О проекте Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан в сфере финансирования инвестиций"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 17 сентября 2002 года N 1022
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых законодательных актов Республики Казахстан в сфере финансирования инвестиций".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Проект
Закон Республики Казахстан
О признании утратившими силу некоторых
законодательных актов Республики Казахстан
в сфере финансирования инвестиций
Признать утратившими силу:
1. Закон Республики Казахстан от 12 апреля 1993 года "О возвратной системе финансирования инвестиций" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 9, ст. 210; 1994 г., N 9-10, ст. 158;  1994 г., N 21-22, ст. 268, Ведомости Парламента Республики Казахстан, 1997 г., N 13-14, ст. 205);
2. Постановление Верховного Совета Республики Казахстан от 12 апреля 1993 года "О введении в действие Закона Республики Казахстан "О возвратной системе финансирования инвестиций" (Ведомости Верховного Совета Республики Казахстан, 1993 г., N 9, ст. 211).
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Абрамова Т.М.)

"Инвестицияларды қаржыландыру саласында Қазақстан Республикасының кейбір заң актiлерінің күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Pecпубликасы Заңының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 17 қыркүйек N 1022
Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
"Инвестицияларды қаржыландыру саласында Қазақстан Республикасының
кейбiр заң актiлерiнiң күшi жойылды деп тану туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасының Парламентi
Мәжiлiсiнiң қарауына енгiзiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫНЫҢ ЗАҢЫ
Инвестицияларды қаржыландыру саласында
Қазақстан Республикасының кейбiр заң актiлерiнiң
күшi жойылды деп тану туралы
Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1. "Инвестицияларды қаржыландырудың қайталама жүйесi туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 12 сәуiрдегi Z932400_ Заңы (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 9, 210-құжат; 1994 ж., N 9-10, 158-құжат; 1994 ж., N 21-22, 268-құжат; Қазақстан Республикасы
Парламентiнiң Жаршысы, 1997 ж., N 13-14, 205-құжат).
2. "Инвестицияларды қаржыландырудың қайталама жүйесi туралы"
Қазақстан Республикасының Заңын күшiне енгiзу туралы" Қазақстан
Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң 1993 жылғы 12 сәуiрдегi
B932700_
қаулысы
(Қазақстан Республикасы Жоғарғы Кеңесiнiң Жаршысы, 1993 ж., N 9,
211-құжат).
Қазақстан Республикасының
Президентi
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.