О признании утратившими силу постановлений Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1995 года N 953 и Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года N 1314
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2002 года N 734
В целях приведения в соответствие с Кодексом Республики Казахстан от 12 июня 2001 года K010209_ "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1995 года N 953 P950953_ "Об утверждении Положения о порядке уплаты сбора с аукционных продаж" (САПП Республики Казахстан, 1995 г., N 24, ст. 273);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 7 сентября 1999 года N 1314 P991314_ "О внесении дополнения в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 12 июля 1995 года N 953" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 45, ст. 407).
2. Настоящее постановление вступает в силу с 1 января 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 шiлдедегi N 953 және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 қыркүйектегi N 1314 қаулыларының күшi жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 8 шілде N 734.
"Салық және бюджетке төленетiн басқа да мiндеттi төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 маусымдағы K010209_ Кодексiне (Салық кодексi) сәйкес келтiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Аукциондық сатудан алынатын алымды төлеу тәртiбi туралы ереженi бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12 шiлдедегi N 953 P950953_ қаулысы (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1995 ж., N 24, 273-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетiнiң 1995 жылғы 12
шiлдедегi N 953 қаулысына толықтыру енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы
Yкiметiнiң 1999 жылғы 7 қыркүйектегi N 1314
P991314_
қаулысы (Қазақстан
Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 45, 407-құжат).
2. Осы қаулы 2002 жылдың 1 қаңтарынан бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.