О внесении дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2000 года N 1384 и от 17 апреля 2002 года N 443
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 августа 2002 года N 935
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие дополнения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 сентября 2000 года N 1384 "О Правилах отбора инвестиционных проектов, кредитуемых в рамках мер поддержки отечественных товаропроизводителей" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., N 41, ст. 457):
в Правилах отбора инвестиционных проектов, кредитуемых в рамках мер поддержки отечественных товаропроизводителей, утвержденных указанным постановлением:
пункт 2 дополнить абзацем пятнадцатым следующего содержания:
"- фармацевтическая и медицинская промышленность.";
2) (утратил силу постановлением Правительства РК от 31.12.2008 N 1328 (вводится в действие с 1.01.2009 г.).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2000 жылғы 12 қыркүйектегі N 1384 және 2002 жылғы 17 сәуiрдегі N 443 қаулыларына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 21 тамыз N 935
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
1) "Отандық тауар өндiрушiлердi қолдау шаралары шеңберiнде несиелендiрілетін инвестициялық жобаларды iрiктеу ережесi туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 12 қыркүйектегi N 1384 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2000 ж., N 41, 457-құжат):
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Отандық тауар өндiрушiлердi қолдау шаралары шеңберiнде несиелендiрiлетiн инвестициялық жобаларды iрiктеу ережесiнде:
2-тармақ мынадай он бесiншi абзацпен толықтырылсын:
"- фармацевтика және медицина өнеркәсібі.";
2) Ескерту 2) тармақшасының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2008.12.31. N 1328 (2009 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі