"Мал өнімдері корпорациясы" жабық акционерлік қоғамын несиелендірудің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 25 сәуір N 471
"Мал шаруашылығы өнімін өндіруді және оны сатып алуды несиелендірудің кейбір мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 6 наурыздағы N 277 P020277_ қаулысына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 22 қыркүйектегі N 1440 P001440_ қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің және Қазақстан Республикасының жергілікті атқарушы органдарының несиелер беру ережелеріне сәйкес, сондай-ақ мал шаруашылығы саласын қолдау мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының қаржы министрлігіне, Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігіне "Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді орындау мақсатында республикалық бюджеттен берілген несиелер бойынша, сондай-ақ республикалық бюджеттен оқшауландырылған сомалар бойынша сыйақы ставкасы туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 2 қыркүйектегі N 1131 P011131_ қаулысына сәйкес белгіленген сыйақы ставкасы бойынша 2002 жылға арналған республикалық бюджетте 088 "Мал шаруашылығы өнімін өндіруді және оны сатып алуды несиелендіру" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен ақы төленуі, мерзімділігі, қайтарымдылығы және қамтамасыз етілуі шарттарымен 2007 жылға дейінгі мерзімге "Мал өнімдері корпорациясы" жабық акционерлік қоғамын кейін несиелендіру үшін "ҚазАгроҚаржы" жабық акционерлік қоғамына 500000000 (бес жүз миллион) теңге сомасында ұзақ мерзімді несие берілсін.
2. Қазақстан Республикасының қаржы министрлігі Қазақстан Республикасы
Үкіметінің атынан Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің
қатысуымен 2002 жылғы 17 сәуірде дейінгі мерзімде "ҚазАгроҚаржы" жабық
акционерлік қоғамымен тиісті несиелік келісім жасассын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің орынбасары К.Қ. Мәсімовке жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.

О некоторых вопросах кредитования закрытого акционерного общества "Мал Онімдері корпорациясы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 апреля 2002 года N 471
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2002 года N 277 P020277_ "О некоторых вопросах кредитования производства животноводческой продукции и ее закупа" и Правилами предоставления кредитов Правительством Республики Казахстан и местными исполнительными органами Республики Казахстан, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 22 сентября 2000 года N 1440 P001440_ , а также в целях поддержки отрасли животноводства Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству финансов Республики Казахстан, Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан за счет средств республиканского бюджета на 2002 год, предусмотренных по программе 088 "Кредитование производства животноводческой продукции и ее закупа", в сумме 500000000 (пятьсот миллионов) тенге предоставить на условиях платности, срочности, возвратности и обеспеченности сроком до 2007 года по ставке вознаграждения, устанавливаемой в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2001 года N 1131 P011131_ "О ставке вознаграждения по кредитам, предоставляемым из республиканского бюджета, а также по суммам, отвлеченным из республиканского бюджета в целях выполнения обязательств по государственным гарантиям", долгосрочный кредит закрытому акционерному обществу "КазАгроФинанс" для последующего кредитования закрытого акционерного общества "Мал Онімдері корпорациясы".
2. Министерству финансов Республики Казахстан от имени Правительства Республики Казахстан с участием Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в срок до 17 апреля 2002 года заключить с закрытым акционерным обществом "КазАгроФинанс" соответствующее кредитное соглашение.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Абрамова Т.М.,
Мартина Н.А.)