О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2001 года N 249
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июля 2002 года N 718
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 февраля 2001 года N 249 P010249_ "О Программе "Молодежь Казахстана" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., N 7, ст. 74) следующие изменения:
в Программе "Молодежь Казахстана", утвержденной указанным постановлением:
в Плане мероприятий по реализации Программы "Молодежь Казахстана":
в разделе 5 "Социальная работа с молодежью":
в главе 5.1 "Профилактика правонарушений среди подростков и молодежи":
в строке, порядковый номер 5.1.2:
в графе 2 слова "проект положения о" заменить словами "проект Правил об организации деятельности";
в графе 3 слова "Постановление Правительства Республики Казахстан" заменить словами "Совместный приказ";
в графе 5 слова "июнь 2001 года" заменить словами "июнь 2002 года".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 17 ақпандағы N 249 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 3 шілде N 718.
Қазақстан Республикасының Yкіметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан жастары" бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметінiң 2001 жылғы 17 ақпандағы N 249 P010249_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2001 ж., N 7, 74-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсін:
көрсетілген қаулымен бекiтiлген "Қазақстан жастары" бағдарламасында:
"Қазақстан жастары" бағдарламасын iске асыру жөніндегі iс-шаралар жоспарында:
"Жастармен әлеуметтiк жұмыс" деген 5-бөлімде:
"Жасөспiрімдер мен жастар арасында құқық бұзушылықтың алдын алу" деген 5.1-тарауда:
реттiк нөмiрi 5.1.2-жолда:
2-бағанда "мекемелері туралы ереже жобасын" деген сөздер
"мекемелерінiң қызметiн ұйымдастыру туралы ереже жобасын" деген сөздермен
ауыстырылсын;
3-бағанда "Қазақстан Республикасы Yкiметінiң қаулысы" деген сөздер
"Бiрлескен бұйрық" деген сөздермен ауыстырылсын;
5-бағанда "2001 жылдың маусымы" деген сөздер "2002 жылдың маусымы"
деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Жұманазарова А.Б.