О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 июня 2002 года N 703. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 января 2008 года N 58.
Сноска. Постановление Правительства РК от 28 июня 2002 года N 703 утратило силу постановлением Правительства РК от 23 января 2008 года  N 58  (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В целях приведения в соответствие с действующим законодательством Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые изменения, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2002 года N 703
Изменения, которые вносятся в некоторые
решения Правительства Республики Казахстан
1.  (Пункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 12 августа 2004 г.  N 846  )
2. В постановление Правительства Республики Казахстан от 19 марта 1997 года N 365  P970365_  "Об утверждении Положения о порядке и условиях обязательного государственного страхования судей и их имущества, медицинского обслуживания и санаторно-курортного лечения" (САПП Республики Казахстан, 1997 г., N 13, ст. 90):
в Положении о порядке и условиях обязательного государственного страхования судей и их имущества, медицинского обслуживания и санаторно-курортного лечения, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 7 слова "медико-социальной экспертной комиссией (МСЭК)" заменить словами "территориальным подразделением центрального исполнительного органа в области социальной защиты населения".
3.  (Пункт 3   утратил силу - постановлением Правительства РК от 28 декабря 2007 года  N 1339  (вводится в действие с 1 января 2008 года и подлежит официальному опубликованию).
4. В постановление Правительства Республики Казахстан от 25 ноября 1999 года N 1781  P991781_  "О государственном образовательном гранте" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 52, ст. 512):
в Правилах о государственном образовательном гранте, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5 слова "медико-социальной экспертной комиссии" заменить словами "территориального подразделения центрального исполнительного органа в области социальной защиты населения".
5. В постановление Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 161  P010161_  "Об утверждении Правил назначения и выплаты специального государственного пособия" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 4-5, ст. 51):
в Правилах назначения и выплаты специального государственного пособия, утвержденных указанным постановлением:

Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешімдерiне өзгерiстер енгiзу және кейбiр шешiмдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 28 маусымдағы N 703 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы N 58 Қаулысымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008.01.23.  N 58  (алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қолданыстағы заңнамаға сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнің кейбiр шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер бекiтiлсiн.
2. Қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкiметінің кейбiр шешімдерiнің күшi жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 28 маусымдағы
N 703 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Үкіметiнің кейбiр шешімдерiне енгiзiлетiн өзгерiстер
1. <*>
Ескерту. 1-тармақтың күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 12 тамыздағы N 846  қаулысымен .
2. "Судьяларды және олардың мүлкiн міндеттi мемлекеттiк сақтандырудың, оларға медициналық қызмет көрсету мен санаторий-курорттық емдеудiң тәртiбi мен шарттары туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1997 жылғы 19 наурыздағы N 365  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1997 ж., N 13, 90-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Судьяларды және олардың мүлкiн міндеттi мемлекеттiк сақтандырудың, оларға медициналық қызмет көрсету мен санаторий-курорттық емдеудiң тәртібi мен шарттары туралы ережеде:
7-тармақта "медициналық-әлеуметтiк сараптау комиссиясымен (МӘСК)" деген сөздер "халықты әлеуметтiк қорғау саласындағы орталық атқарушы органның аумақтық бөлiмшесi" деген сөздермен ауыстырылсын.
3.  Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007.12.28.  N 1339  (2008 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
4. "Мемлекеттiк білiм гранты туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 25 қарашадағы N 1781  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 52, 512-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Мемлекеттiк бiлiм гранты туралы ережелерде:
5-тармақта "дәрiгерлiк-әлеуметтiк сараптау комиссиясының" деген сөздер "халықты әлеуметтiк қорғау саласындағы орталық атқарушы орган аумақтық бөлімшесінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
5. "Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы тағайындаудың және төлеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнің 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 161  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2001 ж., N 4-5, 51-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Арнаулы мемлекеттiк жәрдемақы тағайындаудың және төлеудің ережесіне:

в абзаце шестом подпункта 4) пункта 6 слова "медико-социальной экспертной комиссии" заменить словами "территориального подразделения центрального исполнительного органа в области социальной защиты населения";
в подпункте 4), 5), 8) пункта 19 слова "медико-социальной экспертной комиссии" заменить словами "территориального подразделения центрального исполнительного органа в области социальной защиты населения".
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 28 июня 2002 года N 703
Перечень утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 мая 1992 года N 465  P920465_  "Об обеспечении инвалидов специальными средствами передвижения" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 20, ст. 333).
2. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 22 октября 1992 года N 891  P920891_  "О выплате денежной компенсации инвалидам за бензин" (САПП Республики Казахстан, 1992 г., N 41, ст. 606).
3. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 29 ноября 1993 года N 1195  P931195_  "О выплате денежной компенсации инвалидам за мотоколяски" (САПП Республики Казахстан, 1993 г., N 46, ст. 557).
4. Постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 2 июня 1995 года N 770 "О внесении изменений в постановления Кабинета Министров Республики Казахстан от 27 мая 1992 г. N 465 и от 22 октября 1992 г. N 891" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 20, ст. 223).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 августа 2000 года N 1298  P001298_  "Об утверждении Положения о медико-социальных экспертных комиссиях" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 36-37, ст. 440).

6-тармақтың 4) тармақшасының алтыншы абзацында "медициналық-әлеуметтік сараптама комиссиясының" деген сөздер "халықты әлеуметтiк қорғау саласындағы орталық атқарушы орган аумақтық бөлiмшесінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
19-тармақтың 4), 5), 8) тармақшаларында "медициналық-әлеуметтiк сараптама комиссияның", "медициналық-әлеуметтiк сараптама комиссиясының" деген сөздер "халықты әлеуметтiк қорғау саласындағы орталық атқарушы орган аумақтық бөлiмшесінің" деген сөздермен ауыстырылсын.
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 28 маусымдағы
N 703 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң күшi жойылған кейбiр шешiмдерiнің тiзбесi
1. "Мүгедектердi арнаулы жүрiп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінiң 1992 жылғы 27 мамырдағы N 465 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 20, 333-құжат).
2. "Мүгедектерге бензин үшiн ақшалай өтемақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1992 жылғы 22 қазандағы N 891  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1992 ж., N 41, 606-құжат).
3. "Мүгедектерге мотокүймелер үшiн ақшалай өтемақы төлеу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1993 жылғы 29 қарашадағы N 1195  қаулысы  (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1993 ж., N 46, 557-құжат).
4. "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1992 жылғы 27 мамырдағы N 465 және 1992 жылғы 22 қазандағы N 891 қаулыларына өзгертулер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1995 жылғы 2 маусымдағы N 770 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1995 ж., N 20, 223-құжат).
5. "Медициналық-әлеуметтiк сарапшылық комиссиялар туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінің 2000 жылғы 24 тамыздағы N 1298   P001298_  қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 36-37, 440-құжат).