О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года N 1651
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 мая 2002 года N 552
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2000 года N 1651 P001651_ "О создании межведомственной комиссии по вопросам реформирования пенитенциарной системы".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 1 қарашадағы N 1651 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 22 мамыр N 552
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Пенитенциарлық жүйені реформалау мәселелері жөніндегі
ведомствоаралық комиссияны құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 1 қарашадағы N 1651
P001651_
қаулысының күші жойылды деп
танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.