О назначении компетентного органа Республики Казахстан по применению Европейского соглашения о международной дорожной перевозке опасных грузов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июня 2002 года N 651
В целях обеспечения практического взаимодействия с компетентными органами стран-участников Z010193_ Европейского соглашения о международной дорожной перевозке опасных грузов (ДОПОГ) от 30 сентября 1957 года и организации применения в Республике Казахстан его требований Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Назначить компетентным органом Республики Казахстан, ответственным за применение Европейского соглашения о международной дорожной перевозке опасных грузов (ДОПОГ) от 30 сентября 1957 года и координацию действий центральных исполнительных и иных государственных органов (по согласованию) по вопросам организации перевозок опасных грузов автомобильным транспортом, Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан.
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить Секретариат Европейской экономической комиссии Организации Объединенных Наций о принятом решении.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қауiптi жүктердiң халықаралық жол тасымалы туралы еуропалық келiсiмдi қолдану бойынша Қазақстан Республикасының құзыреттi органын тағайындау туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 маусым N 651
Қауiптi жүктердiң халықаралық жол тасымалы туралы 1957 жылғы 30 қыркүйектегi еуропалық Z010193_ келiсiмге (ҚЖХЖТ) қатысушы елдердiң құзыреттi органдарымен практикалық өзара iс-қимылды қамтамасыз ету және Қазақстан Республикасында оның талаптарын қолдануды ұйымдастыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қауiптi жүктердiң халықаралық жол тасымалы туралы 1957 жылғы 30 қыркүйектегi еуропалық келiсiмдi (ҚЖХЖТ) қолдануға және автомобиль көлiгiмен қауiптi жүктердiң тасымалдарын ұйымдастыру мәселелерi бойынша орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдардың (келiсiм бойынша) қызметiн үйлестiруге жауапты Қазақстан Республикасының құзыреттi органы болып Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi тағайындалсын.
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi қабылданған
шешiм туралы Бiрiккен Ұлттар Ұйымының Еуропалық экономикалық комиссиясының
Хатшылығын хабардар етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.