О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 83
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2002 года N 83б
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 января 2002 года N 83 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Министерства иностранных дел Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения:
1) в приложении N 1 к указанному постановлению:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"Стоимость бюджетной программы - 3668024 тысяч тенге (три миллиарда шестьсот шестьдесят восемь миллионов двадцать четыре тысячи тенге)";
в пункте 6:
в графе "Мероприятия по реализации программ (подпрограмм)" цифру "329" заменить цифрой "299";
2) приложение 7 к указанному постановлению исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 83 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 29 желтоқсан N 83б
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қаңтардағы N 83 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"Бюджеттік бағдарламаның құны - 3668024 мың теңге (үш миллиард алты жүз алпыс сегіз миллион жиырма төрт мың теңге)";
6-тармағында:
"Бағдарламаны (кіші бағдарламаны) іске асыру жөніндегі іс-шаралар" деген бағанындағы "329" деген сан "299" деген санмен ауыстырылсын;
2) көрсетілген қаулының 7-қосымшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі