О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О переименовании Целинного района Северо-Казахстанской области"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2002 года N 629
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О переименовании Целинного района Северо-Казахстанской области".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Указ
Президента Республики Казахстан
О переименовании Целинного района
Северо-Казахстанской области
В соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" постановляю:
1. Переименовать Целинный район Северо-Казахстанской области в район имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Президентінің "Солтүстік Қазақстан облысының Целинный ауданын қайта атау туралы" Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 маусым N 629
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Қазақстан Республикасы Президентінің "Солтүстік Қазақстан облысының Целинный ауданына қайта атау туралы" Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Жарлығы Солтүстік Қазақстан облысының Целинный ауданын қайта атау туралы
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 9-бабына сәйкес қаулы етемін:
1. Солтүстік Қазақстан облысының Целинный ауданы Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы болып қайта аталсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті