О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2002 года N 771. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2009 года № 1411
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.09.2009 № 1411.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2000 года N 1641 P001641_ "О Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 44-45, ст. 538) следующее изменение:
в Программе борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы, утвержденной указанным постановлением: в разделе 9 "План мероприятий по реализации Программы борьбы с преступностью в Республике Казахстан на 2000-2002 годы": в подразделе 6 "Международное сотрудничество в борьбе с преступностью": строку, порядковый номер 3.2., исключить. 2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания. Премьер-Министр Республики Казахстан (Специалисты: Склярова И.В., Пучкова О.Я.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 шілде N 771. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 19 қыркүйектегі N 1411 Қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2009.09.19. N 1411 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 31 қазандағы N 1641 P001641_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 2000 ж., N 44-45, 538-құжат) мынадай өзгерiс енгiзiлсiн: көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасында: "Қазақстан Республикасында қылмысқа қарсы күрестiң 2000-2002 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегi Iс-шаралар жоспары" деген 9-бөлiмде: "Қылмысқа қарсы күрестегi халықаралық ынтымақтастық" деген 6-кiшi бөлiмде: реттiк нөмiрi 3.2-жол алынып тасталсын. 2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Мамандар: Қасымбеков Б.А. Жұманазарова А.Б.