаций,    культуры
универсаль-
ные библи-
отеки сис-
темы Минис-
терства
культуры
Республики
Казахстан

1  0610650  Кинобейнежалға    2-ПР    жылдық 1. Облыстық  1. Мәде. 1. 10
беру ұйымдарының                 мәдениет     ниет     ақпан
жұмысы туралы                    басқармасы   министр.
есеп                                          лігі
(22.01.97ж. N6)
2. Мәдениет  2. ҚР    2. 1
министрлігі, Статис.  наурыз
облыстар     тика
бойынша      жөнін.
жиынтық      дегі
есеп         агент.
тігі
2  0610649  Киноқондырғылар.  к-2 РИК жылдық 1. Облыстық  1. Мәде. 1. 10
дың бейне құжы.                  мәдениет     ниет     ақпан
ралар мен бейне                  басқармасы   министр.
салондардың нақты                             лігі
бары, пайдалануы
мен оның қозға.
лысы туралы
жиынтық есеп
(22.01.97ж. N6)
2. Мәдениет  2. ҚР    2. 1
министрлігі, Статис.  наурыз
облыс бойын. тика
ша жиынтық   жөнін.
есеп         дегі
агент.
тігі
3  0610532  Көпшілік және    80-а-РИК жылдық 1. Аудандық  1. Облыс. 1. 1
әмбебап кітап.                   (қалалық)    тық мә.   ақпан
ханалары туралы                  мәдениет     дениет
жиынтық есеп                     бөлімі       басқар.
(27.10.95ж. N40)                              масы
2. Облыстық, 2. Қазақ. 2. 25
Алматы қала. стан      ақпан
лық мәде.    Республи.
ниет         касының
басқарма.    Мәдениет
лары         министр.
лігі
3. Қазақстан 3. ҚР     3. 1
Республика.  Статис.   сәуір
сының        тика
Мәдениет     жөнін.
министрлігі  дегі
облыстар     агент.
бойынша      тігі
4  0610533  Ауданның клуб    80-б-РИК жылдық 1. Аудандық  1. Об.   1. 1
түріндегі мәде.                  (қалалық)    лыстық   ақпан
ниет мекемелері                  мәдениет     мәдениет
туралы жиынтық                   бөлімі       басқар.
есеп                                          масы
(27.10.95ж. N40)
2. Облыстық, 2. Қа.   2. 25
Алматы қала. зақстан  ақпан
лық мәдениет Респу.
басқармасы   блика.
сының
Мәде.
ниет
министр.
лігі
3. Қазақстан 3. Қа.   3. 1
Республика.  зақстан  сәуір
сының Мәде.  Респу.
ниет минис.  блика.
трлігі       сының
облыстар     Статис.
бойынша      тика
жөнін.
дегі
агент.
тігі
--------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3       !   4   !  5  !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
5  0605038 Көпшілік, әмбе.  6-НК    жыл.  Қазақстан     Аудандық  10 қаңтар
бап кітапхана.           дық   Республика.   (қалалық)
лардың есебі                   сының         мәдениет
(27.10.95ж. N40)               Мәдениет      бөлімі
министрлі.
гінің барлық
ведомстволары
мен ұйымдары.
ның көпшілік
кітапханалары,
әмбебап кітап.
ханалар жүйесі

6 0605040  Отчет учрежде-   7-НК   годовая  Учреждения  Районному   10
ния культуры                     культуры    (городс-  января
клубного типа                    клубного    кому)
(27.10.95г.                      типа всех   отделу
N 40)                            ведомств    культуры
и органи-
заций
7 0605035  Отчет о деяте-   8-НК   годовая  Музеи       Министер-   30
льности музея                                ству      января
(27.10.95г.                                  культуры
N 40)                                        РК
8 0605036  Отчет о деяте-   9-НК   годовая  1.Театры    1.Своей   1. 10
льности театра                               вышестоя- января
(27.10.95г.                                  щей орга-
N 40)                                        низации,
Министер-
ству
культуры
РК
2.Министер- 2.Агент-  2. 10
ство куль-  ству РК   февраля
туры РК     по статис-
тике
9 0610535  Отчет зоопарка   14-НК  годовая  Зоопарки    Министер- до 30
(27.10.95г.                                  ству      января
N 40)                                        культуры
10 0610499  Отчет издатель-  1-И    месячная Издательс-  1.Минис-  5 числа
ства, издающей                   тва и изда- терству   после
организации о                    ющие орга-  культуры, отчет-
выпуске и                        низации     информа-  ного
сдаче печатной                               ции и     периода
продукции                                    общест-
(20.08.99г.                                  венного
N 50)                                        согласия
Республики
Казахстан
2.Книжной
палате
Республики
Казахстан
3.Агент-
ству РК
по статис-
тике
11 0610674  Отчет издатель-  1-П    кварта-  Издательс-  1.Минис-  4 числа
ства по печат-  (изда-  льная    тва и изда- терству   после
ной продукции   тельс-           ющие орга-  культуры, отчет-
(20.08.99г.     тво)             низации     информа-  ного
N 50)                                        ции и     периода
общест-
венного
согласия
РК
2.Книжной
палате РК
3.Агент-
ству РК
по статис-
тике
___________________________________________________________________________
Министерство образования и науки Республики Казахстан
1 0610091  Численность     1-К    1 раз     ВУЗы и      Минис-      до 5
студентов       (вуз,  в год     СПУЗы       терству   сентября
(учащихся),     спуз)                        образо-
обучающихся                                  вания и
с полной ком-                                науки
пенсацией
стоимости
обучения
(22.06.92г.
N 99)
2 0610032  Отчет о числен- 83-    годовая   Районные    Областным    1
ности и составе РИК              отделы      управле-  октября
педагогических                   образова-   ниям (де-
работников                       ния         партамен-
общеобразова-                                там) обра-
тельных школ                                 зования

6  0605040 Клуб түріндегі   7-НК    жыл.  Барлық ведом. Аудандық  10 қаңтар
мәдениет мекеме.         дық   стволар мен   (қалалық)
лерінің есебі                  ұйымдардың    мәдениет
(27.10.95ж. N40)               клуб түрін.   бөлімі
дегі мәдениет
мекемелері
7  0605015 Мұражай қызметі  8-НК    жыл.  Мұражайлар    ҚР Мәде.  10 қаңтар
туралы есеп              дық                 ниет
(27.10.95ж. N40)                             министр.
лігі
8  0605036 Театр қызметі    9-НК    жыл.  1. Театрлар   1. Өзінен 1. 10
туралы есеп              дық                 жоғары    қаңтар
(27.10.95ж. N40)                             тұрған
ұйым, ҚР
Мәдениет
министр.
лігі
2. ҚР         2. ҚР     2. 10
Мәдениет      Статистика ақпан
министр.      жөніндегі
лігі          агенттігі
9  0610535 Хайуанаттар      14-НК   жыл.  Хайуанаттар   Мәдениет  30 қаң.
паркінің есебі           дық   парктері      министр.  тарға
(27.10.95ж. N40)                             лігі      дейін
10 0610499 Баспа өнімдерін  1-И     айлық Баспа және    1. Қазақ. есепті
шығару және                    басып шыға.   стан      кезеңнен
өткізу туралы                  ратын ұйым.   Республи. кейінгі
баспалар мен                   дар           касының   5-күні
басып шығаратын                              Мәдениет,
ұйымдардың есебі                             ақпарат
(20.08.99ж. N50)                             және қоғам.
дық келісім
министр.
лігі
2. Қазақ.
стан
Республи.
касының
Кітап
палатасы
3. ҚР Ста.
тистика
жөніндегі
агенттігі
11 0610674 Баспа өнімдері   1-П     тоқ.  Баспа және    1. ҚР     есепті
бойынша баспа.   (баспа) сан.  басып шығара. Мәдениет, кезеңнен
ның есебі                дық   тын ұйымдар   ақпарат   кейінгі
(20.08.99ж. N50)                             және      4-күні
қоғамдық
келісім
министр.
лігі
2. ҚР Кітап
палатасы
3. ҚР
Статистика
жөніндегі
агенттігі
--------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3       !   4   !  5  !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігі
1  0610091 Оқу құнын толық  1-К     жылы. ЖОО және ОКОО Білім     5-қыр.
төлеп оқитын     (вуз,   на 1                және      күйекке
студенттердің    спуз)   рет                 ғылым     дейін
(оқушылардың)                                министр.
саны                                         лігі
(22.06.92ж. N99)
2  0610032 Жалпы білім      83-РИК  жыл.  Аудандық оқу  Облыстық  1-қазан
беретін мектеп.          дық   бөлімдері     білім бас.
тердегі педагог                              қармалары
қызметкерлердің                              (департа.
саны және құрамы                             менттері)
туралы есеп

(7.07.00г. N 41)
3 0605087  Отчет о детях с  1-РИК годовая   Областные   Республи-    1
отклонениями в                   психолого-  канскому  февраля
психофизическом                  медико-     научно-
развитии                         педагоги-   практиче-
(2.07.01г.                       ческие      скому
N 31-с)                          консульта-  центру
ции или     социальной
областные   адаптации
управления  и профес-
(департа-   сиональной-
менты)      трудовой
образования реабилита-
ции детей и
подростков
с проблема-
ми в разви-
тии Минис-
терства
образова-
ния и науки
РК
4 0605088  Отчет о детях    2     годовая   Областные   Республи-    1
со сложными                      психолого-  канскому  февраля
нарушениями                      медико-     научно-
(2.07.01г.                       педагоги-   практиче-
N 31-с)                          ческие      скому
консульта-  центру
ции или     социальной
областные   адаптации
управления  и профес-
(департа-   сиональной-
менты)      трудовой
образования реабилита-
ции детей и
подростков
с проблема-
ми в разви-
тии Минис-
терства
образова-
ния и науки
РК
5 0605089  Отчет о детях с  3     годовая   Областные   Республи-    1
психическими                     психолого-  канскому  февраля
расстройствами                   медико-     научно-
(2.07.01г.                       педагоги-   практиче-
N 31-c)                          ческие      скому
консульта-  центру
ции или     социальной
областные   адаптации
управления  и профес-
(департа-   сиональной-
менты)      трудовой
образования реабилита-
ции детей и
подростков
с проблема-
ми в разви-
тии Минис-
терства
образова-
ния и науки
РК
6 0610576 Отчет библио-    2-Б   годовая   1.Библио-   1.Минис-  1. 10
теки среднего   (СПУЗ)           теки госу-  терству   января
профессиональ-                   дарственных образо-
ного учебного                    и негосу-   вания и
заведения                        дарственных науки РК
(25.04.96г.                      средних
N 16)                            профессио-
нальных
учебных
заведений
2.Министер- 2.Агентс-  2. 10
ство обра-  тву РК по  марта
зования РК  статистике
сводный
отчет в
разрезе
областей
7 0610426  Отчет дневной  ОШ-6   1 раз      1.Школы     1.Район-  1. 1
общеобразова-         в год      Министер-   ному (го- ноября
тельной школы                    ства обра-  родскому)
об интернате                     зования     отделу
при школе и                                  образова-
подвозе                                      ния
учащихся
(29.06.93г.
N 193)                           2.Школы      2.Район-  2. 1
Министерства ному      ноября
транспорта   отделу
и других     статистики
министерств
8 0610085  Отчет о выяв-   103-  годовая    Районные    Областному    1
лении и устрой- РИК              (городские) управлению октября
стве детей и                     отделы      (департа-
подростков,                      образова-   менту)
оставшихся без                   ния         образова-
попечения                                    ния
родителей
(7.07.00г.
N 41)
9 0610090  Результаты       1-П   1 раз в   Средние     Минис-     до 5
приема учащих-  (СПУЗ)   год     профессио-  терству   сентября
ся в средние                     нальные     образо-
профессиональ-                   учебные     вания и
ные учебные                      заведения   науки
заведения
(22.06.92г.
N 99)

(7.07.00ж. N41)
3  0605087 Психикасы мен    1       жыл.  Облыстық      ҚР Білім  1-ақпан
дене дамуында            дық   психология.   және ғылым
кемісі бар бала.               лық-медици.   министрлі.
лар туралы есеп                налық-педа.   гінің даму.
(2.07.01ж. N31-с)              гогтік кон.   ында мүкісі
сультациялар  бар балалар
немесе облыс. мен жасөспі.
тық білім     рімдерді
басқармалары  әлеуметтік
(департа      бейімдеу
менттері)     және кәсіп.
тік еңбекпен
сауықтырудың
республика.
лық ғылыми-
практикалық
орталығы
4  0605088 Мүкісі күрделі   2       жыл.  Облыстық      ҚР Білім  1-ақпан
балалар туралы           дық   психология.   және ғылым
есеп                           лық-медици.   министрлі.
(2.07.01ж. N31-с)              налық-педа.   гінің даму.
гогтік кон.   ында мүкісі
сультациялар  бар балалар
немесе        мен жасөспі.
облыстық      рімдерді
білім басқар. әлеуметтік
малары        бейімдеу
(департа.     және кәсіп.
менттері)     тік еңбек.
пен сауық.
тырудың
республи.
калық
ғылыми-
практика.
лық орта.
лығы
5  0605089 Психикасы бұзыл. 3       жыл.  Облыстық      ҚР Білім  1-ақпан
ған балалар              дық   психология.   және ғылым
туралы есеп                    лық-медицина. министрлі.
(2.07.01ж. N31-с)              лық-педагог.  гінің даму.
тік консуль.  ында мүкісі
тациялар      бар балалар
немесе облыс. мен жасөс.
тық білім     пірімдерді
басқармалары  әлеуметтік
(департа.     бейімдеу
менттері)     және кәсіп.
тік еңбекпен
сауықтырудың
республика.
лық ғылыми-
практикалық
орталығы
6  0610576 Орта-кәсіптік    2-Б     жыл.  1. Мемлекет.  1. ҚР     1. 10-
оқу орындары     (СПУЗ)  дық   тік және      Білім     қаңтар
кітапханалары.                 мемлекеттік   және ғылым
ның есебі                      емес орта     министр.
(25.04.96ж. N16)               кәсіптік оқу  лігі
орындарының
кітапханалары
2. ҚР Білім   2. ҚР     2. 10-
министрлі.    Статисти. наурыз
гінің облыс.  ка жөнін.
тар бойынша   дегі
жиынтық есебі агенттігі
7  0610426 Мектеп жанындағы ОШ-6    жылы. 1. Білім      1. Аудан. 1. 1-
интернат және            на 1  министрлігі.  дық       қараша
оқушыларды тасу          рет   нің мектеп.   (қалалық)
туралы күндізгі                тері          оқу бөлім.
жалпы білім                                  дері
беретін мектеп.
тердің есебі
(29.06.93ж. N193)
2. Көлік      2. Аудан. 2. 1-
министрлігі   дық ста.  қараша
мен басқа да  тистика
министрлік.   бөлімде.
тердің        рі
мектептері
8  0610085 Ата-ананың қам.  103-РИК жыл.  Аудандық      Облыстық  5-қаңтар
қорлығынсыз қал.         дық   (қалалық)     білім бас.
ған балалар мен                оқу бөлім.    қармасы
жасөспіпімдерді                дері          (департа.
табу және орна.                              менттері)
ластыру туралы
есеп
(7.07.00ж. N41)
9  0610090 Оқушыларды орта  1-П     жылы. Орта кәсіп.   Білім     5-қыркүй.
кәсіптік оқу     (СПУЗ)  на 1  тік оқу       және ғылым екке
орындарына қабыл.        рет   орындары      министр.   дейін
дау нәтижелері                               лігі
(22.06.92ж. N99)

10 0610093  Отчет об         11    годовая   Все профе-  Своей        5
учебно-мате-  (профтех)          ссионально- вышестоя- сентября
риальной базе                    технические щей
профессиона-                     учебные     организа-
льно-техниче-                    заведения   ции
ских учебных
заведений и
итогах работы
(22.06.92г.
N 99)
11 0610094  Отчет о чис-     20    годовая   Все профе-  Своей       5
ленности,     (профтех)          ссионально- вышестоя- января
составе и дви-                   технические щей
жении руково-                    учебные     организа-
дящих и инже-                    заведения   ции
нерно-педаго-
гических
работников
(22.06.92г.
N 99)
12 0610020  Отчет обще-    ОШ-9    годовая   Общеобразо- Районному    1
образователь-                    вательные   (городс-  октября
ной школы о                      школы неза- кому)
профессиона-                     висимо от   отделу
льном обучении                   ведомствен- образова-
учащихся 8-11                    ной подчин- ния
(12) классов                     ненности и
(7.07.00г.                       формы собст-
N 41)                            венности
13 0610021  Отчет детско-  1-ВУ    годовая   Детские     Област-      1
го внешколь-                     внешколь-   ному уп-  октября
ного учрежде-                    ные учреж-  равлению
ния (7.07.00г.                   дения неза- (департа-
N 41)                            висимо от   менту)
ведомствен- образова-
ной подчин- ния
ненности и
формы соб-
ственности
14 0610022  Отчет детско-  1-      годовая   Все детские Област-      1
го дома        детский           дома и      ному      октября
(школы-интер-  дом               школы-ин-   управле-
ната)(7.07.00г.                  тернаты     нию (де-
N 41)                           независимо  партамен-
от ведом-   ту)
ственной    образова-
подчинен-   ния
ности и
форм собс-
венности
15 0610019  Отчет вечер-   ОШ-5    годовая   Вечерние    Районному    15
ней (сменной)                    (сменные)   (городс-  сентября
общеобразова-                    общеобразо- кому)
тельной                          вательные   отделу
школы                            школы       образова-
(23.05.00г.                                  ния
N 19)
___________________________________________________________________________
Министерство природных ресурсов и охраны окружающей среды
Республики Казахстан
1 0610669  Отчет по       ИПМ     кварталь- 1.Юридичес- 1.(Облас- 1. до 25
инвестирова-           ная       кие лица    тному уп- числа
нию природо-                     (предприя-  равлению  после
охранных                         тия, орга-  охраны    отчет-
мероприятий                      низации и   окружаю-  ного
и проектов                       др.)        щей среды периода
(3.06.99г.                                   (ОУО-ОС))
N 19)                                        Областному
территори-
альному
управлению
по лесу и
биоресурсам
2.ОУООС     2.Министер- 2.до 5
ству приро- числа
дных ресур- вто-
сов и охра- рого
ны окружа-  меся-
ющей среды  ца,
следу-
ющего
за от-
четным
перио-
дом

10 0610093 Кәсіптік-техни.  11      жыл.  Барлық кәсіп. Өзінен    5-қыр.
калық оқу орын.  (проф.  дық   тік-техника.  жоғары    күйек
дарының оқу-мате. тех)         лық оқу орын. тұрған
риалдық базала.                дары          ұйым
ры мен жұмыс
қорытындылары
туралы есеп
(22.06.92ж. N99)
11 0610094 Басшы және инже. 20      жыл.  Барлық кәсіп. Өзінен    5-қаңтар
нер-педагогтік   (проф.  дық   тік-техника.  жоғары
қызметкерлердің  тех)          лық оқу       тұрған
саны, құрамы                   орындары      ұйым
және қозғалысы
туралы есеп
(22.06.92ж. N99)
12 0610020 Жалпы білім      ОШ-9    жыл.  Жалпы білім   Аудандық  1-қазан
беретін мектеп.          дық   беретін мек.  (қалалық)
тер 8-11(12)                   тептер ведом. оқу
сыныптарының                   стволық       бөлімі
оқушыларын                     бағыныстылығы
кәсіптік оқыту                 мен меншік
туралы есебі                   нысанына
(7.07.00ж. N41)                қарамастан
13 0610021 Мектептен тыс    1-ВУ    жыл.  Мектептен тыс Облыстық  1-қазан
балалар мекеме.          дық   балалар меке. білім
лерінің есебі                  мелері ведом. басқармасы
(7.07.00ж. N41)                стволық       (департа.
бағыныстылығы менті)
мен меншік
нысанына
қарамастан
14 0610022 Балалар үйлері.  1-бала. жыл.  Барлық бала.  Облыстық  1-қазан
нің (мектеп-     лар     дық   лар үйлері    білім
интернаттардың)  үйі           мен мектеп-   басқармасы
есебі                          интернаттар   (департа.
(7.07.00ж. N41)                ведомстволық  менті)
бағыныстылығы
мен меншік
нысанына
қарамастан
15 0610019 Жалпы білім      ОШ-5    жыл.  Жалпы білім   Аудандық  15-қыр.
беретін кешкі            дық   беретін кешкі (қалалық) күйек
(ауысымдық)                    (ауысымдық)   оқу бөлім.
мектептің есебі                мектептері    дері
(23.05.00ж. N19)
--------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3       !   4   !  5  !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігі
1  0610669 Табиғат-қорғау   ИПМ     тоқ.  1. Заңды тұл. 1. Облыс. 1. есепті
шаралары мен             сан.  ғалар (кәсіп. тық, ау.  кезеңнен
жобаларды инвес.         дық   орындар,      мақтық    кейінгі
тициялау жөнін.                ұйымдар, т.  орман және 25-жұлды.
дегі есеп                      с.с.)         биоресур. зына
(3.06.99ж. N19)                              тар бас.  дейін
қармасы
2. ОАОҚБ      2. Таби.  2. есепті
ғи ре.    кезеңнен
сурстар   кейінгі
және      екінші
қоршаған  айдың
ортаны    5-жұлды.
қорғау    зына
министр.  дейін
лігі

2 0610289  Отчет по       3-(го-  годовая   1.Лесофон-  1.(Област- 1. 15
отпуску дре-   довая)            додержате-  ному упра- января
весины, мерам                    ли не рес-  влению
ухода за лесом,                  публикан-   лесного,
подсочке и                       ского под-  рыбного и
побочным                         чинения     охотни-
пользованиям                                 чьего
(05.02.99г.                                  хозяйства)
N 62)                                        Областному
территори-
альному
управлению
по лесу и
биоресурсам
2.(Областные 2.Казахс-  2. не
управления   кому лесо- позднее
и лесофон-   устроите-    25
додержатели  льному     января
республика-  предприя-
нского под-  тию и
чинения)     областным
Областное    органам
территори-   статистики
альное
управление
по лесу и
биоресурсам
3.Казахское  3.Комитету 3. не
лесоустро-   лесного,   позднее
ительное     рыбного и    15
предприятие  охотни-    февраля
чьего
хозяйства
4.Комитет    4.Агентст- 4. не
лесного,     ву РК по   позднее
рыбного и    статистике   25
охотничьего             февраля
хозяйства
3 0610046  Отчет о выпол- 4-М     годовая   Рыбопромыш- Комитету   10
нении работ по                   ленные      лесного,   числа
текущей мелио-                   предприятия рыбного и  после
рации в естес-                   и рыб       охотничь-  отчет-
твенных водое-                   колхозы     его хозяй- ного
мах и водохра-                               ства       периода
нилищах
(26.05.92г.
N 81)
4 0604050  Государственный 1      годовая   Лесовладе-   Государ-  10
учет лесного   и при-            льцы,являю-  ственному января
фонда Респуб-  ложения           щиеся юриди- органу
лики Казахстан N 1 и             ческими      управления
(24.10.97г.    N 2               лицами,неза- лесным и
N 65)                            висимо от    охотничьим
формы собс-  хозяйством
твенности    по месту
нахождения
5 0610275  Отчет об испо- 1-ПМ    кварта-   Предприятия,Своей вы-  3 числа
льзовании              льная     рыболовец-  шестоящей  после
добывающего,                     кие колхозы организа-  отчет-
обрабатываю-                                 ции        ного
щего и произ-                                           периода
водственного
рефрижератор-
ного флота
и орудий лова
(28.10.92г.
N 129)
6 0610285  Отчет об ос-   4-лх    один раз  Учреждения  Своей выше-  20
татках древе-          в год     по охране   стоящей     июня
сины на лесо-                    лесов и     организа-
секах и очис-                    животного   ции
тке мест рубок                   мира,
(11.11.92г.                      областное
N 131)                           территориа-
льное упра-
вление по
лесу и био-
ресурсам

2  0610289 Ағаш босату,     3-(жыл. жыл.  1. Республи.  1. Облыс. 1. 15-
орманды күтіп-   дық)    дық   калық бағы.   тық, ау.  қаңтар
баптау, сел                    ныстағы емес  мақтық
ағызу, қосалқы                 орман қорын   орман және
пайдалану                      ұстаушылар    биоресур.
жөніндегі есеп                               стар бас.
(5.02.99ж. N62)                              қармасы
2. Облыстық,  2. Қазақ  2. 25-
аумақтық      орман     қаңтар.
орман және    өсіру     дан ке.
биоресурстар  жоспарлау шіктірмей
басқармасы    кәсіпорны
мен облыс.
тық ста.
тистика
органы
3. Қазақ      3. Орман, 3. 15-
орман өсіруді балық     ақпаннан
жоспарлау     және аң.  кешік.
кәсіпорны     шылық     тірмей
шаруашы.
лығы
комитеті
4. Орман,     4. ҚР     4. 25-
балық және    Статисти. ақпаннан
аңшылық       ка жөнін. кешік.
шаруашылығы   дегі      тірмей
комитеті      агенттігі
3  0610046 Табиғи су қой.    4-М    жыл.  Балық өнер.   Орман,    есепті
малары мен бөген.        дық   кәсіп кәсіп.  балық     кезеңнен
дерде ағымдағы                 орындары мен  және аң.  кейінгі
мелиорация жө.                 балық коллек. шылық     10-күні
ніндегі жұмыс.                 тивтері       шаруашы.
тарды орындау                                лығы
туралы есеп                                  комитеті
(26.05.92ж. N81)
4  0604050 Қазақстан        1 және  жыл.  Заңды тұлға.  Тұрған    10-қаңтар
Республикасын.   N1, N2  дық   лар болып     жердегі
дағы орман       қосым.        табылатын     орман
қорының есебі    шалар         орман иелері  және аң.
(24.10.97ж. N65)               меншік ныса.  шылық
нына бай.     шаруашы.
ланыссыз      лығын
басқа.
рудың
мемле.
кеттік
органы
5  0610275 Өндіретін,       1-ПМ    тоқ.  Кәсіпорындар, Өзінен    есепті
өңдейтін және            сан.  балық аулай.  жоғары    кезеңнен
өндірістік               дық   тын коллек.   тұрған    кейінгі
рефрижераторлық                тивтер        ұйым      3-күні
флотты және
аулау құралдарын
пайдалану туралы
есеп
(28.10.92ж. N129)
6  0610285 Ағаш кескен жер. 4-лх    жылы. Ормандар      Өзінен    20-шілде
лердегі қалдық.          на    және жануар.  жоғары
тар мен сол              бір   лар әлемін    тұрған
жерді тазалау            рет   қорғау меке.  ұйым
туралы есеп                    мелері,
(11.11.92ж. N131)              облыстық,
аумақтық
орман және
биоресурстар
басқармасы

7 0610286  Отчет о работе 8-лх    один раз  Учреждения  Своей выше-  10
с лесными               в год    по охране   стоящей    ноября
культурами                       лесов и     организа-
и о лесовозоб-                   животного   ции
новлении                         мира
(11.11.92г.
N 131)
8 0610287  Отчет о под-   13-лх   один раз  Учреждения  Своей выше-   5
готовке и              в год     по охране   стоящей    октября
предваритель-                    лесов и     организа-
ной передаче                     животного   ции
лесосечного                      мира,
фонда, отве-                     областное
денного на                       территориа-
предстоящий                      льное упра-
период, его                      вление по
породным                         лесу и био-
составе и                        ресурсам
товарной
структуре
(11.11.92г.
N 131)
9 0610288  Отчет о        17-лх   годовая   Зональные   1.Республи-  10
посевных                         лесосемен-  канскому   января
качествах                        ные         лесосемен-
семян древе-                     станции     ному
сных и кустар-                               учреждению
никовых пород
представленных
объединением
(11.11.92г.
N 131)
2.Обслужи-
ваемым
управлениям
10 0610290  Отчет о пос-   1-пс    месячная  1.Учрежде-  1.Своей    1. до 4
тавке          (лес)             ния по      вышестоя-  числа
продукции                        охране      щей орга-  после
(11.11.92г.                      лесов и     низации    отчет-
N 131)                           животного              ного
мира                   периода
2.(Лесо-    2.Своей    2.до 10
объединения вышестоя-  числа
и предприя- щей орга-  после
тия (орга-  низации    отчет-
низации)               ного
лесного                периода
хозяйства
Республи-
канского
подчинения)
Областное
территори-
альное
управление
по лесу и
биоресурсы
11 0610291  Распределение  1-П     кварта-              Своей выше- предс-
показателей    (пред-  льная                стоящей     тавляют
производствен- варите-                      организа-   с дан-
ной программы  льная)                       ции         ными на
предприятия                                             предс-
(объединения)                                           тоящий
по месяцам                                              период
квартала                                                за 15
(11.11.92г.                                             дней до
N 131)                                                  начала
кварта-
ла
12 0610292  Отчет о        1-пожар декадная  1.Учрежде-  1.Област-  1. 9,
лесных         (лес)             ния по      ному тер-  19, 29
пожарах                          охране      риториа-   числа с
(11.11.92г.                      лесов и     льному     начала
N 131)                           животного   управлению пожаро-
мира        по лесу и  опас-
биоресур-  ного
сам        сезона
2.Областное 2.Комите-  2. 10,
территори-  ту лесно-  20, 30
альное      го хозяй-  числа с
управление  ства       начала
по лесу и              пожаро-
биоресур-              опас-
сам                    ного
сезона
13 0610293  Отчет о руб-   3-лх    за 1 и 3  Учреждения Своей выше- 3 числа
ках ухода и            квартал   по охране  стоящей     после
санитарных                       лесов и    организа-   отчет-
рубках леса                      животного  ции         ного
(11.11.92г.                      мира                   периода
N 131)
14 0610294  Отчет о произ- 16-лх   кварталь- 1.Учрежде- 1.Своей   1. до 10
водстве и реа-         ная       ния по     вышестоя-  числа
лизации основ-                   охране     щей орга-  после
ных видов                        лесов и    низации    отчет-
сельскохозяй-                    животного             ного
ственной и                       мира                  периода
побочной
лесной продук-
ции и их пере-
работке
(11.11.92г.
N 131)                           2.(Лесо-    2.Своей    2.до 15
объединения вышестоя-  числа
и предприя- щей орга-  после
тия         низации    отчет-
лесного                ного
хозяйства              периода
республи-
канского
подчинения)
Областное
территори-
альное
управление
по лесу и
биоресурсам
15 0610295  Отчет о лесо-  5-      полуго-   1.Учрежде-  1.Своей    1. 5
нарушениях     лесхоз  довая     ния по ох-  вышестоя-  июля и
(11.11.92г.                      ране лесов  щей          5
N 131)                           и животного организа-  января
мира        ции        по сос-
тоянию
на 1
июля и
1 янва-
ря
2.Областное 2.Комите-  2. 12
территори-  ту лесно-  июля и
альное      го хозяй-  12
управление  ства       января
по лесу и
биоресур-
сам
16 0610296  Отчет о выпол-  ЛД     кварта-   Учреждения Своей выше- 3 числа
нении плана            льная     по охране  стоящей     после
отпуска леса                     лесов и    организа-   отчет-
и поступления                    животного  ции         ного
лесного дохода                   мира,                  периода
(11.11.92г.                      областное
N 131)                           территори-
альное
управление
по лесу и
биоресурсам
17 0610669  Отчет о        1-2     кварта-   1.Предприя- 1.Област-  1. до 5
деятельности   ДРХ     льная     тия (рыбо-  ному тер-  числа
рыбного                          ловные,     риториа-   месяца,
хозяйства                        рыбоводные  льному     следую-
(13.09.00г.                      хозяйства)  Управлению щего
N 51)                                        по лесу и  за от-
биоресур-  четным
сам        кварта-
лом
2.Областное 2.Комите-  2. до
территори-  ту лесно-    15
альное      го,рыбно-  числа
Управление  го и охо-  месяца,
по лесу и   тничьего   следую-
биоресур-   хозяйства  щего за
сам         Министер-  отчет-
ства при-  ным
родных     кварта-
ресурсов   лом
и охраны
окружающей
среды
18 0610123  Отчет о забо-  1-вх    кварта-   Эксплуата-  1.Соответ- 3 числа
ре и подаче    (вода   льная     ционные     ствующему  после
воды по магис- питьевая)         организа-   Бассейно-  отчет-
тральным водо-                   ции         вому водо- ного
проводам                                     хозяйст-   периода
(06.07.92г.                                  венному
N 107)                                       управле-
нию(БВУ)
2.Местному
органу
налоговой
инспекции
19 0610125  Отчет о забо-  1-вх    месячная  Управления  1.Соответ- 3 числа
ре и подаче                      водохозяй-  ствующему  после
воды по ороси-                   ственных    Бассейно-  отчет-
тельным                          систем,     вому водо- ного
системам                         подающие    хозяйст-   периода
(06.07.92г.                      воду для    венному
N 107)                           сельско-    управле-
хозяйствен- нию(БВУ)
ных нужд    2.Местному
на обслу-   органу
живаемую    налоговой
территорию  инспекции

7  0610286 Орман дақылдары. 8-лх    жылы. Орманды       Өзінен    10-қараша
мен жұмыс және           на    және жануар.  жоғары
орманды қалпына          бір   лар әлемін    тұрған
келтіру туралы           рет   қорғау        ұйым
есеп                           мекемелері
(11.11.92ж. N131)
8  0610287 Алдағы кезең     12-лх   жылы. Ормандар      Өзінен    5-қазан
үшін бөлінген            на    және жануар.  жоғары
ағаш кесу қорын          бір   лар әлемін    тұрған
дайындау және            рет   қорғау меке.  ұйым
алдын ала беру,                мелері, обл.
оның тұқымдық                  ыстық, аумақ.
құрамы мен                     тық орман
тауарлық құрамы                және биоре.
туралы есеп                    сурстар
(11.11.92ж. N131)              басқармасы
9  0610288 Бірлестік берген 17-лх   жыл.  Аймақтық      1. Респу. 10-қаң.
ағаш және бұта           дық   орман тұқым.  бликалық  тар
тұқымдарының                   дары стан.    орман
егіндік сапасы                 салары        тұқымдары
туралы есеп                                  мекеме.
(11.11.92ж. N131)                            лері
2. Қызмет
көрсететін
басқарма.
лары
10 0610290 Өнім жеткізу     1-пс    айлық 1. Орман.     1. Өзінен 1. есепті
туралы есеп      (орман)       дар және      жоғары    кезеңнен
(11.11.92ж. N131)              жануарлар     тұрған    кейінгі
әлемін        ұйым      4-күнге
қорғау
мекемелері
2. Облыстық,  2. Өзінен 2. есепті
аумақтық      жоғары    кезеңнен
орман және    тұрған    кейінгі
биоресурстар  ұйым      10-күнге
басқармасы
11 0610291 Кәсіпорынның     1-П     тоқ.                Өзінен   тоқсан
(бірлестіктің)   (алдын  сан.                жоғары   басталуға
өндірістік       ала)    дық                 тұрған   15 күн
бағдарламалары.                              ұйым     қалғанда
ның көрсеткіш.                                        алдағы
терін тоқсан.                                         кезеңнің
ның айлары                                            деректері.
бойынша бөлу                                          мен қоса
(11.11.92ж. N131)                                     табыс
етеді
12 0610292 Орман өрттері    1-өрт   он    1. Ормандар   1. Орман  1. өрт
туралы есеп      (орман) күн.  және жануар.  шаруашы.  қауіпті
(11.11.92ж. N131)        дік   лар әлемін    лық өн.   маусым
қорғау        дірістік  бастал.
мекемелері    кәсіп.    ғаннан
орындар   9, 19,
29 күн.
дері
2. Облыстық,  2. Орман  2. өрт
аумақтық      шаруашы.  қауіпті
орман және    лық       маусым
биоресурстар  комитеті  бастал.
басқармасы              ғаннан
10, 20,
30 күн.
дері
13 0610293 Ағаштарды күтіп- 3-лх    1     Ормандар      Өзінен    есепті
баптау үшін және         және  және жануар.  жоғары    кезеңнен
санитарлық мақ.          3-    лар әлемін    тұрған    кейінгі
сатқа кесу туралы        тоқ.  қорғау        ұйым      3-күні
есеп                     сан.  мекемелері
(11.11.92ж. N131)        да
14 0610294 Ауыл шаруашылық  16-лх   тоқ.  1. Ормандар   1. Өзінен 1. есепті
және қосалқы             сан.  және жануар.  жоғары    кезеңнен
орман өнімінің           дық   лар әлемін    тұрған    кейінгі
негізгі түрлерін               қорғау меке.  ұйым      10-күнге
өндіру мен өткізу              мелері                  дейін
және оларды қайта
өңдеу туралы
есеп
(11.11.92ж. N131)
2. Облыстық,  2. Өзінен 2. есепті
аумақтық      жоғары    кезеңнен
орман және    тұрған    кейінгі
биоресурстар  ұйым      15-күнге
басқармасы              дейін
15 0610295 Орман тәртібін   5-орман жарты 1. Ормандар   1. Өзінен 1. 1-шіл.
бұзушылықтар     шаруа.  жыл.  және жануар.  жоғары    де мен
туралы есеп      шылығы  дық   лар әлемін    тұрған    1-қаңтар.
(11.11.92ж. N131)              қорғау        ұйым      дағы
мекемелері              жағдай
бойынша
5-шілде
және
5-қаңтар
2. Облыстық,  2. Орман  2. 12-
аумақтық      шаруашы.  шілде
орман және    лық       мен 12-
биоресурстар  комитеті  қаңтар
басқармасы
16 0610296 Ағаш босату      ЛД      тоқ.  Ормандар және Өзінен    есепті
және орман               сан.  жануарлар     жоғары    кезеңнен
табысының түсу           дық   әлемін қорғау тұрған    кейінгі
жоспарының                     мекемелері,   ұйым      3-күні
орындалуы                      облыстық, ау.
туралы есеп                    мақтық орман
(11.11.92ж. N131)              және биоресур.
стар басқармасы
17 0610669 Балық шаруашы.   1-2 ДРХ тоқ.  1. Кәсіпорын. 1. Облыс. 1 есепті
лығының қызметі          сан.  дар (балық    тық, ау.  тоқсаннан
туралы                   дық   аулау, балық  мақтық    кейінгі
(13.09.00ж. N51)               өсіру шаруа.  орман     айдың
шылықтары)    және      5-күніне
биоресур. дейін
стар
басқар.
масы
2. Облыстық,  2. Табиғи 2. есепті
аумақтық      ресурстар тоқсаннан
орман және    және қор. кейінгі
биоресурстар  шаған     айдың
басқармасы    ортаны    15-күніне
қорғау    дейін
министр.
лігінің
орман,
балық
және
аңшылық
шаруашы.
лығы
комитеті
18 0610123 Магистралды су   1-вх    тоқ.  Пайдалану     1. Тиісті есепті
құбырларымен     (ауыз   сан.  ұйымдары      Бассейін. кезеңнен
су алу және      су)     дық                 дік су    кейінгі
жіберу туралы                                шаруашы.  3-күні
есеп                                         лық бас.
(6.07.92ж. N107)                             қармасы
(БСШБ)
2. Жергі.
лікті
салық
инспек.
циясы
органы
19 0610125 Суландыру жүйе.  1-вх    айлық Өз аумағын.   1. Тиісті есепті
лері арқылы су                 дағы ауыл     Бассейін. кезеңнен
алу және жіберу                шаруашылық    дік су    кейінгі
туралы есеп                    мұқтаждығы    шаруашы.  3-күні
(6.07.92ж. N107)               үшін су       лық бас.
беретін су    қармасы
шаруашылығы   (БСШБ)
жүйелері      2. Жергі.
басқармасы    лікті
салық
инспек.
циясы
органы

5 0610182 Отчет дома-   3-собес   годовая   1.Дома-    1.Област-  1. 5
интерната                         интернаты, ным упра-  января
для преста-                       профтех-   влениям
релых и                           училища-   труда,
инвалидов                         интернаты  занятости
(26.12.94г.                       и др.дома  и социаль-
N 81)                             для прожи- ной защиты
вания пре- населения
старелых
и инвали-
дов
2.Област-  2.Мини-    2. 16
ные        стерству   января
управле-   и стат-
ния труда, органам
занятости  на местах
и социаль-
ной защиты
населения
6 0610183 Отчет         4-собес   годовая   1.Детские  1.Област-  1. 5
детского                          дома-ин-   ным упра-  января
дома-                             тернаты    влениям
интерната                         для инва-  труда,
(26.12.94г.                       лидов      занятости
N 81)                                        и социаль-
ной защиты
населения
2.Област-  2.Мини-    2. 16
ные,       стерству   января
управле-   и стат-
ния труда, органам
занятости  на местах
и социаль-
ной защиты
населения
7 0610672 Отчет по      5-собес   годовая   1.Област-  1.а)Мини-  1. 16
домам интер-                      ные, (го-  стерству   января
натам для                         родские)   труда и
престарелых                       управления социальной
и инвалидов,                      труда,за-  защиты
детским                           нятости и  населения
домам-                            социальной РК
интернатам                        защиты     б)Област-
(28.06.99г.                       населения  ным (город-
N 36)                                        ским)
Управле-
ниям
статистики
2.Минис-   2.Агент-   2. 10
терство    ству РК    февраля
труда и    Республики
социальной Казахстан
защиты     по статистике
населения
РК
8 0610673 Отчет о       6-собес   полу-     1.Район-   1.Област   5 января
социальной              годовая   ные,город- ным упра-  5 июля
помощи                            ские уп-   влениям
одиноким                          равления   труда и
престарелым                       труда,     социаль-
и нетрудо-                        занятости  ной защи-
способным                         и социаль- ты насе-
гражданам                         ной        ления
(28.06.99г.                       защиты
N 36)                             населения,
дома-инте-
рнаты,тер-
ритораль-
ные центры
2.Област-  2.а)Мини-  2. 15
ные        стерству   января
управления труда и    15 июля
труда и    социальной
социальной защиты на-
защиты     селения
населения  Республики
Казахстан
б)Областным
Управлениям
статистики
3.Минис-   3.Агент-     1
терство    ству РК    февраля
труда и    по           1
социальной статистике августа
защиты
населения
Республики
Казахстан

5  0610182 Қарттар мен      3-әлеу. жыл.  1. Қарттар    1. Облыс. 1. 5-қаң.
мүгедектерге     меттік  дық   мен мүгедек.  тық еңбек,   тар
арналған интер.  қамсыз.       тердің тұруы. жұмыспен
нат-үйлерінің    дандыру       на арналған   қамту және
есебі                          интернат-үй.  халықты
(26.12.94ж. N81)               лер, кәсіптік әлеуметтік
техникалық    қорғау
училище-ин.   басқармасы
тернаттары
және басқадай
үйлер
2. Облыстық   2.        2. 16-
еңбек, жұмыс. Министр.  қаңтар
пен қамту     лік және
және халықты  жергілікті
әлеуметтік    жердегі
қорғау        статорган
басқармасы
6  0610183 Балалар үйлері   4-әлеу. жыл.  1. Балалар    1. Облыс. 1. 5-қаң.
- интернаттар.   меттік  дық   үйі - мүге.   тық еңбек, тар
дың есебі        қамсыз.       дектерге      жұмыспен
(26.12.94ж. N81) дандыру       арналған      қамту және
интернаттар   халықты
әлеуметтік
қорғау
басқармасы
2. Облыстық   2.        2. 16-
еңбек, жұмыс. Министр.  қаңтар
пен қамту     лік және
және халықты  жергілікті
әлеуметтік    жердегі
қорғау        статорган
басқармасы
7  0610672 Қарттар мен      5-әлеу. жыл.  1. Облыстық   1. а) ҚР  1. 16-
мүгедектерге     меттік  дық   (қалалық)     Еңбек және қаңтар
арналған интер.  қамсыз.       еңбек, жұмыс. халықты
нат үйлері, ба.  дандыру       пен қамту     әлеуметтік
лалар үйлері-ин.               және халықты  қорғау
тернаттар                      әлеуметтік    министр.
туралы есеп                    қорғау        лігі
(28.06.99ж. N36)               басқармасы    б) Облыс.
тық (қала.
лық) Ста.
тистика
басқармасы
2. ҚР Еңбек   2. Қа.    2. 10-
және халықты  зақстан   ақпан
әлеуметтік    Республи.
қорғау        касының
министрлігі   Статистика
жөніндегі
агенттігі
8  0610673 Жалғыз басты     6-әлеу. жарты 1. Аудандық,  1. Облыс. 5-қаңтар
қарттар мен      меттік  жыл.  қалалық       тық еңбек 5-шілде
еңбекке қабілет. қамсыз. дық   еңбек, жұмыс. және
сіз азаматтарға  дандыру       пен қамту     халықты
әлеуметтік көмек               және халықты  әлеуметтік
туралы есеп                    әлеуметтік    қорғау
(28.06.99ж. N36)               қорғау        басқармасы
басқармасы,
интернат-үй.
лері, аумақтық
орталықтар
2. Облыстық   2. а) ҚР  2. 15-
еңбек және    Еңбек     қаңтар
халықты       және      15-
әлеуметтік    халықты   шілде
қорғау        әлеуметтік
басқармасы    қорғау
министр.
лігі
3. Қазақстан  3. Қа.    1-ақпан
Республика.   зақстан   1-тамыз
сының Еңбек   Республи.
және халықты  касының
әлеуметтік    Статистика
қорғау        жөніндегі
министрлігі   агенттігі

9 0610186 Отчет о         7       годовая   1.(Медико- 1.(Област- 1. 5
работе (пер-                      социальные ным, горо- января
вичной медико-                    экспертные дов
социальной                        комиссии)  Астана,
экспертной                        Отделы МСЭ Алматы
комиссии)                         Департа-   управлениям
отделов                           ментов     (департа-
медико-соци-                      Министерс- ментам)
альной экс-                       тва труда  труда,
пертизы                           и социаль- занятости
(5.12.00г.                        ной защиты и социаль-
N 58-с)                           населения  ной защиты
Республики населения)
Казахстан  Департа-
по облас-  ментам
тям и в    Министер-
гг.Алматы  ства труда
и Астана   и социаль-
ной защиты
населения
РК по
областям
и гг.
Алматы и
Астана
2.(Област-  2.Минис-   2. 20
ные,городов терству    января
Астана,     труда и
Алматы      социаль-
управления  ной
(департа-   защиты
менты)      населения
труда,      Республики
занятости   Казахстан
и социаль-  и статис-
ной защи-   тическому
ты насе-    органу
ления)      на местах
Департа-
менты
Министер-
ства труда
и социаль-
ной защиты
населения
РК по
областям
и гг.
Алматы и
Астана
3.Минис-   3.Агент-   3. 5
терство    ству РК    февраля
труда и    по
социальной статистике
защиты
населения
Республики
Казахстан
10 0610749 Отчет о         2-соц   квар-     1.Районные 1.Област-  1. 5
численности             тальная   отделы     ным Управ- числа
получателей                       труда,     лениям     после
специальных                       занятости  труда и    отчет-
государст-                                   социальной ного
венных                                       защиты     периода
пособий и                                    населения
суммах назна-
ченных им
месячных
пособий
(26.06.01г.
N 23-с)
2.Област-  2.Област-  2. 15
ные,       ным депар- числа
г.Астаны,  таментам   после
г.Алматы   Министер-  отчет-
управления ства труда ного
(департа-  и социаль- периода
менты)     ной
труда,     защиты
занятости  населения
и социаль-
ной защиты
населения
11 0610181 Отчет о       3-соц     полу-     1.Област-  1.а)       1.а) 10
численности             годовая   ные Депар- Министер-  февраля
получателей                       таменты    ству       и 10
пенсий и                          Министер-  труда и    августа
пособий и                         ства       социаль-
суммах назна-                     труда и    ной защи-
ченных им                         социальной ты насе-
месячных                          защиты     ления
пенсий и                          населения  Республики
пособий                                      Казахстан
(26.06.01г.                                  б)Обл(гор) б) 15
N 23-с)                                      Управле-   февраля
ниям ста-  и 15
тистики    августа
2.Минис-   2.Агент-   2. 5
терство    ству РК    марта и
труда и    по            5
социальной статистике сентября
защиты
населения
Республики
Казахстан
12 0608027 Отчет о          1-т    месячная  1.Районные 1.Област-  1. 2
численности    (трудо-            (городские)ному упол- числа
обратившихся   устрой-            уполномо-  номочен-   после
за трудовым    ство)              ченные     ному орга- отчет-
посредничест-                     органы по  ну по воп- ного
вом (01.08.01г.                   вопросам   росам за-  периода
N 51-c)                           занятости  нятости
2.Област-  2.Информа- 2. 4
ные упол-  ционно-    числа
номоченные аналити-   после
органы по  ческому    отчет-
вопросам   центру     ного
занятости  Министер-  периода
ства
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
3.Информа- 3.Агент-   3. 6
ционно-    ству РК    числа
аналитиче- по         после
ский центр статистике отчет-
Министер-             ного
ства труда            периода
и социаль-
ной защиты
населения
Республики
Казахстан
13 0610674 Отчет о          3-т    месячная  1.Районные 1.Област-  1. 2
численности    (трудо-            (городские)ному упол- числа
обратившихся   устрой-            частные    номочен-   после
за трудовым    ство)              агентства  ному орга- отчет-
посредничест-                     занятости  ну по воп- ного
вом в частное                                росам за-  периода
агентство                                    нятости
занятости                         2.Област-  2.Информа- 2. 4
(01.08.01г.                       ные упол-  ционно-    числа
N 51-c)                           номоченные аналити-   после
органы по  ческому    отчет-
вопросам   центру     ного
занятости  Министер-  периода
ства
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
3.Информа- 3.Агент-   3. 6
ционно-    ству РК    числа
аналитиче- по         после
ский центр статистике отчет-
Министер-             ного
ства труда            периода
и социаль-
ной защиты
населения
Республики
Казахстан
14 0610527 Отчет о         2-Т     квар-     1.Районные 1.Област-  1. 10
рынке труда    (рынок   тальная   (городские)ному упол- числа
и социальной   труда)             уполномо-  номочен-   после
поддержке                         ченные     ному орга- отчет-
безработных                       органы по  ну по воп- ного
в Республике                      вопросам   росам за-  периода
Казахстан                         занятости  нятости
(01.08.01г.                       2.Област-  2.Информа- 2. 15
N 51-с)                           ные упол-  ционно-    числа
номоченные аналити-   после
органы     ческому    отчет-
центру     ного
Министер-  периода
ства
труда и
социальной
защиты
населения
Республики
Казахстан
3.Информа- 3.Агент-   3. 30
ционно-    ству РК    числа
аналитиче- по         после
ский центр статистике отчет-
Министер-             ного
ства труда            периода
и социаль-
ной защиты
населения
Республики
Казахстан
___________________________________________________________________________
Министерство финансов Республики Казахстан

9  0610186 Медициналық-     7       жыл.  1. Қазақстан  1. ҚР     1. 5-
әлеуметтік экс.          дық   Республика.   Еңбек     қаңтар
пертиза бөлі.                  сының Еңбек   және
мінің жұмысы                   және халықты  халықты
туралы есеп                    әлеуметтік    әлеумет.
(5.12.00ж. N58-с)              қорғау        тік қор.
министрлігі.  ғау
нің облыстар  министр.
бойынша және  лігінің
Алматы,       облыстар
Астана қала.  бойынша
лары Департа. және
ментінің      Алматы,
МӘЭ бөлімі    Астана
қалала.
рының
Департа.
ментіне
2. ҚР Еңбек   2. Қа.    2. 20-
және халықты  зақстан   қаңтар
әлеуметтік    Республи.
қорғау        касының
министрлігі.  Еңбек
нің облыстар  және
бойынша және  халықты
Алматы,       әлеуметтік
Астана қала.  қорғау
ларының       министрлі.
Департаменті  гі және
жергілікті
статистика.
лық орган
3. Қазақстан  3.        3. 5-
Республика.   Қазақстан ақпан
сының Еңбек   Республи.
және халықты  касының
әлеуметтік    Статистика
қорғау        жөніндегі
министрлігі   агенттігі
10         Арнаулы мемле.   2-соц   тоқ.  1. Аудандық   1. Облыс. 1. Есеп.
кеттік жәрдем.           сан.  еңбек, жұмыс  тық еңбек ті
ақы алатындардың         дық   пен қамту     және      кезеңнен
саны мен оларға                бөлімі        халықты   кейінгі
тағайындалған                                әлеумет.  5-күні
айлық жәрдемақы.                             тік
ның сомасы                                   қорғау
туралы есеп                                  басқармасы
(26.06.01ж. N23-с)
2. Облыстық,  2. Еңбек  2. Есепті
Астана және   және      кезеңнен
Алматы қала.  халықты   кейінгі
ларының       әлеуметтік 15-күні
еңбек, жұмыс. қорғау
пен қамту     министр.
және халықты  лігінің
әлеуметтік    облыстық
қорғау        департа.
басқармасы    менті
(департаменті)
11 0610181 Зейнетақы мен    3-соц   жарты 1. Еңбек және 1. а)     1. а)
жәрдемақы ала.           жыл.  халықты       Қазақстан 10 ақпан
тындардың саны           дық   әлеуметтік    Республи. және
және оларға                    қорғау        касының   15 тамыз
тағайындалған                  министрлі.    Еңбек
айлық зейнетақы                гінің         және
мен жәрдемақының               облыстық      халықты
сомасы туралы                  департаменті  әлеуметтік
есеп                                         қорғау
(26.06.01ж. N23-с)                           министр.
лігі
б) Облыс. б) 15
тық (қа.  ақпан
лалық)    және
Статисти. 15 тамыз
ка
басқармасы
2. Қазақстан  2.        2. 5
Республика.   Қазақстан наурыз
сының         Республи. және
Еңбек және    касының   5-қыр.
халықты       Статисти. күйек
әлеуметтік    ка жөнін.
қорғау        дегі
министрлігі   агенттігі
12  0608027 Еңбек делдалды. 1-т     айлық 1. Аудандық   1. Облыс. 1. Есепті
лығына өтініш   (жұмыс.       (қалалық)     тық       кезеңнен
бергендердің    қа ор.        жұмыспен      жұмыспен  кейінгі
саны туралы     налас.        қамту мәселе. қамту     2-күні
есеп            тыру)         лері жөнін.   мәселеле.
(01.08.01ж.                   дегі          рі жөнін.
N51-с)                        уәкілетті     дегі
органдар      уәкілетті
органдар
2. Облыстық   2.        2. Есепті
жұмыспен      Қазақстан кезеңнен
қамту мәселе. Республи. кейінгі
лері жөнін.   касының   4-күні
дегі уәкілет. Еңбек
ті органдар   және
халықты
әлеумет.
тік
қорғау
министр.
лігінің
ақпарат.
тық-тал.
дау
орталығы
3. Қазақстан  3.        3. Есепті
Республика.   Қазақстан кезеңнен
сының Еңбек   Республи. кейінгі
және халықты  касының   6-күні
әлеуметтік    Статисти.
қорғау        ка жөнін.
министрлігі.  дегі
нің ақпарат.  агенттігі
тық-талдау
орталығы
13 0610674 Жұмыспен қамти.  3-т     айлық 1. Аудандық   1. Облыс. 1. Есепті
тын жеке агент.  (жұмыс.       (қалалық)     тық       кезеңнен
тіктің еңбек     қа ор.        жұмыспен      жұмыспен  кейінгі
делдалдылығына   налас.        қамтудың      қамту     2-күні
өтініш берген.   тыру)         және          мәселелері
дердің саны                    агенттігі     жөніндегі
туралы есеп                                  уәкілетті
(01.08.01ж. N51-с)                           органдар
2. Облыстық   2.        2. Есепті
жұмыспен      Қазақстан кезеңнен
қамту мәсе.   Республи. кейінгі
лелері        касының   4-күні
жөніндегі     Еңбек
уәкілетті     және
органдар      халықты
әлеумет.
тік қор.
ғау
министр.
лігінің
ақпарат.
тық-тал.
дау
орталығы
3. Қазақстан  3.        3. Есепті
Республика.   Қазақстан кезеңнен
сының Еңбек   Республи. кейінгі
және халықты  касының   6-күні
әлеуметтік    Статисти.
қорғау        ка жөнін.
министрлі.    дегі
гінің         агенттігі
ақпараттық-
талдау
орталығы
14 0610527 Қазақстан        2-Т     тоқ.  1. Аудандық   1. Облыс. 1. Есепті
Республикасын.   (еңбек  сан.  (қалалық)     тық       кезеңнен
дағы еңбек       тоқсан. дық   жұмыспен      жұмыспен  кейінгі
рыногы және      дық           қамту мәсе.   қамту     10-күні
жұмыссыздарды    рыногы)       лелері        мәселелері
әлеуметтік                     жөніндегі     жөніндегі
қолдау туралы                  уәкілетті     уәкілетті
есеп                           органдар      органдар
(01.08.01ж. N51-с)             2. Облыстық   2.        2. Есепті
уәкілетті     Қазақстан кезеңнен
органдар      Республи. кейінгі
касының   15-күні
Еңбек
және
халықты
әлеуметтік
қорғау
министр.
лігінің
ақпарат.
тық-тал.
дау
орталығы
3. Қазақстан  3.        3. Есепті
Республика.   Қазақстан кезеңнен
сының Еңбек   Республи. кейінгі
және халықты  касының   30-күні
әлеуметтік    Статистика
қорғау        жөніндегі
министрлі.    агенттігі
гінің
ақпараттық-
талдау
орталығы
--------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3       !   4   !  5  !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі

1 0610608 Отчет балансо-  1-      кварталь- 1.Минис-   1.Террито- 1. не
держателей      аренда  ная       терства,   риальным   позднее
зданий государ-                   ведомства, комитетам  1 числа
ственного                         хозяйстве- государ-   после
нежилого фонда                    нные това- ственного  отчет-
о поступлении                     рищества,  имущества  ного
доходов от                        акционер-  и привати- периода
аренды                            ные общес- зации
(31.07.97г.                       тва,хол-
N 43)                             динги,
концерны,
ассоциации,
предприя-
тия,учреж-
дения,
организа-
ции неза-
висимо от
форм собс-
твенности
и ведомст-
венной
подчинен-
ности,
являющиеся
балансо-
держателями
зданий
государст-
венного
нежилого
фонда
2.Террито- 2.Комитету 2. не
риальные   государст- позднее
комитеты   венного    5 числа
государст- имущества  после
венного    и привати- отчет-
имущества  зации      ного
и привати- Министерс- периода
зации      тва финан-
сов РК
2 0610763 Отчет о конт-   1-КР    полу-     Областные  Комитету   5 числа
рольно-                 годовая   подразде-  финансо-   после
ревизионной             годовая   ления      вого       отчет-
работе                            финансово- контроля   ного
(01.08.01г.                       го контро-            периода
N 50-с)                           ля и по
г.г.
Астана и
Алматы
3 0610574 Сводный отчет   2-при-  месячная  1.Террито- 1.Комитету 1. 5
о результатах   ватиза-           риальные   государ-   числа
приватизации     ция              органы     ственного  после
госсобственности                             имущества  отчет-
(20.03.96г.                                  и привати- ного
N 13)                                        зации МФ   периода
РК
2.Сводный  2.Агент-   2. 25
отчет по   ству РК    числа
Республике по         после
в террито- статистике отчет-
риальном              ного
разрезе               периода
Комитета
государст-
венного
имущества
и привати-
зации МФ
РК
4 0610619 Отчет об основ-  1-ДУ   квар-     1.Предпри- 1.Област-  1. до 10
ных показателях  (квар- тальная   ятия и ор- ным управ- числа
деятельности     тальная)         ганизации, лениям     после
предприятий                       являющиеся экономики  отчет-
(организаций),                    юридичес-  и террито- ного
переданных во                     кими лица- риальным   периода
внешнее и дове-                   ми,пере-   комитетам
рительное управ-                  данными во государст-
ление (07.08.97г                  внешнее и  венного
N 45)                             доверите-  имущества
льное      и привати-
управление зации
2.Област-  2.Комитету 2. до 15
ные управ- государст- числа
ления эко- венного    после
номики и   имущества  отчет-
территори- и привати- ного
альные     зации      периода
комитеты   Министерс-
государст- тва финан-
венного    сов РК
имущества
и привати-
зации
5 0610670 Отчет о произ-  1-ГЗ    квар-     Государст- Комитету   до 25
веденных госу-          тальная   венные     по госу-   числа
дарственных                       учрежде-   дарствен-  после
закупках                          ния-адми-  ным закуп- отчет-
(28.06.99г.                       нистраторы кам Мини-  ного
N 34)                             программ   стерства   периода
финансов
Республики
Казахстан
6 0610675 Отчет о факти-  2-ГЗ    квар-     Админист-  Комитету   до 25
чески постав-           тальная   раторы     по госу-   числа
ленных товарах,                   республи-  дарствен-  после
выполненных                       канских    ным закуп- отчет-
работах, оказан-                  бюджетных  кам Мини-  ного
ных услугах                       программ   стерства   периода
(01.08.01г.                       и исполни- финансов
N 50-с)                           тельные    Республики
органы     Казахстан
областей,
гг.Алматы
и Астаны,
уполномо-
ченные
Акимом
заниматься
вопросами
государст-
венных
закупок
___________________________________________________________________________
Министерство энергетики и минеральных ресурсов
Республики Казахстан
1 0601435 Отчетный баланс 1-Б     кварталь- 1.Юриди-   1.Гос-     1. 15
электроэнергии  (элект- ная       ческие     энерго-    числа
(25.02.99г.     роэнер-           лица,вы-   надзору    после
N 4)            гия)              рабатыва-  Министерс- отчет-
ющие,пере- тва энер-  ного
дающие     гетики и   периода
электро-   минераль-
энергию    ных
ресурсов
2.Гос-     2.Агент-   2. на 35
энергонад- ству РК    день
зор Мини-  по статис- после
стерства   тике       отчет-
энергети-             ного
ки и мине-            периода
ральных
ресурсов
сводную
информацию

1  0610608 Жалға беруден    1-      тоқ.  1. Министр.   1. Мемле. 1. есепті
түскен кіріс     жалға   сан.  ліктер,       кеттік    кезеңнен
туралы мемлекет. беру    дық   ведомство.    мүлік     кейінгі
тік тұрғын емес                лар, шаруашы. және      1-күннен
қордың үймерет.                лық серік.    жекеше.   кешіктір.
терін баланста                 тестіктері,   дендіру.  мей
ұстайтындардың                 акционерлік   дің
есебі                          қоғамдар,     аумақтық
(31.07.97ж. N43)               холдингтер,   комитет.
концерндер,   тері
ассоциация.
лар, кәсіп.
орындар,
мекемелер,
меншік
нысаны мен
ведомстволық
бағынысты.
лыққа қара.
мастан,
мемлекеттік
тұрғын емес
қордың
үймереттерін
баланста
ұстайтын
ұйымдар
2. Мемлекет.  2. ҚР     2. есепті
тік мүлік     Қаржы     кезеңнен
және жекеше.  министр.  кейінгі
лендірудің    лігінің   5-күннен
аумақтық      мемлекет. кешік.
комитеттері   тік       тірмей
мүлік
жекеше.
лендіру
комитеті
2  0610763 Бақылау-тексеру  1-КР    жарты Облыстық және Қаржы     есепті
жұмыстары                жыл.  Астана мен    бақылау   кезеңнен
туралы есеп              дық,  Алматы қала.  комитеті  кейінгі
(01.08.01ж. N50-с)       жыл.  лары бойынша            5-күн
дық   қаржы бақылау
бөлімшелері
3  0610574 Мемлекеттік      2-же.   айлық 1. Аумақтық   1. ҚР     1. есепті
меншікті жекеше. кеше.         органдар      Қаржы     кезеңнен
лендірудің нәти. ленді.                      министр.  кейінгі
желері туралы    ру                          лігінің   5-күн
жиынтық есеп                                 мемле.
(20.03.96ж. N13)                             кеттік
мүлік
және
жекеше.
лендіру
комитеті
2. ҚР Қаржы   2. ҚР     2. есепті
министрлі.    Статисти. кезеңнен
гінің мемле.  ка жөнін. кейінгі
кеттік мүлік  дегі      25-күн
және жекеше.  агенттігі
лендіру ко.
митеті,
Республика.
ның аумағы
бойынша
жиынтық
есеп
4  0610619 Сыртқары және    1-ДУ    тоқ.  1. Сыртқары   1. Эконо. 1. есепті
сенімді басқару. (тоқ.   сан.  және сенімді  миканың   кезеңнен
ға табыс етілген  сан.   дық   басқаруға     облыстық  кейінгі
кәсіпорындардың   дық)         табыс етілген басқар.   10-күнге
(ұйымдардың)                   заңды тұлға   малары    дейін
қызметтерінің                  болып табыла. мен
негізгі көрсет.                тын кәсіп.    мемлекет.
кіштері туралы есеп            орындар мен   тік мүлік
(7.08.97ж. N45)                ұйымдар       және
жекеше.
лендіру.
дің
аумақтық
комитеті
2. Экономика. 2. ҚР     2. есепті
ның облыстық  Қаржы     кезеңнен
басқармалары  министр.  кейінгі
мен мемлекет. лігінің   15-күнге
тік мүлік     мемлекет. дейін
және жекеше.  тік
лендірудің    мүлік
аумақтық      және
комитеттері   жекеше.
лендіру
комитеті
5  0610670 Мемлекеттік      1-ГЗ    тоқ.  Мемлекеттік   ҚР Қаржы  есепті
сатып алу                сан.  мекемелер-    министр.  кезеңнен
туралы есеп              дық   бағдарлама.   лігінің   кейінгі
(28.06.99ж. N34)               лардың        мемлекет. 25-күнге
әкімгерлері   тік сатып дейін
алу
жөніндегі
комитеті
6  0610675 Нақты жеткізіл.  2-ГЗ    тоқ.  Республика.   ҚР Қаржы  есепті
ген тауарлар,            сан.  лық бюджет    министр.  кезеңнен
орындалған               дық   бағдарлама.   лігінің   кейінгі
жұмыстар, көрсе.               сының әкім.   мемлекет. 25-күнге
тілген қызметтер               герлері және  тік сатып дейін
туралы есеп                    Әкімнің       алу
(01.08.01ж. N50-с)             уәкілеттігі.  жөніндегі
мен мемле.    комитеті
кеттік сатып
алумен шұғыл.
данатын
облыстардың,
Алматы мен
Астана
қалаларының
атқарушы
органдары
--------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3       !   4   !  5  !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар министрлігі
1  0601435 Электр энергия.  1-Б     тоқ.  1. Электр     1. Энер.  1. Есепті
сының есептік    (электр сан.  энергиясын    гетика    кезеңнен
балансы          энер.   дық   өндіретін,    және      кейінгі
(25.02.99ж. N4)  гиясы)        беретін       минерал.  15-күні
заңды         дық
ұйымдар       ресурстар
министр.
лігінің
Мемлекет.
тік
энергия
бақылау
комитеті
2. Энергетика 2. ҚР     2. Есепті
және минерал. Статисти. кезеңнен
дық ресурстар ка жөнін. кейінгі
министрлі.    дегі      35-күні
гінің Мемле.  агенттігі
кеттік
энергия
бақылау коми.
теті жиынтық
ақпарат

2 0610080 Отчет о потреб- 9-пс    кварталь- 1.Юриди-   1.Гос-     1. квар-
лении электро-  (элект- ная       ческие     энерго-    тальную
энергии и       роэнер-           лица,вы-   надзору    10 числа
теплоэнергии    гия и             рабатыва-  Министерс- после
(25.02.99г.     тепло-            ющие и пе- тва энер-  отчет-
N 4)            энергия)          редающие   гетики и   ного
электро и  минераль-  периода,
теплоэнер- ных        годовую
гию пот-   ресурсов    -
ребителям             20 числа
после
отчет-
ного
периода
2.Гос-     2.Агент-   2.квар-
энергонад- ству РК    тальную
зор Мини-  по статис- на 25
стерства   тике       день
энергети-             после
ки и мине-            отчет-
ральных               ного
ресурсов              периода,
сводную               годовую
информацию            - на 35
день
после
отчет-
ного
периода
3 0610177 Отчет о выпол-  01-МГ   месячная  Организа-  Террито-   3 числа
ненных объемах                    ции,зани-  риальным   после
работ по                          мающиеся   управле-   отчет-
геологическим                     государст- лениям     ного
исследованиям                     венным     охраны и   периода
и охране недр                     геологи-   использо-
за счет                           ческим     вания
средств                           изучением  недр
республикан-                      недр
ского
бюджета                           Террито-   Министер-  7 числа
(05.12.96г.                       риальные   ству       после
N 49)                             управле-   энерге-    отчет-
ления      тики и     ного
охраны и   минераль-  периода
использо-  ных
вания      ресурсов
недр
4 0610436 Отчет об        Прило-  месячная  Партии,    1.Выше-    1. 3
основных        жение             экспеди-   стоящей    числа
технико-        к                 ции,пред-  органи-    после
экономических   форме             приятия,   зации      отчет-
показателях     N 01-МГ           организа-             ного
геологических                     ции,объе-             периода
работ                             динения,
(26.02.96г.                       комбинаты
N 7)                                         2.Минис-   2. 7
терству    числа
энерге-    после
тики       отчет-
и мине-    ного
ральных    периода
ресурсов
5 0606018 Отчет о выпол-  1-ЛКУ,  кварта-   1.Недро-   1.Террито- 1. к 25
нении лицен-    прило-  льная     пользова-  риальному  числу
зионных/конт-   жение             тель       управле-   месяца,
рактных                 годовое              лению      следую-
условий недро-                               охраны и   щего
пользователями                               использо-  за
(твердые                                     вания      отчетным
полезные                                     недр       кварта-
ископаемые)                                             лом
(06.03.01г.
N 9-с)
2.ТУО и ИН 2.Комите-  2. до 5
ту геоло-  числа
гии и      второго
охраны     месяца,
недр       следую-
Министер-  щего за
ства       отчетным
энергети-  кварта-
ки и       лом
минераль-
ных
ресурсов
6 0606019 Отчет о выпол-  2-ЛКУ,  кварта-   1.Недро-   1.Террито- 1. к 25
нении лицен-    прило-  льная     пользова-  риальному  числу
зионных/конт-   жение             тель       управле-   месяца,
рактных                 годовое              лению      следую-
условий недро-                               охраны и   щего
пользователями                               использо-  за
(углеводород-                                вания      отчетным
ное сырье)                                   недр       кварта-
(06.03.01г.                                             лом
N 9-с)
2.ТУО и ИН 2.Комите-  2. до 5
ту геоло-  числа
гии и      второго
охраны     месяца,
недр       следую-
Министер-  щего за
ства       отчетным
энергети-  кварта-
ки и       лом
минераль-
ных
ресурсов
7 0606020 Отчет о выпол-  3-ЛКУ,  кварта-   1.Недро-   1.Террито-  1. к 25
нении лицен-    прило-  льная     пользова-  риальному  числу
зионных/конт-   жение             тель       управле-   месяца,
рактных                 годовое              лению      следую-
условий Недро-                               охраны и   щего
пользователями                               использо-  за
(подземные                                   вания      отчетным
воды, лечебные                               недр       кварта-
грязи)                                                  лом
(06.03.01г.
N 9-с)
2.ТУО и ИН 2.Комите-  2. до 5
ту геоло-  числа
гии и      второго
охраны     месяца,
недр       следую-
Министер-  щего за
ства       отчетным
энергети-  кварта-
ки и       лом
минераль-
ных
ресурсов
8 0610021 Отчет о выпол-  4-ЛКУ,  кварта-   1.Недро-   1.Террито- 1. к 25
нении лицен-    прило-  льная     пользова-  риальному  числу
зионных/конт-   жение             тель       управле-   месяца,
рактных                 годовое              лению      следую-
условий Недро-                               охраны и   щего
пользователями                               использо-  за
(операции, не                                вания      отчетным
связанные с                                  недр       кварта-
добычей полезных                                        лом
ископаемых)
(06.03.01г.
N 9-с)                            2.ТУО и ИН 2.Комите-  2. до 5
ту геоло-  числа
гии и      второго
охраны     месяца,
недр       следую-
Министер-  щего за
ства       отчетным
энергети-  кварта-
ки и       лом
минераль-
ных
ресурсов

2  0610080 Электр және      9-пс    тоқ.  1. Электр     1. Энер.  1. Тоқ.
жылу энергиясын  (электр сан.  және жылу     гетика    сандық -
тұтыну туралы    энер.   дық   энергиясын    және ми.  есепті
есеп             гиясы         өндіретін,    нералдық  кезеңнен
(25.02.99ж. N4)  мен           тұтынушылар.  ресурстар кейінгі
жылу          ға беретін    министр.  10-күні,
энер.         заңды         лігінің   жылдық -
гиясы)        ұйымдар       Мемлекет. есепті
тік       кезеңнен
энергия   кейінгі
бақылау   20-күні
комитеті
2. Энергетика 2. ҚР     2. Тоқ.
және минерал. Статисти. сандық -
дық ресурстар ка жөнін. есепті
министрлігі.  дегі      кезеңнен
нің Мемлекет. агенттігі кейінгі
тік энергия             25-күні,
бақылау коми.           жылдық -
теті жиынтық            есепті
ақпарат                 кезеңнен
кейінгі
35-күні
3  0610177 Жер қойнауын     01-МГ   айлық Жер қойнауын  Жер қой.  Есепті
геологиялық                    мемлекеттік   науын     кезеңнен
зерттеу және                   геологиялық   қорғау    кейінгі
қорғау жөніндегі               зерттеумен    және      3-күні
жұмыстың респу.                шұғылданатын  пайдалану
бликалық бюджет                ұйымдар       аумақтық
қаржысы есебінен                             басқармасы
орындалғаны
туралы есеп
(05.12.96ж. N49)
Жер қойнауын  Энергети. Есепті
қорғау және   ка және   кезеңнен
пайдалану     минерал.  кейінгі
аумақтық      дық       7-күні
басқармасы    ресурстар
министр.
лігі
4  0610436 Геологиялық      N 01-   айлық Партиялар,    1. Жоғары 1. Есепті
жұмыстарын       МГ            экспедиция.   тұрған    кезеңнен
негізгі техника. ныса.         лар, кәсіп.   ұйым      кейінгі
лық-экономикалық нына          орындар,      2. Энер.  3-күні
көрсеткіштері    қосым.        ұйымдар,      гетика    2. Есепті
(26.02.96ж. N7)  ша            бірлестіктер, және      кезеңнен
комбинаттар   мине.     кейінгі
ралдық    7-күні
ресурс.
тар
министр.
лігі
5  0606018 Жер қойнауын     1-ЛКУ,  тоқ.  1. Жер қой.   1. Жер    1. Есепті
пайдаланушылар.  қосымша сан.  науын         қойнауын  тоқсаннан
дың лицензиялық/         дық   пайдаланушы   қорғау    кейінгі
өзара шарт               жыл.                және      айдың
жағдайларын              дық                 пайдалану 25-күні
орындағаны                                   аумақтық
(қатты пайдалы                               басқармасы
қазбалар)                      2. ТУО және   2. Энер.  2. Есепті
(6.03.01ж. N9-с)               ИН            гетика    тоқсаннан
және      кейінгі
минерал.  екінші
дық       айдың
ресурстар 5-күніне
министр.  дейін
лігінің
геология
және жер
қойнауын
қорғау
комитеті
6  0606019 Жер қойнауын     2-ЛКУ,  тоқ.  1. Жер қой.   1. Жер    1. Есепті
пайдаланушылар.  қосымша сан.  науын         қойнауын  тоқсаннан
дың лицензиялық/         дық   пайдаланушы   қорғау    кейінгі
өзара шарт                                   және      айдың
жағдайларын              жыл.                пайдалану 25-күні
орындағаны               дық                 аумақтық
(көмірсутекті                                басқар.
шикізат)                                     масы
(6.03.01ж. N9-с)               2. ТУО және   2. Энер.  2. Есепті
ИН            гетика    тоқсаннан
және      кейінгі
минерал.  екінші
дық       айдың
ресурстар 5-күніне
министр.  дейін
лігінің
геология
және жер
қойнауын
қорғау
комитеті
7  0606020 Жер қойнауын     3-ЛКУ,  тоқ.  1. Жер қой.   1. Жер    1. Есепті
пайдаланушылар.  қосымша сан.  науын         қойнауын  тоқсаннан
дың лицензиялық/         дық   пайдаланушы   қорғау    кейінгі
өзара шарт                                   және      айдың
жағдайларын              жыл.                пайдалану 25-күні
орындағаны               дық                 аумақтық
(жер асты сулары,                            басқар.
шипалы балшықтар)                            масы
(6.03.01ж. N9-с)               2. ТУО және   2. Энер.  2. Есепті
ИН            гетика    тоқсаннан
және      кейінгі
минерал.  екінші
дық       айдың
ресурстар 5-күніне
министр.  дейін
лігінің
геология
және жер
қойнауын
қорғау
комитеті
8  0606021 Жер қойнауын     4-ЛКУ,  тоқ.  1. Жер қой.   1. Жер    1. Есепті
пайдаланушылар.  қосымша сан.  науын         қойнауын  тоқсаннан
дың лицензиялық/         дық   пайдаланушы   қорғау    кейінгі
өзара шарт                                   және      айдың
жағдайларын              жыл.                пайдалану 25-күні
орындағаны               дық                 аумақтық
(пайдалы қазба.                              басқар.
ларды өндіруге                               масы
байланыссыз
операциялар)
(6.03.01ж. N9-с)
2. ТУО және   2. Энер.  2. Есепті
ИН            гетика    тоқсаннан
және      кейінгі
минерал.  екінші
дық       айдың
ресурстар 5-күніне
министр.  дейін
лігінің
геология
және жер
қойнауын
қорғау
комитеті

9 0610171 Отчет об        1-ГРО   годовая   Предприя-  Своей
использовании                     тия и ор-  вышестоя-
лимита средств                    ганизации  щей
на геолого-                                  организа-
разведочные                                  ции
работы по
полезным иско-
паемым по пред-
приятиям и ста-
диям работ
(22.07.92г.
N 111)
10 0610173 Отчет о         1-сква- годовая   Предприя-  Своей      12 числа
строительстве    жина             тия и ор-  вышестоя-  после
скважин на                        ганизации  щей        отчет-
нефть и газ                                  организа-  ного
(22.07.92г.                                  ции        периода
N 111)
11 0610174 Отчет о балансе 1-(ба-  годовая   Предприя-  Своей      15 числа
времени бурения ланс)             тия и ор-  вышестоя-  после
испытания                         ганизации  щей        отчет-
скважин и отра-                              организа-  ного
ботке долот                                             периода
(22.07.92г.
N 111)
12 0610175 Отчетный баланс  6-гр   годовая   1.Недро-   1.Террито- 1. до 15
по запасам      (нефть,           пользова-  риальному  февраля
нефти, газа,    газ,              тели       управле-   после
конденсата и    конден-                      лению по   отчет-
попутных        сат)                         охране и   ного
компонентов                                  использо-  периода
(14.12.00г.                                  ванию
N 60-с)                                      недр
2.Террито- 2.Минис-   2. до 15
риальные   терству    апреля
управле-   энерге-    после
ления по   тики и     отчет-
охране и   минераль-  ного
использо-  ных        периода
ванию      ресурсов
недр       РК
3.Минис-   3.Агент-   3. до 10
терство    ству РК    августа
энергетики по стати-  после
и мине-    стике      отчет-
ральных               ного
ресурсов              периода
РК
13 0610172 Отчет о фонде   03-гр   годовая   Предприя-  Своей         5
структур для                      тия, экс-  вышестоя-  февраля
поисков                           педиции,   щей
нефти и газа                      производ-  организа-
(22.07.92г.                       ственные   ции
N 111)                            объедине-
нения
14 0610176 Производствен-  1-ТБ    кварта-   Предприя-  Своей      5 числа
но-технический          льная     тия и ор-  вышестоя-  после
отчет по буровым                  ганизации  щей        отчет-
и горным работам                             организа-  ного
(22.07.92г.                                  ции        периода
N 111)
15 0610178 Отчет о выпол-   15     кварта-   Предприя-  Своей      10
нении геофизи-          льная     тия и ор-  вышестоя-  числа
ческих работ                      ганизации  щей орга-  после
(22.07.92г.                                  низации    отчет-
N 111)                                                  ного
периода
16 0610179 Финансовое      1-ФД    месячная  Предприя-  Своей      2 числа
донесение                         тия и ор-  вышестоя-  после
(22.07.92г.                       ганизации  щей        отчет-
N 111)                                       организа-  ного
ции        периода

9  0610171 Кәсіпорындар мен 1-ГРО   жыл.  Кәсіпорындар  Өзінен
жұмыс сатылары           дық   мен ұйымдар   жоғары
бойынша пайдалы                              тұрған
қазбалар жөнін.                              ұйым
дегі геологиялық
барлау жұмыс.
тарына арналған
қаржылар лимитін
пайдалану туралы
есеп
(22.07.92ж. N111)
10 0610173 Мұнай мен газ    1-      жыл.  Кәсіпорындар  Өзінен    Есепті
ұңғымаларының    ұңғыма  дық   мен ұйымдар   жоғары    кезеңнен
құрылысы туралы                              тұрған    кейінгі
есеп                                         ұйым      12-күні
(22.07.92ж. N111)
11 0610174 Ұңғымаларды      1-      жыл.  Кәсіпорындар  Өзінен    Есепті
бұрғылау мен    (баланс) дық   мен ұйымдар   жоғары    кезеңнен
сынау уақытының                              тұрған    кейінгі
балансы және                                 ұйым      15-күні
қашауды өңдеу
туралы есеп
(22.07.92ж. N111)
12 0610175 Мұнай, газ,      6-гр    жыл.  1. Жер қой.   1. Жер    1. Есепті
конденсат және   (мұнай, дық   науын         қойнауын  кезеңнен
ілеспе компо.    газ,          пайдаланушы   қорғау    кейінгі
ненттер қорлары  конден.                     және      15 ақпан.
жөніндегі есепті сат)                        пайдалану ға дейін
баланс туралы                                аумақтық
есеп                                         басқарма.
(14.12.00ж. N60-с)                           сы
2. Жер қой.   2. Таби.  2. есепті
науын қорғау  ғат       кезеңнен
және пайда.   ресурс.   кейінгі
ланудың       тары      15 сәуір.
аумақтық      және      ге дейін
басқармасы    айнала.
дағы
ортаны
қорғау
министр.
лігі
3. Табиғат    3. ҚР     3. Есепті
ресурстары    Статисти. кезеңнен
және айнала.  ка жөнін. кейінгі
дағы ортаны   дегі      10-тамыз.
қорғау        агенттігі ға дейін
министрлігі
13 0610172 Мұнай мен газ    03-гр   жыл.  Кәсіпорындар, Өзінен    5 ақпан
іздестіру                дық   экспедиция.   жоғары
құрылымдарының                 лар, өндіріс. тұрған
қоры туралы есеп               тік           ұйым
(22.07.92ж. N111)              бірлестіктер
14 0610176 Бұрғылау және    1-ТБ    тоқ.  Кәсіпорындар  Өзінен    Есепті
кен жұмыстары            сан.  мен ұйымдар   жоғары    кезеңнен
жөніндегі өнді.          дық                 тұрған    кейінгі
рістік-техни.                                ұйым      5-күні
калық есеп
(22.07.92ж. N111)
15 0610178 Геофизиялық      15      тоқ.  Кәсіпорындар  Өзінен    Есепті
жұмыстардың              сан.  мен ұйымдар   жоғары    кезеңнен
орындалуы туралы         дық                 тұрған    кейінгі
есеп                                         ұйым      10-күні
(22.07.92ж. N111)
16 0610179 Қаржылық         1-ФД    тоқ.  Кәсіпорындар  Өзінен    Есепті
білдірме                 сан.  мен ұйымдар   жоғары    кезеңнен
(22.07.92ж. N111)        дық                 тұрған    кейінгі
ұйым      2-күні

17 0610180 Отчет о себе-    3-С    кварта-   Предприя-  Своей     годовую -
стоимости               льная,    тия и ор-  вышестоя- 3 марта,
строительства           годовая   ганизации  щей орга- кварта-
скважин                                      низации   льную -
(22.07.92г.                                            до 21
N 111)                                                 числа
после
отчет-
ного
периода
18 0610747 Отчетный баланс  5-ГР   годовая   Недро-     1.Террито- 1. до 15
запасов                           пользова-  риальному  февраля
полезных                          тели       управле-
ископаемых                                   лению по
(18.01.01г.                                  охране и
N 3-с)                                       использо-
ванию
недр
2.Респуб-  2. до 15
ликанско-  февраля
му центру
геологи-
ческой
информации
19 0610748 Отчетный баланс  5-ГР   годовая   Недро-     1.Террито- 1. до 15
запасов         (уголь)           пользова-  риальному  февраля
угля и горючих                    тели       управле-
сланцев                                      лению по
(18.01.01г.                                  охране и
N 3-с)                                       использо-
ванию
недр
2.Респуб-  2. до 15
ликанско-  февраля
му центру
геологи-
ческой
информации
20 0610739 Отчет о добыче    ДЖ    месячная  Нефтегазо- Министерс- до 5
жидкости и                        добываю-   тву энер-  числа
нефти                             щие пред-  гетики и   после
(29.12.00г.                       приятия    минераль-  отчет-
N 62-с)                                      ных ресур- ного
сов РК     периода
21 0610740 Отчет о выполне-  ЗИМ   сезонная  Нефтегазо- Министерс- до 5
нии организаци-                   добываю-   тву энер-  числа
онно-технических                  щие пред-  гетики и   после
мероприятий по                    приятия    минераль-  отчет-
подготовке к зиме                            ных ресур- ного
(29.12.00г.                                  сов РК     периода
N 62-с)
22 0610741 Отчет о состоянии УТП   годовая   Нефтегазо- Министерс- до 25
условий труда на                  добываю-   тву энер-  числа
предприятиях                      щие пред-  гетики и   после
(29.12.00г.                       приятия    минераль-  отчет-
N 62-с)                                      ных ресур- ного
сов РК     периода
23 0610742 Отчет о            ЛК   кварта-   Нефтегазо- Министерс- до 10
ликвидации              льная     добываю-   тву энер-  числа
скважин                           щие пред-  гетики и   после
(29.12.00г.                       приятия    минераль-  отчет-
N 62-с)                                      ных ресур- ного
сов РК     периода
24 0610743 Отчет о ремонте    РС   квар-     Нефтегазо- Министерс- до 10
скважин                 тальная   добываю-   тву энер-  числа
(29.12.00г.                       щие пред-  гетики и   после
N 62-с)                           приятия    минераль-  отчет-
ных ресур- ного
сов РК     периода
25 0610744 Отчет о состоянии  ФС   месячная  Нефтегазо- Министерс- до 5
фонда скважин                     добываю-   тву энер-  числа
(29.12.00г.                       щие пред-  гетики и   после
N 62-с)                           приятия    минераль-  отчет-
ных ресур- ного
сов РК     периода
26 0610745 Отчет о выполне-  ОТМ   месячная  Нефтегазо- Министерс- до 10
нии организаци-                   добываю-   тву энер-  числа
онно-технических                  щие пред-  гетики и   после
мероприятий по                    приятия    минераль-  отчет-
нефтедобывающей                              ных ресур- ного
отрасли                                      сов РК     периода
(29.12.00г.
N 62-с)
___________________________________________________________________________
Министерство юстиции Республики Казахстан
1 0605076 Отчет о регис-  97-     месячная  1.Поселко- 1.Районным  1. до 3
трации актов    загсы             вые,сель-  (городс-    числа
гражданского                      ские (ауль- ким) отде- после
состояния                         ные)        лам ЗАГС   отчет-
(20.12.99г.                       округа                ного
N 69)                                                   периода
2.Районные 2.а)Район- 2. до 5
и город-   ным        числа
ские       (городским)после
отделы     отделам    отчет-
ЗАГС       статистики ного
б)Отделам  периода
ЗАГС
управления
юстиции

17 0610180 Ұңғыма құрылысы. 3-С     тоқ.  Кәсіпорындар  Өзінен    Жылдықты
ның өзіндік құны         сан.  мен ұйымдар   жоғары    - 3 нау.
(22.07.92ж. N111)        дық                 тұрған    рызда,
ұйым      тоқсан.
дықты -
есепті
кезеңнен
кейінгі
21 күнге
дейін
18 0610747 Пайдалы қазбалар 5-ГР    жыл.  Жер қойнауын  1. Жер    1. 15-
қорларының есеп.         дық   пайдаланушы   қойнауын  ақпанға
тік балансы                                  қорғау    дейін
(18.01.01ж. N3-с)                            және
пайдалану
аумақтық
басқар.
масы
2. Геоло. 2. 15
гиялық    ақпанға
ақпарат.  дейін
тың
респуб.
ликалық
орталығы
19 0610748 Көмір мен жанар  5-ГР    жыл.  Жер қойнауын  1. Жер    1. 15-
тақта тас қор.   (көмір) дық   пайдаланушы   қойнауын  ақпанға
ларының есептік                              қорғау    дейін
балансы                                      және
(18.01.01ж. N3-с)                            пайдалану
аумақтық
басқар.
масы
2. Геоло. 2. 15
гиялық    ақпанға
ақпарат.  дейін
тың
республи.
калық
орталығы
20 0610739 Сұйық пен мұнай  ДЖ      айлық Мұнай-газ     Энерге.   Есепті
өндіру туралы                  өндіретін     тика және кезеңнен
есеп                           кәсіпорындар  минерал.  кейінгі
(29.12.00ж. N62-с)                           дық       5 күнге
ресурстар дейін
министр.
лігі
21 0610740 Қысқа әзірлік    ЗИМ     мау.  Мұнай-газ     Энерге.   Есепті
жөніндегі ұйым.          сым.  өндіретін     тика және кезеңнен
дастыру-техника.         дық   кәсіпорындар  минерал.  кейінгі
лық шаралардың                               дық       5 күнге
орындалуы туралы                             ресурстар дейін
есеп                                         министр.
(29.12.00ж. N62-с)                           лігі
22 0610741 Кәсіпорындардағы УТП     жыл.  Мұнай-газ     Энерге.   Есепті
еңбек жағдайла.          дық   өндіретін     тика және кезеңнен
рының жайы туралы              кәсіпорындар  минерал.  кейінгі
есеп                                         дық       25 күнге
(29.12.00ж. N62-с)                           ресурстар дейін
министр.
лігі
23 0610742 Ұңғымаларды жою  ЛК      тоқ.  Мұнай-газ     Энерге.   Есепті
туралы есеп              сан.  өндіретін     тика және кезеңнен
(29.12.00ж. N62-с)       дық   кәсіпорындар  минерал.  кейінгі
дық       10 күнге
ресурстар дейін
министр.
лігі
24 0610743 Ұңғымаларды жөн. РС      тоқ.  Мұнай-газ     Энерге.   Есепті
деу туралы есеп          сан.  өндіретін     тика және кезеңнен
(29.12.00ж. N62-с)       дық   кәсіпорындар  минерал.  кейінгі
дық       10 күнге
ресурстар дейін
министр.
лігі
25 0610744 Ұңғымалар қоры.  ФС      айлық Мұнай-газ     Энерге.   Есепті
ның жайы туралы                өндіретін     тика және кезеңнен
есеп                           кәсіпорындар  минерал.  кейінгі
(29.12.00ж. N62-с)                           дық       5 күнге
ресурстар дейін
министр.
лігі
26 0610745 Мұнай өндіретін  ОТМ     айлық Мұнай-газ     Энерге.   Есепті
сала бойынша                   өндіретін     тика және кезеңнен
ұйымдастыру-тех.               кәсіпорындар  минерал.  кейінгі
никалық шаралар.                             дық       10 күнге
дың орындалуы                                ресурстар дейін
туралы есеп                                  министр.
(29.12.00ж. N62-с)                           лігі
--------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3       !   4   !  5  !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі
1  0605076 Азаматтық хал    97-     айлық 1. Поселке.   1. Аудан. 1. есепті
актілерін тіркеу АХАТ          лік, село.    дық       кезеңнен
туралы есеп                    лық (ауыл.    (қалалық) кейінгі
(20.12.99ж. N69)               дық)          АХАТ      3-жұлдыз.
округтер      бөлімде.  ға дейін
ріне
2. Аудандық   2. а) Ау. 2. есепті
және қала.    дандық    кезеңнен
лық АХАТ      (қалалық) кейінгі
бөлімдері     АХАТ      5-жұлдыз.
бөлімде.  ға дейін
ріне
б) Әділет
басқарма.
сының
АХАТ
бөлім.
деріне

2 0605077 Отчет о регис-  22-     годовая   1.Районные, 1.Област- 1. до 5
трации актов    ЗАГС              городские   ным и го- января
гражданского                      отделы      родским
состояния                         ЗАГС        (г.Астана,
(20.12.99г.                       (районные   г.Алматы)
N 69)                             в городе),  отделам
Дворцы      ЗАГС
торжест-    управления
венной ре-  юстиции
гистрации
браков и
рождений
2.Област-  2.Минис-   2. до 10
ные и го-  терству    января
родские    юстиции
(г.Астана, Республики
г.Алматы)  Казахстан
управления
юстиции
3 0605078 Отчет о движе-  23-     годовая   1.Районные, 1.Област- 1. до 5
нии бланков     ЗАГС              городские   ным и го- января
гербовых свиде-                   отделы      родским
тельств о реги-                   ЗАГС        (г.Астана,
страции актов                     (районные   г.Алматы)
гражданского                      в городе),  отделам
состояния                         Дворцы      ЗАГС
(17.11.99г.                       торжест-    управления
N 61)                             венной ре-  юстиции
гистрации
браков и
рождений
2.Област-  2.Минис-   2. до 10
ные и го-  терству    января
родские    юстиции
(г.Астана, Республики
г.Алматы)  Казахстан
управления
юстиции
4 0610737 Отчет о работе   5      полу-     1.Государ- 1.Област-  1. до 29
(28.11.00г.             годовая   ственные   ному, го-  числа
N 55-с)                           нотариаль- родскому   отчет-
ные        Управле-   ного
конторы    нию        периода
юстиции
2.Частные  2.Област-  2. до 29
нотариаты  ной,город- числа
ской Нота- отчет-
риальной   ного
палате     периода
3.Должнос- 3.Област-  3. до 29
тные лица  ному Уп-   числа
равлению   отчет-
юстиции    ного
периода
4.Лицами,  4.Минис-   4. до 5
осуществ-  терству    числа
ляющими    иностран-  после
консуль-   ных дел    отчет-
ские       РК         ного
функции               периода
5 0610746 Отчет о работе   14     полу-     1.Прези-   1.Минис-   1. до 5
коллегии адво-          годовая   диумы со-  терству    числа
катов (29.12.00г.                 ответст-   юстиции    после
N 65-с)                           вующих     Республики отчет-
коллегий   Казахстан  ного
адвокатов             периода
2.Минис-   2.Агентст- 2. до 25
терство    ву по      числа
юстиции    статистике после
РК сводную            отчет-
информа-              ного
цию по                периода
республике
___________________________________________________________________________
Министерство здравоохранения Республики Казахстан
1 0610223 Отчет об отде-    1     месячная  1.Районные 1.Городской 1. 5
льных инфекци-                    (включая   (областной) числа
онных и парази-                   СЭС внутри-   СЭС      после
тарных заболе-                    городских              отчет-
ваниях (14.07.00г.                районов)               ного
N 43)                             СЭС,город-             периода
ские СЭС
городов,
не имеющих
районных
СЭС
2.Город-   2.Област-  2. 5
ские СЭС   ной СЭС    числа
городов,              после
имеющих               отчет-
районные              ного
СЭС                   периода
(кроме
г.Алматы)
3.СЭС      3.Област-  3. 5
других     ным СЭС    числа
министерств, Министер-  после
ведомств   ства       отчет-
и всех     здраво-    ного
форм соб-  охранения  периода
ственности    РК
4.Город-   4.Респуб-  4. в
ские,облас- ликанской  сроки
тные СЭС   СЭС и      установ-
управле-   ленные
нию ста-   Минис-
тистики    терством
города,    здраво-
области    охране-
ния РК

2  0605077 Азаматтық хал    22-     жыл.  1. Аудандық,  1. Әділет 1. 5-қаң.
актілерін тіркеу АХАТ    дық   қалалық       басқарма. тарға
туралы есеп                    (қалалардағы  сының     дейін
(20.12.99ж. N69)               аудандық)     облыстық
АХАТ бөлім.   және қа.
дері, Неке    лалық
мен тууды     (Астана,
салтанатты    Алматы
түрде         қалалары)
тіркейтін     АХАТ
сарайлар      бөлімдері
2. Облыстық   2. Қа.    2. 10-
және қала.    зақстан   қаңтарға
лық (Астана,  Республи. дейін
Алматы қала.  касының
лары) әділет  Әділет
басқармалары  министр.
лігіне
3  0605078 Азаматтық хал    23-     жыл.  1. Аудандық,  1. Әділет 1. 5-қаң.
актілерінің      АХАТ    дық   қалалық       басқарма. тарға
тіркеу туралы                  (қалалардағы  сының     дейін
ел таңбалық                    аудандық)     облыстық
куәліктер                      АХАТ бөлім.   және қа.
бланкілерінің                  дері, Неке    лалық
қозғалысы                      мен тууды     (Астана,
туралы есеп                    салтанатты    Алматы
(17.11.99ж. N61)               түрде         қалалары)
тіркейтін     АХАТ
сарайлар      бөлімдері
2. Облыстық   2. Қа.    2. 10-
және қала.    зақстан   қаңтарға
лық (Астана,  Республи. дейін
Алматы қала.  касының
лары) әділет  Әділет
басқармалары  министр.
лігіне
4  0610737 Жұмыс туралы     5       жарты 1. Мемлекет.  1. Облыс. 1. есепті
есеп                     жыл.  тік нотариал. тық,      кезеңнен
(28.11.00ж. N55-с)       дық   дық кеңселер  қалалық   29-жұл.
басқарма. дызына
сына      дейін
2. Жекеше     2. Облыс. 2. есепті
нотариаттар   тық,      кезеңнің
қалалық   29-жұл.
Нотариал. дызына
дық       дейін
палатаға
3. Лауазымды  3. Облыс. 3. есепті
адамдар       тық       кезеңнің
әділет    29-жұл.
басқарма. дызына
сына      дейін
4. Консульдық 4. ҚР     4. есепті
міндеттерді   Сыртқы    кезеңнің
атқаратын     істер     5-жұл.
адамдар       министр.  дызына
лігіне    дейін
5  0610746 Адвокаттар       14      жарты 1. Тиісті     1.        1. есепті
алқасының жұмысы         жыл.  адвокаттар    Қазақстан  кезеңнің
туралы есеп              дық   алқасының     Республи.  5-жұл.
(29.12.00ж. N65-с)             төралқасы     касының    дызына
Әділет     дейін
министр.
лігіне
2. ҚР Әділет  2. Ста.   2. есепті
министрлігіне тистика   кезеңнің
республика    жөніндегі 25-жұл.
бойынша       агентті.  дызына
жиынтық       гіне      дейін
ақпарат
--------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !       3       !   4   !  5  !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау министрлігі
1  0610223 Жекелеген        1       айлық 1. Аудандық   1. Қала.  1. есепті
жұқпалы және                   СЭС (қала     лық       кезеңнен
паразиттік                     ішіндегі СЭС- (облыс.   кейінгі
аурулар                        ін қоса),     тық)      5-күні
туралы есеп                    аудандық СЭМ- СЭС
(14.07.00ж. N43)               тері жоқ
қалалардың
қалалық СЭС-
тері (Алматы
қаласынан
басқа)
2. Аудандық   2. Облыс. 2. есепті
СЭС-тері бар  тық СЭС   кезеңнен
қалалардың              кейінгі
қалалық                 5-күні
СЭС-тері
3. Басқа да   3. ҚР     3. есепті
министрлік.   Денсау.   кезеңнен
тердің,       лық       кейінгі
ведомство.    сақтау    5-күні
лардың және   министр.
барлық        лігінің
меншік нысан. облыс.
дардың СЭС-   тық СЭС-і
тері
4. Қалалық,   4. Респу. 4. ҚР
облыстық      бликалық  Денсау.
СЭС-тер       СЭС пен   лық
қаланың,  сақтау
облыстың  министр.
статисти. лігі
ка бас.   белгі.
қармасы   леген
мерзім.
дерде

2 0610193 Отчет об отде-    2     годовая   1.Районные  1.Го-     1. 5
льных инфекци-                    (включая    родской   января
онных и парази-                   СЭС внутри- (облас-
тарных заболе-                    городских   тной)СЭС
ваниях (14.07.00г.                районов)
N 43)                             СЭС,город-
ские СЭС
городов,
не имеющих
районных
СЭС
2.Город-   2.Област-  2. 5
ские СЭС   ной СЭС    января
городов,
имеющих
районные
СЭС
(кроме
г.Алматы)
3.СЭС      3.Област-  3. 5
других     ным СЭС    января
министерств, Министер-
ведомств   ства
и всех     здраво-
форм соб-  охранения
ственности    РК
4.Город-   4.Управ-   4. в
ские,об-   лению ста- сроки
ластные,   тистики    установ-
республи-  города,    ленные
канские    области,   Минис-
СЭС        Министер-  терством
сводные    ству       здраво-
отчеты     здраво-    охране-
охранения  ния РК
РК
5.Минис-   5.Агентст- 5. в
терство    ву Респуб- согласо-
здравоох-  лики       ванные
ранения РК Казахстан  сроки
по статис-
тике
3 0610224 Отчет об инфек-   3     квар-     1.Горрай-  1.Област-  1. 5
циях, передаю-          тальная   кожвендис- ному кож-  числа
щихся преимущес-                  пансеры,   вендис-    после
твенно половым                    поликлини- пансеру    отчет-
путем (14.07.00г.                 ки,имеющие            ного
N 43)                             кожвенкаби-           квартала
неты,кож-
венслужба
других
министерств
ведомств и
всех форм
собствен-
ности
2.Облкож-  2.Минис-   2. 15
вендиспан- терству    числа
серы свод- здраво-    после
ные отчеты охранения  отчет-
РК         ного
квртала
4 0610225 Отчет об обсле-   4     месячная  1.Лечебно-  1.Город-   1. 5
довании подле-                    профилак-   ским отде- числа
жащего контин-                    тические    лам здра-  после
гента в ИФА на                    организа-   воохране-  отчет-
ВИЧ-инфекцию                      ции и лабо- ния (цен-  ного
(14.07.00г.                       работории,  тральным   периода
N 43)                             ведущие     городским
исследова-  больницам),
ния на ВИЧ  централь-
инфекцию    ным район-
независимо  ным (вклю-
от ведомс-  чая внутри-
твенной     городские
подчинен-   районные)
ности       больницам
2.Город-    2.Област-  2. 5
ские        ным и го-  числа
отделы      родским    после
здраво-     (г.Алматы) отчет-
охранения   центрам    ного
(централь-  по профи-  периода
ные город-  лактике
ские боль-  и борьбе
ницы),      со СПИД
централь-
ные район-
ные боль-
ницы
3.Област-  3.Респуб-  3. 10
ные и      ликанско-  числа
городские  му центру  после
(г.Алматы) по профи-  отчет-
центры по  лактике и  ного
профилак-  борьбе     периода
тике и     со СПИД
борьбе со
СПИД
сводные
отчеты
4.Област-  4.В ста-   4. в со-
ные и      тистичес-  гласо-
городские  кие органы ванные
(г.Алматы)            сроки
центры по
профилак-
тике и
борьбе со
СПИД
сводные
отчеты
5.Респуб-  5.Минис-   5. 15
ликанский  терству    числа
центр по   здраво-    после
профилак-  охранения  отчет-
тике и     РК         ного
борьбе                периода
со СПИД
сводный
отчет
6.Респуб-  5.Агент-   6. в
ликанский  ству РК    согла-
центр по   по ста-    сован-
профилак-  тистике    ные
тике и                сроки
борьбе
со СПИД
сводный
отчет
5 0610225 Отчет о профи-    5     месячная  1.Амбула-  1.Район-   1. 5
лактических                       торно-по-  ной,город- числа
прививках                         ликлини-   ской СЭС   после
и движении                        ческие                отчет-
вакцин                            организа-             ного
(14.07.00г.                       ции (под-             периода
N 43)                             разделения)
системы
здраво-
охранения,
негосудар-
ственные
медицин-
ские учре-
ждения,
оказываю-
щие меди-
цинскую
помощь
детям,
подросткам
и взрослым,
фельдшер-
ско-акушер-
ские пункты
сельской
местности
2.Амбула-  2.Район-   2. 5
торно-по-  ной,город- числа
ликлини-   ской СЭС   после
ческие     по месту   отчет-
организа-  нахожде-   ного
ции (под-  ния лечеб- периода
разделения)ного учреж-
других     дения и
ведомств   своей выше-
стоящей
организации
3.Район-   3.Област-  3. 7
ные,город- ной СЭС    числа
ские СЭС              после
отчет-
ного
периода
4.Област-  4.Респуб-  4. 10
ные СЭС    ликанской  числа
СЭС        после
отчет-
ного
периода
5.Респуб-  5.Минис-   5. 13
ликанская  терству    числа
СЭС        здраво-    после
охранения  отчет-
РК         ного
периода
6 0610194 Отчет об охвате   6     месячная  1.Амбула-  1.Район-   1. 5
профилакти-                       торно-по-  ной,город- числа
ческими                           ликлини-   ской СЭС   после
прививками                        ческие                отчет-
(14.07.00г.                       организа-             ного
N 43)                             ции (под-             периода
разделения)
системы
здраво-
охранения,
негосудар-
ственные
медицин-
ские орга-
низации,
оказываю-
щие меди-
цинскую
помощь
детям,
подросткам
и взрослым,
фельдшер-
ско-акушер-
ские пункты
сельской
местности
2.Амбула-  2.Район-   2. 5
торно-по-  ной,город- числа
ликлини-   ской СЭС   после
ческие     по месту   отчет-
организа-  нахожде-   ного
ции (под-  ния лечеб- периода
разделения)ного учреж-
других     дения и
ведомств   своей выше-
стоящей
организации
3.Район-   3.Област-  3. 7
ные,город- ной СЭС    числа
ские СЭС              после
отчет-
ного
периода
4.Област-  4.Респуб-  4. 10
ные СЭС    ликанской  числа
СЭС        после
отчет-
ного
периода
5.Респуб-  5.Минис-   5. 13
ликанская  терству    числа
СЭС        здраво-    после
охранения  отчет-
РК         ного
периода

2  0610193 Жекелеген        2       жыл.  1. Аудандық   1. Қала.  1. 5-
жұқпалы және             дық   СЭС (қала     лық       қаңтар
паразиттік                     ішіндегі СЭС- (облыс.
аурулар туралы                 ін қоса),     тық)
есеп                           аудандық СЭМ- СЭС
(14.07.00ж. N43)               тері жоқ
қалалардың
қалалық СЭС-
тері (Алматы
қаласынан
басқа)
2. Аудандық   2. Облыс. 2. 5-
СЭС-тері бар  тық СЭС   қаңтар
қалалардың
қалалық
СЭС-тері
3. Басқа да   3. ҚР     3. 5-
министрлік.   Денсау.   қаңтар
тердің,       лық
ведомство.    сақтау
лардың және   министр.
барлық        лігінің
меншік нысан. облыс.
дардың СЭС-   тық СЭС-і
тері
4.Қалалық,    4.Қа.     4. ҚР
облыстық,     ланың,    Денсау.
республика.   облыс.    лық
лық СЭС-те.   тың       сақтау
рі, жиынтық   стати.    министр.
есеп          стика     лігі
бас.      белгі.
қарма.    леген
сы,       мерзім.
Денсау.   дерде
лық
сақтау
министр.
лігі
5.ҚР Денсау.  5. Қа.    5.келі.
лық сақтау    зақс.     сілген
министрлігі   тан       мерзім.
Рес.      дерде
пуб.
лика.
сының
Статис.
тика
жөнін.
дегі
агенттігі
3  0610224  Көбінесе жыныс    3      тоқсан. 1. Тері-ве.   1.Обл. 1.есепті
жолымен бері.             дық     нерология     ыстық  тоқсан.
летін жұқпалы                     кабинеттері   тері-  нан
аурулар туралы                    бар аудан.    вен.   кейінгі
есеп                              дық, қалалық  дис.   5-күн
(14.07.00ж. N43)                  тері-вендис.  пан.
пансерлері,   сері
басқа да
министрлік.
тердің, ве.
домстволар.
дың және
барлық мен.
шік нысанда.
рының тері-
вен қызметі
2. Облыстық   2.ҚР   2.есепті
вендиспан.    Ден.   тоқсан.
сері, жиын.   сау.   нан
тық есептер   лық    кейінгі
сақ.   15-күн
тау
министр.
лігі
4  0610225  ВИЧ-инфекциясы.   4       айлық   1. ВИЧ-ин.    1.Қа.  1.есепті
ның ИФА-сына                      фекциясын     лалық  кезең.
жататын контин.                   зерттейтін    ден.   нен
гентін зерттеу                    емдеу-про.    сау.   кейінгі
туралы есеп                       филактория.   лық    5-күн
(14.07.00ж. N43)                  лық ұйымдар   бөлім.
мен лабора.   дері
ториялар      (қала.
ведомство.    лық ор.
лық бағыны.   талық
сына қара.    ауру.
мастан        хана.
лар),
аудан.
дық ор.
талық
(қала
ішіндегі
аудан.
дық)
ауруха.
налар
2. Қалалық    2.СПИД 2.есепті
денсаулық     -ке    кезең.
бөлімдері     қарсы  нен
(қалалық      профи. кейінгі
орталық       лакти. 5-күн
ауруханалар)  ка және
күрес
жөнін.
дегі
облыстық
және
қалалық
(Алматы қ.)
орталық.
тары
3. СПИД-ке    3.СПИД 3.есепті
қарсы про.    -ке    кезең.
филактика     қарсы  нен
және күрес    профи. кейінгі
жөніндегі     лакти. 10-күн
облыстық      ка және
және қала.    күрес
лық (Алматы   жөнін.
қ.) орта.     дегі
лықтары,      респуб.
жиынтық есеп  ликалық
орталық
4. СПИД-ке    4.Ста. 4. келі.
қарсы про.    тисти. сілген
филактика     калық  мерзім.
және күрес    орган. дерде
жөніндегі     дар
облыстық
және қала.
лық (Алматы
қ.) орта.
лықтары,
жиынтық есеп
5. СПИД-ке    5. ҚР  5.есепті
қарсы про.    Ден.   кезең.
филактика     саулық нен
және күрес    сақ.   кейінгі
жөніндегі     тау    15-күн
республика.   минис.
лық орталық,  трлігі
жиынтық есеп
6. СПИД-ке    6. ҚР  6. келі.
қарсы про.    Стати. сілген
филактика     стика  мерзім.
және күрес    жөнін. дерде
жөніндегі     дегі
республика.   агент.
лық орталық,  тігі
жиынтық есеп
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !    4   !   5   !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
5  0610225  Профилактикалық   5       айлық   1. Денсау.    1.Ау.  1.есепті
егу және вакцина                  лық сақтау    дан.   кезең.
қозғалысы туралы                  жүйесінің     дық,   нен
есеп                              амбулато.     қала.  кейінгі
(14.07.00ж. N43)                  риялық-ем.    лық    5-күн
ханалық       СЭС-
ұйымдары      тер
(бөлімшеле.
рі), бала.
ларға, жас
өспірімдер
мен ересек.
терге дәрі.
герлік кө.
мек көрсе.
тетін мем.
лекеттік
емес меди.
цина меке.
мелері,
селолық
жерлердегі
фельдшер.
лік-акушер.
лік пункттер
2. Басқа ве.  2.Ем.  2.есепті
домстволар.   деу    кезең.
дың амбула.   меке.  нен
ториялық      месі   кейінгі
емханалық     мен    5-күн
ұйымдары      өзінен
(бөлімше.     жоғары
лері)         ұйым
тұрған
жердегі
аудан.
дық,
қалалық
СЭС-тер
3. Аудан.     3.Ау.  3.есепті
дық, қала.    дан.   кезең.
лық СЭС-тер   дық    нен
СЭС    кейінгі
7-күн
4. Аудан.     4.Рес. 4. есеп.
дық СЭС-тер   публи. ті ке.
калық  зеңнен
СЭС    кейінгі
10-күн
5. Респуб.    5. ҚР  5. есеп.
ликалық СЭС   Ден.   ті ке.
саулық зеңнен
сақтау кейінгі
мини.  13-күн
стрлігі
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !    4   !   5   !      6      !   7  !   8
---------------------------------------------------------------------------
6  0610194  Профилактикалық   6       айлық   1. Денсау.    1.Ау.  1.есепті
егумен қамту                      лық сақтау    дан.   кезең.
туралы есеп                       жүйесінің     дық,   нен
(14.07.00ж. N43)                  амбулато.     қала.  кейінгі
риялық-ем.    лық    5-күн
ханалық       СЭС-
ұйымдары      тер
(бөлімшеле.
рі), бала.
ларға, жас
өспірімдер
мен ересек.
терге дәрі.
герлік кө.
мек көрсе.
тетін мем.
лекеттік
емес меди.
цина меке.
мелері,
селолық
жерлердегі
фельдшер.
лік-акушер.
лік пункттер
2. Басқа ве.  2.Ем.  2.есепті
домстволар.   деу    кезең.
дың амбула.   меке.  нен
ториялық-     месі   кейінгі
емханалық     мен    5-күн
ұйымдары      өзінен
(бөлімше.     жоғары
лері)         ұйым
тұрған
жердегі
аудан.
дық,
қалалық
СЭС-тер
3. Аудан.     3.Ау.  3.есепті
дық, қала.    дан.   кезең.
лық СЭС-тер   дық    нен
СЭС    кейінгі
7-күн
4. Аудан.     4.Рес. 4. есеп.
дық СЭС-тер   публи. ті ке.
калық  зеңнен
СЭС    кейінгі
10-күн
5. Респуб.    5. ҚР  5. есеп.
ликалық СЭС   Ден.   ті ке.
саулық зеңнен
сақтау кейінгі
мини.  13-күн
стрлігі
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !    4   !   5   !      6     !    7  !   8
---------------------------------------------------------------------------

7 0610195 Отчет о заболе-   7     годовая   1.Област-  1.Органу   1. 10
ваниях злокачаст-                 ные или    управления января
венными новообра-                 другие     здраво-
зованиями                         онкологи-  охранением
(14.07.00г.                       ческие     территории
N 43)                             диспансеры, (области,
лечебно-   города)
профилак-
тические
организации
других ми-
нистерств,
ведомств и
всех форм
собствен-
ности,
ведущие
территори-
альный
регистр
(картотеку)
больных
злокачест-
венными
новообра-
зованиями
и получаю-
щие с этой
целью изве-
щения о
вновь выяв-
ленных за-
болеваниях
2.Органы   2.Управле- 2. 25
управления нию стати- января
здраво-    стики об-
охранением ласти,
территории города и
сводный    Министерс-
отчет      тву здра-
воохранения
РК
3.Минис-   3.Агент-   3. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводный
отчет и в
разрезе
территорий
(областей,
городов)
8 0610196 Отчет о новых     8     годовая   1.Област-  1.Органу   1. 10
случаях и реци-                   ные,район- управления января
дивах заболевания                 ные проти- здраво-
активным туберку-                 вотуберку- охранения
лезом (14.07.00г.                 лезные     (области,
N 43)                             диспансеры, города)
(отделения)
и другие
министерс-
ва,ведомс-
тва,
ведущие
территори-
альный
регистр
(картотеку)
больных
туберкуле-
зом и полу-
чающие с
этой целью
извещения о
вновь выяв-
ленных за-
болеваниях,
по указанию
вышестоящих
органов
здравоохра-
нения
2.Органы   2.Управле- 2. 25
управления нию        января
здраво-    статистики
охранением области
сводный        и
отчет по   Министерс-
городу,    тву здра-
области    воохранения
РК
3.Минис-   3.Агент-   3. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводные
отчеты и
в разрезе
территорий
(областей,
городов)
9 0610197 Отчет о заболе-   9     годовая   1.Област-  1.Органу   1. 10
ваниях, передаю-                  ные,респу- управления января
щихся преимущест-                 бликанские здраво-
венно половым                     кожно-ве-  охранением
путем, грибковых                  нерологи-  области,
кожных заболева-                  ческие     города
ниях и чесоткой                   диспансеры
(14.07.00г.                       (отделения)
N 43)                             и другие
министерс-
тва,
ведомства,
ведущие
территори-
альный
регистр
(картотеку)
больных
заболева-
ниями,пере-
даваемыми
преимущест-
венно поло-
вым путем,
грибковыми
кожными
заболевани-
ями и чесот-
кой и полу-
чающие с
этой целью
извещения
о вновь
выявленных
заболева-
ниях
2.Органы   2.Управле- 2. 25
управления нию        января
здраво-    статистики
охранения  области
сводный        и
отчет по   Министерс-
городу,    тву здра-
области    воохранения
РК
3.Минис-   3.Агент-   3. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводные
отчеты и
в разрезе
территории
(областей,
городов)

7  0610195  Қатерлі жаңа өс.    7     жылдық  1.Облыстық   1.Ау.   1. 10-
кіндерге шалдығу                  немесе бас.  мақтық  қаңтар
туралы есеп                       қа да онко.  (облыс.
(14.07.00ж. N43)                  логиялық     тық,
диспансер.   қала.
лер, басқа   лық
министрлік.  ісін
тердің, ве.  басқару
домстволар.  орган.
дың қатерлі  дары
жаңа өскін.
дерге шал.
дыққандардың
аумақтық
тіркелімін
(картотека
сын) жүргі.
зетін әрі
осы мақсатта
жаңадан та.
былған ауру.
лар туралы
хабар алатын
емдеу-профи.
лактикалық
ұйымдары
2. Аумақтық  2.Облыс. 2. 25-
денсаулық    тың,     қаңтар
ісін басқару қаланың
органдары,   статис.
жиынтық есеп тика
басқар.
малары
мен ҚР
Денсау.
лық сақ.
тау ми.
нистрлігі
3. ҚР Ден.   3. ҚР   3. келі.
саулық сақ.  Статис. сілген
тау министр. тика    мерзім.
лігі, жиын.  жөнін.  дерде
тық есеп     дегі
және аумақ.  агент.
тар (облыс.  тігі
тар, қалалар)
бойынша
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
8  0610196  Асқынған тубер.     8    жыл.  1.Облыстық,   1.Облыс.  1. 10-
кулезге шалдығу.         дық   аудандық ту.  тың, қа.  қаңтар
дың жаңа жағдай.               беркулезге    ланың
лары және қайта.               қарсы диспан. денсаулық
лануы туралы есеп              серлер және   ісін бас.
(14.07.00ж. N43)               жоғары тұрған қару органы
денсаулық сақ.
тау органдары.
ның нұсқауы
бойынша тубер.
кулезге шалды.
ғушылардың ау.
мақтық тіркелі.
мін (картотека.
сын) жүргізетін
әрі осы мақсат.
та жаңадан та.
былған аурулар
туралы хабар
алатын басқа
министрліктер,
ведомстволар
2. Денсаулық  2. Облыс  2. 25-
ісін басқару  тық ста.  қаңтар
органдары,    тистика
қала, облыс   басқарма.
бойынша жиын. сы және
тық есеп      ҚР Ден.
саулық
сақтау
министр.
лігі
3. ҚР Ден.    3. ҚР    3. келі.
саулық сақтау Статис.  сілген
министрлігі   тика     мерзім.
жөнін.   дерде
дегі
агент.
тігі
9  0610197  Көбінесе жыныс      9    жыл.  1.Облыстық,   1.Облыс.  1. 10-
жолымен берілетін        дық   республика.   тың, қа.  қаңтар
аурулар, тері-ве.              лық тері-ве.  ланың
нерология аурулары             нерология     денсаулық
мен қотыр туралы               диспансерлері ісін бас.
есеп                           (бөлімшелері) қару
(14.07.00ж. N43)               және көбінесе органы
жыныс жолымен,
саңырау құлақ-
тері аурулары.
мен, қотырмен
берілетін ау.
руларға шал.
дыққандардың
аумақтық тір.
келімін карто.
текасын жүргі.
зетін әрі осы
мақсатта жаңадан
табылған ауру.
лар туралы ха.
бар алатын
басқа министр.
ліктер, ведом.
стволар
2. Денсаулық  2. Облыс  2. 25-
ісін басқару  тық ста.  қаңтар
органдары,    тистика
қала, облыс   басқарма.
бойынша жиын. сы және
тық есеп      ҚР Ден.
саулық
сақтау
министр.
лігі
3. Денсау.    3. ҚР    3. келі.
лық сақтау    Статис.  сілген
министрлігі,  тика     мерзімде
аумақ (облыс. жөнін.
тар, қалалар) дегі
бойынша жиын. агент.
тық есеп      тігі

10 0610198 Отчет о заболе-   10    годовая   1.Психиа-   1.Главному 1. 5
ваниях психичес-                  трические   врачу цен- января
кими и поведен-                   диспансеры, тральной
ческими расстрой-                 диспансер-  районной
ствами (14.07.00г.                ные отде-   (город-
N 43)                             ления пси-  ской)
хиатричес-  больницы
ких,(психо-
неврологи-
ческих)
больниц,
больницы
(необъеди-
ненные
поликлини-
ки), имеющие
психиатри-
ческие
(психоневро-
логические,
психотера-
певтические,
психосома-
тические)
отделения
(кабинеты)
системы
здравоохра-
нения
2.Главный  2.Органу   2. в
врач цен-  управления установ-
тральной   здраво-    ленные
районной   охранением им сроки
(городской) территории
больницы   (области,
отчет      города)
каждой
подведом-
ственной
организа-
ции
3.Психиа-   3.Органу   3. 5
трические   управления января
(психо-     здраво-
неврологи-  охранением
ческие)     города,
организа-   области по
ции (под-   месту на-
разделе-    хождения и
ния)других  своей выше-
министерств стоящей
ведомств и  организации
всех
форм собст-
венности
4.Органы   4.Управ-   4. в
управления лению      сроки
здраво-    статистики установ-
охранением области    ленные
территории     и      Агентст-
сводный    Министерс- вом РК
отчет по   тву здра-  по де-
области,   воохра-    лам
городу     нения РК   здраво-
охране-
ния
5.Минис-   5.Агент-   5. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводные
отчеты и
в разрезе
территорий
(областей,
городов)
11 0610199 Отчет о заболе-   11    годовая   1.Нарколо-  1.Главному 1. 5
ваниях психичес-                  гические,   врачу цен- января
кими и поведен-                   (психо-     тральной
ческими расстрой-                 неврологи-  районной
ствами, вследст-                  ческие)     (город-
вие употребления                  диспансеры, ской)
психоактивных                     диспансер-  больницы
веществ (ПАВ)                     ные отделе-
(14.07.00г.                       ния нарко-
N 43)                             логических
(психо-
неврологи-
ческих,
психиатри-
ческих)
больниц
системы
здравоохра-
нения
2.Главный  2.Органу   2. в
врач цен-  управления установ-
тральной   здраво-    ленные
районной   охранением им сроки
(городской) области,
больницы   города
отчет
каждой
подведом-
ственной
организа-
ции
3.Нарко-   3.Органу   3. 5
логические управления января
(психо-    здраво-
неврологи- охранением
ческие)    города,
организа-  области по
ции других месту на-
министерств, хождения и
ведомств   своей выше-
и всех     стоящей
форм       организации
собствен-
ности
4.Органы   4.Управ-   4. в
управления лению      сроки
здраво-    статистики установ-
охранением области    ленные
территории     и      Агентст-
сводный    Министерс- вом РК
отчет по   тву здраво- по де-
области,   охранения    лам
городу     РК         здраво-
охране-
ния
5.Минис-   5.Агент-   5. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводные
отчеты и
в разрезе
территории
(областей,
городов)

10 0610198  Психикалық және     10   жыл.  1.Психиатри.  1.Аудан.  1. 5-
мінез-құлқы бұзыл.       дық   ялық диспан.  дық (қа.  қаңтар
ған аурулар туралы             сер, психиат. лалық)
есеп                           риялық (пси.  орталық
(14.07.00ж. N43)               хия-невроло.  аурухана.
гиялық) ауру. ның бас
ханалардың    дәрігері
диспансерлік
бөлімшелері,
денсаулық сақ.
тау жүйесінің
психиатриялық
(психика-невро.
логиялық, пси.
хиатерапевтік,
психика-сомати.
калық) бөлім.
шелері бар ау.
руханалары
(біріктіріл.
меген емхана.
лары)
2. Аудандық   2. Аумақ. 2. олар
(қалалық) ор. тың (об.  белгі.
талық ауруха. лыс, қа.  леген
наның бас     ла) ден.  мерзім.
дәрігері,     саулық    дерде
қарамағындағы ісін бас.
әрбір ұйым.   қару
ның есебі     органы
3. Басқа ми.  3. Тұр.  3. 5-
нистрліктер.  ған же.  қаңтар
дің, ведомс.  ріндегі
тволар мен    қаланың,
басқа да бар. облыстың
лық агенттік  денсау.
нысандарының  лық ісін
психиатриялық басқару
(психика-невро. органы
логиялық) ұйым және
дары (бөлім.   өзінің
шелері)        жоғары
тұрған
ұйымы
4. Аумақтың   4.Облыс. 4.ҚР Ден.
денсаулық     тық ста. саулық
ісін басқару  тистика  сақтау
органдары,    басқар.  министр.
облыс, қала   масы жә. лігі
бойынша жиын. не ҚР    белгіле.
тық есеп      Денсау.  ген мер.
лық сақ. зімдерде
тау ми.
нистрлі.
гі
5. ҚР Ден.    5. ҚР    5. келі.
саулық сақ.   Статис.  сілген
тау министр.  тистика  мерзім.
лігі, аумақ   жөнінде. дерде
(облыстар,    гі аген.
қалалар)      ттігі
бойынша
жиынтық есеп
11 0610199  Психикалық күшті    11   жыл.  1.Наркологи.  1.Аудан.  1. 5-
заттарды (ПКЗ) қол.      дық   ялық (психика. дық (қа.  қаңтар
дану салдарынан                -неврология.  лалық)
психикалық және                лық) диспан.  орталық
мінез-құлқы бұзыл.             серлер, ден.  аурухана.
ған аурулар туралы             саулық сақ.   ның бас
есеп                           тау жүйесін.  дәрігері
(14.07.00ж. N43)               дегі нарко.
логиялық (пси.
хика-невроло.
гиялық, пси.
хиатриялық)
ауруханалар.
дың диспансер.
лік бөлімшелері
2. Аудандық   2. Облыс. 2. олар
(қалалық) ор. тың, қа.  белгі.
талық ауруха. ланың     леген
наның бас     денсау.   мерзім.
дәрігері,     лық ісін  дерде
қарамағындағы басқару
әрбір ұйым.   органы
ның есебі
3. Басқа ми.  3. Тұр.  3. 5-
нистрліктер.  ған же.  қаңтар
дің, ведомс.  ріндегі
тволар мен    қаланың,
барлық мен.   облыстың
шік нысанда.  денсау.
рының нарко.  лық ісін
логиялық      басқару
(психика-нев. органы
рологиялық)   және
ұйымдары      өзінің
жоғары
тұрған
ұйымы
4. Аумақтың   4.Облыс. 4.ҚР Ден.
денсаулық     тық ста. саулық
ісін басқару  тистика  сақтау
органдары,    басқар.  министр.
облыс, қала   масы жә. лігі
бойынша жиын. не ҚР    белгіле.
тық есеп      Денсау.  ген мер.
лық сақ. зімдерде
тау ми.
нистрлі.
5. ҚР Ден.    5. ҚР    5. келі.
саулық сақ.   Статис.  сілген
тау министр.  тистика  мерзім.
лігі, аумақ   жөнінде. дерде
(облыстар,    гі аген.
қалалар)      ттігі
бойынша
жиынтық есеп

12 0610200 Отчет о числе     12    годовая   1.Амбула-  1.Главному 1. 5
заболеваний, за-                  торно-по-  врачу цен- января
регистрированных                  ликлини-   тральной
у больных, прожи-                 ческие     районной
вающих в районе                   учреждения (город-
обслуживания                      (подразде- ской)
лечебной                          ления)     больницы
организации                       всех профи-
(14.07.00г.                       лей системы
N 43)                             здраво-
охранения
2.Главный  2.Органу   2. в
врач цен-  управления установ-
тральной   здраво-    ленные
районной   охранением им сроки
(городской территории
больницы   (области,
отчет      города)
каждой
подведом-
ственной
организа-
ции
3.Амбула-  3.Органу   3. 5
торно-по-  управления января
ликлини-   здраво-
ческие     охранением
учреждения территории
других     (области,
министерств, города) по
ведомств   месту на-
и       хождения
всех форм  учреждения и
собствен-  своей выше-
ности      стоящей
организации
4.Органы   4.Управ-    4. в
управления лению       сроки
здраво-    статистики  уста-
охранением области     новлен-
территории     и       ные
сводный    Министерс-  Агент-
отчет по   тву здраво- ством
городу и   охранения   РК по
области    РК          делам
здраво-
охране-
ния
5.Минис-   5.Агент-   5. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводные
отчеты
13 0610201 Отчет об абортах  13    годовая   1.Лечебно- 1.Главному 1. 5
(14.07.00г.                       профилак-  врачу      января
N 43)                             тические   района
организа-
ции систе-
мы здраво-
охранения
РК произ-
водившие
аборты
2.Главный  2.Органу   2. в
врач       управления установ-
района     здраво-    ленные
сводный    охранением им сроки
отчет      области,
города
3.Лечебно- 3.Органу   3. 5
профилак-  управления января
тические   здраво-
учреждения охранением
других     области,
министерств, города по
ведомств   месту
и      нахождения
всех форм  и своей
собствен-  вышестоящей
ности про- организации
изводившие
аборты
4.Органы   4.Управ-   4. в
управления лению      сроки
здраво-    статистики установ-
охранением области    ленные
области,   и          Агентст-
города     Министерс- вом РК
сводные    тву здраво-  по
отчеты     охранения  делам
РК         здраво-
охране-
ния
5.Минис-   5.Агент-   5. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводные
отчеты
14 0610203 Отчет о медицинс- 15    годовая   1.Амбула-   1.Главному 1. 5
ком обслуживании                  торно-по-   врачу      января
лиц, подвергшихся                 ликлини-    централь-
ионизирующему                     ческие      ной район-
излучению                         организа-   ной (город-
(14.07.00г.                       ции (под-   ской) боль-
N 43)                             разделения) ницы
системы
здраво-
охранения,
осуществ-
ляющие
наблюдение
и учет лиц,
включенных
в Государ-
ственный
распреде-
лительный
регистр
2.Главный  2.Органу   2. в
врач       управления установ-
централь-  здраво-    ленные
ной район- охранением им сроки
ной (го-   территории
родской)   (области,
больницы   города)
отчет
каждого
подведом-
ственного
учреждения
3.Органы   3.Управ-   3. в
управления лению      сроки
здраво-    статистики установ-
охранением области    ленные
области,       и      Агентст-
города     Министерс- вом РК
сводный    тву здра-  по де-
отчет по   воохра-    лам
городу и   нения РК   здраво-
области               охране-
ния
4.Минис-   4.Агент-   4. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводные
отчеты

12 0610200  Емдеу ұйымы қыз.    12   жыл.  1.Денсаулық   1.Аудан.  1. 5-
мет көрсететін ау.       дық   сақтау жүйе.  дық (қа.  қаңтар
данда тұратын нау.             сіндегі бар.  лалық)
қастардың тіркел.              лық салалар.  орталық
ген ауруларының                дың амбула.   аурухана.
саны туралы есеп               ториялық-ем.  ның бас
(14.07.00ж. N43)               ханалық ме.   дәрігері
кемелері
(бөлімшелері)
2. Аудандық   2. Облыс. 2. олар
(қалалық) ор. тың (қа.  белгі.
талық ауруха. ланың     леген
наның бас     денсау.   мерзім.
дәрігері,     лық ісін  дерде
қарамағындағы басқару
әрбір ұйым.   органы
ның есебі
3. Басқа ми.  3. Тұр.  3. 5-
нистрліктер.  ған же.  қаңтар
дің, ведомс.  ріндегі
тволардың     қаланың,
және барлық   облыстың
меншік ны.    денсау.
сандарының    лық ісін
амбулатория.  басқару
лық-емхана.   органы
лық мекеме.   және
лері          өзінің
жоғары
тұрған
ұйымы
4. Аумақтың   4.Облыс. 4.ҚР Ден.
денсаулық     тық ста. саулық
ісін басқару  тистика  сақтау
органдары,    басқар.  министр.
қала мен об.  масы жә. лігі
лыс бойынша   не ҚР    белгіле.
жиынтық есеп  Денсау.  ген мер.
лық сақ. зімдерде
тау ми.
нистрлігі
5. ҚР Ден.    5. ҚР    5. келі.
саулық сақ.   Статис.  сілген
тау министр.  тистика  мерзім.
лігі, жиын.   жөнінде. дерде
тық есеп      гі аген.
ттігі
13 0610201  Түсік туралы есеп   13   жыл.  1. ҚР Ден.    1.Аудан.  1. 5-
(14.07.00ж. N43)         дық   саулық сақ.   ның бас   қаңтар
тау жүйесін.  дәрігері
де түсік
түсіретін
емдеу-профи.
лактикалық
ұйымдар
2. Ауданның   2. Облыс. 2. олар
бас дәрігері, тың, қа.  белгі.
жиынтық есеп  ланың     леген
денсау.   мерзім.
лық ісін  дерде
басқару
органы
3. Басқа ми.  3. Тұр.  3. 5-
нистрліктер.  ған же.  қаңтар
дің, ведомс.  ріндегі
тволардың     қаланың,
және барлық   облыстың
меншік ны.    денсау.
сандарындағы  лық ісін
түсік түсіре. басқару
тін емдеу-    органы
профилакти.   және
калық ұйым.   өзінің
дар           жоғары
тұрған
ұйымы
4. Аумақтың   4.Облыс. 4.ҚР Ден.
денсаулық     тық ста. саулық
ісін басқару  тистика  сақтау
органдары,    басқар.  министр.
қала мен об.  масы жә. лігі
лыс бойынша   не ҚР    белгіле.
жиынтық есеп  Денсау.  ген мер.
лық сақ. зімдерде
тау ми.
нистрлігі
5. ҚР Ден.    5. ҚР    5. келі.
саулық сақ.   Статис.  сілген
тау министр.  тистика  мерзім.
лігі, жиын.   жөнінде. дерде
тық есеп      гі аген.
ттігі
14 0610203  Иондалған сәуле     15   жыл.  1. Денсау.    1.Аудан.  1. 5-
шарпыған адамдарға       дық   саулық сақ.   дық (қа.  қаңтар
дәрігерлік қызмет              тау жүйесі.   лалық)
көрсету туралы есеп            нің Мемлекет. орталық
(14.07.00ж. N43)               тік бөлу      аурухана.
тіркеліміне   ның бас
енгізілген    дәрігері
адамдарды
байқап, есе.
бін алатын
амбулатория.
лық-емхана.
лық ұйымдар
(бөлімшелер)
2. Аудандық   2. Облыс. 2. олар
(қалалық) ор. тың, қа.  белгі.
талық ауру.   ланың     леген
хананың бас   денсау.   мерзім.
дәрігері,     лық ісін  дерде
қарамағындағы басқару
әрбір меке.   органы
менің есебі
3. Облыстың,  3. Об.   3. 5-
қаланың ден.  лыстың   қаңтар
саулық ісін   статис.
басқару ор.   тика бас.
гандары,      қармасы
қала мен об.  және ҚР
лыс бойынша   Денсаулық
жиынтық есеп  сақтау
министр.
лігі
4. ҚР Ден.    4. ҚР    4.ҚР Ден.
саулық сақ.   Статис.  саулық
тау министр.  тика     сақтау
лігі, жиын.   жөнін.   министр.
тық есеп      дегі     лігі
агент.   белгіле.
тігі     ген мер.
зімдерде
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------

15 0610204 Отчет о медицинс- 17    годовая   1.Центра-  1.Органу   1. 5
ких кадрах                        льные рай- управления января
(14.07.00г.                       онные бо-  здравоохра-
N 43)                             льницы,    нением
СЭС, орга- области,
низации    города
областного
подчинения
системы
здраво-
охранения
2.Учрежде- 2.Органу   2. 5
ния других управления января
министерств, здраво-
ведомств   охранением
и всех     области,
форм       города по
собст-     месту
венности   нахождения
и своей
вышестоящей
организации
3.Органы   3.Управ-   3. в
управления лению      сроки
здраво-    статистики установ-
охранением области    ленные
области,       и      Агентст-
города     Министерс- вом РК
сводный    тву здра-  по де-
отчет по   воохра-    лам
городу,    нения РК   здраво-
области               охране-
с выделе-             ния
нием данных
по системе
здраво-
охранения
4.Минис-   4.Агент-   4. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводный
отчет
16 0610205 Отчет о финансо-  18    годовая   1.Районные 1.Област-  1. 5
во-хозяйственной,                 санитарно- ной сани-  января
кадровой, контроль-               эпидемио-  тарно-эпи-
ной деятельности                  логические демиологи-
и мониторингу за                  станции    ческой
окружающей средой                 (СЭС),го-  станции,
и санитарно-эпи-                  родские    санитарно-
демиологическому                  санитарно- эпидемиоло-
надзору за инфек-                 эпидемио-  гическому
ционной заболе-                   логические управлению
ваемостью                         станции,   (СЭС,СЭУ)
Республики                        санитарно-
Казахстан                         эпидемио-
(14.07.00г.                       логические
N 43)                             управления
(СЭС,СЭУ)
2.Областные 2.        2. 20
санитарно- а)Казах-   января
эпидемио-  ской Рес-
логические публикан-
станции,   ской сани-
санитарно- тарно-эпи-
эпидемио-  демиологи-
логические ческой
управления станции;
(СЭС,СЭУ), б)Област-
городские  ному уп-
санэпид-   равлению
управления по ста-
гг.Астаны  тистике
и Алматы,
централь-
ная сани-
тарно-
эпидемиоло-
гическая
СЭС на
транспорте
3.Казахская 3.       3. 20
Республи-   а)Минис- марта
канская     терству
санитарно-  здраво-
эпидемиоло- охранения
гическая    РК;
станция     б)Агент-
ству РК
по ста-
тистике
17 0610202 Отчет о деятель-   14-   годовая  1.Больнич- 1.Главному 1. 5
ности стационара  здрав           ные орга-  врачу цен- января
(14.07.00г.                       низации    тральной
N 43)                             всех про-  районной
филей сис- (городской)
темы здра- больницы
воохранения
2.Главный  2.Органу   2. в
врач цент- управления сроки
ральной    здраво-    устано-
районной   охранением вленные
(городской) города,    органом
больницы   области    управ-
сводный               ления
отчет
3.Органы   3.а)Управ- 3. в
управления лению      сроки
здраво-    статистики установ-
охранением области;   ленные
области,   б)Минис-   Агентст-
города     терству    вом РК
сводные    здраво-    по делам
отчеты     охранения  здраво-
РК         охране-
ния
4.Минис-   4.Агент-   4. в со-
терство    ству РК по гласо-
здраво-    статистике ванные
охранения             сроки
РК сводные
отчеты

15 0610204  Медициналық кадр.   17   жыл.  1. Аудандық   1.Облыс.  1. 5-
лар туралы есеп          дық   орталық ау.   тық, қа.  қараша
(14.07.00ж. N43)               руханалар,    ланың
СЭС-тер, ден. денсаулық
саулық сақ.   ісін бас.
тау жүйесі.   қару
нің облыстық  органы
бағынысын.
дағы ұйымдар
2. Басқа ми.  2. Өзі    2. 5-
нистрліктер.  тұрған    қараша
дің, ведомс.  облыстың,
тволар мен    қаланың
барлық мен.   денсаулық
шік нысанда.  басқару
рының меке.   органы мен
мелері        жоғары
тұрған өз
ұйымы
3. Облыстың,  3. Об.   3. ҚР
қаланың ден.  лыстың   Денсаулық
саулық ісін   статис.  сақтау
басқару ор.   тика бас.министр.
гандары,      қармасы  лігі бел.
денсаулық     және ҚР  гілеген
жүйесінің     Денсаулық мерзім.
деректерін    сақтау    дерде
бөлек көр.    министр.
сете отырып,  лігі
қала, облыс
бойынша жиын.
тық есеп
4. ҚР Ден.    4. ҚР    4. келі.
саулық сақ.   Статис.  сілген
тау министр.  тика     мерзім.
лігі, жиын.   жөнін.   дерде
тық есеп      дегі
агент.
тігі
16 0610205  Қаржы-шаруашылық,   18   жыл.  1. Аудандық,  1.Облыс.  1. 5-
кадр, бақылау            дық   қалалық сани. тық, са.  қараша
қызметі, қоршаған              тарлық-эпи.   нитарлық-
ортаның мониторин.             демиология.   эпидемио.
гі және жұқпалы                лық станса.   логиялық
ауруларды санитар.             лар (СЭС),    станса мен
лық-эпидемиология.             санитарлық-   басқарма
лық қадағалау тура.            эпидемиоло.   (СЭС, СЭБ)
лы есеп                        гиялық бас.
(14.07.00ж. N43)               қармалар (СЭБ)
2. Облыстық   2.        2. 20-
СЭС-тер мен   а) Қазақ  қараша
СЭБ-тер,      республи.
Астана және   калық СЭС;
Алматы қала.  б) Облыс.
ларының       тың ста.
СЭБ-тері,     тистика
көліктегі     басқармасы
орталық СЭБ
3. Қазақ      3.       3. 20-
республика.   а) ҚР    наурыз
лық СЭС       Денсау.
лық сақ.
тау ми.
нистрлігі,
б) ҚР Ста.
тистика
жөніндегі
агенттігі
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
17 0610202  Стационардың      14-    жыл.  1. Денсаулық  1.Аудан.  1. 5-
қызметі туралы    ден.   дық   сақтау жүйе.  дық, (қа. қараша
есеп              сау.         сіндегі бар.  лалық)
(14.07.00ж. N43)  лық          лық профиль.  орталық
дердің ауру.  аурухана.
ханалық       ның бас
ұйымдары      дәрігері
2. Аудандық   2. Қала.  2. бас.
(қалалық)     ның, об.  қару ор.
орталық ауру. лыстың    ганы
хананың бас   денсаулық белгіле.
дәрігері,     ісін бас. ген
жиынтық       қару ор.  мерзім.
есеп          ганы      дерде
3. Облыстың,  3. а)    3. ҚР
қаланың ден.  Облыс.   Денсаулық
саулық ісін   тың ста. сақтау
басқаратын    тистика  министр.
органдары,    басқар.  лігі
жиынтық       масы     белгіле.
есеп          б) ҚР Ден. ген
саулық   мерзім.
сақтау   дерде
министр.
лігі
4. ҚР Ден.    4. ҚР    4. келі.
саулық сақ.   Денсау.  сілген
тау министр.  лық      мерзім.
лігі, жиын.   сақтау   дерде
тық есеп      министр.
лігі

18 0610206 Отчет лечебно-     30-   годовая  1.Лечебно- 1.Рай(гор) 1. 5
профилактической  здрав           профилак-  здрав-     января
организации                       тические   отделу
(14.07.00г.                       организа-  (главному
N 43)                             ции всех   врачу
профилей   района,
для взрос- города)
лых и
детей
2.Органы   2.Управле- 2. в
управления нию стати- устано-
здраво-    стики      вленные
охранением области,   им
территории города     сроки
сводный
отчет по
области,
городу
19 0610694 Отчет о диспансе-  30/1- годовая  1.Лечебно- 1.Рай(гор) 1. 5
ризации подрост-   здрав          профилак-  здрав-     января
ков, студентов                    тические   отделу
ВУЗов и учащихся                  организа-  (главному
средних специаль-                 ции всех   врачу
ных учебных заве-                 профилей   района,
дений                             для взрос- города)
(14.07.00г.                       лых и
N 43)                             детей
2.Органы   2.Управле- 2. в
управления нию стати- устано-
здраво-    стики      вленные
охранением области,   им
территории города     сроки
сводный
отчет по
области,
городу
20 0610207 Отчет о медицин-   31-   годовая  Детские    Рай(гор)     5
ской помощи детям здрав           больницы   здрав-     января
(14.07.00г.                       (поликли-  отделу
N 43)                             ники,амбу- (главному
латории),  врачу
детские    района,
отделения  города)
больниц и
необъеди-
ненные
поликлин-
ники в
городах и
поселках
городского
типа,сель-
ские участ-
ковые и
районные
больницы
(амбулато-
рии) неза-
висимо от
наличия
детских
отделений
(последние
при отсут-
ствии в
районном
центре
детской
поликлин-
ники)
21 0610208 Отчет о медицинской  32- годовая  1.Родиль-  1.Рай(гор) 1. 5
помощи беременным,  здрав         ные дома,  здрав-     января
роженицам и роди-                 все лече-  отделу
льницам (14.07.00г.               бно-профи- (главному
N 43)                             лактичес-  врачу
кие орга-  района,
низации    города)
всех форм
собствен-
ности,
имеющие
женские
консуль-
тации,
акушерско-
гинеколо-
гические
кабинеты
в составе
поликлин-
ник, роди-
льные от-
деления
(палаты,
койки) в
стационаре
2.Органы   2.Управле- 2. в
управления нию стати- устано-
здраво-    стики      вленные
охранением области,   им
территории города     сроки
сводный
отчет по
области,
городу

18 0610206  Емдеу-профилак.   30-    жыл.  1. Ересектер  1.Аудан.  1. 5-
тикалық ұйымның   ден.   дық   мен балалар.  дық, (қа. қаңтар
есебі             сау.         дың барлық    лалық)
(14.07.00ж. N43)  лық          профильдегі   денсау.
емдеу-профи.  лық бөлі.
лактикалық    мі (ау.
ұйымдары      дан, қа.
ланың бас
дәрігері)
2. Аумақтың   2. Облыс. 2. олар
денсаулық     тың, қа.  белгі.
ісін басқару  ланың     леген
органы, об.   статисти. мерзім.
лыс, қала     ка бас.   дерде
бойынша       қармасы
жиынтық есеп
19 0610694  Жас өспірімдер.   30/1-  жыл.  1. Ересектер  1.Аудан.  1. 5-
ді, ЖОО студент.  ден.   дық   мен балалар.  дық, (қа. қаңтар
тері мен арнаулы  сау.         дың барлық    лалық)
орта оқу орында.  лық          профильдегі   денсау.
рының оқушыларын               емдеу-профи.  лық бөлі.
диспансерлеу тура.             лактикалық    мі (ау.
лы есебі                       ұйымдары      дан, қа.
(14.07.00ж. N43)                             ланың бас
дәрігері)
2. Аумақтың   2. Облыс. 2. олар
денсаулық     тың, қа.  белгі.
ісін басқару  ланың     леген
органы, об.   статисти. мерзім.
лыс, қала     ка бас.   дерде
бойынша       қармасы
жиынтық есеп
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
20 0610207  Балаларға меди.   31-    жыл.  Балалар ауру. Аудандық   5-
циналық көмек     ден.   дық   ханалары (ем. (қалалық)  қараша
беру туралы есеп  сау.         ханалары, ам. денсау.
(14.07.00ж. N43)  лық          булаторияла.  лық бөлі.
ры), ауруха.  мі (ау.
налардың ба.  дан, қа.
лалар бөлім.  ланың
дері және қа. бас
лалар мен қа. дәрігері)
ла типті по.
селкедегі
біріктіріл.
меген емхана.
лар, селолық
учаскелік
және аудандық
ауруханалар
(амбулаториялар)
балалар бөлім.
дерінің бар-
жоғына қара.
мастан (соңғы.
лары аудан
орталығында
балалар ем.
ханасы бол.
маған жағдайда)
21 0610208  Екіқабат, боса.   32-    жыл.  1.Перзентха.  1. Аудан.  1. 5-
натын және босан. ден.   дық   налар, емхана дық (қа.   қаңтар
ған әйелдерге ме. сау.         құрамында әй. лалық)
дициналық көмек   лық          йелдер кон.   денсаулық
туралы есеп                    сультациясы,  бөлімі
(14.07.00ж. N43)               акушер-гине.  (аудан,
кологиялық    қаланың
кабинеттері   бас
бар барлық    дәрігері)
меншік нысан.
дарындағы
бүкіл емдеу-
профилактика.
лық, ұйымдар,
стационардағы
перзентхана
бөлімдері
(палаталар,
төсектер)
2. Аумақтың   2. Облыс.  2. олар
денсаулық     тың, қала. белгі.
ісін басқару  ның ста.   леген
органы, облыс тистика    мерзім.
қала бойынша  басқармасы дерде
жиынтық есеп

22 0610209 Отчет о больных    33-   годовая  1.Противо- 1.Рай(гор) 1. 5
туберкулезом       здрав          туберкуле- здрав-     января
(14.07.00г.                       зные дис-  отделам
N 43)                             пансеры,   (главному
институты, врачу
имеющие    района,
диспансер- города)
ные отде-
ления,боль-
ницы,само-
стоятельные
поликлин-
ники,
имеющие
кабинеты
2.Рай(гор) 2.Област-  2. 10
здрав-     ному       января
отделы     управлению
сводные    (департа-
отчеты     менту)
здраво-
охранения
3.Област-  3.НЦПТ     3. до 20
ные управ-             января
ления (де-
партаменты)
здравоохра-
нения свод-
ные отчеты
4.НЦПТ РК  4.Министе- 4. в
рству      установ-
здраво-    ленные
охранения  им
РК         сроки
23 0610210 Отчет о заболева-  34-   годовая  Кожно-     1.Рай(гор)   5
ниях, передаваемых здрав          венероло-  здрав-     января
преимущественно                   гические   отделу
половым путем,                    диспансеры (главному
грибковых кожных                 (институты, врачу
заболеваниях и                    имеющие    района,
чесоткой                          диспансер- города)
(14.07.00г.                       ные отде-
N 43)                              ления),боль-
ницы (само-
стоятельные
поликлин-
ники),
имеющие
кожно-
венерологи-
ческие
кабинеты,
(женские
консультации,
независимо
от наличия
кабинетов)
24 0610211 Отчет о больных    35-   годовая  Онкологи-  Рай(гор)     5
злокачественными   здрав          ческие     здрав-     января
новообразованиями                 диспансеры отделу
(14.07.00г.                       (онкологи- (главному
N 43)                             ческие     врачу
институты, района,
имеющие    города)
диспансер-
ное отде-
ление),
больницы
(необъедин-
ненные
поликлин-
ники),
имеющие
онкологи-
ческие
отделения
(кабинеты)
25 0610212 Отчет о континген- 36-   годовая  Психиатри-  Рай(гор)     5
тах больных пси-   здрав          ческие,     здрав-     января
хическими и пове-                 психонев-   отделу
денческими растрой-              рологические (главному
ствами (14.07.00г.                больницы,   врачу
N 43)                             психонев-   района,
рологичес-  города)
кие диспан-
серы, (инс-
титуты пси-
хиатрии),
больницы
(необъедин-
ненные
поликлин-
ники),
имеющие
психиатри-
ческие,
психонев-
рологические,
психотера-
певтичес-
кие и психо-
соматические
отделения
(кабинеты),
палаты
26 0610213 Отчет о континген- 37-   годовая  1.Нарколо- 1.Рай(гор) 1. 5
тах больных пси-   здрав          гические   здрав-     января
хическими и пове-                 больницы и отделу
денческими растрой-               диспансеры,(главному
ствами вследствие                 психонев-  врачу
употребления                      рологичес- района,
психоактивных                     кие диспа- города)
веществ (ПАВ)                     нсеры,боль-
(14.07.00г.                       ницы,
N 43)                             необъедин-
ненные
поликлин-
ники,
в том
числе хоз-
расчетные
учреждения,
имеющие
наркологи-
ческие
отделения
(кабинеты)
в поликли-
нике;
отделения,
палаты,
койки в
стационаре;
специали-
зированные
лечпроф
учреждения
(СЛПУ)
2.Учрежде- 2. Рай     2.5
ния, не    (гор)      января
имеющие    здрав
наркологи- отделу
ческих     (главному
отделений  врачу
(кабине-   города
тов), но
обслужива-
ющие нарко-
логических
больных
27 0610695 Отчет о континген- 37/1- квар-    Нарколо-    Республи-  5 числа
тах больных пси-   здрав тальная  гические    канской    после
хическими и пове-                 больницы,   клиничес-  отчет-
денческими растрой-               диспансеры, кой психи- ного
ствами вследствие                 центры,     атрической периода
употребления                      психонев-   больнице
психоактивных                     рологичес-
веществ (ПАВ)                     кие боль-
(14.07.00г.                       ницы,дис-
N 43)                             пансеры,
необъедин-
ненные
поликлин-
ники,
в том
числе хоз-
расчетные
учреждения,
имеющие
наркологи-
ческие
отделения
кабинеты
в поликли-
нике,
отделения,
палаты,
койки в
стационаре,
специали-
зированные
лечебно-
профилак-
тические
учреждения,
отделения
для прину-
дительного
лечения
наркологи-
ческих
организаций

22 0610209  Туберкулезге шал. 33-    жыл.  1.Туберкулез. 1. Аудан.  1. 5-
дыққан науқастар  ден.   дық   ге қарсы дис. дық (қа.   қаңтар
туралы есеп       сау.         пансерлер     лалық)
(14.07.00ж. N43)  лық          (диспансер.   денсаулық
лік бөлімде.  бөлімі
рі бар инс.   (аудан,
титуттар),    қаланың
ауруханалар,  бас
кабинеттері   дәрігері)
бар дербес
емханалар
2. Аудандық   2. Облыс.  2. 10-
(қалалық)     тық ден.   қараша
денсаулық     саулық
бөлімдері,    басқарма.
жиынтық есеп  сы (депар.
таменті)
3. Облыстық   3. НЦПТ  3. 20-
денсаулық              қаңтарға
басқармасы             дейін
(департамен.
ті), жиынтық
есеп
4. ҚР НЦПТ    4. ҚР    4. олар
Денсау.  белгіле.
лық сақ. ген мер.
тау ми.  зімдерде
нистрлігі
23 0610210  Көбінесе жыныс    34-    жыл.  Тері-венеро.  Аудандық   5-
жолымен, саңырау. ден.   дық   логия дис.    дық (қа.   қаңтар
құлақ арқылы бе.  сау.         пансерлері    лалық)
рілетін аурулар   лық          (диспансер.   денсаулық
мен қотыр туралы               лік бөлімі    бөлімі
есеп                           бар инсти.    (аудан,
(14.07.00ж. N43)               туттар),      қаланың
тері-вене.    бас
рология ка.   дәрігері)
бинеттері
бар ауруха.
налар (дер.
бес емхана
лар, кабинет.
терінің бар-
жоғына қара.
мастан)
24 0610211  Қатерлі жаңа өс.  35-    жыл.  Онкология.    Аудандық   5-
кіндер шыққан ау. ден.   дық   лық диспан.   дық (қа.   қаңтар
рулар туралы      сау.         серлер        лалық)
есеп              лық          (диспансер.   денсаулық
(14.07.00ж. N43)               лік бөлім.    бөлімі
дері бар      (аудан,
онкология     қаланың
институттары), (бас
онкологиялық   дәрігері)
бөлімдері
дері (каби.
неттері) бар
ауруханалар
(бірікпеген
емханалар)
25 0610212  Психикасы мен     36-    жыл.  Психиатрия.   Аудандық   5-
мінезі бұзылған   ден.   дық   лық психика-  дық (қа.   қаңтар
аурулар контин.   сау.         неврология.   лалық)
генті туралы есеп лық          лық ауруха.   денсаулық
(14.07.00ж. N43)               налар, пси.   бөлімі
хика-невро.   (аудан,
логиялық дис. қаланың
пансерлер     бас
(психиатрия   дәрігері)
институты),
психиатриялық,
психико-сома.
тикалық бө.
лімдері (каби.
неттері),
палаталары бар
ауруханалар
(бірікпеген
емханалар)
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
26 0610213  Психикалық уытты  37-    жыл.  1.Наркология. 1. Аудан.  1. 5-
заттарды (ПУЗ)    ден.   дық   лық аурухана. дық (қа.   қаңтар
пайдалану салда.  сау.         лар мен дис.  лалық)
рынан психикасы   лық          пансерлер,    денсаулық
мен мінезі бұзыл.              психика-нев.  бөлімі
ған аурулар кон.               рологиялық    (аудан,
тингенті туралы                диспансер,    қаланың
есеп                           ауруханалар,  бас
(14.07.00ж. N43)               бірікпеген    дәрігері)
емханалар,
соның ішінде
емханада
наркологиялық
бөлімдері
(кабинеттері)
бар шаруашы.
лық есептегі
мекемелер;
стационар.
дағы бөлім.
дер, палата.
лар, төсектер,
маманданған
емдеу-профи.
лактикалық
мекемелер
(МЕПМ)
2. Нарколо.   2. Аудан.  2. 5-
гия бөлімдері дық (қала.  қаңтар
(кабинеттері) лық) ден.
жоқ, бірақ    саулық
наркологиялық бөлімі
науқастарды   (аудан,
емдейтін ме.  қаланың
кемелер       бас
дәрігері)
27 0610695  Психикалық уытты  37/1-  тоқ.  Наркологиялық Республи.  есепті
заттарды (ПУЗ)    ден.   сан.  ауруханалар,  калық      кезең.
пайдалану салда.  сау.   дық   диспансер.    емханалық  нен
рынан психикасы   лық          лер, орта.    психиат.   кейінгі
мен мінезі бұзыл.              лықтар,       риялық     5-күн
ған аурулар кон.               психико-нев.  аурухана
тингенті туралы                рологиялық
есеп (ПАВ)                     ауруханалар,
(14.07.00ж. N43)               диспансерлер,
бірікпеген
емханалар,
соның ішінде
емханада
наркологиялық
бөлімдері,
палаталары,
төсектері бар
шаруашылық
есептегі ме.
кемелер, нар.
кологиялық
ұйымдардың
мәжбүрлеп
емдейтін
бөлімдері
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------

28 0610214 Отчет о работе     38-   годовая  Психиатри- Республи-    25
судебно-психиа-    здрав          ческие и   канской    января
трической комиссии                психонев-  клиничес-
(14.07.00г.                       рологичес- кой психи-
N 43)                             кие боль-  атрической
ницы,дис-  больнице
пансеры,
имеющие в
своем
составе
судебно-
психиат-
рические
экспертные
комиссии
29 0610215 Отчет центра       39-   годовая  1.Отделения 1.Рай(гор) 1. 10
крови, отделения  здрав           перелива-  здрав-     января
переливания крови,                ния крови  отделу
больницы, загота-                 (больницы, (главному
вливающие кровь                   заготавли- врачу
(14.07.00г.                       вающие     района,
N 43)                             кровь)     города),
региональ-
ному ЦК
2.Центры   2.Городс-   2. в
крови      кому,       уста-
областно-   новлен-
му управ-   ные
лению       сроки
(департа-
менту)
здраво-
охранения,
Министерс-
тву здраво-
охранения
РК, РЦК
30 0610216 Отчет станции      40-   годовая  Больницы,   Рай(гор)     5
(отделения) боль-  здрав          станции     здрав-     января
ницы скорой меди-                 (отделения) отделу
цинской помощи                    скорой      (главному
(14.07.00г.                       медицин-    врачу
N 43)                             ской        района,
помощи      города)
31 0610217 Отчет дома         41-   годовая  Дома       Рай(гор)     5
ребенка            здрав          ребенка    здрав-     января
(14.07.00г.                                  отделу
N 43)                                        (главному
врачу
района,
города)
32 0610218 Отчет судебно-     42-   годовая  1.Районные 1.а)Бюро   а) 5
медицинского       здрав          (межрайон- судебно-   января
эксперта, бюро                    ные)город- медицинс-
судебно-медицин-                  ские врачи кой экспер-
ской экспертизы                   судебно-   тизы обла-
(14.07.00г.                       медицин-   стей
N 43)                             ские       (городов)
эксперты   б) Центру  б) 10
судебной   января
медицины
Агентства
РК по
делам
здраво-
охранения
2.Центр    2.Министер- 2. в
судебной   ству здра-  сроки
медицины   воохране-   уста-
ния РК      новлен-
ные им
33 0610618 Отчет фельдшерско-  43-  годовая  ФАПы       Главному   5 января
акушерского пункта здрав                     врачу рай-
(14.07.00г.                                  она через
N 43)                                        сельскую
участковую
больницу,
амбулаторию

28 0610214  Сот-психиатрия    38-    жыл.  Психиатриялық Республи.  25-
комиссиясының     ден.   дық   және психика- калық      қаңтар
жұмысы туралы     сау.         неврологиялық емхана.
есеп              лық          ауруханалар,  лық пси.
(14.07.00ж. N43)               03 құрамында  хиатрия.
сот-психиат.  лық ауру.
риялық сарап. хана
тық комиссия.
лары бар дис.
пансерлер
29 0610215  Қан орталығының,  39-    жыл.  1. Қан құю    1. Аудан.  1. 10-
қан құю бөлім.    ден.   дық   бөлімдері     дық (қа.   қаңтар
дерінің, қан      сау.         (қан дайын.   лалық)
дайындайтын ау.   лық          дайтын ауру.  денсау.
руханалардың                   ханалар)      лық бөлі.
есебі                                        мі (аудан.
(14.07.00ж. N43)                             ның, қала.
ның бас
дәрігері),
аймақтық
орталық
комитет
2. Қан        2. Қала.   2. олар
орталығы      лық, об.   белгі.
лыстық     леген
денсау.    мерзім.
лық бас.   дерде
қармасы
(депар.
таменті),
ҚР Ден.
саулық
сақтау
министр.
лігі, ай.
мақтық
қан орта.
лығы
30 0610216  Жедел медицина.   40-    жыл.  Ауруханалар,  Аудандық   5-
лық көмек ауру.   ден.   дық   жедел меди.   (қалалық)  қаңтар
ханасы станса.    сау.         циналық көмек денсаулық
сының (бөлімінің  лық          стансалары    бөлімі
есебі                          (бөлімдері)   (ауданның,
(14.07.00ж. N43)                             қаланың
бас дәрі.
гері
31 0610217  Бөбектер үйінің   41-    жыл.  Бөбектер      Аудандық   5-
есебі             ден.   дық   үйлері        (қалалық)  қаңтар
(14.07.00ж. N43)  сау.                       денсаулық
лық                        бөлімі
(ауданның,
қаланың
бас дәрі.
гері
32 0610218  Сот-медициналық   42-    жыл.  1. Аудандық   1. а) об.  1.а) 5-
сарапшының, сот-  ден.   дық   (ауданара.    лыстардың  қаңтар
медициналық са.   сау.         лық), қала.   (қалалар.
раптама бюросы    лық          лық дәрігер.  дың) сот-
(14.07.00ж. N43)               лер, сот-     медицина
медициналық   сарабының
сарапшылар    бюросы
б) ҚР Ден. б) 10-
саулық     қаңтар
сақтау
министрлі.
гінің сот
медицина.
сының
орталығы
2. Сот        2. ҚР Ден. 2. олар
медицина      саулық     белгі.
орталығы      сақтау     леген
министрлігі
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
33 0610618  Фельдшер-акушер.  43-    жыл.  ФАП-тар       Селолық    5-қаң.
лік пункттің      ден.   дық                 учаскелік  тар
(ФАП) есебі       сау.                       аурухана,
(14.07.00ж. N43)  лық                        амбулато,
рия арқылы
ауданның
бас дәрігері

34 0610219 Отчет детского     44-   годовая  1.Кругло-  1.Област-   1. 5
санатория          здрав          годовые    ному управ- января
(14.07.00г.                       санатории  лению (де-
N 43)                                        партаменту),
на террито-
рии кото-
рого нахо-
дится
санаторий
2.Сезонные 2.Област-  2. через
санатории  ному       5 дней
управлению   по
(департа-  оконча-
менту),    нии
на терри-  сезона
тории
которого
находится
санаторий
3.Областные 3.Министер- 3. в
управления  ству здра-  сроки
(департа-   воохранения уста-
менты)      РК          новлен-
здравоохра-             ные им
нения
35 0610220 Отчет туберкулез-  45-   годовая 1.Кругло-  1.Облздрав- 1. 5
ного санатория     здрав         годовые    отделу, на  января
для взрослых                     санатории  территории
(14.07.00г.                                 которого
N 43)                                       находится
санаторий
2.Сезонные 2.Облздрав- 2. через
санатории  отделу, на  5 дней
территории  по
которого    оконча-
находится   нии
санаторий   сезона
3.Облас-   3.Министер- 3. в
тные       ству здра-  сроки им
отделы     воохранения уста-
здраво-    РК          новлен-
охранения              ные
36 0610221 Отчет о штатных    46-   годовая 1.Дезинфек- 1.Террито-  1. 5
должностях в       здрав         ционные     риальной    января
дезинфекционной                  станции     санитарно-
станции, центра                              эпидемио-
проблем формиро-                             логической
вания здорового                              станции
образа жизни                     2.Центры    2.Вышестоя- 2. 5
(14.07.00г.                      проблем     щей инстан- января
N 43)                            формирова-  ции
ния здоро-
вого образа
жизни
37 0610222 Отчет о сети и    47-   годовая 1.Област-    1.Минис-   1. в
деятельности      здрав         ные, городов терству    сроки
медицинских                     Астана и     здраво-    установ-
организаций                     Алматы       охранения  ленные
(14.07.00г.                     управления   РК         им
N 43)                           (департамен-
ты) здраво-
охранения
2.Минис-    2.Агент-   2. в со-
терство     ству РК по гласо-
здраво-     статистике ванные
охранения              сроки
РК сводные
отчеты
3.Органы    3.Управ-   3. в
управления  лению      установ-
здравоохра- статистики ленные
нением тер- области,   им сроки
ритории     города
сводный
отчет по
области,
городу
38 0610696 Отчет о деятель-   48-   полу-   1.Организа- 1.Региона- 1. 5
ности Службы      здрав  годовая ции здраво- льным(тер- числа
экстренной                       охранения,  риториаль- после
медицинской                      принимавшие ным)цент-  отчет-
помощи Республики                участие в   рам меди-  ного
Казахстан в чрез-                ликвидации  цины ката- периода
вычайных ситуациях               чрезвычай-  строф
(14.07.00г.                      ных ситуа-
N 43)                            ций
2.Региона-  2.Центру   2. 10
льные (тер- медицины   числа
риториаль-  катастроф  после
ные)центры             отчет-
медицины               ного
катастроф              периода
3.Центр     3.Минис-   3. в
медицины    терству    установ-
катастроф   здраво-    ленные
охранения  сроки
РК
39 0610697 Отчет о деятель-   49-   полу-   1.Организа- 1.Региона- 1. 5
ности медицинских здрав  годовая ции здраво- льным(тер- числа
организаций                      охранения,  риториаль- после
(медицинских                     принимавшие ным)цент-  отчет-
формирований),                   участие в   рам меди-  ного
принимавших                      ликвидации  цины ката- периода
участие в ликвида-               чрезвычай-  строф
ции чрезвычайных                 ных ситуа-
ситуаций                         ций
(14.07.00г. N 43)
2.Региона-  2.Центру   2. 10
льные (тер- медицины   числа
риториаль-  катастроф  после
ные)центры             отчет-
медицины               ного
катастроф              периода
3.Центр     3.Минис-   3. в
медицины    терству    установ-
катастроф   здраво-    ленные
охранения  сроки
РК

34 0610219  Балалар санато.   44-    жыл.  1. Жыл бойғы  1. Аумағын. 1. 5-
рийінің есебі     ден.   дық   санаторийлер  да санато.  қаңтар
(14.07.00ж. N43)  сау.                       рий бар
лық                        облыстық
басқарма
(департамент)
2. Маусымдық  2. Аумағын. 2.мау.
санаторийлер  да санато.  сым
рий бар     аяқ.
облыстық    тал.
басқарма    ған.
(департа.   нан
мент)      кейінгі
5-күн
3. Облыстық   3. ҚР Ден. 3. олар
денсаулық     саулық     белгі.
басқармасы    сақтау     леген
(департа.     министр.   мерзім.
менті)        лігі       дерде
35 0610220  Ересектерге ар.   45-    жыл.  1. Жыл бойғы  1. Аумағын. 1. 5-
налған туберку.   ден.   дық   санаторийлер  да санато.  қаңтар
лез санаторий.    сау.                       рий бар
лерінің есебі     лық                        облыстық
(14.07.00ж. N43)                             басқарма
(департамент)
2. Маусымдық  2. Аумағын. 2.мау.
санаторийлер  да санато.  сым
рий бар     аяқ.
облыстық    тал.
басқарма    ған.
(департа.   нан
мент)      кейінгі
5-күн
3. Облыстық   3. ҚР Ден. 3. олар
денсаулық     саулық     белгі.
басқармасы    сақтау     леген
(департа.     министр.   мерзім.
менті)        лігі       дерде
36 0610221  Дезинфекция стан. 46-    жыл.  1. Дезинфек.  1. Аумақтық 1. 5-
сасының, салауат. ден.   дық   циялық        санитарлық  қараша
ты өмір салтын    сау.         стансалар     эпидемия.
қалыптастыру      лық                        лық станса
проблемалары
орталығының есебі
(14.07.00ж. N43)               2. Салауатты  2. Жоғары   2. 5-
өмір салтын   тұрған      қараша
қалыптастыру  инстанция
проблемала.
рының орта.
лықтары
37 0610222  Медициналық ұйым. 47-    жыл.  1. Облыстық,  1. ҚР Ден. 1. олар
дардың желісі жә. ден.   дық   Астана және   саулық     белгі.
не қызметі туралы сау.         Алматы қала.  сақтау     леген
есебі             лық          лық денсау.   министр.   мерзім.
(14.07.00ж. N43)               лық басқарма. лігі       дерде
лары (депар.
менттері)
2. ҚР Ден.    2. ҚР Ста. 2.келі.
саулық сақ.   тистика    сілген
тау министр.  жөніндегі  мерзім.
лігі, жиын.   агенттігі  дерде
тық есеп
3. Аймақтың   3. Облыс.  3. олар
денсаулық     тың, қа.   белгі.
ісін басқа.   ланың      леген
ру органда.   статистика мерзім.
ры, облыс;    басқарма.  дерде
қала бойын.   сы
ша жиынтық
есеп
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
38  610696  ҚР Шұғыл медици.  48-    жар.  1. Төтенше    1. Апат    1.есеп.
налық көмек қыз.  ден.   ты    жағдайларды   медицина.  ті ке.
метінің төтенше   сау.   жыл.  жоюға қатыс.  сының      зеңнен
жағдайлардағы     лық    дық   қан денсау.   орталығы   кейінгі
қызметі туралы                 лық ұйымдары             5-күн
есебі
(14.07.00ж. N43)               2. Апат ме.   2. Апат    2.есеп.
дицинасының   медицина.  ті ке.
аймақтық      сының      зеңнен
(аумақтық)    орталығы   кейінгі
орталықтары              10-күні
3. Апат ме.   3. ҚР Ден. 3. бел.
дицинасының   саулық     гілеген
орталығы      сақтау     мерзім.
министр.   дерде
лігі
39 610697   Төтенше жағдай.   49-    жар.  1. Төтенше    1. Апат    1.есеп.
ларды жоюға қа.   ден.   ты    жағдайларды   медицина.  ті ке.
тысқан медицина.  сау.   жыл.  жоюға қатыс.  сының      зеңнен
лық ұйымдардың    лық    дық   қан денсау.   аймақтық   кейінгі
(құрамалардың)                 лық ұйымдары  (аумақтық) 5-күн
қызметі туралы                               орталық.
есебі                                        тары
(14.07.00ж. N43)               2. Апат ме.   2. Апат    2.есеп.
дицинасының   медицина.  ті ке.
аймақтық      сының      зеңнен
(аумақтық)    орталығы   кейінгі
орталықтары              10-күні
3. Апат ме.   3. ҚР Ден. 3. бел.
дицинасының   саулық     гілеген
орталығы      сақтау     мерзім.
министр.   дерде
лігі

40 0610698 Отчет фельдшерско- 50-   годовая ФАПы        Главному     5
го пункта         здрав                      врачу      января
(14.07.00г. N 43)                            района
через
сельскую
участковую
больницу,
амбулаторию
41 0610699 Отчет медицинского 51-   годовая Медицинские Главному     5
работника без     здрав          работники   врачу      января
содержания                       без содер-  района
отдельного помеще-               жания от-   через
ния (14.07.00г.                  дельного    сельскую
N 43)                            помещения   участковую
больницу,
амбулаторию
42 0610700 Отчет по детской   52-   годовая Детские     Рай(гор)     5
инвалидности      здрав          больницы    здравотде- января
(14.07.00г.                      (поликлин-  лу (глав-
N 43)                            ники,амбу-  ному врачу
латории),   района)
детские
отделения
больниц и
необъеди-
ненные
поликлин-
ники в
городах и
поселках
городского
типа,
сельские
участковые
и районные
больницы
(амбула-
тории)
независимо
от наличия
детских
отделений
(последние -
при отсут-
ствии в
районном
центре
детской
поликлин-
ники)
43 0610485 Отчет врача        95    годовая Детские     Обл(гор)     5
детского дома,                   дома,школы- управлению января
школы-интерната                  интернаты,  (департа-
и лесной школы                   лесные      менту)
(14.07.00г. N 43)                школы всех
министерств,
ведомств и
всех форм
собствен-
ности
44 0610688 Отчет           1.1     месячная  Семейные   Управлению   5
семейной                          врачебные  здравоох-  числа
врачебной                         амбулато-  ранения    после
амбулатории                       рии        (админи-   отчет-
(11.07.00 г.                                 стратору   ного
N 42)                                        программ)  периода
или упол-
номочен-
ному ор-
гану по
сбору
статисти-
ческой
отчетнос-
ти
45 0610689 Отчет           1.2     месячная  Поликлини- Управлению   5
поликлиники                       ки         здравоох-  числа
(11.07.00 г.                                 ранения    после
N 42)                                        (админи-   отчет-
стратору   ного
программ)  периода
или упол-
номочен-
ному ор-
гану по
сбору
статисти-
ческой
отчетнос-
ти
46 0610690 Отчет           1.3     месячная  Консульта- Управлению   5
консультативно-                   тивно-     здравоох-  числа
диагностической                   диагности- ранения    после
поликлиники                       ческие     (админи-   отчет-
(центра)                          поликлини- стратору   ного
(11.07.00 г.                      ки         программ)  периода
N 42)                             (центры)   или упол-
номочен-
ному ор-
гану по
сбору
статисти-
ческой
отчетнос-
ти
47 0610691 Отчет           1.4     месячная  Медицин-   Управлению   5
стационара                        ские       здравоох-  числа
(11.07.00 г.                      организа-  ранения    после
N 42)                             ции, имею- (админи-   отчет-
щие ста-   стратору   ного
ционарное  программ)  периода
отделение  или упол-
номочен-
ному ор-
гану по
сбору
статисти-
ческой
отчетнос-
ти
48 0610692 Отчет           1.5     месячная  Центры     Управлению   5
Центра крови                      крови      здравоох-  числа
(11.07.00 г.                                 ранения    после
N 42)                                        (админи-   отчет-
стратору   ного
программ)  периода
или упол-
номочен-
ному ор-
гану по
сбору
статисти-
ческой
отчетнос-
ти
49 0610693 Отчет           1.6     месячная  Центры     Управлению   5
Центра проблем                    ПФЗОЖ      здравоох-  числа
формирования                                 ранения    после
здорового                                    (админи-   отчет-
образа жизни                                 стратору   ного
(11.07.00 г.                                 программ)  периода
N 42)                                        или упол-
номочен-
ному ор-
гану по
сбору
статисти-
ческой
отчетнос-
ти
___________________________________________________________________________
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами

40 0610698  Фельдшер пункті.  50-    жыл.  ФАП-тар       Селолық    5-қаң.
нің есебі         ден.   дық                 учаскелік  тар
(14.07.00ж. N43)  сау.                       аурухана,
лық                        амбулато,
рия арқылы
ауданның
бас дәрігері
41 0610699  Жеке үй-жайы жоқ  51-    жыл.  Жеке үй-жайы  Селолық    5-қаң.
медицина қызмет.  ден.   дық   жоқ медицина  учаскелік  тар
керлерінің есебі  сау.         қызметкерлері аурухана,
(14.07.00ж. N43)  лық                        амбулато.
рия арқылы
ауданның
бас дәрігері
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
42 0610700  Балалардың мүге.  52-    жыл.  Балалар ауру. Аудандық   5-
дектігі жөнінде.  ден.   дық   ханалары      (қалалық)  қаңтар
гі есеп           сау.         (емханалары,  денсаулық
(14.07.00ж. N43)  лық          амбулатория.   бөлімі
лары), ауру.  (ауданның,
ханалардың    қаланың
балалар бө.   бас дәрі.
лімдері және  гері
қалалар мен
қала типті
поселкелердегі
бірікпеген
емханалар,
селолық
учаскелік
және аудандық
ауруханалар
(амбулаториялар)
балалар бөлім.
дерінің болу-
болмауына бай.
ланыссыз (соңғы.
сы, аудан
орталығында
балалар ем.
ханасы бол.
маған жағдайда)
43 0610485  Балалар үйі,      95     жыл.  Барлық минис. Облыстық   5-
мектеп-интернат          дық   трліктердің,  (қалалық)  қаңтар
пен орман мек.                 ведомстволар  денсаулық
тебі дәрігері.                 мен барлық    басқармасы
нің есебі                      меншік са.    (департа.
(14.07.00ж. N43)               наттарындағы  менті)
балалар үй.
лері, мектеп-
интернаттар,
орман мектеп.
тері
44 0610688  Отбасылық дәрі.   1.1    ай.   Отбасылық     Денсау.    есепті
герлік амбула.           лық   дәрігерлік    лық бас.   кезең.
торияның есебі                 амбулатория.  қармасы    нен
(11.07.00ж. N42)               лар           (бағдар.   кейінгі
ламаның    5-күні
әкімгері)
немесе
статисти.
калық есеп
жинау жө.
ніндегі
уәкілетті
орган
45 0610689  Емхананың есебі   1.2    ай.   Емханалар     Денсау.    есепті
(11.07.00ж. N42)         лық                 лық бас.   кезең.
қармасы    нен
(бағдар.   кейінгі
ламаның    5-күні
әкімгері)
немесе
статисти.
калық есеп
жинау жө.
ніндегі
уәкілетті
орган
46 0610690  Консультациялық-  1.3    ай.   Консульта.    Денсау.    есепті
диагностикалық           лық   циялық-диаг.  лық бас.   кезең.
емхананың (орта.               ностикалық    қармасы    нен
лықтың) есебі                  емханалар     (бағдар.   кейінгі
(11.07.00ж. N42)               (орталықтар)  ламаның    5-күні
әкімгері)
немесе
статисти.
калық есеп
жинау жө.
ніндегі
уәкілетті
орган
47 0610691  Стационардың      1.4    ай.   Стационарлық  Денсау.    есепті
есебі                    лық   бөлімшесі     лық бас.   кезең.
(11.07.00ж. N42)               бар медици.   қармасы    нен
налық ұйымдар (бағдар.   кейінгі
ламаның    5-күні
әкімгері)
немесе
статисти.
калық есеп
жинау жө.
ніндегі
уәкілетті
орган
48 0610692  Қан орталығының   1.5    ай.   Қан орталығы  Денсау.    есепті
есебі                    лық                 лық бас.   кезең.
(11.07.00ж. N42)                             қармасы    нен
(бағдар.   кейінгі
ламаның    5-күні
әкімгері)
немесе
статисти.
калық есеп
жинау жө.
ніндегі
уәкілетті
орган
49 0610693  Салауатты өмір    1.6    ай.   СӨСҚП         Денсау.    есепті
салтын қалыптас.         лық   орталығы      лық бас.   кезең.
тыру проблемалары                            қармасы    нен
орталығының (СӨСҚП)                          (бағдар.   кейінгі
есебі                                        ламаның    5-күні
(11.07.00ж. N42)                             әкімгері)
немесе
статисти.
калық есеп
жинау жө.
ніндегі
уәкілетті
орган
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі

1 0604045 Отчет о          22     годовая   Рай(гор)   1. Обл-    1. до 1
наличии земель и                  комземы    комземам   декабря
распределении их                  Облком-    2. Агент-  2. до 20
по категориям,                    земы       ству       декабря
собственникам                                РК по уп-
земельных                                    равлению
участков, земле-                             земельны-
пользователям и                              ми ресур-
угодьям                                      сами
(09.08.96 г.
N 34)
2 0604046 Отчет о          22а    годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
наличии орашае-                   комземы    комземам   декабря
мых земель и                      2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
распределении                     комземы    ству       декабря
их по катего-                                РК по уп-
риям, собствен-                              равлению
никам земельных                              земельны-
участков, земле-                             ми ресур-
пользователям                                сами
и угодьям
(09.08.96 г.
N 34)
3 0604051 Справка об       При-   годовая   Рай(гор)   1. Обл-    1. до 1
изменении площа- ложе-            комземы    комземам   декабря
дей сельскохо-   ние              Облком-    2. Агент-  2. до 20
зяйственных      N 1 к            земы       ству       декабря
угодий на землях ф. 22,                      РК по уп-
сельскохозяйст-  22а                         равлению
венного назначе-                             земельны-
ния                                          ми ресур-
(09.08.96 г.                                 сами
N 34)
4 0604052 Отчет о землях,  При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
предоставленных  ложе-            комземы    комземам   декабря
гражданам и      ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
юридическим      N 2 к            комземы    ству       декабря
лицам для        ф. 22                       РК по уп-
несельскохо-                                 равлению
зяйственных и                                земельны-
прочих целей                                 ми ресур-
в постоянное                                 сами
пользование
(09.08.96 г.
N 34)
5 0604053 Отчет о землях,  При-   годовая   Рай        1. Обл-    1. до 1
предоставленных  ложе-            (гор)ком-  комземам   декабря
гражданам и      ние              земы       2. Агент-  2. до 20
юридическим      N 3 к            Облком-    ству       декабря
лицам для        ф. 22            земы-      РК по уп-
несельскохо-                                 равлению
зяйственных                                  земельны-
целей во                                     ми ресур-
временное                                    сами
пользование,
а также о
землях,
предоставленных
для введения
сельского хо-
зяйства и для
проведения
геологоразве-
дочных, поис-
ковых, геоде-
зических и
других изыска-
тельских работ
(09.08.96 г.
N 34)

1   0604045  Нақты жер тура.   22    жыл. Аудандық (қа.  1.Облыстық 1. 1-
лы және оны са.         дық  лалық жер      жер коми.  желтоқ.
наттар, жер                  комитеті       теті       ға
учаскелерінің                                          дейін
иелері, жер пай.             Облыстық жер   2. ҚР Жер  2. 20-
даланушылар мен              комитеті       ресурста.  желтоқ.
алаптар бойынша                             рын бас.   санға
бөлу туралы есеп                            қару жө.   дейін
(09.08.96ж. N34)                            ніндегі
агенттігі
2   0604046  Нақты суармалы    22а   жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
жер туралы және         дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
оны санаттар, жер            жер комитеті   теті       ға
учаскелерінің                2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
иелері, жер пай.             жер комитеті   ресурста.  2. 20-
даланушылар мен                             рын бас.   желтоқ.
алаптар бойынша                             қару жө.   санға
бөлу туралы есеп                            ніндегі    дейін
(09.08.96ж. N34)                            агенттігі
3   0604051  Ауыл шаруашылы.   22,   жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
ғына арналған     22а-  дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
жерлердегі ауыл   ны.        жер комитеті   теті       ға
шаруашылық ал.    сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
қаптары көлемінің дары.      жер комитеті   ресурста.  2. 20-
өзгеруі туралы    на N1                     рын бас.   желтоқ.
анықтама          қосым.                    қару жө.   санға
(09.08.96ж. N34)  ша                        ніндегі    дейін
агенттігі
4   0604052  Азаматтар мен           жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
заңды тұлғаларға  22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
ауыл шаруашылыққа ны.        жер комитеті   теті       ға
жатпайтын және    сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
өзге де мақсат.   ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
тарға тұрақты     N2                        рын бас.   желтоқ.
пайдалануға бе.   қосым.                    қару жө.   санға
рілген жерлер     ша                        ніндегі    дейін
туралы есеп                                 агенттігі
(09.08.96ж. N34)
5   0604052  Азаматтар мен           жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
заңды тұлғаларға  22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
ауыл шаруашылыққа ны.        жер комитеті   теті       ға
жатпайтын мақсат. сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
тар үшін уақытша  ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
пайдалануға       N3                        рын бас.   желтоқ.
берілген жерлер   қосым.                    қару жө.   санға
туралы, сондай-ақ ша                        ніндегі    дейін
ауыл шаруашылығын                           агенттігі
жүргізу үшін, гео.
логиялық барлау,
іздестіру, геоде.
зиялық және басқа
қарастыру жұмыста.
ры үшін берілген
жерлер туралы есеп
(09.08.96ж. N34)

6 0604054 Отчет о          При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
возвращении      ложе-            комземы    комземам   декабря
гражданами и     ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
юридическими     N 4 к            комземы    ству       декабря
лицами земель,   ф. 22                       РК по уп-
ранее                                        равлению
предоставленных                              земельны-
для несельско-                               ми ресур-
хозяйственных                                сами
целей
(09.08.96 г.
N 34)
7 0604055 Справка об       При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
изменении        ложе-            комземы    комземам   декабря
площадей         ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
по категориям    N 5 к            комземы    ству       декабря
земель основных  ф. 22                       РК по уп-
землепользова-                               равлению
телей и собст-                               земельны-
венников земе-                               ми ресур-
льных участков                               сами
(09.08.96 г.
N 34)
8 0604056 Справка об       При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
использовании    ложе-            комземы    комземам   декабря
пахотных         ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
земель           N 6 к            комземы    ству       декабря
сельскохозяйст-  ф. 22                       РК по уп-
венного                                      равлению
назначения                                   земельны-
(09.08.96 г.                                 ми ресур-
N 34)                                        сами
9 0604057 Справка об       При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
использовании    ложе-            комземы    комземам   декабря
сенокосов        ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
и пастбищ        N 6а к           комземы    ству       декабря
коренного        ф. 22                       РК по уп-
улучшения                                    равлению
(09.08.96 г.                                 земельны-
N 34)                                        ми ресур-
сами
10 0604058 Справка о зем-   При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
лях, используе-  ложе-            комземы    комземам   декабря
мых за предела-  ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
ми администра-   N 7 к            комземы    ству       декабря
тивных границ    ф. 22                       РК по уп-
района, области,                             равлению
республики                                   земельны-
(09.08.96 г.                                 ми ресур-
N 34)                                        сами

6   0604054  Бұрын ауыл шаруа.       жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
шылығынан басқа   22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
мақсаттар үшін    ны.        жер комитеті   теті       ға
берілген жерлер.  сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
ді адамдар мен    ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
заңды тұлғалар.   N 4                       рын бас.   желтоқ.
дың қайтарғаны    қосым.                    қару жө.   санға
туралы есеп       ша                        ніндегі    дейін
(09.08.96ж. N34)                            агенттігі
7   0604055  Негізгі жер пай.        жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
даланушылар мен   22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
жер учаскелері    ны.        жер комитеті   теті       ға
иелерінің жер     сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
санаттары бойынша ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
алқаптарының      N 5                       рын бас.   желтоқ.
өзгеруі туралы    қосым.                    қару жө.   санға
анықтама          ша                        ніндегі    дейін
(09.08.96ж. N34)                            агенттігі
8   0604056  Ауыл шаруашылығы.       жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
на арналған жыр.  22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
тылатын жерлерді  ны.        жер комитеті   теті       ға
пайдалану туралы  сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
анықтама          ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
(09.08.96ж. N34)  N 6                       рын бас.   желтоқ.
қосым.                    қару жө.   санға
ша                        ніндегі    дейін
агенттігі
9   0604057  Түбегейлі жақсар.       жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
тылатын пішен     22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
шабындықтары мен  ны.        жер комитеті   теті       ға
жайылымдарды пай. сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
далану туралы     ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
анықтама          N 6а                      рын бас.   желтоқ.
(09.08.96ж. N34)  қосым.                    қару жө.   санға
ша                        ніндегі    дейін
агенттігі
10  0604058  Ауданның, облыс.        жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
тың, республика.  22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
ның әкімшілік     ны.        жер комитеті   теті       ға
шегінен тыс пай.  сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
даланылатын жер   ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
туралы анықтама   N 7                       рын бас.   желтоқ.
(09.08.96ж. N34)  қосым.                    қару жө.   санға
ша                        ніндегі    дейін
агенттігі

11 0604059 Справка о зем-   При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
лях, предостав-  ложе-            комземы    комземам   декабря
ленных в поль-   ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
зование другим   N 8 к            комземы    ству       декабря
районам, облас-  ф. 22                       РК по уп-
тям, государст-                              равлению
вам                                          земельны-
(09.08.96 г.                                 ми ресур-
N 34)                                        сами
12 0604060 Экспликация      При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
земель           ложе-            комземы    комземам   декабря
района,          ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
области          N 9 к            комземы    ству       декабря
(09.08.96 г.     ф. 22                       РК по уп-
N 34)                                        равлению
земельны-
ми ресур-
сами
13 0604061 Экспликация      При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
земель           ложе-            комземы    комземам   декабря
граждан и        ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
юридических лиц  N 10 к           комземы    ству       декабря
района, области, ф. 22                       РК по уп-
Республики                                   равлению
Казахстан                                    земельны-
(09.08.96 г.                                 ми ресур-
N 34)                                        сами
14 0604062 Справка о соста- При-   годовая   1.Рай(гор) 1. Обл-    1. до 1
ве и использова- ложе-            комземы    комземам   декабря
нии земель       ние              2.Обл-     2. Агент-  2. до 20
лесного фонда    N 11 к           комземы    ству       декабря
(09.08.96 г.     ф. 22                       РК по уп-
N 34)                                        равлению
земельны-
ми ресур-
сами
15 0604047 Отчет о          1-     кварталь- Областными Агентству  1. за 1
контроле за      зем    ная       комитетами Республики квартал
использованием          годовая   по управ-  Казахстан  до 31
земель                            лению      по управ-  марта
(05.06.01 г.                      земельными лению      2. за 1
N 20-с)                           ресурсами  земельными полуго-
ресурсами  дие до
30 июня
3. за 9
месяцев
до 30
сентября
4. за
год до 1
ноября
16 0604048 Отчет о          2-     кварталь- 1. Рай     1. Обл-    1. до 5
ходе             зем    ная       (гор) ком- комземам   числа
земельной                         земы       2. Агент-  после
реформы                           2. Обл-    ству       отчет-
(09.08.96 г.                      комземы    РК по уп-  ного
N 34)                                        равлению   периода
земельны-  2. до 10
ми ресур-  числа
сами       после
отчет-
ного
периода
17 0604050 Отчет о          2-тп-  годовая   1. Рай     1. Обл-    1. до 1
рекультивации    "ре-             (гор)ком-  комземам   декабря
земель, снятии   куль-            земы       2. Агент-  2. до 20
и использовании  тива-            2. Обл-    ству       декабря
плодородного     ция"             комземы    РК по уп-
слоя почвы                                   равлению
(09.08.96 г.                                 земельны-
N 34)                                        ми ресур-
сами
___________________________________________________________________________
Агентство Республики Казахстан по миграции и демографии
1 0610652 Отчет о          Бе-    полугодо- 1. Район-  1. Област- 1. 7
беженцах         жен-   вая       ные отделы ным (го-   числа
(1.12.99 г.      цы               по мигра-  родским)   после
N 65)                             ции и де-  управле-   отчет-
мографии   ниям по    ного
миграции   периода
и демог-
рафии
2. Област- 2. Агент-  2. 20
ные (го-   ству Рес-  числа
родские)   публики    после
управления Казахстан  отчет-
по мигра-  по мигра-  ного
ции и де-  ции и де-  периода
мографии   мографии
3. Агент-  3. Агент-  3. 30
ство       ству Рес-  числа
Республики публики    после
Казахстан  Казахстан  отчет-
по мигра-  по ста-    ного
ции и де-  тистике    периода
мографии
2 0610651 Отчет о приеме   17-П   полугодо- 1. Район-  1. Област- 1. 7
и хозяйственном         вая       ные отделы ным (го-   числа
устройстве пере-                  миграции,  родским)   после
селенцев корен-                   принявшие  управле-   отчет-
ной националь-                    переселен- ниям по    ного
ности, прибывших                  цев        миграции   периода
из-за рубежа в                               и демог-
Республику                                   рафии
Казахстан
(26.05.98 г.
N 13)
2. Област- 2. Агент-  2. 20
ные Управ- ству по    числа
ления      миграции и после
миграции   демографии отчет-
Республики ного
Казахстан  периода
3. Агент-  3. Агент-  3. 30
ство по    ству Рес-  числа
миграции   публики    после
и демогра- Казахстан  отчет-
фии        по ста-    ного
Республики тистике    периода
Казахстан
___________________________________________________________________________
Агентство Республики Казахстан по туризму и спорту

11  0604059  Басқа аудандар.         жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
дың, облыстардың, 22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
мемлекеттердің    ны.        жер комитеті   теті       ға
пайдалануына      сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
берілген жер ту.  ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
ралы анықтама     N 8                       рын бас.   желтоқ.
(09.08.96ж. N34)  қосым.                    қару жө.   санға
ша                        ніндегі    дейін
агенттігі
12  0604060  Ауданның, облыс.        жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
тың, жерлерін     22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
экспликациялау    ны.        жер комитеті   теті       ға
(09.08.96ж. N34)  сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
N 9                       рын бас.   желтоқ.
қосым.                    қару жө.   санға
ша                        ніндегі    дейін
агенттігі
13  0604061  Аудан, облыс,           жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
Қазақстан Респуб. 22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
ликасы азаматта.  ны.        жер комитеті   теті       ға
рының және заңды  сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
тұлғаларының      ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
жерлерін экспли.  N 10                      рын бас.   желтоқ.
кациялау          қосым.                    қару жө.   санға
(09.08.96ж. N34)  ша                        ніндегі    дейін
агенттігі
14  0604062  Орман қоры жері.        жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
нің құрамы және   22-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
оны пайдалану     ны.        жер комитеті   теті       ға
туралы анықтама   сан.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  дейін
(09.08.96ж. N34)  ға         жер комитеті   ресурста.  2. 20-
N 11                      рын бас.   желтоқ.
қосым.                    қару жө.   санға
ша                        ніндегі    дейін
агенттігі
15  0604047  Жердің пайдала.   1-    тоқ. Облыстық жер   1.Облыстық 1. 1-
нылуын бақылау    жер   сан. ресурстарын    жер коми.  тоқсан.
туралы есеп             дық  басқару        теті       ға
(5.06.01ж. N20-с)       жыл. комитеті       2. ҚР Жер  31-нау.
дық                 ресурста.  рызға
рын бас.   дейін
қару жө.   2. 1-
ніндегі    жарты.
агенттігі  жылдық
30-мау.
сымға
дейін
9 айға
30-қыр.
күйекке
дейін
4. 1
жылға
1 қара.
шаға
дейін
16  0604048  Жер реформасының        тоқ. 1. Аудандық    1.Облыстық 1.есеп.
барысы туралы      2-   сан. (қалалық)      жер коми.  ті
есеп              жер   дық   жер комитеті  теті       кезең.
(09.08.96ж. N34)                                       нен
кейінгі
2. Облыстық    2. ҚР Жер  5-күнге
жер комитеті   ресурста.  дейін
рын бас.   2.есеп.
қару жө.   кезең.
ніндегі    нен
агенттігі  кейінгі
10-күнге
дейін
17  0604050  Жерді қалпына кел.      жыл. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. 1-
тіру, топырақтың   2-   дық  (қалалық)      жер коми.  желтоқ.
құнарлы қабатын    тп-        жер комитеті  теті       санға
сыпырып алу және  "қал.                                дейін
пайдалану туралы   пына
есеп              кел.       2. Облыстық    2. ҚР Жер  2. 20-
(09.08.96ж. N34)  тіру"      жер комитеті   ресурста.  желтоқ.
рын бас.   санға
қару жө.   дейін
ніндегі
агенттігі
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография жөніндегі агенттігі
1   0610652  Босқындар тура.  Бос.   жар. 1. Аудандық    1.Облыстық 1. ес.
лы есеп          қын.   ты   көші-қон және  (қалалық)  епті
(1.12.99ж. N65)  дар    жыл. демография     көші-қон   кезең.
дық  жөніндегі      және де.   нен
бөлімшелер     мография   кейінгі
жөніндегі  7-күн
басқарма
2. Облыстық    2. Қазақ.  2. ес.
(қалалық)      стан Рес.  епті
көші-қон және  публика.   кезең.
демография     сының      нен
жөніндегі      Көші-қон   кейінгі
басқарма       және де.   20-күн
мография
жөніндегі
агенттігі
3. Қазақстан   3. Қазақ.  3. ес.
Республикасы.  стан Рес.  епті
ның Көші-қон   публика.   кезең.
және демогра.  сының      нен
фия жөніндегі  Статистика кейінгі
агенттігі      жөніндегі  30-күн
агенттігі
2   0610651  Қазақстан Рес.   17-П   жар. 1. Қоныс ау.   1.Облыстық 1. ес.
публикасына шет         ты   дарушыларды    (қалалық)  епті
елден қоныс ау.         жыл. қабылдайтын    көші-қон   кезең.
дарып көшіп кел.        дық  аудандық       және де.   нен
ген байырғы ұлтты            көші-қон       мография   кейінгі
қабылдау және                бөлімшелері    жөніндегі  7-күн
шаруашылығын жай.                           басқарма
ғастыру туралы есеп          2. Облыстық    2. Қазақ.  2. ес.
(26.05.98ж. N13)             көші-қон       стан Рес.  епті
басқармасы     публика.   кезең.
сының      нен
Көші-қон   кейінгі
және де.   20-күн
мография
жөніндегі
агенттігі
3. Қазақстан   3. Қазақ.  3. ес.
Республикасы.  стан Рес.  епті
ның Көші-қон   публика.   кезең.
және демогра.  сының      нен
фия жөніндегі  Статистика кейінгі
агенттігі      жөніндегі  30-күн
агенттігі
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Туризм және спорт жөніндегі агенттігі

1 0605066 Отчет по        2-ФК   годовая    1. Район-  1. Област- 1. 5
физической                        ные (го-   ным тур-   января
культуре                          родские)   спорткоми-
и спорту                          турспорт-  тетам
(05.07.01 г.                      комитеты
N 32-с)                           2. Област- 2. Агент-  2. 20
ные и го-  ству РК по января
родские    туризму и
спортко-   спорту
митеты гг.
Астана и
Алматы
2 0610451 Отчет детско-   5-ФК   годовая    1. Спор-   1. Уполно- 1. 5
юношеской                         тивные     моченному  января
спортивной                        школы      органу по
школы (специа-                               физической
лизированной                                 культуре и
детско-юношес-                               спорту го-
кой школы                                    рода,
олимпийского                                 области,
резерва)                                     ведомству
(05.07.01 г.                                 или ДСО по
N 32-с)                                      подчинне-
ности
2. Спе-    2. Респуб- 2. 5
циализи-   ликанскому января
рованные   уполномо-
ДЮШОР      ченному ор-
гану по фи-
зической
культуре
и спорту
3 0610751 Отчет           7-ФК   годовая    Колледжи   Уполно-      5
колледжей                         спорта     моченному  января
спорта,                                      органу по
школ-интернатов                              физической
для одаренных                                культуре и
в спорте                                     спорту го-
детей                                        рода,
(05.07.01 г.                                 области,
N 32-с)                                      республи-
канскому
ведомству
или ДСО по
подчинне-
ности
4 0610750 Отчет           8-ФК   годовая    Школы      Уполно-       5
школы                             высшего    моченному  января
высшего                           спортив-   органу по
спортивного                       ного       физической
мастерства                        мастерст-  культуре и
(05.07.01 г.                      ва         спорту го-
N 32-с)                                      рода,
области,
республи-
канскому
уполномо-
ченному
органу
или ДСО по
подчинне-
ности
___________________________________________________________________________
Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям
1 0610002 Отчет о         НС      месячная  Областные, Агентству  до 5
проведенной                       гг. Астаны Республики числа
надзорно-                         и Алматы   Казахстан  после
профилакти-                       инспекции  по чрезвы- отчет-
тической                          по предуп- чайным     ного
работе                            реждению   ситуациям  периода
(08.02.01 г.                      и ликвида-
N 4-с)                            ции чрез-
вычайных
ситуаций,
Межобласт-
ная
инспекция
по надзору
за безо-
пасным
ведением
работ в
атомно-
энергети-
ческом
комплексе
и Морская
специали-
зированная
инспекция
2 0610419 Отчет об        УВМ     годовая   Областные, Агентству  до 5
утратах                           гг. Астаны Республики после
взрывчатых                        и Алматы   Казахстан  отчет-
материалов                        инспекции  по чрезвы- ного
(7.05.92 г.                       по предуп- чайным     периода
N 64)                             реждению и ситуациям
ликвидации
чрезвычай-
ных
ситуаций,
Межобласт-
ная
инспекция
по надзору
за безо-
пасным
ведением
работ в
атомно-
энергети-
ческом
комплексе
и Морская
специали-
зированная
инспекция
___________________________________________________________________________
Национальный банк Республики Казахстан
1 0610577 Отчет о         1-СБ    месячная  1. Филиалы 1. Нацбан- 1. 8
депозитах и                       Нацбанка   ку         числа
ставках                                      Республики после
вознаграждения                               Казахстан  отчет-
по ним                                                  ного
(24.12.99 г.                                            периода
N 70)

1   0605066  Дене шынықтыру   2-ФК   жыл. 1. Аудандық    1. Облыстық 1. 5-
мен спорт жөнін.        дық  (қалалық)      турспорт.  қаңтар
дегі есеп                    турспорт.      комитеті
(05.07.01ж.                  комитеті
N 32-c)                      2. Облыстық    2. ҚР Ту.  2. 20-
және қалалық,  ризм және  қаңтар
Астана және    спорт
Алматы қала.   жөніндегі
лары спорт.    агенттігі
комитеті
2   0610451  Балалар-жасөс.   5-ФК   жыл. 1. Спорттық   1. Қалалық, 1. 5-
пірімдер спорт.         дық  мектептер      облыстық,  қаңтар
тық мектебінің                              дене шы.
есебі (олимпия.                             нықтыру
даға резерв ба.                             мен спорт
лалар-жасөспірі.                            жөніндегі
мдер мамандан.                              уәкілетті
дырылған мектебі)                           органдар,
(05.07.01ж.                                 ведомство
N 32-c)                                     немесе
бағынысты.
лығы бо.
йынша ЕСҚ
2. Маман.     2. Респуб. 2. 5
дандырылған   ликалық    қаңтар
ОРБЖМ         дене шы.
нықтыру
және спорт
жөніндегі
уәкілетті
органдар
3   0610751  Спорт колледж.   7-ФК   жыл. Спорт          Қалалық,   5
дері, спортқа           дық  колледждері    облыстық,  қаңтар
дарынды балалар.                            дене шы.
ға арналған мек.                            нықтыру
теп-интернаттардың                          мен спорт
есебі                                       жөніндегі
(05.07.01ж.                                 уәкілетті
N 32-c)                                     органдар,
ведомство
немесе
бағынысты.
лығы бо.
йынша ЕСҚ
4   0610750  Жоғары спорттық  8-ФК   жыл. Жоғары         Қалалық,   5
шеберлік мекте.         дық  спорттық       облыстық,  қаңтар
бінің есебі                  шеберлік       дене шы.
(05.07.01ж.                  мектебі        нықтыру
N 32-c)                                     мен спорт
жөніндегі
уәкілетті
органдар,
ведомство
немесе
бағынысты.
лығы бо.
йынша ЕСҚ
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттігі
1   0610002  Жүргізілген қа.   НС    ай.  Облыстық,      Қазақстан  Есепті
дағалау-профи.          лық  Астана және    Республи.  кезең.
лактикалық жұмыс             Алматы қала.   касының    нен
туралы есеп                  лық Төтенше    Төтенше    кейінгі
(8.02.01.ж. N4-c)            жағдайлардың   жағдайлар  5-күнге
алдын алу      жөніндегі  дейін
және жою жө.   агенттігі
ніндегі инс.
пекциялары,
Атом-энерге.
тикалық ке.
шенінде жұ.
мыстарды қа.
уіпсіз жүргі.
зуді қадағалау
жөніндегі
облысаралық
инспекция және
Мамандандырыл.
ған теңіз
инспекциясы
2   0610419  Жарылғыш матери.  УВМ   жыл. Облыстық,      Қазақстан  Есепті
алдардың жоғал.         дық  Астана және    Республи.  кезең.
ғаны туралы есеп             Алматы қала.   касының    нен
(7.05.92ж. N64)              лық Төтенше    Төтенше    кейінгі
жағдайлардың   жағдайлар  5-күнге
алдын алу      жөніндегі  дейін
және жою жө.   агенттігі
ніндегі инс.
пекциялары,
Атом-энерге.
тикалық ке.
шенінде жұ.
мыстарды қа.
уіпсіз жүргі.
зуді қадағалау
жөніндегі
облысаралық
инспекция және
Мамандандырыл.
ған теңіз
инспекциясы
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі
1   0610577  Депозиттер және   1-СБ  ай.  1. Ұлттық      1. Қазақ.  1. ес
олар бойынша сый.       лық  банктің        стан Рес.  епті
ақылардың ставка.            филиалдары     публика.   кезең.
лары туралы есеп                            сының      нен
(24.12.99ж. N70)                            Ұлттық     кейінгі
банкі      8-күн

2. Банки   2. Нацбан- 2. 7
второго    ку         числа
уровня     Республики после
Казахстан  отчет-
ного
периода
2 0610578 Отчет о         2-СБ    месячная  1. Филиалы 1. Нацбан- 1. 9
кредитах и                        Нацбанка   ку         числа
ставках                           РК         Республики после
вознаграждения                               Казахстан  отчет-
по ним                                                  ного
(24.12.99 г.                                            периода
N 70)
2. Банки   2. Нацбан- 2. 8
второго    ку         числа
уровня     Республики после
Казахстан  отчет-
ного
периода
3 0610579 Отчет об        3-СБ    месячная  1. Филиалы 1. Нацбан- 1. 8
остатках                          Нацбанка   ку         числа
просроченной                      РК         Республики после
задолженности                                Казахстан  отчет-
по ссудам                                               ного
клиентов                                                периода
(24.12.99 г.
N 70)
2. Банки   2. Нацбан- 2. 7
второго    ку         числа
уровня     Республики после
Казахстан  отчет-
ного
периода
4 0610580 Отчет об        4-СБ    месячная  1. Филиалы 1. Нацбан- 1. 7
остатках                          Нацбанка   ку         числа
ссудной                           РК         Республики после
задолженности                                Казахстан  отчет-
по кредитам                                             ного
банка                                                   периода
(24.12.99 г.
N 70)
2. Банки   2. Нацбан- 2. 6
второго    ку         числа
уровня     Республики после
Казахстан  отчет-
ного
периода
5 0610582 Отчет о         6-СБ    месячная  Филиалы    Нацбанку     7
покупке/продаже                   Националь- Республики числа
наличной                          ного       Казахстан  после
иностранной                       Банка                 отчет-
валюты                            Республики            ного
обменными                         Казахстан             периода
пунктами
(24.12.99 г.
N 70)
6 0610584 Отчет по        8-СБ    ежене-    Банки      Националь- На 2
межбанковским           дельная   второго    ному банку рабочий
кредитам                          уровня     Республики день
и депозитам                                  Казахстан  после
банка                                                   отчет-
(24.12.99 г.                                            ного
N 70)                                                   периода
до 16
часов
7 0610585 Сведения по     9-СБ    ежеднев-  Уполномо-  Нацбанку   На сле-
внебиржевым             ная       ченные     Республики дующий
операциям                         банки      Казахстан  день
уполномоченных                    второго               после
банков                            уровня                отчет-
(24.12.99 г.                                            ного
N 70)                                                   периода
до 17
часов
8 0610586 Сведения по     10-СБ   ежене-    Уполномо-  Нацбанку   На 2-й
внебиржевым             дельная   ченные     Республики рабочий
операциям                         банки      Казахстан  день
уполномоченных                    второго               после
банков                            уровня                отчет-
(24.12.99 г.                                            ного
N 70)                                                   периода
до 17
часов
9 0610587 Сведения о      11-СБ   месячная  Филиалы    Нацбанку     8
количестве                        Националь- Республики числа
обменных                          ного       Казахстан  после
пунктов                           Банка                 отчет-
(24.12.99 г.                      Республики            ного
N 70)                             Казахстан             периода
10 0610588 Отчет об        12-СБ   месячная  1. Филиалы 1. Нацио-  1. на 5
оборотах                          Националь- нальному   рабочий
наличных                          ного       Банку      день
денег                             Банка      Республики после
(кассовые                         Республики Казахстан  отчет-
обороты)                          Казахстан             ного
банков                                                  периода
(29.06.01 г.                                            до 16
N 24-с)                                                 часов

2. Екінші дең. 2. Қазақ.  2. ес.
гейдегі        стан Рес.  епті
банктер        публика.   кезең.
сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      7-күн
2   0610578  Кредиттер және    2-СБ  ай.  1. ҚР Ұлттық   1. Қазақ.  1. ес
олар бойынша сый.       лық  банктің        стан Рес.  епті
ақылардың ставка.            филиалдары     публика.   кезең.
лары туралы есеп                            сының      нен
(24.12.99ж. N70)                            Ұлттық     кейінгі
банкі      9-күн
2. Екінші дең. 2. Қазақ.  2. ес.
гейдегі        стан Рес.  епті
банктер        публика.   кезең.
сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      8-күн
3   0610579  Клиенттердің не.  3-СБ  ай.  1. ҚР Ұлттық   1. Қазақ.  1. ес
сиесі мерзімі өт.       лық  банктің        стан Рес.  епті
кен берешектердің            филиалдары     публика.   кезең.
қалдығы туралы есеп                         сының      нен
(24.12.99ж. N70)                            Ұлттық     кейінгі
банкі      8-күн
2. Екінші дең. 2. Қазақ.  2. ес.
гейдегі        стан Рес.  епті
банктер        публика.   кезең.
сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      7-күн
4   0610580  Банктің кредит.   4-СБ  ай.  1. ҚР Ұлттық   1. Қазақ.  1. ес
тері бойынша не.        лық  банктің        стан Рес.  епті
сиелік берешектер.           филиалдары     публика.   кезең.
дің қалдығы туралы                          сының      нен
есеп (24.12.99ж. N70)                       Ұлттық     кейінгі
банкі      7-күн
2. Екінші дең. 2. Қазақ.  2. ес.
гейдегі        стан Рес.  епті
банктер        публика.   кезең.
сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      6-күн
5   0610582  Айырбастау пункт. 6-СБ  ай.  ҚР Ұлттық      Қазақ.     есеп.
теріндегі қолда         лық  банктің        стан Рес.  ті
бар шетел валютала.          филиалдары     публика.   кезең.
рын сатып алу/сату                          сының      нен
туралы есеп                                 Ұлттық     кейінгі
(24.12.99ж. N70)                            банкі      7-күн
6   0610584  Банкаралық кредит.8-СБ  ап.  Екінші дең.    Қазақ.     есеп.
тер мен банк депо.      та   гейдегі        стан Рес.  ті
зиттері бойынша есеп   са.   банктер        публика.   кезең.
(24.12.99ж. N70)       йын                  сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      2-жұмыс
күні
сағат
16-ға
дейін
7   0610585  Уәкілетті банк.   9-СБ  күн  Екінші         Қазақ.     есеп.
тердің биржадан         са.  деңгейдегі     стан Рес.  ті
тыс операциялары        йын  уәкілетті      публика.   кезең.
туралы мәліметі              банктер        сының      нен
(24.12.99ж. N70)                            Ұлттық     кейінгі
банкі      келесі
күні
сағат
17-ге
дейін
8   0610586  Уәкілетті банк.  10-СБ  ап.  Екінші         Қазақ.     есеп.
тердің биржадан         та.  деңгейдегі     стан Рес.  ті
тыс операциялары        са.  уәкілетті      публика.   кезең.
туралы мәліметі         йын  банктер        сының      нен
(24.12.99ж. N70)                            Ұлттық     кейінгі
банкі      2-ші
жұмыс
күні
сағат
17-ге
дейін
9   0610587  Айырбастау пункт. 11-СБ ай.  ҚР Ұлттық      Қазақ.     есеп.
терінің саны            лық  банктің        стан Рес.  ті
туралы мәлімет               филиалдары     публика.   кезең.
(24.12.99ж. N70)                            сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      8-күн
10  0610588  Банктердің қолда  12-СБ ай.  1. ҚР Ұлттық   1. Қазақ.  1. ес.
бар ақша айналы.        лық  банктің        стан Рес.  епті
мы (кассалық ай.             филиалдары     публика.   кезең.
налым) туралы                               сының      нен
есебі                                       Ұлттық     кейінгі
(29.06.01ж. N24-с)                          банкі      5-ші
жұмыс
күні
сағат
16-ға
дейін
2. Екінші      2. Екінші  2. 2-ші
деңгейдегі     деңгейдегі жұмыс
банктердің     банктің    күні
филиалдары     бас кеңсе.
сі
3. Екінші      3. Қазақ.  3. ес.
деңгейдегі     стан       епті
банктер        Республи.  кезең.
касының    нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      5-ші
жұмыс
күні
сағат
16-ға
дейін
11  0610619  Клиенттер қаража. 13-СБ ай.  1. Екінші      1. Қазақ.  1. ес.
тының қозғалысы         лық  деңгейдегі     стан Рес.  епті
туралы есеп                  банктер        публика.   кезең.
(1.02.00ж. N1)                              сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      15-күн.
ге
дейін

2. Филиалы 2. В го-   2. на
банков     ловной     2-й
второго    офис банка рабочий
уровня     второго    день
уровня
3. Банки   3. Нацио-  3. на 5
второго    нальному   рабочий
уровня     банку      день
Республики после
Казахстан  отчет-
ного
периода
до 16
часов
11 0610619 Отчет о         13-СБ   месячная  1. Банки   1. Нацбан- 1. до 15
движении                          второго    ку         числа
средств                           уровня     Республики после
клиентов                                     Казахстан  отчет-
(1.02.00 г.                                             ного
N 1)                                                    периода
2. Почто-  2. Нацбан- 2. до 15
во-сбере-  ку         числа
гательные  Республики после
учреждения Казахстан  отчет-
ного
периода
12 0610677 Сведения о      15-СБ   месячная  Филиалы    Нацио-       5
ввозе/вывозе                      Националь- нальному   числа
иностранной                       ного       Банку      после
валюты                            Банка      Республики отчет-
(24.12.99 г.                      Республики Казахстан  ного
N 70)                             Казахстан             периода
до 17
часов
13 0610679 Отчет о         1-СБ    месячная  Народный   Нацио-       7
депозитах       (нб)              Банк       нальному   числа
клиентов                          Казахстана Банку      после
в Народном                                   Республики отчет-
Банке                                        Казахстан  ного
Казахстана                                              периода
(24.12.99 г.
N 70)
14 0610678 Отчет о         2-СБ    месячная  1. Филиалы 1. Нацбан- 1. 10
кредитах        (ф/м)             Нацбанка   ку         числа
крестьянским                      РК         Республики после
(фермерским)                                 Казахстан  отчет-
хозяйствам                                              ного
и ставках                                               периода
вознаграждения
по ним
(24.12.99 г.
N 70)
2. Банки   2. Нацбан- 2. 9
второго    ку         числа
уровня     Республики после
Казахстан  отчет-
ного
периода
15 0610560 Отчет о         1-СО    кварталь- Все стра-  Государст-  15
страховой               ная       ховые      венному    числа
деятельности                      организа-  страховому после
(27.02.97 г.                      ции        надзору    отчет-
N 15)                             независимо Республики ного
от форм    Казахстан  периода
собствен-
ности и
организа-
ционно-
правовой
формы
16 0610561 Отчет           2-СО    кварталь- Все стра-  Государст-  15
страховых               ная       ховые      венному    числа
организаций                       организа-  страховому после
по перестрахо-                    ции        надзору    отчет-
ванию                             независимо Республики ного
(27.02.97 г.                      от форм    Казахстан  периода
N 15)                             собствен-
ности и
организа-
ционно-
правовой
формы
17 0610667 Отчет о         11-ОБ   кварталь- Банки      а) Нацбан-  10
получении               ная       второго    ку         числа
и освоении                        уровня     Казахстана после
грантов и об                                            отчет-
использовании                                           ного
и погашении                                             периода
иностранных
кредитов
(28.05.99 г.
N 18)
б) Минфину
РК
18 0610668 Отчет о         1-ПБ    кварталь- Предприя-  Областному на 40
финансовых              ная       тия, осу-  филиалу    день
требованиях                       ществляю-  Националь- после
к нерезидентам                    щие внеш-  ного Банка отчет-
и обязате-                        экономи-   Республики ного
льствах перед                     ческие     Казахстан  периода
ними                              операции,  по месту
(28.05.99 г.                      в том      нахождения
N 18)                             числе сов- респондента
местные и
иностран-
ные пред-
приятия
19 0610680 Отчет о         2-ПБ    кварталь- Предприя-  Областному до 30
поступлениях            ная       тия, ор-   филиалу    числа
и платежах                        ганизации, Националь- после
за грузовые                       компании   ного Банка отчет-
и пассажирские                    авиацион-  Республики ного
перевозки и                       ного,      Казахстан  периода
другие                            морского   по месту
транспортные                      (речного), нахождения
операции                          автомо-    респондента
(23.02.2000 г.                    бильного
N 3)                              и трубо-
проводно-
го транс-
порта
20 0610681 Отчет о         3-ПБ    кварталь- РГП "Ка-   Областному до 30
поступлениях            ная       закстан    филиалу    числа
и платежах                        темiр      Националь- после
за грузовые                       жолы",     ного Банка отчет-
и пассажирские                    предприя-  Республики ного
перевозки                         тия, орга- Казахстан  периода
по железным                       низации,   по месту
дорогам                           компании,  нахождения
(23.02.2000 г.                    экспедиции респондента
N 3)                              и агентст-
ва желез-
нодорожно-
го транс-
порта
21 0610682 Отчет об        4-ПБ    кварталь- Транспорт- Областному до 30
операциях,              ная       ные агент- филиалу    числа
осуществленных                    ства и     Националь- после
от имени                          экспеди-   ного Банка отчет-
транспортных                      ции, пред- Республики ного
предприятий                       ставители  Казахстан  периода
-нерезидентов                     транспорт- по месту
(23.02.2000 г.                    ных пред-  нахождения
N 3)                              приятий-   респондента
нерезиден-
тов всех
видов
транспор-
та, кроме
железнодо-
рожного
22 0610683 Отчет о         5-ПБ    кварталь- Предприя-  Областному до 30
выручке,                ная       тия, зани- филиалу    числа
полученной от                     мающиеся   Националь- после
транспортных                      вспомога-  ного Банка отчет-
предприятий                       тельной    Республики ного
-нерезидентов                     и дополни- Казахстан  периода
(23.02.2000 г.                    тельной    по месту
N 3)                              транспорт- нахождения
ной дея-   респондента
тельностью
23 0610684 Отчет об        6-ПБ    кварталь- ОАО НАК    Областному до 30
услугах связи,          ная       "Казахте-  филиалу    числа
полученных от                     леком",    Националь- после
нерезидентов                      Республи-  ного Банка отчет-
(представлен-                     канское    Республики ного
ных нерезиден-                    государст- Казахстан  периода
там)                              венное     по месту
(23.02.2000 г.                    предприя-  нахождения
N 3)                              тие почто- респондента
вой связи,
РГКП "Каз-
телерадио",
а также
другие
предприя-
тия связи,
независимо
от форм
собствен-
ности, не
входящие
в вышеназ-
ванные
структуры
24 0610685 Отчет об        7-ПБ    кварталь- Органы     Областному до 30
услугах и               ная       государ-   филиалу    числа
субсидиях,                        ственного, Националь- после
полученных                        управления ного Банка отчет-
от нерезидентов                   Республики Республики ного
(представлен-                     Казахстан  Казахстан  периода
ных нерезиден-                               по месту
там)                                         нахождения
(23.02.2000 г.                               респондента
N 3)
25 0610686 Отчет о         10-ПБ   кварталь- Совмест-   Областному до 30
международных           ная       ные,иност- филиалу    числа
операциях                         ранные     Националь- после
с нерезидентами                   предприя-  ного Банка отчет-
(23.02.2000 г.                    тия, осу-  Республики ного
N 3)                              ществ-     Казахстан  периода
ляющие     по месту
внешне-    нахождения
эконо-     респондента
мические
операции
26 0610687 Отчет о         11-ПБ   кварталь- Страховые  Областному до 20
международных           ная       ные        филиалу    числа
страховых опе-                    организа-  Националь- после
рациях и                          ции        ного Банка отчет-
перестраховании                              Республики ного
(23.02.2000 г.                               Казахстан  периода
N 3)                                         по месту
нахождения
респондента
27 0606507 Отчет о         9-ПБ    кварталь- Банки      Националь- до 20
состоянии               ная       второго    ному Банку числа
финансовых                        уровня     Республики после
требований                                   Казахстан  отчет-
к нерезидентам                                          ного
и обязательств                                          периода
перед ними
(10.04.00 г.
N 11)
28 0610676 Отчет о         15-ПБ   кварталь- Номиналь-  Националь-  20
международных           ная       ные        ному Банку числа
операциях по                      держатели  Республики первого
ценным бумагам                    и регист-  Казахстан  месяца,
с нерезидентами                   раторы                следую-
(16.01.01 г.                      ценных                щего за
N 2-с)                            бумаг,                отчетным
акционер-             периодом
ные об-
щества,
самостоя-
тельно
ведущие
реестры
держате-
лей ценных
бумаг
29 0610589 Отчет об итогах    1    кварталь- Юридичес-  Националь- до 30
брокерской и ди-        ная       кие лица,  ному Банку числа
лерской деятель-                  осуществ-  Республики после
ности на рынке                    ляющие     Казахстан  отчет-
ценных бумаг                      брокерс-              ного
(14.11.96 г.                      кую и ди-             периода
N 43)                             лерскую
деятель-
ность на
рынке
ценных
бумаг
30 0610590 Отчет об итогах    2    месячная  Организа-  Националь- до 30
деятельности                      торы тор-  ному Банку числа
организаторов тор-                гов с цен- Республики после
гов с ценными                     ными бума- Казахстан  отчет-
бумагами                          гами: фон-            ного
(14.11.96 г.                      довая бир-            года
N 43)                             жа и коти-
ровочная
организа-
ция вне-
биржевого
рынка
31 0610591 Отчет об итогах    3    кварталь- Юридичес-  Националь-   30
деятельности по         ная       кие лица,  ному Банку числа
ведению реестра                   осуществ-  Республики после
держателей                        ляющие     Казахстан  отчет-
ценных бумаг                      деятель-              ного
(14.11.96 г.                      ность по              периода
N 43)                             ведению
реестра
держате-
лей
ценных
бумаг
32 0610592 Отчет об итогах    4    кварталь- Юридичес-  Националь- до 30
кастодиальной           ная       кие лица,  ному Банку числа
деятельности                      осуществ-  Республики после
на рынке                          ляющие     Казахстан  отчет-
ценных бумаг                      кастоди-              ного
(14.11.96 г.                      альную                периода
N 43)                             деятель-
ность на
рынке
ценных
бумаг
33 0610593 Отчет об итогах    5    кварталь- Юридичес-  Националь- до 30
депозитарной            ная       кие лица,  ному Банку числа
деятельности                      осуществ-  Республики после
(14.11.96 г.                      ляющие     Казахстан  отчет-
N 43)                             депозитар-            ного
ную                   периода
деятель-
ность на
рынке
ценных
бумаг
___________________________________________________________________________

2. Пошта-жи.   2. Қазақ.  2. ес.
нақ мекеме.    стан Рес.  епті
лері           публика.   кезең.
сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      15-күн.
ге
дейін
12  0610677  Шетел валюталары. 15-СБ ай.  ҚР Ұлттық      Қазақ.     есеп.
ның әкелімі мен         лық  банктің        стан Рес.  ті
әкетілімі туралы             филиалдары     публика.   кезең.
мәлімет                                     сының      нен
(24.12.99ж. N70)                            Ұлттық     кейін
банкі      5-ші
күні
сағат
17-ге
дейін
13  0610679  Клиенттердің Қа.  1-СБ  ай.  Қазақстан.     Қазақ.     есеп.
зақстанның Халық  (нб)  лық  ның Халық      стан Рес.  ті
банкісіндегі де.             банкі          публика.   кезең.
позиттері туралы                            сының      нен
есеп                                        Ұлттық     кейінгі
(24.12.99ж. N70)                             банкі     7-күн
14  0610678  Шаруа (фермер)    2-СБ  ай.  1. ҚР Ұлттық   1. Қазақ.  1. ес.
қожалықтарының    (ф/м) лық  банктің        стан Рес.  епті
несиелері және               филиалдары     публика.   кезең.
олар бойынша                                сының      нен
сыйақылардың                                Ұлттық     кейінгі
ставкалары туралы                           банкі      10-күн
есеп                         2. Екінші      2. Қазақ.  2. ес.
(24.12.99ж. N70)             деңгейдегі     стан Рес.  епті
банктер        публика.   кезең.
сының      нен
Ұлттық     кейінгі
банкі      9-күн
15  0610560  Сақтандыру қыз.   1-СО  тоқ. Барлық сақ.    Қазақ.     есепті
меттері туралы          сан. тандыру ұй.    стан Рес.  кезең.
есеп                    дық  ымдары мен.    публика.   нен
(27.02.97ж. N15)             шік нысаны     сының      кейінгі
мен ұйымдас.   Мемлекет.  15-күн
тыру-құқық.    тік
тық нысанына   сақтан.
қарамастан     дыру
қадағалау
16  0610561  Сақтандыру ұйым.  2-СО  тоқ. Барлық сақ.    Қазақ.     есепті
дарының қайта           сан. тандыру ұй.    стан Рес.  кезең.
сақтандыру туралы       дық  ымдары мен.    публика.   нен
есебі                        шік нысаны     сының      кейінгі
(27.02.97ж. N15)             мен ұйымдас.   Мемлекет.  15-күн
тыру-құқық.    тік
тық нысанына   сақтан.
қарамастан     дыру
қадағалау
17  0610667  Гранттарды алу    11-ОБ тоқ. Екінші дең.    а) Қазақ.  есепті
мен игеру туралы        сан. гейдегі        стан Рес.  кезең.
және шетелдік           дық  банктер        публика.   нен
кредиттерді пай.                            сының      кейінгі
далану мен өтеу                             Ұлттық     10-күн.
жөніндегі есеп                              банкі      ге
(28.05.99ж. N18)                                       дейін
б) ҚР
Қаржы
министр.
лігі
18  0610668  Резидент еместер. 1-ПБ  тоқ. Сыртқы эконо.  Қазақ.     есепті
ге қойылған қар.        сан. микалық опе.   стан Рес.  кезең.
жылық талап пен         дық  рацияларды     публика.   нен
олардың алдындағы            жүзеге асыра.  сы Ұлттық  кейінгі
міндеттемелер                тын кәсіп.     банкінің   40-күн.
туралы есеп                  орындар, соның респон.    ге
(28.05.99ж. N18)             ішінде бір.    денттің    дейін
лескен және    тұрған
шетелдік       жері
кәсіпорындар   бойынша
облыстық
филиалы
19  0610680  Жүк пен жолаушы   2-ПБ  тоқ. Авиация, теңіз Қазақ.     есепті
тасымалдаудан           сан. (өзен) авто.   стан Рес.  кезең.
және басқа да көлік     дық  мобиль және    публика.   нен
операцияларынан              құбыр көлік.   сы Ұлттық  кейінгі
түскен түсімдер              терінің кәсіп. банкінің   30-күн.
мен төлемдер                 орындары,      респон.    ге
туралы есеп                  ұйымдары,      денттің    дейін
(23.02.00ж. N3)              компаниялары   тұрған
жері
бойынша
облыстық
филиалы
20  0610681  Темір жолмен жүк  3-ПБ  тоқ. "Қазақстан     Қазақ.     есепті
және жолаушы тасы.      сан. темір жолының" стан Рес.  кезең.
малдаудан түскен        дық  РМК, темір     публика.   нен
түсімдер мен тө.             жол көлігінің  сы Ұлттық  кейінгі
лемдер туралы есеп           кәсіпорындары, банкінің   30-күн.
(23.02.00ж. N3)              ұйымдары,      респон.    ге
компаниялары,  денттің    дейін
экспедициялары тұрған
және агент.    жері
тіктері        бойынша
облыстық
филиалы
21  0610682  Көлік кәсіпорын.  4-ПБ  тоқ. Көлік агент.   Қазақ.     есепті
дарының резидент        сан. тіктері мен    стан Рес.  кезең.
еместері атынан         дық  экспедиция.    публика.   нен
жүзеге асатын                лары, темір    сы Ұлттық  кейінгі
операциялар туралы           жолдан басқа   банкінің   30-күн.
есеп                         барлық көлік   респон.    ге
(23.02.00ж. N3)              түрлерінің     денттің    дейін
резидент емес  тұрған
кәсіпорында.   жері
рының          бойынша
өкілдері       облыстық
филиалы
22  0610683  Көліктің резидент 5-ПБ тоқ.  Көлік қызметі. Қазақ.     есепті
емес кәсіпорында.      сан.  мен қосалқы    стан Рес.  кезең.
рынан алынған          дық   және қосымша   публика.   нен
ақшалай түсім                шұғылданатын   сы Ұлттық  кейінгі
туралы есеп                  кәсіпорындар   банкінің   30-күн.
(23.02.00ж. N3)                             респон.    ге
денттің    дейін
тұрған
жері
бойынша
облыстық
филиалы
23  0610684  Резидент еместер. 6-ПБ  тоқ. "Қазақтелеком" Қазақ.     есепті
ден алынған (рези.      сан. ҰАК ААҚ, Рес.  стан Рес.  кезең.
дент еместерге          дық  публикалық     публика.   нен
көрсетілген) бай.            мемлекеттік    сы Ұлттық  кейінгі
ланыс қызметтері             пошта байла.   банкінің   30-күн.
туралы есеп                  нысы кәсіп.    респон.    ге
(23.02.00ж. N3)              орны, РГКП     денттің    дейін
"Қазтелера.    тұрған
дио", сондай-  жері
ақ жоғарыда    бойынша
айтылған құ.   облыстық
рылымға кір.   филиалы
мейтін басқа
да байланыс
кәсіпорындары
меншік нысаны.
на қарамастан
24  0610685  Резидент еместер. 7-ПБ  тоқ. Қазақстан      Қазақ.     есепті
ден алынған (рези.      сан. Республика.    стан Рес.  кезең.
дент еместерге          дық  сының          публика.   нен
ұсынылған) қызмет            мемлекеттік    сы Ұлттық  кейінгі
көрсетулер мен               басқару        банкінің   30-күн.
жәрдем ақшалар               органдары      респон.    ге
туралы есеп                                 денттің    дейін
(23.02.00ж. N3)                             тұрған
жері
бойынша
облыстық
филиалы
25  0610686  Резидент еместер. 10-ПБ тоқ. Сыртқы эко.    Қазақ.     есепті
мен халықаралық         сан. номикалық опе. стан Рес.  кезең.
операциялар туралы      дық  рацияларды     публика.   нен
есеп                         жүзеге асыра.  сы Ұлттық  кейінгі
(23.02.00ж. N3)              тын бірлескен  банкінің   30-күн.
шетелдік       респон.    ге
кәсіпорындар   денттің    дейін
тұрған
жері
бойынша
облыстық
филиалы
26  0610687  Халықаралық сақ.  11-ПБ тоқ. Сақтандыру     Респон.    есепті
тандыру операция.       сан. ұйымдары       денттің    кезең.
лары және қайта         дық                 тұрған     нен
сақтандыру туралы                           жері бо.   кейінгі
есеп (23.02.00ж. N3)                        йынша      20-күн.
Қазақстан  ге
Респуб.    дейін
ликасының
Ұлттық
банкінің
облыстық
филиалы
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2   !       3       !   4   !  5  !      6      !     7   !   8
---------------------------------------------------------------------------
27  0606507  Резидент еместер. 9-ПБ  тоқ. Екінші         Қазақ.     есепті
ге қаржылай та          сан. деңгейдегі     стан Рес.  кезең.
лаптардың және          дық  банктер        публика.   нен
олардың алдындағы                           сының      кейінгі
міндеттемелердің                            Ұлттық     20-күн.
жайы туралы есеп                            банкі      ге
(10.04.00ж. N11)                                       дейін
28  0610676  Құнды қағаздар    15-ПБ тоқ. Атаулы иелер   Қазақ.     есепті
бойынша резидент        сан. мен құнды      стан Рес.  кезең.
еместермен халық.       дық  қағазды тір.   публика.   нен
аралық операциялар           кеушілер,      сының      кейінгі
туралы есеп                  құнды қағаз.   Ұлттық     бірінші
(16.01.01ж. N2-с)            дарды ұстау.   банкі      айдың
шылардың ті.              20-күні
зілімін өзді.
гінен жүргізу.
ші акционерлік
қоғамдар
29  0610589  Құнды қағаздар     1    тоқ. Құнды қағаз.   Құнды      есепті
рыногындағы дел.        сан. дар рыногын.   қағаздар   кезең.
далдық және дилер.      дық  да делдалдық   жөніндегі  нен
лік қызметтің қо.            және дилер.    ұлттық     кейінгі
рытындылары туралы           лік қызмет.    комиссия  30-күнге
есеп                         пен шұғылда.              дейін
(14.11.96ж. N43)             натын заңды
тұлғалар
30  0610590  Құнды қағаздар     2    ай.  Құнды қағаз.   Құнды      есепті
дың сауда-сатты.        лық  дардың сау.    қағаздар   жылдан
ғын ұйымдастырушы.           да-саттығын    жөніндегі  кейінгі
лардың қызметі ту.           ұйымдастыру.   ұлттық     30 күн.
ралы есеп                    шылар: қор     комиссия   ге
(14.11.96ж. N43)             биржасы мен               дейін
биржадан тыс
рыноктың баға
белгілейтін
ұйымы
31  0610591  Құнды қағаздар     3    тоқ. Құнды қағаз.   Құнды      есепті
ұстаушылардың тізі.     сан. дар ұстаушы.   қағаздар   жылдан
лімін жүргізу жө.       дық  лардың тізі.   жөніндегі  кейінгі
ніндегі қызметтің            лімін жүргі.   ұлттық     30 күн.
қорытындылары туралы         зу қызметін    комиссия   ге
есеп                         іске асыратын             дейін
(14.11.96ж. N43)             заңды тұлғалар
32  0610592  Құнды қағаздар     4    тоқ. Құнды қағаз.   Құнды      есепті
рыногындағы касто.      сан. дар рыногын.   қағаздар   жылдан
диальдық қызметтің      дық  да кастоди.    жөніндегі  кейінгі
қорытындылары туралы         альдық қызмет. ұлттық     30 күн.
есеп                         ті іске асы.   комиссия   ге
(14.11.96ж. N43)             ратын заңды               дейін
тұлғалар
33  0610593  Депозитарлық қыз.  5    тоқ. Құнды қағаз.   Құнды      есепті
меттің қорытынды.       сан. дар рыногын.   қағаздар   жылдан
лары туралы есеп        дық  да депозитар.  жөніндегі  кейінгі
(14.11.96ж. N43)             лық қызметті   ұлттық     30 күн.
іске асыратын  комиссия   ге
заңды                     дейін
тұлғалар
---------------------------------------------------------------------------