О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2001 года N 1371 и от 30 октября 2001 года N 1380
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2002 года N 444. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 декабря 2008 года N 1122.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства Республики  Казахстан от 1 декабря 2008 года N 1122 .
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 2001 года N 1371 P011371_ "Об утверждении отраслевой Программы миграционной политики Республики Казахстан на 2001-2010 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 36-37, ст. 480):
2) в отраслевой Программе миграционной политики Республики Казахстан на 2001-2010 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 6 "План мероприятий по реализации отраслевой Программы миграционной политики Республики Казахстан на 2001-2005 годы":
строку, порядковый номер 1.1.6., исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2001 года N 1380 P011380_ "О Программе демографического развития Республики Казахстан на 2001-2005 годы" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 36-37, ст. 485):
в Программе демографического развития Республики Казахстан на 2001-2005 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 6 "План мероприятий по реализации Программы демографического развития Республики Казахстан на 2001-2005 годы":
строки, порядковые номера 1.1. и 1.6., исключить;
в строке, порядковый номер 6.6.:
слово "положение" заменить словом "Правила";
в графе 4 "Срок исполнения" слова "декабрь 2001 г." заменить словами "июнь 2002 г.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М., Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 29 қазандағы N 1371 және 2001 жылғы 30 қазандағы N 1380 қаулыларына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 2002 жылғы 17 сәуірдегі N 444 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикаксы Үкіметінің 2008 жылғы 1 желтоқсандағы N 1122 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикаксы Үкіметінің 2008.12.01 N 1122 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) "Қазақстан Республикасы Көшi-қон саясатының 2001-2010 жылдарға арналған салалық бағдарламасын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 29 қазандағы N 1371 P011371_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 36-37, 480-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Көшi-қон саясатының 2001-2010 жылдарға арналған салалық бағдарламасында: "6. Қазақстан Республикасы Көшi-қон саясатының салалық бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралардың 2001-2005 жылдарға арналған жоспары" деген бөлiмде: реттiк нөмiрi 1.1.6.-жол алынып тасталсын; 2) "Қазақстан Республикасы демографиялық дамуының 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 30 қазандағы N 1380 P011380_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 36-37, 485-құжат): көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы демографиялық дамуының 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасында: "6. Қазақстан Республикасы демографиялық дамуының 2001-2005 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi iс-шаралар жоспары" деген бөлiмде: реттiк нөмiрi 1.1. және 1.6.-жолдар алынып тасталсын; реттiк нөмiрi 6.6.-жолда: "ереженi" деген сөз "тәртiптi" деген сөзбен ауыстырылсын; "Орындалу мерзімі" деген 4-бағанда "2001 ж. желтоқсан" деген сөздер "2002 ж. маусым" деген сөздермен ауыстырылсын. 2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі