Об утверждении Плана протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению 27 заседания Совета глав Администраций связи Регионального содружества в области связи
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июня 2002 года N 613
В связи с проведением 27 заседания Совета глав Администраций связи Регионального содружества в области связи 10-11 июня 2002 года Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и Администраций связи Регионального содружества в области связи (далее - АС РСС) о проведении 27 заседания Совета глав АС РСС (далее - заседание) в городе Астане в период с 10 по 11 июня 2002 года.
2. Утвердить прилагаемый План протокольно-организационных мероприятий по подготовке и проведению 27 заседания Совета глав АС РСС (далее - План).
3. Центральным исполнительным органам Республики Казахстан и заинтересованным организациям (по согласованию) принять конкретные меры по реализации мероприятий, предусмотренных Планом.
4. Министерству иностранных дел Республики Казахстан выделить Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан средства на проведение 27 заседания Совета глав АС РСС, в том числе на проживание глав делегаций, в сумме 2 230 800 (два миллиона двести тридцать тысяч восемьсот) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе "Представительские затраты", а также оказать содействие в оформлении въездных и выездных документов для делегаций стран Балтии и дальнего зарубежья.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 июня 2002 года N 613
План
протокольно-организационных мероприятий по подготовке
и проведению 27 заседания Совета глав Администраций
связи Регионального содружества в области связи
___________________________________________________________________________
N !        Мероприятие           !  Срок     !     Ответственные
!                              !исполнения !     исполнители
___________________________________________________________________________
1 !            2                 !     3     !          4
___________________________________________________________________________
1.  Подготовка программы           25 апреля   Министерство транспорта
проведения 27 заседания        2002 года   и коммуникаций Республики
Совета глав Администраций                  Казахстан
связи Регионального
содружества в области связи
(далее - заседание Совета
глав АС РСС)

Байланыс саласындағы аймақтық ынтымақтастық Байланыс әкімшiлiктерiнің Басшылары кеңесінің 27-мәжілiсiне дайындық және оны өткiзу жөнiндегі протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының жоспарын бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 8 маусым N 613
Байланыс саласындағы аймақтық ынтымақтастық Байланыс әкiмшiлiктерiнiң Басшылары кеңесiнiң 27-мәжiлiсi 2002 жылғы 10-11 маусымда өткiзiлуiне байланысты Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң және Байланыс саласындағы аймақтық ынтымақтастық Байланыс әкiмшiлiктерiнiң (бұдан әрi - БАЫ БӘ) 2002 жылғы 10-11 маусым кезеңiнде Астана қаласында БАЬI БӘ Басшылары кеңесiнің 27-мәжiлiсiн (бұдан әрi - мәжiлiс) өткiзу туралы ұсынысы қабылдансын.
2. Қоса берiліп отырған БАЫ БӘ Басшылары кеңесiнiң 27-мәжiлiсiне дайындық және оны өткiзу жөнiндегi протоколдық-ұйымдастыру iс-шараларының жоспары (бұдан әрi - Жоспар) бекітілсiн.
3. Қазақстан Республикасының орталық атқарушы органдары мен мүдделi ұйымдар (келiсiм бойынша) Жоспарда көзделген iс-шараларды iске асыру жөнiнде нақты шаралар қабылдасын.
4. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiне БАЫ БӘ Басшылары кеңесiнiң 27-мәжiлiсiн өткiзуге, оның iшiнде делегация басшыларының тұруына 2002 жылға арналған республикалық бюджетте "Өкiлдiк шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебiнен 2 230 800 (екi миллион екі жүз отыз мың сегiз жүз) теңге сомасында қаражат бөлсiн, сондай-ақ Балтық елдерi мен алыс шетел делегациялары үшiн келу және кету құжаттарын
ресiмдеуге жәрдем көрсетсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Көлік
және коммуникациялар министрлігіне жүктелсін.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 8 маусымдағы
N 613 қаулысымен
бекітілген
Байланыс саласындағы аймақтық ынтымақтастық Байланыс әкімшіліктерінің
Басшылары кеңесінің 27-мәжілісіне дайындық және оны өткізу
жөніндегі протоколдық-ұйымдастыру іс-шараларының
Жоспары
__________________________________________________________________________
N !             Іс-шара         !  Орындау  !    Жауапты орындаушылар
!  мерзімі  !
__________________________________________________________________________
1               2                   3                    4
__________________________________________________________________________
1. Байланыс саласындағы аймақ.   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
тық ынтымақтастық Байланыс    25 сәуір    Көлік және коммуникациялар
әкiмшілiктерiнің Басшылары                министрлігі
кеңесiнiң 27-мәжiлiсiн (бұдан
әрi - БАЫ БӘ Басшылары
кеңесiнің мәжiлiсi) өткiзу
бағдарламасын дайындау
__________________________________________________________________________

2.  Утверждение сметы расходов     25 апреля   Министерство транспорта
по подготовке и проведению     2002 года   и коммуникаций Республики
заседания Совета глав                      Казахстан, Министерство
АС РСС                                     иностранных дел
Республики Казахстан
3.  Организация встреч и           9-12 июня   Министерство транспорта
проводов глав и членов         2002 года   и коммуникаций
официальных делегаций АС                   Республики Казахстан
РСС в аэропорту города
Астаны
4.  Транспортное обслуживание      9-12 июня   Министерство транспорта
делегаций по городу Астане     2002 года   и коммуникаций
Республики Казахстан
5.  Организация размещения         9-12 июня   Министерство транспорта
глав делегаций в гостинице     2002 года   и коммуникаций Республики
"Окан Интерконтиненталь"                   Казахстан
и членов делегаций в
гостинице "Турист"
6.  Аренда зала заседаний в        9-12 июня   Министерство транспорта
гостинице "Окан                2002 года   и коммуникаций Республики
Интерконтиненталь" и                       Казахстан, открытое
организация технического                   акционерное общество
обеспечения заседания                      "Казахтелеком"
(по согласованию)
7.  Приобретение подарков          30 мая      Министерство транспорта
для глав делегаций             2002 года   и коммуникаций
Республики Казахстан
8.  Организация официального       11 июня     Министерство транспорта
ужина от Министра              2002 года   и коммуникаций
транспорта и коммуникаций                  Республики Казахстан
Республики Казахстан
9.  Сопровождение машинами         10-11 июня  Министерство внутренних
Комитета дорожной полиции      2002 года   дел Республики Казахстан
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан по
маршрутам следования
делегаций
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

2. БАЫ БӘ Басшылары кеңесiнiң   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
мәжiлiсiне дайындық және оны  25 сәуір    Көлік және коммуникациялар
өткiзу жөнiндегі шығыстар                 министрлігі, Қазақстан
сметасын бекiту                           Республикасының Сыртқы істер
министрлігі
__________________________________________________________________________
3. БАЫ БӘ ресми делегациялары    2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
басшылары мен мүшелерiн       9-12 маусым Көлік және коммуникациялар
Астана қаласының әуежайында               министрлігі
қарсы алуды және шығарып
салуды ұйымдастыру
__________________________________________________________________________
4. Делегацияларға Астана қаласы  2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
бойынша көлiктік қызмет көр.  9-12 маусым Көлік және коммуникациялар
сету                                      министрлігі
__________________________________________________________________________
5. Делегациялар басшыларын       2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
"Окан Интерконтиненталь"      9-12 маусым Көлік және коммуникациялар
қонақ үйiне және делегация.               министрлігі
лар мүшелерiн "Турист" қонақ
үйiне орналастыруды
ұйымдастыру
__________________________________________________________________________
6. "Окан Интерконтиненталь"      2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
қонақ үйiнің мәжiлiс залын    9-12 маусым Көлік және коммуникациялар
жалға алу және мәжілістi                  министрлігі, "Қазақтелеком"
техникалық қамтамасыз етуді               ашық акционерлік қоғамы
ұйымдастыру                               (келісім бойынша)
__________________________________________________________________________
7. Делегациялар басшылары үшiн   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
сыйлықтар сатып алу           30 мамыр    Көлік және коммуникациялар
министрлігі
__________________________________________________________________________
8. Қазақстан Республикасының     2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
Көлік және коммуникациялар    11 маусым   Көлік және коммуникациялар
министрi атынан ресми кешкi               министрлігі
ас ұйымдастыру
__________________________________________________________________________
9. Делегациялардың жүру бағыты   2002 жылғы  Қазақстан Республикасының
бойынша Қазақстан Республика.   10-11     Ішкі істер министрлігі
сының Iшкi iстер министрлігі   маусым
Жол полициясы комитетінің
машиналарымен алып жүру
__________________________________________________________________________
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.