О признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 139
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2002 года N 641
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2002 года N 139 P020139_ "О распределении обязанностей между Премьер-Министром, заместителями Премьер-Министра и Руководителем Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 139 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 13 маусымдағы N 641 қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі, Премьер-Министрінің орынбасарлары және Премьер-Министр Кеңсесінің Басшысы арасында міндеттерді бөлу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 31 қаңтардағы N 139 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі