О направлении представителей Республики Казахстан в Правление Международного Фонда спасения Арала и в Исполнительный Комитет Международного Фонда спасения Арала
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 836. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 14 апреля 2004 г. N 416 (P040416)
Во исполнение решений Глав государств Центральной Азии от 28 февраля 2002 года, принятых в городе Алматы (Казахстан) по проблемам Аральского моря, Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Направить от Республики Казахстан полномочными представителями:
в Правление Международного Фонда спасения Арала - Есимова Ахметжана Смагуловича - Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан;
в Исполнительный комитет Международного Фонда спасения Арала:
Нурушева Алмабека Нурушевича - директора Исполнительной дирекции филиала Международного Фонда спасения Арала в Республики Казахстан;
Оспанова Медета Оспановича - директора Компонента проекта Глобального экологического Фонда;
в Ревизионную комиссию Международного Фонда спасения Арала - Сутулова Федора Федоровича - Председателя Комитета финансового контроля Министерства финансов Республики Казахстан.
2. Отозвать полномочных представителей от Республики Казахстан:
Школьника Владимира Сергеевича из Правления Международного Фонда спасения Арала;
Утепова Эдуарда Карловича из Ревизионной комиссии Международного Фонда спасения Арала.
3. Уполномочить Есимова Ахметжана Смагуловича вести переговоры и подписывать документы по соответствующим вопросам от имени Правительства Республики Казахстан.
4. Признать утратившими силу постановления Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1999 года N 1734 P991734_ "О направлении представителей Республики Казахстан в Правление Международного Фонда спасения Арала и в Исполнительный Комитет Международного Фонда спасения Арала" и от 9 ноября 2001 года N 1429 P011429_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 ноября 1999 года N 1734".
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасының өкiлдерiн Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына және Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетiне жiберу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 26 шілде N 836. Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.04.14. N 416 қаулысымен.
Орталық Азия Мемлекеттер басшыларының Арал теңiзi проблемалары жөнiнде 2002 жылғы 28 ақпанда Алматы қаласында қабылдаған шешiмдерiн орындау үшiн Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасынан мына өкiлеттi өкiлдер жiберiлсiн:
Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасары - Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрi Ахметжан Смағұлұлы Есiмов;
Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетiне:
Халықаралық Аралды құтқару қорының Қазақстан Республикасындағы филиалының Атқарушы дирекциясының директоры Алмабек Нұрышұлы Нұрышев;
Ғаламдық экологиялық қор жобасы Компонентiнiң директоры Медет Оспанұлы Оспанов;
Халықаралық, Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясына - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Қаржы бақылау комитетiнiң төрағасы Федор Федорович Сутулов.
2. Қазақстан Республикасынан жiберiлген мына өкiлеттi өкiлдер керi қайтарылсын:
Владимир Сергеевич Школьник - Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасынан;
Эдуард Карлович Өтепов - Халықаралық Аралды құтқару қорының Тексеру комиссиясынан.
3. Ахметжан Смағұлұлы Есiмовке Қазақстан Республикасының Үкiметi атынан келiссөздер жүргiзуге және тиiстi мәселелер бойынша құжаттарға қол қоюға өкiлеттiк берiлсiн.
4. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Қазақстан Республикасының өкiлдерiн Халықаралық Аралды құтқару қорының басқармасына және Халықаралық Аралды құтқару қорының Атқарушы комитетiне жiберу туралы" 1999 жылғы 17 қарашадағы N 1734 және "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 17 қарашадағы N 1734 қаулысына өзгерістер енгiзу туралы" 2001 жылғы 9 қарашадағы N 1429
қаулыларының күшi жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі