О проекте распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2002 года N 753
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект
распоряжения Президента Республики Казахстан "О внесении дополнений в
распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля 2002 года N 291".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Распоряжение
Президента Республики Казахстан
О внесении дополнений в распоряжение
Президента Республики Казахстан
от 7 февраля 2002 года N 291
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 февраля
2002 года N 291 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП
Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 43) следующие дополнения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии:
Есимова                    - Заместителя Премьер-Министра
Ахметжана Смагуловича        Республики Казахстан - Министра
сельского хозяйства Республики
Казахстан, заместителем председателя
Жамишева                   - вице-Министра финансов Республики
Болата Бидахметовича         Казахстан
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Умбетова А.М.)

"Қазақстан Республикасы Президентiнің 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкіміне толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi өкiмiнiң жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 шілде N 753
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291
өкiмiне толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының Президентi
өкiмiнің жобасы Қазақстан Республикасы Президентiнің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің
Өкімі
Қазақстан Республикасы Президентiнiң 2002 жылғы 7 ақпандағы
N 291 өкiмiне толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Президентiнің "Республикалық бюджет
комиссиясының құрамы туралы" 2002 жылғы 7 ақпандағы N 291 өкiмiне
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 43-құжат) мынадай
толықтырулар енгiзiлсiн:
Республикалық бюджет комиссиясының құрамына мыналар енгiзiлсiн:
Есiмов                     - Қазақстан Республикасы Премьер-
Ахметжан Смағұлұлы           Министрiнің орынбасары - Қазақстан
Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрi, төрағаның орынбасары
Жәмiшев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы
Болат Бидахметұлы            вице-министрi.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.