О проекте Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" и признании утратившим силу Закона Республики Казахстан "О приостановлении действия некоторых статей Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 сентября 2002 года N 1007
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О внесении изменений в Закон Республики Казахстан Z922600_ "О социальной защите граждан, пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье" и признании утратившим
силу Закона Республики Казахстан
Z990481_
"О приостановлении действия
некоторых статей Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан,
пострадавших вследствие экологического бедствия в Приаралье".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
"О внесении изменений в Закон Республики Казахстан
"О социальной защите граждан, пострадавших вследствие
экологического бедствия в Приаралье" и признании
утратившим силу Закона Республики Казахстан "О
приостановлении действия некоторых статей Закона
Республики Казахстан "О социальной защите граждан,
пострадавших вследствие экологического бедствия
в Приаралье"
Статья 1. Внести в Закон Республики Казахстан от 30 июня 1992 года
Z922600_
"О социальной защите граждан, пострадавших вследствие
экологического бедствия в Приаралье" (Ведомости Верховного Совета
Республики Казахстан, 1992 г., N 13-14, ст. 348; 1994 г., N 8, ст. 140;
Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 7, ст. 79; N 12, ст. 184; N 21, ст. 274; 1998 г., N 24, ст. 432; 1999 г., N 8, ст. 247; N 23, ст. 924) следующие изменения:
подпункты 1), 2), 3), 5) и 6) пункта 2 статьи 13 исключить;
подпункты 1), 2), 4) и 5) статей 15 и 16 исключить;
подпункты 2), 3) пункта 1 статьи 17 исключить;
подпункты 1) и 2) статьи 18 исключить.
Статья 2. Признать утратившим силу Закон Республики Казахстан от 16 ноября 1999 года Z990481_ "О приостановлении действия некоторых статей Закона Республики Казахстан "О социальной защите граждан, пострадавших
вследствие экологического бедствия в Приаралье" (Ведомости Парламента

"Арал өңiріндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Заңына өзгерiстер eнгізу туралы" және "Арал өңiріндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының кейбiр баптарының қолданылуын тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 14 қыркүйек N 1007
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Арал өңіріндегі экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының Z922600_ Заңына өзгерiстер енгiзу туралы" және "Арал өңіріндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан
Республикасы
Z990481_
Заңының кейбiр баптарының қолданылуын тоқтата тұру
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының күшi жойылды деп тану туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi
Мәжiлiсiнің қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Жоба
Қазақстан Республикасының Заңы
"Арал өңiріндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен
азаматтарды әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының
Заңына өзгерiстер енгізу туралы" және "Арал өңiріндегi экологиялық
қасiрет салдарынан зардап шеккен азаматтарды әлеуметтiк қорғау
туралы" Қазақстан Республикасы Заңының кейбiр баптарының
қолданылуын тоқтата тұру туралы" Қазақстан Республикасы
Заңының күші жойылды деп тану туралы"
1-бап. "Арал өңiріндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен
азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының
Z922600_
Заңына (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Ведомостары, 1992 ж.,
13-14, N 348-құжат; 1994 ж., N 8, 140-құжат; Қазақстан Республикасы
Парламентінің Жаршысы, 1997 ж., N 7, 79-құжат; N 12, 184-құжат; N 21,
274-құжат; 1998 ж., N 24, 432-құжат; 1999 ж., N 8, 247-құжат; N 23,
924-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзілсiн:
13-бабы 2-тармағының 1), 2), 3), 5) және 6) тармақшалары алынып
тасталсын;
15 және 16-баптардың 1), 2), 4) және 5) тармақшалары алынып тасталсын;
17-бабы 1-тармағының 2), 3) тармақшалары алынып тасталсын;
18-баптың 1) және 2) тармақшалары алынып тасталсын.
2-бап. "Арал өңiрiндегi экологиялық қасiрет салдарынан зардап шеккен
азаматтарды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасы Заңының
кейбiр баптарының қолданылуын тоқтата тұру туралы" Қазақстан
Республикасының 1999 жылғы 16 қарашадағы
Z990481_
Заңының (Қазақстан

Республики Казахстан, 1999 г., N 23, ст. 924).
Статья 3. Настоящий Закон вводится в действие с 1 января 2003 года.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

Республикасының Парламенті Жаршысы, 1999 ж., N 23, 924-құжат) күшi жойылды
деп танылсын.
3-бап. Осы заң 2003 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.