О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 43
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 марта 2002 года N 43а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 43 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ на 2002 год Министерства финансов Республики Казахстан" следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1 цифры "1-35" заменить цифрами "1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46";
2) дополнить приложениями 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 марта 2002 года N 43а
Приложение 36 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
300 "Приобретение жилья для государственных
служащих в г.Астане" на 2002 год
1. Стоимость: 750 000 тысяч (семьсот пятьдесят миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", Закон Республики Казахстан от 23 июля 1999 года "О государственной службе".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: создание социально-бытовых условий для
государственных служащих.
5. Задачи бюджетной программы: обеспечение жильем государственных
служащих.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1.  300         Приобретение       Приобретение жилья В тече- Министерство
жилья для          для                ние     финансов
государственных    государственных    года    Республики
служащих           служащих в                 Казахстан
в г. Астане        г. Астане
---------------------------------------------------------------------------

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 43 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 28 наурыз N 43а
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 43 P020043_ қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақтағы "1-35" деген сан "1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,
12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,
30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46" деген
сандармен ауыстырылсын;
2) осы қаулыға қосымшаларға сәйкес 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43,
44, 45, 46-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкiметінің
2002 жылғы 28 наурыздағы
N 43а қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
36-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
300 "Астана қаласында мемлекеттiк қызметшілер үшiн тұрғын үй сатып
алу" республикалық бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 750 000 мың (жетi жүз елу миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "Мемлекеттiк қызмет туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 23 шiлдедегi Z990453_ Заңы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: мемлекеттiк қызметшiлер үшiн
әлеуметтік-тұрмыстық жағдайлар жасау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: мемлекеттiк қызметшiлердi
тұрғын үймен қамтамасыз ету.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама !дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!коды !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!     !коды !   атауы     !                         !      !
!     !     !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------
1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  300        Астана қала.  Астана қаласында мемле.   Бір    Қазақстан
сында         кеттік қызметшілер үшін   жыл    Республикасы.
мемлекеттік   тұрғын үй сатып алу       ішінде ның Қаржы
қызметшiлер                                    министрлігі
үшін тұрғын
үй сатып алу
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: обеспечение
жильем государственных служащих в г. Астане.
Приложение 37 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
442 "Трансферты Павлодарскому областному бюджету для
проведения работ по демеркуризации" на 2002 год
1. Стоимость: 295 000 тысяч (двести девяносто пять миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: демеркуризация выведенного из
эксплуатации производства хлора и каустика в г.Павлодаре.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета областному бюджету Павлодарской области на
проведение работ по демеркуризации.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код !Код  ! Наименование      ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про- !под- ! программ          !реализации        !реали-!исполнители  !
!грам-!про- !(подпрограмм)      !Программы         !зации !             !
!мы   !грам-!                   !(подпрограммы)    !      !             !
!     !мы   !                   !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  442         Трансферты Павло-   Перечисление транс-  В те- Министерство
дарскому областному фертов Павлодарскому чение финансов
бюджету для прове-  областному бюджету   2002  Республики
дения работ по      для проведения       года  Казахстан,
демеркуризации      работ по демерку-          Акимат
ризации в соответ-         Павлодарской
ствии с проектно-          области
сметной документа-
цией, прошедшей в
установленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: Астана
қаласындағы мемлекеттік қызметшілердi тұрғын үймен қамтамасыз ету.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
37-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі
442 "Демеркуризация бойынша жұмыстар жүргiзу үшiн Павлодар облыстық
бюджетіне берiлетiн трансферттер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 295 000 мың теңге (екi жүз тоқсан бес миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: Павлодар қаласында пайдаланудан
шығарылған хлор және каустик өндiрудi демеркуризациялау.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: демеркуризация жөнiндегi
жұмыстарды жүргiзуге Павлодар облысының облыстық бюджетiне республикалық
бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама.!дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!ның  !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!коды !ның  !   атауы     !                         !      !
!     !коды !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------
1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  442       Демеркуризация  Белгіленген тәртiппен    2002   Қазақстан
бойынша жұмыс.  мемлекеттiк сараптама.   жылдың Республикасы.
тар жүргiзу     дан және бекiтуден       ішінде ның Қаржы
үшiн Павлодар   өткен жобалық-сметалық          министрлігі,
облыстық        құжаттамаға сәйкес              Павлодар
бюджетiне       демеркуризация жөнін.           облысының
берілетiн       дегі жұмыстарды                 әкімі
трансферттер    жүргізу үшiн Павлодар
облыстық бюджетiне
трансферттер бөлудi
қамтамасыз ету
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных работ по демеркуризации согласно проектно-сметной документации.
Приложение 38 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
456 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для строительства инженерных сетей
Правительственного центра в г.Астане"
на 2002 год
1. Стоимость: 885 000 тысяч (восемьсот восемьдесят пять миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение Правительственного центра
объектами инженерной инфраструктуры.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства
инженерных сетей Правительственного центра в г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  456        Целевые инвестици-   Перечисление целе-  В те- Министерство
онные трансферты     вых инвестиционных  чение финансов
бюджету г.Астаны для трансфертов бюджету года  Республики
строительства инже-  г. Астаны для строи-      Казахстан,
нерных сетей Прави-  тельства инженерных       Акимат
тельственного центра сетей Правитель-          г.Астаны
в г.Астане           ственного центра в
г.Астане в соответ-
ствии с проектно-
сметной документацией,
прошедшей в установ-
ленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттік бағдарламаны орындаудан күтілетін нәтижелер:
жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес демеркуризация бойынша орындалған
жұмыстардың көлемі.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
38-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
456 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында Yкiмет орталығының
инженерлiк желiлерiн салуға арналған мақсатты инвестициялық
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 885 000 мың (сегiз жүз сексен бес миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы, "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 P010534_ қаулысы.
3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Үкiмет орталығын инженерлiк
инфрақұрылым объектiлерiмен қамтамасыз ету.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен Астана
қаласының бюджетіне Астана қаласында Үкiмет орталығының инженерлiк
желiлерiн салуға трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама.!дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!ның  !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!коды !ның  !   атауы     !                         !      !
!     !коды !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------
1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  458        Астана қала.   Астана қаласының бюдже.  Бір    Қазақстан
сының бюдже.   тiне белгiленген тәртiп. жылдың Республикасы.
тіне Астана    пен мемсараптаудан       ішінде ның Қаржы
қаласында      және бекiтуден өткен            министрлігі,
Yкiмет         жобалау-құжаттамалық            Астана
орталығының    сметаға сәйкес Астана           қаласының
инженерлiк     қаласында Үкiмет                әкімияты
желiлерiн      орталығының инженерлiк
салуға         желiлерiн салуға
арналған       мақсатты инвестициялық
мақсатты       трансферттер аудару.
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных работ по строительству инженерных сетей Правительственного
центра в г.Астане согласно проектно-сметной документации.
Приложение 39 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
457 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для реконструкции русла р.Ишим"
на 2002 год
1. Стоимость: 800 000 тысяч (восемьсот миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка схемы инженерной защиты от
затопления территории нового административного и делового центра г.
Астаны, формирование средствами архитектуры и дизайна набережной р.Есил и
экономическое обоснование инженерно-технических мероприятий.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для реконструкции русла
р.Ишим.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында Үкiмет орталығының
инженерлiк желiлерiн салу жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
39-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
457 "Астана қаласының бюджетiне Есiл өзенiнiң арнасын қайта жаңартуға
арналған мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 800 000 мың (сегіз жүз миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негізі: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы, "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 534 P010534_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласының жаңа әкiмшiлiк
және іскерлiк орталығының аумағын тасқын судан инженерлiк қорғаудың
схемасын әзiрлеу, Есiл өзенiнiң жағалауын сәулет және дизайн құралдарымен
қалыптастыру және инженерлiк-экономикалық iс-шаралардың экономикалық
негіздемесі.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен Астана
қаласының бюджетiне Есiл өзенінің арнасын қайта жаңарту үшiн трансферттер
бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама.!дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!ның  !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!коды !ның  !   атауы     !                         !      !
!     !коды !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2  !  3  !         4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  457        Целевые инвестици-  Перечисление целевых  В    Министерство
онные трансферты    инвестиционных       тече- финансов
бюджету г.Астаны    трансфертов бюджету  ние   Республики
для реконструкции   г.Астаны для         года  Казахстан,
русла р.Ишим        реконструкции русла        Акимат
р.Ишим в соответствии      г.Астаны
с проектно-сметной
документацией,
прошедшей в установ-
ленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных работ по реконструкции русла р.Ишим согласно проектно-сметной
документации.
Приложение 40 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
458 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для инженерной защиты от подтопления, дренаж
и понижение грунтовых вод в г.Астане"
на 2002 год
1. Стоимость: 50 000 тысяч (пятьдесят миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: разработка проекта "Инженерная защита от
подтопления, дренаж, понижение грунтовых вод в г.Астане" с обязательным
проведением инженерно-изыскательских работ.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для проведения работ по
инженерной защите от подтопления, дренажу и понижению грунтовых вод в
г.Астане.

1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  457        Астана қала.   Астана қаласының бюдже.  Бір    Қазақстан
сының бюдже.   тiне белгiленген тәртіп. жыл    Республикасы.
тiне Есiл      пен мемсараптаудан       ішінде ның Қаржы
өзенiнiң       және бекiтуден өткен            министрлігі
арнасын        жобалау-сметалық
қайта жаңар.   құжаттамаға сәйкес
туға арнал.    Есiл өзенiнiң арнасын
ған мақсатты   қайта жаңарту үшiн
инвестициялық  мақсатты инвестициялық
трансферттер   трансферттер аудару
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Есiл өзенiнiң арнасын қайта жаңарту
жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
40-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
458 "Астана қаласының бюджетiне тасып кетуден инженерлiк сақтауға,
қашыртқы және Астана қаласында топырақтық сулардың деңгейiн төмендетуге
арналған мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 50 000 мың (елу миллион) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы, "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 P010534_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: мiндеттi түрде инженерлiк-iздестiру жұмыстарын жүргізе отырып, "Тасып кетуден инженерлiк сақтау, қашыртқы және Астана қаласында топырақтық сулардың деңгейiн төмендету" жобасын әзiрлеу.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен Астана
қаласының бюджетiне тасып кетуден инженерлiк сақтау, қашыртқы және Астана
қаласында топырақтық сулардың деңгейiн төмендету жөнiндегi жұмыстарды
жүргiзуге трансферттер бөлу.

1  458         Целевые инвестици-   Перечисление целевых В    Министерство
онные трансферты     инвестиционных      тече- финансов
бюджету г.Астаны для трансфертов бюджету ние   Республики
инженерной защиты    г.Астаны для инже-  года  Казахстан,
от подтопления,      нерной защиты от          Акимат г.
дренаж и понижение   подтопления, дренажа      Астаны
грунтовых вод в      и понижения грунтовых
г.Астане             вод в г.Астане в
соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в установ-
ленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных работ по инженерной защите от подтопления, дренажу и понижению
грунтовых вод в г.Астане согласно проектно-сметной документации.
Приложение 41 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
459 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для ликвидации накопителя сточных вод
Талдыколь с рекультивацией в г.Астане"
на 2002 год
1. Стоимость: 250 000 тысяч тенге (двести пятьдесят миллионов тенге).
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития г. Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: ликвидация накопителя сточных вод
Талдыколь с рекультивацией в г.Астане.

1  458        Астана қала.   республикалық бюджеттен  Бір    Қазақстан
сының бюдже.   Астана қаласының бюдже.  жылдың Республикасы.
тіне тасып     тіне мемсараптаудан      ішінде ның Қаржы
кетуден        және бекiтуден өткен            министрлігі,
инженерлiк     жобалау-сметалық                Астана
сақтауға,      құжаттамаға сәйкес              қаласының
қашыртқы және  тасып кетуден инженер.          әкімияты
Астана қала.   лік сақтау, қашыртқы
сында топырақ. және Астана қаласында
тық сулардың   топырақтық сулардың
деңгейін       деңгейiн төмендетуге
төмендетуге    мақсатты инвестициялық
арналған       трансферттер аудару
мақсатты
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес бөлiнген қаражаттың сомасына
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес тасып кетуден инженерлiк сақтауға,
қашыртқы және Астана қаласында топырақтық сулардың деңгейiн төмендету
жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
41-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
459 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында қайта қалпына
келтiре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жоюға арналған
мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 250 000 мың (екi жүз елу миллион) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы, "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметінің 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 P010534_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласында қайта қалпына
келтiре отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жою.

5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для ликвидации накопителя
сточных вод Талдыколь с рекультивацией в г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код !Код  ! Наименование      ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про- !под- ! программ          !реализации        !реали-!исполнители  !
!грам-!про- !(подпрограмм)      !Программы         !зации !             !
!мы   !грам-!                   !(подпрограммы)    !      !             !
!     !мы   !                   !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !          4        !          5       !   6  !       7     !
---------------------------------------------------------------------------
1  459    00   Целевые инвестици-   Перечисление целе-  В те- Министерство
онные трансферты     вых инвестиционных  чение финансов
бюджету г.Астаны для трансфертов бюджету года  Республики
ликвидации накопи-   г.Астаны для ликви-       Казахстан,
теля сточных вод     дации накопителя          Акимат г.
Талдыколь с          сточных вод Талдыколь     Астаны
рекультивацией в     с рекультивацией в
г.Астане             соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в установ-
ленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных работ по ликвидации накопителя сточных вод Талдыколь с
рекультивацией в г.Астане согласно проектно-сметной документации.
Приложение 42 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
460 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для выноса коллектора на Кургальджинской трассе"
на 2002 год
1. Стоимость: 1 000 000 тысяч (один миллиард) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год", Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана", постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".

5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: республикалық бюджеттен Астана
қаласының бюджетiне Астана қаласында қайта қалпына келтiре отырып,
Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жоюға трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама !дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!коды !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!     !коды !   атауы     !                         !      !
!     !     !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------
1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  459        Астана қала.   Астана қаласының бюдже.  Бір    Қазақстан
сының бюджетi. тiне белгiленген тәртiп. жыл    Республикасы.
не Астана      пен мемсараптаудан және  ішінде ның Қаржы
қаласында      бекiтуден өткен жоба.           министрлігі,
қайта қалпына  лау-сметалық құжаттамаға        Астана
келтiре        сәйкес ағынды сулардың          қаласының
отырып,        жинауышын жоюға мақсатты        әкімияты
Талдыкөл       инвестициялық трансферт.
ағынды         тер аудару
сулардың
жинауышын
жоюға арнал.
ған мақсатты
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында қайта қалпына келтiре
отырып, Талдыкөл ағынды сулардың жинауышын жою жөнiндегi орындалған
жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
42-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
460 "Астана қаласының бюджетiне Қорғалжын трассасына коллекторды
шығаруға арналған мақсатты инвестициялық трансферттер"
республикалық бюджеттік бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 000 000 мың (бiр миллиард) теңге.
2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзі: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы, "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi іс-шаралар жоспарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 20 сәуірдегi N 534 P010534_ қаулысы.

3. Источники финансирования бюджетной программы: средства республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение системы канализации г.Астаны,
связанное с выводом из эксплуатации существующего коллектора и увеличением
объема подачи сточных вод на канализационные очистные сооружения с учетом
перспективы роста населения и промышленности.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для выноса существующего
канализационного коллектора.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !          4        !          5       !   6  !       7     !
--------------------------------------------------------------------------!
1  460        Целевые инвестици-    Перечисление целе-  В те- Министерство
онные трансферты бюд- вых инвестицион-    чение финансов
жету г.Астаны для     ных трансфертов     года  Республики
выноса коллектора     бюджету г.Астаны          Казахстан,
на Кургальджинской    для выноса                Акимат
трассе                коллектора на             г.Астаны
Кургальджинской
трассе в соответ-
ствии с проектно-
сметной докумен-
тацией, прошедшей
в установленном
порядке
госэкспертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных работ по выносу коллектора на Кургальджинской трассе согласно
проектно-сметной документации.
Приложение 43 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
464 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для строительства магистральной автодороги
в г.Астане "Центр левого берега-проспект Абылай хана"
с автодорожным мостом через р.Ишим" на 2002 год
1. Стоимость: 1 450 000 тысяч (один миллиард четыреста пятьдесят миллионов) тенге.

3. Бюджеттік бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: халықтың және өнеркәсiптiң өсу
перспективасын ескере отырып, бар коллектордың пайдаланудан шығуына және
кәрiздiк су тазарту ғимараттарында ағынды суларды беру көлемінiң артуына
байланысты Астана қаласының кәріз жүйесін жақсарту.
5. Бюджеттiк бағдарламаның міндеттері: республикалық бюджеттен Астана
қаласының бюджетіне бар кәріздік коллекторды шығаруға арналған
трансферттер бөлу.
6. Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөнiндегi iс-шаралардың жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама.!дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!ның  !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!коды !ның  !   атауы     !                         !      !
!     !коды !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------
1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  460        Астана қала.   Астана қаласының бюдже.  Бір    Қазақстан
сының          тiне белгiленген тәртiп. жылдың Республикасы.
бюджетiне      пен мемсараптаудан және  ішінде ның Қаржы
Қорғалжын      бекiтудi өткен                  министрлігі,
трассасына     жобалау-сметалық құжат.         Астана
коллекторды    тамаға сәйкес Қорғалжын         қаласының
шығаруға       трассасына коллекторды          әкімияты
арналған       шығаруға мақсатты
мақсатты       инвестициялық трансферт.
инвестициялық  тер аудару
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Қорғалжын трассасына коллекторды
шығару жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
43-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
464 "Астана қаласының бюджетiне Астана қаласында Есiл өзенi арқылы
өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау
орталығы-Абылай хан даңғылы" магистралды автожолын салуға арналған
мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық бюджеттiк
бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 450 000 мың (бiр миллиард төрт жүз елу миллион) теңге.

2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: строительство магистральной автодороги
"Центр левого берега - проспект Абылай хана" с автодорожным мостом через
р.Ишим".
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства
магистральной автодороги в г.Астане "Центр левого берега - проспект Абылай
хана" с автодорожным мостом через р.Ишим".
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код !Код  ! Наименование      ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про- !под- ! программ          !реализации        !реали-!исполнители  !
!грам-!про- !(подпрограмм)      !Программы         !зации !             !
!мы   !грам-!                   !(подпрограммы)    !      !             !
!     !мы   !                   !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !  2  !  3  !        4          !         5        !   6  !      7      !
---------------------------------------------------------------------------
1   464        Целевые             Перечисление        В те-  Министерство
инвестиционные      целевых             чение  финансов
трансферты бюджету  инвестиционных      года   Республики
г.Астаны для        трансфертов                Казахстан,
строительства       бюджету г.Астаны           Акимат
магистральной       для строительства          г. Астаны
автодороги в        магистральной
г.Астане "Центр     автодороги
левого берега -     в г.Астане
проспект Абылай     Центр левого берега
хана" с             - проспект Абылай
автодорожным        хана" с автодорожным
мостом через        мостом через р.Ишим
р.Ишим              в соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в
установленном порядке
госэкспертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------

2. Бюджеттік бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегi N 534 P010534_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Есiл өзенi арқылы өтетiн автожол
көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан даңғылы"
магистралды автожолын салу.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: "Астана қаласында Есiл өзенi
арқылы өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау
орталығы-Абылай хан даңғылы" магистралды автожолын салу үшiн Астана
қаласының бюджетiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама.!дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!ның  !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!коды !ның  !   атауы     !                         !      !
!     !коды !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------
1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  464        Астана қала.   Белгiленген тәртiппен    Бір    Қазақстан
сының          мемлекеттiк сараптаудан  жыл    Республикасы.
бюджетiне      және бекiтуден өткен     ішінде ның Қаржы
Астана         жобалау-сметалық құжат.         министрлігі,
қаласында      тамаға сәйкес Есiл өзенi        Астана
Есiл өзенi     арқылы өтетiн автожол           қаласының
арқылы         көпiрiн қоса алғанда            әкімшілігі
өтетiн         "Сол жақ жағалау орта.
автожол        лығы-Абылай хан даңғылы"
көпiрiн қоса   магистралды автожолын
алғанда "Сол   салуға Астана қаласының
жақ жағалау    бюджетiне мақсатты
орталығы-      инвестициялық транс.
Абылай хан     ферттер аудару
даңғылы"
магистралды
автожолын
салуға
арналған
мақсатты
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных работ по строительству магистральной автодороги в г.Астане
"Центр левого берега - проспект Абылай хана" с автодорожным мостом через
р.Ишим" согласно проектно-сметной документации.
Приложение 44 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
483 "Целевые инвестиционные трансферты Атыраускому
областному бюджету для проведения капитального ремонта
водопроводов и канализационных сетей и строительства жилья,
дренажной системы, блочных водоочистных сооружений" на 2002 год
1. Стоимость: 5 000 000 тысяч (пять миллиардов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год", постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: социально-экономическое развитие
Атырауской области.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета областному бюджету Атырауской области на
проведение капитального ремонта водопроводов и канализационных сетей,
строительство жилья, дренажной системы, блочных водоочистных сооружений.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!бюд-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!жетной!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!прог- !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!раммы !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !        5         !   6  !       7     !
--------------------------------------------------------------------------
1   483         Целевые             Перечисление      В тече- Министерство
инвестиционные      целевых           ние     финансов
трансферты          инвестиционных    года    Республики
Атыраускому         трансфертов               Казахстан,
областному бюджету  Атыраускому               Акимат
для проведения      областному                Атырауской
капитального        бюджету для               области
ремонта             проведения
водопроводов и      капитального
канализационных     ремонта
сетей и строи-      водопроводов и
тельства жилья,     канализационных
дренажной           сетей и
системы, блочных    строительства
водоочистных        жилья, дренажной
сооружений          системы, блочных
водоочистных
сооружений в
соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в
установленном
порядке
госэкпертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес Астана қаласында "Есіл өзенi арқылы
өтетiн автожол көпiрiн қоса алғанда "Сол жақ жағалау орталығы-Абылай хан
даңғылы" магистралды автожолын салу бойынша орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
44-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның атауы
483 "Су құбырларын және кәрiс желiлерiне күрделi жөндеу жүргiзу,
тұрғын үй, қашыртқы жүйесін, бөлек су тазартқыш құрылыстарын
салу үшiн Атырау облыстық бюджетiне мақсатты инвестициялық
трансферттер" республикалық бюджеттiк бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 5 000 000 мың (бес миллиард) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк-құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы, "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Атырау облысының
әлеуметтiк-экономикалық дамуы.
5. Бюджеттiк бағдарламаның мiндеттерi: су құбырларын және кәрiс
желiлерiне күрделi жөндеу жүргiзу, тұрғын үй, қашыртқы жүйесiн, бөлек су
тазартқыш құрылыстарын салуға Атырау облысының облыстық бюджетiне
республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама.!дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!ның  !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!коды !ның  !   атауы     !                         !      !
!     !коды !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------
1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  464        Су құбырларын  Белгiленген тәртiппен    Бір    Қазақстан
және кәрiс     мемлекеттiк сараптаудан  жыл    Республикасы.
желiлерiне     және бекiтуден өткен     ішінде ның Қаржы
күрделi        жобалау-сметалық құжат.         министрлігі,
жөндеу         тамаға сәйкес су құбыр.         Атырау
жүргізу,       ларын және кәрiс желі.          облысының
тұрғын үй,     лерiне күрделi жөндеу           әкімияты
қашыртқы       жүргізу, тұрғын үй,
жүйесiн,       қашыртқы жүйесiн, бөлек
бөлек су       су тазартқыш құрылыс.
тазартқыш      тарын салу үшiн Атырау
құрылыстарын   облыстық бюджетiне
салу үшiн      мақсатты инвестициялық
Атырау         трансферттер аудару
облыстық
бюджетiне
мақсатты
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------

7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем
выполненных работ по проведению капитального ремонта водопроводов и
канализационных сетей, строительству жилья, дренажной системы, блочных
водоочистных сооружений согласно проектно-сметной документации.
Приложение 45 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
484 "Целевые инвестиционные трансферты бюджету
г.Астаны для разработки технико-экономических
обоснований проекта водоснабжения и
водоотведения в г.Астане" на 2002 год
1. Стоимость: 75 000 тысяч (семьдесят пять миллионов) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: улучшение системы водоснабжения и
водоотведения в г.Астане.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны на разработку
технико-экономического обоснования проекта водоснабжения и водоотведения в
г.Астане.
6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!граммы!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!      !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!      !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------

7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалау-сметалық құжаттамаға сәйкес су құбырларын және кәрiс желiлерiне
күрделi жөндеу жүргiзу, тұрғын үй, қашыртқы жүйесiн, бөлек су тазартқыш
құрылыстарын салу жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
45-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлiгi
Бюджеттiк бағдарламаның әкiмшiсi
484 "Астана қаласында сумен жабдықтау және су тарту жобасының
техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу үшін Астана қалалық
бюджетiне мақсатты инвестициялық трансферттер" республикалық
бюджеттiк бағдарламасының 2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 75 000 мың теңге (жетпiс бес миллион теңге).
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтiк құқықтық негiзi: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы; Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы; "Астананың гүлденуі - Қазақстанның гүлденуі" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын іске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуірдегі N 534 P010534_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздері: республикалық
бюджеттiң қаражаты.
4. Бюджеттiк бағдарламаның мақсаты: Астана қаласында сумен жабдықтау
және су тарту жүйесiн жақсарту.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: Астана қаласында сумен
жабдықтау және су тарту жобасының техникалық-экономикалық негiздемелерiн
әзірлеуге Астана қаласының бюджетіне республикалық бюджеттен трансферттер
бөлу.
6. Бюджеттiк бағдарламаны іске асы жөнiндегi іс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама.!дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!ның  !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!коды !ның  !   атауы     !                         !      !
!     !коды !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------

1 !   2  !  3  !         4        !        5         !   6  !       7     !
--------------------------------------------------------------------------
1    484    00  Целевые           Перечисление целевых    В    Министерство
инвестиционные    инвестиционных       течение финансов
трансферты        трансфертов           года   Республики
бюджету г.Астаны  бюджету г.Астаны             Казахстан,
для разработки    для разработки               Акимат
технико-          технико-                     г.Астаны
экономических     экономических
обоснований       обоснований проекта
проекта           водоснабжения и
водоснабжения и   водоотведения в
водоотведения в   г.Астане"
г.Астане
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: разработка
технико-экономических обоснований проекта водоснабжения и водоотведения в
г.Астане, прошедшие в установленном порядке госэкспертизу.
Приложение 46 к
постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 11 января 2002 года N 43
Министерство финансов Республики Казахстан
------------------------------------------
Администратор бюджетной программы
Паспорт
республиканской бюджетной программы
485 "Целевые инвестиционные трансферты
бюджету г.Астаны на строительство
электрической подстанции и устройство
линий электропередач" на 2002 год
1. Стоимость: 1 000 000 тысяч (один миллиард) тенге.
2. Нормативно-правовая основа бюджетной программы: Закон Республики Казахстан от 15 декабря 2001 года "О республиканском бюджете на 2002 год"; постановление Правительства Республики Казахстан от 27 декабря 2001 года N 1715 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2002 год"; Указ Президента Республики Казахстан от 19 марта 2001 года N 574 "О Государственной программе социально-экономического развития г.Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана"; постановление Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2001 года N 534 "Об утверждении Плана мероприятий по реализации Государственной программы социально-экономического развития города Астаны на период до 2005 года "Расцвет Астаны - Расцвет Казахстана".
3. Источники финансирования бюджетной программы: средства
республиканского бюджета.
4. Цель бюджетной программы: обеспечение надежного электроснабжения
объектов правительственной зоны и нового центра города Астаны.
5. Задачи бюджетной программы: выделение трансфертов из
республиканского бюджета бюджету города Астаны для строительства
электрической подстанции и устройство линий электропередач.

1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  484  00    Астана қала.   "Астана қаласында сумен  Жыл    Қазақстан
сында сумен    жабдықтау және су тарту" ішінде Республикасы.
жабдықтау      жобасының техникалық-           ның Қаржы
және су тарту  экономикалық негіздеме.         министрлігі,
жобасының      лерiн әзiрлеу үшін              Астана
техникалық-    Астана қаласының бюдже.         қаласының
экономикалық   тіне мақсатты инвести.          әкімияты
негіздемеле.   циялық трансферттер
рiн әзiрлеу    аудару
үшiн Астана
қалалық
бюджетiне
мақсатты
инвестициялық
трансферттер
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер: белгiленген
тәртiппен мемлекеттiк сараптамадан өткен Астана қаласында сумен жабдықтау
және су тарту жобасының техникалық-экономикалық негiздемелерiн әзiрлеу.
Қазақстан Республикасы
Үкiметiнің
2002 жылғы 11 қаңтардағы
N 43 қаулысына
46-қосымша
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Бюджеттiк бағдарламаның әкімшісі
485 "Электр қосалқы станциясын салуға және электр беру желiлерiн
құруға Астана қаласының бюджетiне берiлетiн мақсатты инвестициялық
трансферттер" республикалық бюджеттік бағдарламасының
2002 жылға арналған
ПАСПОРТЫ
1. Құны: 1 000 000 мың теңге (бiр миллиард) теңге.
2. Бюджеттiк бағдарламаның нормативтік құқықтық негiзі: "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 15 желтоқсандағы Z010273_ Заңы; "2002 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 27 желтоқсандағы N 1715 P011715_ қаулысы; Қазақстан Республикасы Президентінің "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтік-экономикалық дамуының 2005 жылға дейінгі кезеңге арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы" 2001 жылғы 19 наурыздағы N 574 U010574_ Жарлығы; "Астананың гүлденуi - Қазақстанның гүлденуi" Астана қаласының әлеуметтiк-экономикалық дамуының 2005 жылға дейiнгi кезеңге арналған мемлекеттiк бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспарын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2001 жылғы 20 сәуiрдегі N 534 P010534_ қаулысы.
3. Бюджеттiк бағдарламаны қаржыландыру көздерi: республикалық
бюджеттің қаражаты.
4. Бюджеттік бағдарламаның мақсаты: үкiмет аймағы мен Астана қаласы
жаңа орталығының объектiлерiн электрмен сенiмдi жабдықтауды қамтамасыз ету.
5. Бюджеттік бағдарламаның мiндеттерi: электр қосалқы станциясын
салуды және электр беру желiлерiн құруды аяқтау үшiн Астана қаласының
бюджетiне республикалық бюджеттен трансферттер бөлу.

6. План мероприятий по реализации бюджетной программы:
---------------------------------------------------------------------------
N ! Код  !Код  ! Наименование     ! Мероприятия по   !Сроки !Ответственные!
!про-  !под- ! программ         !реализации        !реали-!исполнители  !
!граммы!про- !(подпрограмм)     !программы         !зации !             !
!      !грам-!                  !(подпрограммы)    !      !             !
!      !мы   !                  !                  !      !             !
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2  !  3  !         4        !        5         !   6  !       7     !
--------------------------------------------------------------------------
1   485    00   Целевые           Перечисление целевых    В    Министерство
инвестиционные    инвестиционных       течение финансов
трансферты        трансфертов           года   Республики
бюджету г.Астаны  бюджету г.Астаны             Казахстан,
на строительство  на строительство             Акимат
электрической     электрической                г.Астаны
подстанции и      подстанции и
устройство линий  устройство линий
электропередач    электропередач
в соответствии с
проектно-сметной
документацией,
прошедшей в
установленном
порядке
госэкспертизу и
утверждение.
---------------------------------------------------------------------------
7. Ожидаемые результаты выполнения бюджетной программы: объем выполненных работ по строительству электрической подстанции и устройство линий электропередач согласно проектно-сметной документации.
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Пучкова О.Я.)

6. Бюджеттiк бағдарламаны iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары:
---------------------------------------------------------------------------
!Бағ. !Кіші ! Бағдарлама. !   Бағдарламаны (кіші    !Іске  !  Жауапты
!дар. !бағ. !лардың (кіші !   бағдарламаны) іске    !асыру !орындаушылар
!лама.!дар. !   бағдар.   !     асыру жөніндегі     !мер.  !
N!ның  !лама.! ламалардың) !       іс-шаралар        !зімі  !
!коды !ның  !   атауы     !                         !      !
!     !коды !             !                         !      !
---------------------------------------------------------------------------
1! 2   !  3  !      4      !            5            !   6  !     7
---------------------------------------------------------------------------
1  485       Электр қосалқы  Белгіленген тәртіппен    Жыл    Қазақстан
станциясын      мемлекеттiк сараптамадан ішінде Республикасы.
салуға және     және бекiтуден өткен            ның Қаржы
электр беру     жобалық-сметалық құжат.         министрлігі,
желiлерiн       тамаға сәйкес электр            Астана
құруға          қосалқы станциясын              қаласының
Астана қаласы.  салуға және электр              әкімияты
ның бюджетiне   беру желілерін құруға
берiлетiн       Астана қаласының
мақсатты        бюджетiне мақсатты
инвестициялық   инвестициялық
трансферттер    трансферттер аудару
---------------------------------------------------------------------------
7. Бюджеттiк бағдарламаны орындаудан күтiлетiн нәтижелер:
жобалық-сметалық құжаттамаға сәйкес электр қосалқы станциясын салу және
электр беру желiлерiн құру жөнiндегi орындалған жұмыстардың көлемi.
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.