О мерах по строительству новой железнодорожной линии "Алтынсарино-Хромтау"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июля 2002 года N 774
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 21 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2002 года Z020321_ "О государственных закупках" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан и определить генеральными подрядчиками строительства новой железнодорожной линии "Алтынсарино-Хромтау":
ОАО "Желдорстрой";
ТОО "Казавтострой".
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством транспорта и коммуникаций Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) решение вопроса с собственником подъездного железнодорожного пути станции Арка-Арыстансор протяженностью 38 километров о передаче данного имущества в государственную собственность;
2) передачу подъездного железнодорожного пути станции Арка-Арыстансор протяженностью 38 километров во владение и пользование закрытому акционерному обществу "Национальная компания "Казакстан темiр жолы", после выполнения подпункта 1) пункта 2 настоящего постановления.
3. Министерству энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан совместно с ЗАО "Национальная компания "Казакстан темiр жолы" в месячный срок рассмотреть и согласовать условия энергоснабжения новой железнодорожной линии.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Масимова К.К.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

"Алтынсарин - Хромтау" жаңа темiр жол желiсiнiң құрылысы жөнiндегi шаралар туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 13 шілде N 774
"Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 16 мамырдағы Z020321_ Заңының 21-бабы 1-тармағының 5-тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Көлiк және коммуникациялар министрлiгiнiң ұсынысы қабылдансын және "Алтынсарин - Хромтау" жаңа темiр жол желiсi құрылысының бас мердiгерлерi болып мыналар белгiленсiн:
"Темiржолқұрылыс" ААҚ;
"Қазавтоқұрылыс" ЖШС.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінiң Мемлекеттiк мүлiк және жекешелендiру комитетi Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгiмен бiрлесiп заңнамада белгіленген тәртiппен мыналарды қамтамасыз етсiн:
1) Арқа - Арыстансор станциясының ұзындығы 38 километр кiреберiс темiр жолының меншiк иесiмен осы мүлiктi мемлекеттiк меншiкке беру туралы мәселенi шешу;
2) осы қаулының 2-тармағының 1) тармақшасы орындалғаннан кейiн Арқа - Арыстансор станциясының ұзындығы 38 километр кiреберiс темiр жолын "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" жабық акционерлiк қоғамының иелiк етуiне және пайдалануына беру.
3. Қазақстан Республикасының Энергетика және минералдық ресурстар
министрлiгi "Қазақстан темiр жолы" ұлттық компаниясы" ЖАҚ-пен бiрлесiп
жаңа темiр жол желiсiн электрмен жабдықтау шарттарын бiр ай мерзiмде
қарасын және келiссiн.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң орынбасары К.Қ.Мәсiмовке жүктелсiн.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Жұманазарова А.Б.