Об утверждении лимитов добычи диких животных на сезон охоты 2002 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 834
В соответствии с Законом Республики Казахстан Z933300_ "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить лимиты добычи диких животных на сезон охоты 2002 года согласно приложениям 1, 2, 3.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 834
Лимит добычи охотничьих видов
копытных животных и медведя на сезон охоты 2002 года
(особей)
_______________________________________________________________
N ! Наименование !              Виды животных
п/п!   областей   !--------------------------------------------!
!              !     Лось     ! Благородный  ! Сибирская    !
!              !              !   олень      !   косуля     !
!              !              !  (кроме      !              !
!              !              ! тугайного)   !              !
!              !--------------------------------------------!
!              !числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит !
!              !ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи!
---------------------------------------------------------------!
1   Акмолинская     169     -     1058    85     3389     339
2   Актюбинская      26     -                     338      14
3   Алматинская                   2563   205     5203     520
4   Атырауская
5   Восточно-
Казахстанская  1080     -     1150    92     7107     440

Жабайы аңдарды аулаудың 2002 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиттерiн бекiту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 26 шілде N 834.
"Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы"
Z933300_
Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының
Yкiметi қаулы етеді:
1. 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес жабайы аңдарды аулаудың 2002 жылғы
аңшылық маусымына арналған лимиттерi бекiтілсiн.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 шілдедегі
N 834 қаулысына 1-қосымша
Тұяқты жануарлардың аңшылық түрлері мен аюды аулаудың
2002 жылғы аңшылық маусымына арналған лимиті
(дарақ)
_______________________________________________________________
Р/с! Облыстардың  !              Жануарлардың түрлері
N !    атауы     !--------------------------------------------!
!              !    Бұлан     ! Асыл тұқымды ! Сібір елігі  !
!              !              ! бұғы (тоғай  !              !
!              !              ! кермаралынан !              !
!              !              !  басқасы)    !              !
!              !--------------------------------------------!
!              ! саны  ! аулау! саны  !аулау ! саны  !аулау !
!              !       !лимиті!       !лимиті!       !лимиті!
---------------------------------------------------------------!
1   Ақмола          169     -     1058    85     3389     339
2   Ақтөбе           26     -                     338      14
3   Алматы                        2563   205     5203     520
4   Атырау
5   Шығыс
Қазақстан      1080     -     1150    92     7107     440

6   Жамбылская                                    930      93
7   Западно-
Казахстанская    93     -                    1157      -
8   Карагандинская                               5235     524
9   Кызылординская
10   Костанайская    151     -                    4837     290
11   Мангистауская
12   Павлодарская                                   2109    70
13   Северо-
Казахстанская    91     -      141     8     8800     477
14   Южно-

6   Жамбыл                                        930      93
7   Батыс
Қазақстан        93     -                    1157      -
8   Қарағанды                                    5235     524
9   Қызылорда
10   Қостанай        151     -                    4837     290
11   Маңғыстау
12   Павлодар                                       2109    70
13   Солтүстік
Қазақстан        91     -      141     8     8800     477
14   Оңтүстік

11       240     24
12
13       156     12
14      1454    145      1188    119
---------------------------------------------------------------------------
Итого  11111    838     13691   1359    360    30    1100     55
Процент
изъятия         7,5              9,9          8,3            5,0
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 834
Лимит добычи пушных зверей
на сезон охоты 2002 года
(особей)
___________________________________________________________________________
N ! Наименование ! Сурок (кроме !   Ондатра    ! Соболь       ! Речной
п/п!   областей   ! Мензбира)    !              !              !  бобр
---------------------------------------------------------------------------
!              !числен-!лимит !числен-!лимит !числен-!лимит !чис- !лимит
!              !ность  !добычи!ность  !добычи!ность  !добычи!лен- !добы-
!              !       !      !       !      !       !      !ность!чи
---------------------------------------------------------------------------

11       240     24
12
13       156     12
14      1454    145      1188    119
---------------------------------------------------------------------------
Жиыны  11111    838     13691   1359    360    30    1100     55
Алу
пайызы          7,5              9,9          8,3            5,0
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 шілдедегі
N 834 қаулысына 2-қосымша
Терісі бағалы аңдарды аулаудың 2002 жылғы аңшылық
маусымына арналған лимиті
(дарақ)
___________________________________________________________________________
Р/с! Облыстардың  ! Суыр (Мензбир!   Ондатра    !    Бұлғын    ! Құндыз
N !    атауы     !суырынан бас. !              !              !
!              !    қасы)     !              !              !
---------------------------------------------------------------------------
!              !  саны !аулау ! саны  !аулау ! саны  !аулау ! саны!аулау
!              !       !лимиті!       !лимиті!       !лимиті!     !лими.
!              !       !      !       !      !       !      !     !ті
---------------------------------------------------------------------------

1   Акмолинская   450484   22120   3556    1224
2   Алматинская    25511    2550  86553   43277
3   Актюбинская    19071     580
4   Восточно-
Казахстанская 117000    9000  60000    7000   3550     300
5   Жамбылская     21500     804  47150    5765
6   Западно-
Казахстанская                  2786      -                  2990   -
7   Карагандинская 1438746 65000  20812   10406
8   Кызылординская                  625      -
9   Костанайская    65584   6558  30655   15000
10   Павлодарская     6095    500   3330    1665
11   Северо-
Казахстанская   15796    900  39470    7619
12   Южно-
Казахстанская                  1665     833
---------------------------------------------------------------------------
Итого         2159787 108012  296602  92789   3550     300  2990   -
Процент
изъятия                5,0             31,2            8,4
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 834
Лимит добычи пернатой дичи
на сезон охоты 2002 года
(особей)
________________________________________________
N ! Наименование !    Глухарь   !   Фазан      !
п/п!   областей   !              !              !
------------------!-----------------------------!
!              !числен-!лимит !числен-!лимит !
!              !ность  !добычи!ность  !добычи!
------------------------------------------------!
1   Акмолинская     1918     -
2   Алматинская                   81771   18807
3   Восточно-
Казахстанская   4800     -     1000     -
4   Жамбылская                    24130    4826
5   Кызылординская                15575    2959
6   Южно-
Казахстанская                 15181    3491
------------------------------------------------
Итого           6718     -   137657   30083
Процент
изъятия                                21,8
________________________________________________
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

1   Ақмола        450484   22120   3556    1224
2   Алматы         25511    2550  86553   43277
3   Ақтөбе         19071     580
4   Шығыс
Қазақстан     117000    9000  60000    7000   3550     300
5   Жамбыл         21500     804  47150    5765
6   Батыс
Қазақстан                      2786      -                  2990   -
7   Қарағанды      1438746 65000  20812   10406
8   Қызылорда                       625      -
9   Қостанай        65584   6558  30655   15000
10   Павлодар         6095    500   3330    1665
11   Солтүстік
Қазақстан       15796    900  39470    7619
12   Оңтүстік
Қазақстан                      1665     833
---------------------------------------------------------------------------
Жиыны         2159787 108012  296602  92789   3550     300  2990   -
Алу пайызы            5,0             31,2            8,4
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 шілдедегі
N 834 қаулысына 3-қосымша
Жабайы құстарды аулаудың 2002 жылғы аңшылық
маусымына арналған лимиті
(дарақ)
________________________________________________
Р/с! Облыстардың  !  Саңырау құр !  Қырғауыл    !
N !    атауы     !              !              !
------------------!-----------------------------!
!              ! саны  !аулау ! саны  !аулау !
!              !       !лимиті!       !лимиті!
------------------------------------------------!
1   Ақмола          1918     -
2   Алматы                        81771   18807
3   Шығыс
Қазақстан       4800     -     1000     -
4   Жамбыл                        24130    4826
5   Қызылорда                     15575    2959
6   Оңтүстік
Қазақстан                     15181    3491
------------------------------------------------
Жиыны           6718     -   137657   30083
Алу
пайызы                                 21,8
________________________________________________
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.