О внесении дополнений и изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 1045. Утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N 765 (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования)
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2002 года N 1045 утратило силу постановлением Правительства РК от 14 августа 2006 года N  765  (вводится в действие по истечении тридцати календарных дней со дня его первого официального опубликования).
В целях систематизации ставок таможенных пошлин на ввозимые товары Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести следующие дополнения и изменения в  постановление  Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 1996 года N 1389 "О ставках таможенных пошлин на ввозимые товары" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 46, ст. 450):
в приложении 1 к указанному постановлению:
по всему тексту слово "беспошлинно" заменить цифрой "0";
слова "10 сентября 2002 года" заменить словами "10 июня 2003 года";
строку:
"0206 10 100    Субпродукты для производства
фармацевтической продукции
беспошлинно"
изложить в следующей редакции:
"0206 10 100    Субпродукты для производства
фармацевтической продукции                    5";
строку:
"0305 41 000    Лосось тихоокеанский (Oncorhynchus
nеrка, Oncorhynchus gоrbusсhа,
Oncorhynchus кеtа, Oncorhynchus
tsсhаwуtsсhа, Oncorhynchus
кisutсh, Oncorhynchus masou и
Oncorhynchus rhоdurus), лосось
атлантический (Salrno salar) и лосось
дунайский (Hucho hucho)                 20, но не
менее 4
EBPO за 1 кг"
изложить в следующей редакции:
"0305 41 000    Лосось тихоокеанский (Oncorhynchus
nеrка, Oncorhynchus gоrbusсhа,
Oncorhynchus кеtа, Oncorhynchus
tsсhаwуtsсhа, Oncorhynchus кisutсh,
Oncorhynchus masou и Oncorhynchus
rhоdurus), лосось атлантический
(Salrno salar) и лосось
дунайский (Hucho hucho)                  10***";
строку:
"0901 21 000,   Кофе жареный с кофеином или без
0901 22 000     кофеина                                беспошлинно"
исключить;
после строки:
"1501 00 110    Жир свиной (включая лярд) для
промышленного применения, кроме
производства продуктов, используемых
для употребления в пищу                     10"
дополнить строкой следующего содержания:
"1502 00 100    Жир крупного рогатого скота, овец или
коз, для промышленного применения,
кроме производства продуктов,
используемых для употребления в пищу         5";
после строки:

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389 қаулысына толықтырулар мен өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 23 қыркүйектегі N 1045 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14. N 765 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006.08.14.  N 765  қаулысымен.
Әкелiнетiн тауарларға кеден бажының ставкаларын жүйелендiру мақсатында Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Әкелiнетiн тауарларға кеден бажының ставкалары туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1996 жылғы 14 қарашадағы N 1389  қаулысына  мынадай толықтырулар мен өзгерiстер енгiзiлсiн (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1996 ж., N 46, 450-құжат):
көрсетiлген қаулыға 1-қосымшада:
бүкiл мәтiн бойынша "бажсыз" деген сөз "0" санымен ауыстырылсын;
"2002 жылғы 10 қыркүйекке" деген сөздер "2003 жылғы 10 маусымға" деген сөздермен ауыстырылсын;
мына:
"0206 10 100   Фармацевтiк өнiмдердi өндiруге
арналған iшек-қарын                         бажсыз"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"0206 10 100   Фармацевтiк өнiмдердi өндiруге
арналған ішек-қарын                             5";
мына:
"0305 41 000   Тынық мұхиттың албырт балығы
(Oncorhynchus nеrка, Oncorhynchus
gоrbusсhа, Oncorhynchus кеtа,
Oncorhyncus tsсhаwуtsсhа,
Oncorhynchus кisutсh,
Оnсогhуосhus masou және
Oncorhynchus rhоdurus), Атлант
мұхитының албырт балығы (Salrno       20; бiрақ 1 кг
salar) және Дунай өзенiнiң албырт    үшiн 4 ЕВРО-дан
балығы (Hucho hucho)                      кем емес"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"0305 41 000   Тынық мұхиттың албырт балығы
(Оnсоrhуnсhus nеrка, Oncorhynchus
gоrbusсhа, Oncorhynchus кеtа,
Oncorhyncus tsсhаwуtsсhа,                   10***";
Оnсоrhуnсhus кisutсh,
Oncorhynchus masou және
Oncorhynchus rhоdurus), Атлантика
мұхитының албырт балығы (Salrno
sаIаr) және Дунай өзенiнiң албырт
балығы (Hucho hucho)
мына:
"0901 21 000,  Кофеинi бар немесе кофеинсiз
0901 22 000    қуырылған кофе                              бажсыз"
деген жолы алынып тасталсын;
мына:
"1501 00 110   Тамаққа пайдаланылатын өнiмдердi
шығаруды қоспағанда, өнеркәсiптiк
қолдануға арналған (лярдты қоса
алғанда), шошқа тоң майы                        10"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1502 00 100   Тамаққа пайдаланылатын өнiмдердi
шығаруды қоспағанда, өнеркәсiптiк
қолдануға арналған мүйiздi iрi
қараның, қойдың немесе ешкiнiң
тоң майы                                        5";
мына:

"1520 00 000    Глицерин сырой; глицериновая вода и
глицериновый щелок                           5"
дополнить строкой следующего содержания:
"1522 00 910    Прочие остатки после обработки
жировых веществ или восков
растительного или животного
происхождения: масличный фуз и
жировые остатки; соапстоки                   15";
после строки:
"из 2007 91 900 Пюре цитрусовые прочие в первичных
упаковках нетто-массой более 100 кг,
для промышленной переработки                  5"
дополнить строкой следующего содержания:
"2007 99 980    Прочие джемы, желе плодово-ягодные,
мармелады, пюре плодово-ягодные или
ореховые, паста плодово-ягодная или
ореховая, подвергнутые тепловой
обработке                                     5";
после строки:
"из 2009 60     Виноградное сусло*                            5"
дополнить строкой следующего содержания:
"2009 60 510    Виноградный сок, плотностью не более
1,33 г/см3 при 20 оС,
стоимостью, превышающей 18 ЕВРО
за 100 кг нетто-массы, концентрированный       5";
после строки:
"из 2009 80 360 Соки из тропических плодов
концентрированные, плотностью более
1,33 г/см3 при температуре
20 оС, стоимостью,
превышающей 30 ЕВРО за 100 кг нетто-
массы, в бочках, цистернах,
флекси-танках вместимостью
не менее 40 кг                                 5"
дополнить строкой следующего содержания:
"2009 80 710    Сок вишневый (черешневый),
плотностью не более 1,33 г/см3
при 20 оС, стоимостью,
превышающей 30 ЕВРО за 100 кг
нетто-массы, с добавками сахара                5";
после строки:
"из 2009 90 490 Смеси соков цитрусовых и ананасового
концентрированные, плотностью не
менее 1,09 г/см3, но не более
1,33 г/см3 при температуре
20 оС, стоимостью,
превышающей 30 ЕВРО за 100 кг нетто-
массы, в бочках, цистернах,
флекси-танках вместимостью
не менее 40 кг                                  5"
дополнить строками следующего содержания:
"2009 90 510    Смеси соков, плотностью не более 1,33
г/см3 при 20 оС, стоимостью,
превышающей 30 ЕВРО за 100 кг нетто- 10, но не менее
массы, с добавками сахара           0,05 ЕВРО за 1 л
2009 90 590     Смеси соков, плотностью не более
1,33 г/см3 при 20 оС,
стоимостью, превышающей 30 ЕВРО
за 100 кг нетто-массы, прочие        10, но не менее
0,05 ЕВРО за 1 л";
строки:
"из 2106 90 980 Жевательная резинка без сахара
(сахарозы) и/или с использованием   20, но не менее
заменителей сахара*                 1,2 ЕВРО за 1 кг

"1520 00 000   Шикi глицерин, глицерин суы мен
сілтісі                                         5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"1522 00 910   Майлы заттарды немесе өсiмдiктiң
не малдың балауыздарын өңдеуден
кейiнгi өзге қалдықтар: май тортасы
және майлы қалдықтар; соапстоктар              15";
мына:
"2007 91 900-  Өнеркәсiптiк өңдеуге арналған, таза
ден            массасы 100 кг-дан асатын
бастапқы орамадағы өзге цитрус                  5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2007 99 980   Жылумен өңделген өзге джемдер,
жемiс-жидек тоңбасы,
мармеладтар, жемiс-жидек немесе
жаңғақ мипалауы, жемiс-жидек
немесе жаңғақ тоспасы                           5";
мына:
"2009 60-тан   Жүзiм шырыны*                                   5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2009 60 510   20оС температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 көп емес, құны 100 кг
таза массасына 18 ЕВРО-дан
асатын, концентратты жүзiм
шырыны                                          5";
мына:
"2009 80 360-  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
тан            бөшкедегi, цистернадағы, флекси-танктегi,
таза массасы 100 кг үшiн құны 30 ЕВРО-дан
асатын, 20оС температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 асатын концентратты
тропикалық жемiстер шырындары                    5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2009 80 710   20оС температурадағы тығыздығы
1,33 г/см3 көп емес, құны 100 кг
таза масса үшiн 30 ЕВРО-дан
асатын, қант қосылған шие (қызыл
шие) шырыны                                     5";
мына:
"2009 90 490-  Сыйымдылығы кемiнде 40 кг
нан            бөшкедегi, цистернадағы, флекси-танктегi,
таза массасы 100 кг үшiн құны 30 ЕВРО-дан
асатын, 20оС температурадағы тығыздығы
1,09 г/см3 кем емес, бiрақ 1,33
г/см3 көп емес, концентратты
цитрус және ананас шырындарының
қоспалары                                        5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2009 90 510   20оС температурадағы тығыздығы             10, бiрақ
1,33 г/см3 көп емес, таза массасы    1 литр үшiн 0,05
100 кг үшiн құны 30 ЕВРО-дан          ЕВРО-дан кем
асатын, қант қосылған шырындар             емес
қоспасы
2009 90 590    20оС температурадағы тығыздығы             10, бiрақ
1,33 г/см3 көп емес таза массасы     1 литр үшiн 0,05
100 кг үшін құны 30 ЕВРО-дан          ЕВРО-дан кем
асатын шырындар қоспасы, өзгелерi          емес";
мына:
"2106 90 980-  Қантсыз (сахарозасыз) және/немесе          20, бiрақ
нен            қантты алмастырғыштар                  1 кг үшін 1,2
пайдаланылған шайнайтын сағыз*         ЕВРО-дан кем
емес

из 2106 90 980  Жевательная резинка без сахара
(полуфабрикат)*                                 15"
исключить;
после строки:
"28             Продукты неорганической химии;
соединения неорганические или
органические, драгоценных и
редкоземельных металлов,
радиоактивных элементов или изотопов             5"
дополнить строкой следующего содержания:
"2811 22 000    Диоксид кремния                              0***";
после строки:
"из 2826 90 900 Фтортанталат калия, натрия             беспошлинно"
дополнить строками следующего содержания:
"2827 20 000    Хлорид кальция                               0***
2827 39 900     Прочие хлориды                              0***";
после строки:
"2830 10 000    Сульфиды натрия                     30, но не менее
90 ЕВРО за 1 т"
дополнить строками следующего содержания:
"2832 10 000    Сульфиты натрия                              0***
2838 00 000     Фульминаты, цианаты и тиоцианаты            0***";
после строки:
"29             Органические химические соединения              5"
дополнить строками следующего содержания:
"2902 90        Углеводы циклические, прочие                  0***
2905 44 190     D-глюцит (сорбит), в водном растворе,
прочий                                        0***
из 2916 19 900  Изониазид*                                    0***
2916 31 000     Бензойная кислота, ее соли и сложные
эфиры                                         0***
2917 32 000     Диоктилортофталаты                            0***
2918 12 000     Винная кислота                               0***";
после строки:
"2918 14 000    Лимонная кислота                     5, но не менее
0,05 ЕВРО за 1 кг"
дополнить строками следующего содержания:
"2918 16 000    Глюконовая кислота, ее соли и сложные
эфиры                                         0***
2918 22 000     о-ацетилсалициловая кислота, ее соли
и сложные эфиры                               0***
2922 49 800     Аминокислоты прочие                           0***
2922 50 000     Аминоспиртофенолы,
аминокислотофенолы и аминосоединения
прочие с кислородсодержащими
функциональными группами                      0***
2930 40 000     Метионин                                      0***
2933 11 900     Прочий феназон (антипирин) и его
производные                                   0***
2933 19 900     Прочие соединения, содержащие в
структуре неконденсированное
пиразольное кольцо (гидрированное
или негидрированное)                          0***

2106 90 980-   Шайнайтын сағыз, қантсыз
нен            (жартылай фабрикат)*                            15"
деген жолдар алынып тасталсын;
мына:
"28            Органикалық емес химия өнiмдерi;
қымбат және сирек кездесетiн
металдардың, радиоактивтi
элементтердiң немесе
изотоптардың органикалық немесе
органикалық емес қосылыстары                     5"
деген жолдан кейін мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2811 22 000   Кремнийдiң қос тотығы                        0***";
мына:
"2826 90 900-  Калий, натрий фтортанталаты
ден                                                       бажсыз"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2827 20 000   Кальций хлоридi                               0***
2827 39 900    Өзге хлоридтер                               0***";
мына:
"2830 10 000   Натрий сульфидтерi                        30, бiрақ
1 тонна үшiн 90
ЕВРО-дан кем
емес"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2832 10 000   Натрий сульфидтерi                            0***
2838 00 000    Фульминаттар, цианаттар және
тиоцианаттар                                  0***";
мына:
"29            Органикалық химиялық қосылыстар                  5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2902 90       Циклды көмiртегiлер, өзгелерi                  0***
2905 44 190    Су ерiтiндiсiндегi D-глюцитi                   0***
(сорбит), өзгесi
2916 19 900-   Иониазид*                                      0***
ден
2916 31 000    Бензой қышқылы, оның тұздары
және күрделi эфирлер                           0***
2917 32 000    диоктилортофталаттар                           0***
2918 12 000    Шарап қышқылы                                0***";
мына:
"2918 14 000   Лимон қышқылы                     5, бiрақ 1 кг үшiн
0,05 ЕВРО-дан кем
емес"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2918 16 000   Глюкон қышқылы, оның тұздары
және күрделi эфирлер                           0***
2918 22 000    о-ацетилсалицил қышқылы, оның
тұздары және күрделi эфирлер                   0***
2922 49 800    Өзге де аминқышқылдары                         0***
2922 50 000    Аминспиртфенолдар,
аминқышқылфенолдар және
қышқылдан тұратын құрамында
оттегi бар функционалдық
топтарымен өзге амин
қосылыстары                                    0***
2930 40 000    метионин                                       0***
2933 11 900    Өзге феназон (антитипирин) және
оның туындылары                                0***
2933 19 900    Құрылымында жетiлмеген
пиразоль сақинасы бар өзге
қосылыстар (су араластырылған
немесе араластырылмаған)                       0***

2933 51 100     Фенобарбитал и его соли                       0***
из 2933 90 800  Энолаприл малеат*                             0***
2936 27 000     Витамин С и его производные                  0***";
после строки:
"из 2941 10 200 Ампициллина тригидрат*                 беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:
"2941 10 900    Прочие пенициллины и их производные,
имеющие структуру пенициллановой
кислоты; соли этих соединений                0***";
строки:
"3004 50 100    расфасованные в формы или упаковки
для розничной продажи
из 3004 50 100  лекарственные средства прочие,
содержащие кислоту аскорбиновую
(витамин С)                                     15
из 3004 50 100  лекарственные средства прочие,
содержащие кислоту никотиновую                  15
из 3004 50 100  лекарственные средства прочие,
содержащие кокарбоксилазу                       15
из 3004 50 100  лекарственные средства прочие,
содержащие никотинамид                          15
из 3004 50 100  лекарственные средства прочие,
содержащие пиридоксин                           15
из 3004 50 100  лекарственные средства прочие,
содержащие тиамин и его соли
(витамин В1)                                    15
из 3004 50 100  лекарственные средства прочие,
содержащие цианокобаламин (витамин
В12)                                            15"
исключить;
строку:
"330300         Духи и туалетная вода                           15"
заменить строкой следующего содержания:
"3303 00        Духи и туалетная вода                       10***";
после строки:
"35             Белковые вещества;
модифицированные крахмалы; клеи;
ферменты                                        5"
дополнить строкой следующего содержания:
"3504 00 000    Пептоны и их производные; белковые
вещества прочие и их производные, в
другом месте не поименованные;
порошок из кожи, хромированный или
нехромированный                              0***";
строку:
"3706           Кинопленка, экспонированная и
проявленная, со звуковой дорожкой или
без звуковой дорожки, или состоящая
только из звуковой дорожки                     20"
изложить в следующей редакции:
"3706           Кинопленка, экспонированная и
проявленная, со звуковой дорожкой или
без звуковой дорожки, или состоящая
только из звуковой дорожки                  10***";
строку:
"3801 30 000    электродная масса*                     беспошлинно"
изложить в следующей редакции:
"3801 30 000    Электродная масса*                             15
3822 00 000     Реагенты диагностические или
лабораторные на подложке и
приготовленные диагностические или
лабораторные реагенты на подложке
или без нее, кроме товаров товарной
позиции 3002 или 3006                          5";
после строки:

2933 51 100    Фенобарбитал және оның тұздары                 0***
2933 90 800-   Энолаприл малеат*
ден
2936 27 000    С витаминi және оның туындылары              0***";
мына:
"2941 10 200-  Ампициллин тригидраты*
ден                                                        бажсыз"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"2941 10 900   Өзге пенициллиндер және
пенициллин қышқылы құрылымы
бар олардың туындылары; осы
қосылыстардың тұздары                       0***";
мына:
"3004 50 100   Бөлшек саудаға арналған нысанда
немесе оралып түйiлген
3004 50 100-   аскорбин қышқылынан
ден            (С витаминiнен) тұратын өзге
дәрiлiк заттар                                   15
3004 50 100-   құрамында никотин қышқылы бар
ден            өзге дәрiлiк заттар                              15
3004 50 100-   кокарбоксилаз бар өзге дәрiлiк
ден            заттар                                           15
3004 50 100-   Никотинамид бар өзге дәрiлiк
ден            заттар                                           15
3004 50 100-   Пиридоксин бар өзге дәрiлiк
ден            заттар                                           15
3004 50 100-   тиамин және оның тұзы
ден            (B1 витаминi) бар өзге дәрiлiк
заттар                                           15
3004 50 100-   цианокобаламин (B12 витаминi)
ден            бар өзге дәрiлiк заттар                         15"
деген жолдар алынып тасталсын;
мына:
"3303 00       Әтiр мен жуыну суы                              15"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3303 00       Әтiр мен жуыну суы                          10***";
мына:
"35            Белокты заттар; жетiлдiрiлген
крахмалдар; желiмдер;
ферменттер                                       5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3504 00 000   Пептондар және олардың
туындылары; басқа жерде
аталмаған өзге белокты заттар
және олардың туындылары;
хромдалған немесе хромдалмаған
терi ұнтағы                                  0***";
мына:
"3706          Дыбыстық жолы бар немесе жоқ
немесе тек дыбыстық жолдан ғана
тұратын экспонирленбеген және
шығарылған кинопленка                           20"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3706          Дыбыстық жолы бар немесе жоқ
немесе тек дыбыстық жолдан
ғана тұратын экспонирленбеген
және шығарылған кинопленка                  10***";
мына:
"3801 30 000   электродтық масса*                          бажсыз"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3801 30 000   электродтық масса*                              15
3822 00 000   3002 немесе 3006 тауар
айқындамасы тауарларынан басқа,
тағандағы диагностикалық немесе
зертханалық реагенттер және
тағандағы немесе онсыз,
дайындалған диагностикалық
немесе зертханалық реагенттер                   5";
мына:

"3904 10 001    Пастообразующая поливинилхлоридная
эмульсионная смола (с содержанием
влаги 0,2%; эмульгатора (соли
алифатических и карбоновых кислот)
0,1%; щелочи 0,1; винилхлорида 0,6%)
для изготовления вспененного
линолеума с химическим тиснением
пенистого слоя и прозрачным слоем
повышенной прочности (типа марок:
"Инавил ЕП-724", "Инавил ЕП-705",
"Сольвик 367 НЦ")                              5"
дополнить строкой следующего содержания:
"3904 10 009    прочий поливинилхлорид, не
смешанный с другими компонентами               0";
после строки:
"3912 12 000    Ацетаты целлюлозы
пластифицированные                             5"
дополнить строкой следующего содержания:
"3912 39 901    Метилоксипропилцеллюлоза,
гидроксипропилцеллюлоза (типа марок:
метоцел, клуцел)                             0***";
строки:
"3918           Покрытия для пола из полимерных
материалов, самоклеющиеся или
несамоклеющиеся, в рулонах или
пластинах; покрытия полимерные для
стен или потолков, указанные в
примечании 9 к данной группе
кроме:                                          20
3918 10 100     Покрытия для пола, состоящие из
основы, пропитанной                  20, но не менее
поливинилхлоридом                  0,3 ЕВРО за 1 кг"
изложить в следующей редакции:
"3918           Покрытия для пола из полимерных
материалов, самоклеющиеся или
несамоклеющиеся, в рулонах или
пластинах; покрытия полимерные для
стен или потолков, указанные в
примечании 9 к данной группе                   15";
после строки:
"3921           Плиты, листы, пленка, фольга и полоса
[илилента] из полимерных материалов,
прочие                                         10"
дополнить строкой следующего содержания:
"кроме:         Плиты, листы, пленка и полосы или
3921 90 410     ленты из продуктов конденсации или
полимеризации с перегруппировкой,
химически модифицированных или
немодифицированных, слоистых
высокого давления с декорированной
поверхностью с одной или обоих сторон         0***";
строку:
"3924 10 000    посуда столовая и кухонная          25, но не менее
0,6 ЕВРО за 1 кг"
изложить в следующей редакции:
"3924 10 000    посуда столовая и кухонная          20, но не менее
0,48 ЕВРО за 1 кг";
после строки:
"4016           Изделия из вулканизированной резины,
кроме твердой резины, прочие                   15"
дополнить строкой следующего содержания:
"кроме:         прочие прокладки, шайбы и прочие
4016 93 900     уплотнители из вулканизованной резины        5***";
после строки:
"44             Древесина и изделия из нее: древесный
уголь                                          15"
дополнить строкой следующего содержания:

"3904 10 001   Көбiктi қабаты химиялық қысу
арқылы берiктiгi жоғары ашық
қабаты бар (маркаларының үлгiсi:
"Инавил ЕП-724", "Инавил ЕП-705",
"Сольвик 367 НЦ") көбiктендiрiлген
линолеум дайындауға арналған
паста құрайтын
поливинилхлоридтi эмульсиялық
шайыр (ылғалдылығы - 0,2%;
эмульгатор (алифатика мен карбон
қышқылдарының тұздары) 0,1%;
сiлтi - 0,1%; винилхлорид - 0,6%)                5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3904 10 009   басқа құрамалармен
араластырылмаған өзге
поливинилхлорид                                 0";
мына:
"3912 12 000   Қабатталған целлюлоза
ацетаттары                                       5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3912 39 901   Метилоксипропилцеллюлоза,
гидроксипропилцеллюлоза
(маркаларының үлгiлерi: метоцел,
клуцел)                                      0***";
мына:
"3918          Өздiгiнен жабысатын немесе
өздiгiнен жабыспайтын
рулондардағы немесе
табақшалардағы полимерлiк
материалдардан жасалған еденге
арналған жабынды; осы топқа
9-ескертпеде көрсетiлген
қабырғаларға немесе төбелерге
арналған полимерлiк жабындылар,
мыналардан басқа:                                20
3918 10 100    Поливинилхлорид сiңiрiлген        20, бiрақ 1 кг үшiн
негiзден тұратын еденге арналған     0,3 ЕВРО-дан кем
жабынды                                         емес"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"3918          Өздiгiнен жабысатын немесе
өздiгiнен жабыспайтын
рулондардағы немесе
табақшалардағы полимерлiк
материалдардан жасалған еденге
арналған жабынды; осы топқа
9-ескертпеде көрсетiлген
қабырғаларға немесе төбелерге
арналған полимерлiк жабындылар                 15";
мына:
"3921          Полимерлiк материалдардан
жасалған плиталар, табақтар,
пленкалар, фольгалар және
жолақтар [нетаспалар], басқалары                10"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"3921 90 410-  Қайта топтастырылған, химиялық
нан басқа:     түрлендiрiлген немесе
түрлендiрiлмеген, бiр жағынан
немесе екi жағынан безендiрiлген
үстiңгi бетiмен жоғары қысымдағы
қабатты, конденсацияланған
немесе полимерлендiрiлген
өнiмдерден жасалған плиталар,
табақтар, пленка және жолақтар
немесе таспалар                              0***";
мына:
"3924 10 000   асханалық және ас үйлiк ыдыстар   25, бiрақ 1 кг үшiн
0,6 ЕВРО-дан кем
емес"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"3924 10 000   асханалық және ас үйлiк ыдыстар   20, бiрақ 1 кг үшiн
0,48 ЕВРО-дан
кем емес";
мына:
"4016          Қатты резеңкеден басқа,
желiмделген резеңкеден жасалған
бұйымдар, басқалары                             15"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4016 93 900-  желiмделген резеңкеден жасалған
ден басқа:     астарлықтар, шайбалар және өзге
тығыздағыштар                                5***";
мына:
"44            Ағаш және одан жасалған
бұйымдар: ағаш көмiрi                           15"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"4408 10 500    Листы однослойной фанеры и шпона
для клеенной фанеры (склеенные или
несклеенные) и прочая древесина,
распиленная вдоль, разрезанная на
части или лущенная, строганная или
нестроганная, шлифованная или
нешлифованная, имеющая или
неимеющая соединения в шип, толщиной
не более 6 мм, из хвойных пород,
шлифованные                                  5***";
строки:
"4410 19 100    Плиты древесностружечные и
аналогичные плиты из древесины или
других одревесневших материалов,
пропитанные или непропитанные смолами
или другими органическими связующими
веществами, необработанные или только
отшлифованные                           беспошлинно
4410 19 500     Отделанные бумагой, пропитанной
меламиновой смолой                            5**"
изложить в следующей редакции:
"4410 19        Прочие плиты древесностружечные и
аналогичные плиты из древесины,
пропитанные или непропитанные
смолами или другими органическими
связующими веществами                        5***";
после строки:
"4411 21 000    Плиты древесноволокнистые, имеющие
плотность более 0,5 г/куб.см, но не
более 0,8 г/куб.см, без механической
обработки или облицовки                         5"
дополнить строкой следующего содержания:
"4411 29 000    Плиты древесноволокнистые из
древесины или других одревесневших
материалов, с добавлением или без
добавления смол, или других
органических веществ, имеющие
плотность более 0,5 г/см3,
но не более 0,8 г/см3, прочие                5***";
после строки:
"48             Бумага и картон; изделия из бумажной
массы, бумаги или картона
кроме:                                          5"
дополнить строкой следующего содержания:
"4802 40        Бумага основа для обоев                      0***";
после строки:
"5602           Фетр и войлок, пропитанные или
непропитанные, с покрытием или без
покрытия, дублированные или не
дублированные                                  15"
дополнить строкой следующего содержания:
"5603 13        Нетканые материалы, из химических
нитей, с поверхностной плотностью
более 70 г/м2, но не более 150 г/м2          0***";
строки:
"кроме: 6401    Водонепроницаемая обувь на подошве
и с верхом из резины или полимерного
материала, верх которой не крепится к
подошве и не соединяется с ней ни
ниточным, ни шпилечным, ни
гвоздевым, ни винтовым, ни каким-либо   15 плюс 0,7
другим аналогичным способом:          ЕВРО за 1 пару
6402            Другие виды обуви на подошве и с
верхом из резины или полимерного    15 плюс 0,7 ЕВРО
материала:                              за 1 пару
6404            Обувь на подошве из резины,
полимерного материала, натуральной
или композиционной кожи и с верхом из   15 плюс 0,7
текстильных материалов               ЕВРО за 1 пару"
изложить в следующей редакции:
"кроме: 6401    Водонепроницаемая обувь на подошве
и с верхом из резины или полимерного
материала, верх которой не крепится к
подошве и не соединяется с ней ни
ниточным, ни шпилечным, ни
гвоздевым, ни винтовым, ни каким-либо  15 плюс 0,5
другим аналогичным способом:          ЕВРО за 1 пару
6402            Другие виды обуви на подошве и с
верхом из резины или полимерного     15 плюс 0,5 ЕВРО
материала:                              за 1 пару
6404            Обувь на подошве из резины,
полимерного материала, натуральной
или композиционной кожи и с верхом из   15 плюс 0,5
текстильных материалов               ЕВРО за 1 пару";
после строки:
"6902           Кирпичи огнеупорные, блоки, плитки
[черепица] и аналогичные огнеупорные
керамические строительные
материалы, кроме изделий из
кремнеземистой каменной муки или
аналогичных кремнеземистых пород        беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:
"из 6903        Тигли керамические огнеупорные,
изделия керамические для футеровки
промышленных печей                              0";
после строки:
"70             Стекло и изделия из него кроме:                 15"
дополнить строкой следующего содержания:

"4408 10 500   Бойлай кесiлген бөлшектеп
тiлiнген немесе аршылған,
сүргiленген немесе сүргiленбеген,
тегiстелген немесе тегiстелмеген,
бүршiкпен қосылған немесе
қосылмаған, қалыңдығы 6 мм-ден
аспайтын, қылқан жапырақты
тұқымдастардың, тегiстелген бiр
қабатты фанераның және
желiмделген фанера шпонының
(желiмделген немесе
желiмделмеген) парақтары және
өзге ағаш сүрегі                             5***";
мына:
"4410 19 100   Шайыр немесе басқа да
органикалық байланыстырушы
заттар сiңiрiлген немесе
сiңiрiлмеген, өңделмеген немесе
тек тегiстелген ағаш жоңқасынан
жасалған тақталар және ағаштан
немесе басқа да ағаш
материалдардан жасалған ұқсас
тақталар                                     бажсыз
4410 19 500    Меламин шайыры сiңiрiлген                      5**"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"4410 19       Шайыр немесе басқа да
органикалық байланыстырушы
заттар сiңiрiлген немесе
сiңiрiлмеген, ағаш жоңқасынан
жасалған өзге тақталар және
ағаштан жасалған ұқсас тақталар              5***";
мына:
"4411 21 000   Тығыздығы 0,5 г/текше см-ден
астам, бiрақ 0,8 г/текше см-ден
аспайтын механикалық өңдеуден
өтпеген немесе бетi қапталмаған
ағаш талшықты тақталар                           5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4411 29 000   Тығыздығы 0,5 г/см3 асатын, бiрақ
0,8 г/см3 көп емес, шайыр немесе
басқа органикалық заттар
қосылған немесе қосылмаған,
ағаш сүрегiнен немесе басқа да
ағаш материалдардан жасалған
ағаш талшықты тақталар                       5***";
мына:
"48            Қағаз бен картон; қағаз
массасынан, қағаздан немесе
картоннан жасалған бұйымдар
мыналардың басқа:                                5"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"4802 40       Тұс қағаздарға арналған негiзгi
қағаз                                        0***";
мына:
"5602          Сiңiрiлген немесе сiңiрiлмеген, үстi
жабылған немесе жабылмаған,
қайталанған немесе қайталанбаған
фетр мен киiз                                  15"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"5603 13       Yстiңгi тығыздығы 70 г/м2 көп,
бiрақ 150 г/м2 көп емес, химиялық
жiптерден жасалған тоқылмайтын
материалдар                                  0***";
мына:
"мыналардан басқа:
6401           ұлтанды және оның үстi жiппен де,
түйреуiшпен де, шегемен де,
бұрандамен де, қандай да
болмасын басқа да осындай
тәсiлмен ұлтанға бекiтiлмейтiн
және онымен бiрiкпейтiн резина       1 пар үшін   15
немесе полимерлi материалдан             қосу    0,7
жасалған су өткiзбейтiн аяқ киiм                ЕВРО
6402           Ұлтанды және үстi резинадан
немесе полимерлi материалдан          1 пар үшін  15
жасалған аяқ киiмнiң басқа да             қосу   0,7
түрлерi:                                        ЕВРО
6404           Ұлтаны резинадан, полимерлi
материалдан, табиғи немесе
композициялық былғарыдан және         1 пар үшін  15
үстi тоқыма материалдардан                қосу   0,7
жасалған аяқ-киiм                              ЕВРО"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"6401-ден      Ұлтанды және оның үстi жiппен де,
басқа:         түйреуiшпен де, шегемен де,           1 пар үшiн  15
бұрандамен де, қандай да                  қосу   0,5
болмасын басқа да осындай                       ЕВРО
тәсiлмен ұлтанға бекiтiлмейтiн
және онымен бiрiкпейтiн резина
немесе полимерлi материалдан
жасалған су өткiзбейтiн аяқ киiм
6402           Ұлтанды және үстi резинадан
немесе полимерлi материалдан          1 пар үшін  15
жасалған аяқ киiмнiң басқа да             қосу   0,5
түрлерi:                                        ЕВРО
6404           Ұлтанды резинадан, полимерлi
материалдан, табиғи немесе
композициялық былғарыдан және            1 пар үшiн
үстi тоқыма материалдардан                 15 қосу
жасалған аяқ киiм                        0,5 ЕВРО";
мына:
"6902          Отқа төзiмдi кiрпiштер, блоктар,
плиткалар [жабынқыш] және
осындай кремнеземдi тас ұнынан
немесе кремнеземдi жынысты
бұйымдардан басқа, осындай отқа
төзiмдi қыш құрылыс
материалдары                                бажсыз"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"6903-тен      Отқа төзiмдi қыш тегенелер,
өнеркәсiп пештерiн қаптайтын қыш
бұйымдар                                        0";
мына:
"70            Шыны және одан жасалған
бұйымдар
мыналардан басқа:                               15"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:

"7007 19 200    Стекло упрочненное (закаленное) или
многослойное окрашенное по всей
массе (тонированное в объеме),
матовое накладное или имеющее
поглощающий или отражающий слой               5**";
строку:
"7317 00        Гвозди, кнопки, чертежные кнопки,
рифленые гвозди, скобы (кроме
включенных в товарную позицию 8305)
и аналогичные изделия, из черных
металлов, с головками или без головок
из других материалов, кроме изделий с
медными головками                               20"
исключить;
строки:
"8210 00 000    Устройства ручные механические
массой 10 кг или менее для
приготовления, обработки или подачи
пищи и напитков                                 20
8211            Ножи с режущими лезвиями,
пилообразными или нет (включая ножи
для обрезки деревьев), кроме ножей,
классифицируемых в товарной позиции
8208, и лезвия для них                          15
8212            Бритвы и лезвия для них (включая
заготовки для лезвий)                           20
8213 00 000     Ножницы портновские и аналогичные
ножницы, и лезвия для них                       20
8214            Изделия режущие прочие (например,
машинки для стрижки волос,
специальные ножи для мясников или
специальные кухонные ножи и сечки,
ножи для бумаги); маникюрные и
педикюрные наборы и инструменты
(включая пилки для ногтей)                      20
8215            Ложки, вилки, половники, шумовки,
лопаточки для тортов, ножи для рыбы,
масла, щипцы для сахара и
аналогичные кухонные или столовые
приборы                                         20"
изложить в следующей редакции:
"8210 00 000    Устройства ручные механические
массой 10 кг или менее для
приготовления, обработки или подачи
пищи и напитков                               15***
8211            Ножи с режущими лезвиями,
пилообразными или нет (включая ножи
для обрезки деревьев), кроме ножей,
классифицируемых в товарной позиции
8208, и лезвия для них                          15
8212            Бритвы и лезвия для них (включая
заготовки для лезвий)                         15***
8213 00 000     Ножницы портновские и аналогичные
ножницы, и лезвия для них                     15***
8214            Изделия режущие прочие (например,
машинки для стрижки волос,
специальные ножи для мясников или
специальные кухонные ножи и сечки,
ножи для бумаги);                             15***
8215            Ложки, вилки, половники, шумовки,
лопаточки для тортов, ножи для рыбы,
масла, щипцы для сахара и
аналогичные кухонные или столовые
приборы                                     15***";
строку:

"7007 19 200   Нығыздалған (шыңдалған) немесе
өн бойы түгел көп қабатталып
боялған (ауқымы күңгiрттелген),
бұлыңғыр жапсырмалы немесе
жарықты тартатын немесе
жарықты қайыратын шыны                       5***";
мына:
"7317 00       Қара металдан жасалған шегелер,
кнопкалар, сызу кнопкалары,
қатпарланған шегелер, қысқыштар
(8305 - тауар позициясындағы
көрсетiлгендерден басқа) және
мысты басы бар бұйымдардан
басқа, басқа материалдардан
жасалған басы бар немесе жоқ,
осындай бұйымдар                                20"
деген жол алынып тасталсын;
мына:
"8210 00 000   Тамақ пен сусындарды әзiрлеуге,
өңдеуге немесе беруге арналған,
массасы 10 кг немесе одан аз
қолмен басқарылатын
механикалық қол қондырғылар                      20
8211           8208-тауар айқындамасында
жiктелген пышақтардан басқа,
кескiш ара тектес ұстараның
жүздерi бар немесе ондай
жүздерi жоқ пышақтар (ағаш
кесуге арналған пышақтарды
қоса алғанда) және оларға
арналған жүздер                                  15
8212           Оларға арналған ұстаралар және
ұстараның жүздерi (жүздерiне
арналған дайындамаларды қоса
алғанда)                                         20
8213 00 000    Киiм пiшуге арналған қайшылар
және осындай қайшылар мен
оларға арналған жүздер                           20
8214           Өзге кесетiн бұйымдар (мысалы,
шаш алатын машинкалар,
қасапшылар үшiн арнайы
пышақтар немесе арнайы ас
үйлiк пышақтар және шаппалар,
қағаздар үшiн пышақтар);
маникюр және педикюр
жинақтары және құралдары
(тырнақ егегiштi қоса алғанда)                   20
8215           Қасық, айыр, палаулықтар,
шуылдақтар, тортқа арналған
күрекшелер, балықтың, майдың
пышақтары, қант тiстеуiктерi
және осындай ас үйлiк және
асханалық аспаптар                              20"
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"8210 00 000   Тамақ пен сусындарды әзiрлеуге,
өңдеуге немесе беруге арналған,
массасы 10 кг немесе одан аз
қолмен басқарылатын
механикалық қол қондырғылар                   15***
8211           8208-тауар айқындамасында
жiктелген пышақтардан басқа,
кескiш ара тектес ұстараның
жүздерi бар немесе ондай
жүздерi жоқ пышақтар (ағаш
кесуге арналған пышақтарды
қоса алғанда) және оларға
арналған жүздер                                  15
8212           Оларға арналған ұстаралар және                15***
ұстараның жүздерi (жүздерiне
арналған дайындамаларды қоса
алғанда)
8213 00 000    Киiм пiшуге арналған қайшылар
және осындай қайшылар мен
оларға арналған жүздер                        15***
8214           Өзге кесетiн бұйымдар (мысалы,
шаш алатын машинкалар,
қасапшылар үшiн арнайы
пышақтар немесе арнайы ас
үйлiк пышақтар және шаппалар,
қағаздар үшiн пышақтар);
маникюр және педикюр
жинақтары мен құралдары
(тырнақ егегiштi қоса алғанда)                15***
8215           Қасық, айыр, палаулықтар,
шуылдақтар, тортқа арналған
күрекшелер, балықтың, майдың
пышақтары, қант тiстеуiктерi
және осындай ас үйлiк және
асханалық аспаптар                          15***";
мына:

"8509, 8510,    Электробытовые приборы
8516                                                            10"
изложить в следующей редакции:
"8509, 8510     Электробытовые приборы                          10
8513 10 000     Фонари                                          15
8516            Электробытовые приборы                         10";
после строки:
"871620         Прицепы и полуприцепы
самозагружающиеся или
саморазгружающиеся для сельского
хозяйства                              беспошлинно"
дополнить строкой следующего содержания:
"8716 39 300    Новые полуприцепы                            0***";
строку:
"9002           Линзы, призмы, зеркала и прочие
оптические элементы, из любого
материала, в сборе, являющиеся
частями инструментов и приборов или
приспособлениями для них, кроме таких
элементов из оптически
необработанного стекла                          20"
исключить;
строку:
"9003 19 100    Оправы и арматура из драгоценного
металла или катанного драгоценного              20"
металла
изложить в следующей редакции:
"9003           Оправы и арматура для очков,
защитных очков или аналогичных
оптических приборов, и их части               5***
кроме           Оправы и арматура из драгоценного
9003 19 100     металла или катанного драгоценного
металла                                        20";
дополнить примечанием следующего содержания:
"*** Ставки таможенных пошлин действуют в течение 9 месяцев";
приложение 5 к указанному постановлению изложить в следующей редакции:
"                                                      Форма
Заявка на пересмотр ставок импортных таможенных пошлин
Заявитель____________________________________________________
Адрес________________________________________________________
Телефон, факс, E-mail________________________________________
Директор (руководитель)______________________________________
Дата регистрации юридического лица___________________________
Место регистрации____________________________________________
Настоящая информация является наиболее полной и подготовлена
с использованием всех доступных с настоящее время данных. Она может
быть проверена любыми доступными способами.
Я (мы) заверяю правильность представления данных
Руководитель предприятия    ________       _________________
(ведомства)            подпись              дата
печать
Главный бухгалтер           ________       _________________
подпись              дата
К заявке приложить следующую информацию:
Наименование товара: __________________________________
Код по ТН ВЭД СНГ: ____________________________________
Действующая ставка таможенной пошлины: ________________
Предлагаемая ставка таможенной пошлины: _______________

"8509, 8510,   Тұрмыстық электр аспаптары
8516                                                           10"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"8509, 8510    Тұрмыстық электр аспаптары                       10
8513 10 000    Шамдар                                           15
8516           Тұрмыстық электр аспаптары                     10";
мына:
"8716 20       Өздiгiнен жүк тиейтiн немесе
ауыл шаруашылығына арналған
өздiгiнен жүк түсiретiн
тiркемелер мен жартылай
тiркемелер                                  бажсыз"
деген жолдан кейiн мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
"8716 39 300   Жаңа жартылай тiркемелер                     0***";
мына:
"9002          Кез келген материалдардан
жасалған көзiлдiрiк линзалары,
призмалары, айна және басқа
оптикалық элементтерi, осындай
элементтерiнен басқа, құралдар
және приборлардың бөлiктерi
немесе соларға бейiмдетiлген
құралдар, оптикалық өңделмеген
шынылардан жасалған                             20"
деген жол алынып тасталсын;
мына:
"9003 19 100   Бағалы металдан немесе                          20"
жұқартылған бағалы металдан
жасалған қасекiлер мен арматура
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"9003          Көзәйнектерге қорғаныш
көзәйнектерге немесе осындай
оптикалық аспаптарға арналған
қасекiлер мен арматура және
олардың бөлiктерi                              5***
9003 19 100-   Бағалы металдан немесе
ден басқа      жұқартылған бағалы металдан
жасалған қасекiлер мен
арматура                                       20";
мынадай мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:
"*** Кеден баждарының ставкалары 9 ай бойы қолданылады";
көрсетiлген қаулыға 5-қосымша мынадай редакцияда жазылсын:
"                                                           Нысан
Импорттық кеден баждарының ставкаларын қайта
қарауға арналған өтiнiм
Өтiнiм берушi __________________________________________________
Мекен-жайы _____________________________________________________
Телефон, факс, E-mail __________________________________________
Директор (басшы) _______________________________________________
Заңды тұлғаның
тiркелген күнi _________________________________________________
Тiркелген орны _________________________________________________
Осы ақпарат мейлiнше толық болып табылады және қазiргi уақытта қол жетерлiк барлық деректер пайдаланыла отырып дайындалған. Ол кез келген қол жетерлiк тәсiлдермен тексерiлуi мүмкін.
Ұсынылған деректердiң дұрыстығын куәландырамын (мыз)
Кәсiпорын басшысы _________________       ________________
(ведомство)             қолы                     күні
мөрi
Бас бухгалтер _______________       __________________
қолы                     күні
Өтiнiмге мына ақпарат қоса берiлсiн:
Тауардың атауы: ___________________________________________
ТМД СЭҚ ТН коды: __________________________________________
Кеден бажының қолданыстағы ставкасы ____________________________
Кеден бажының ұсынылған ставкасы _______________________________

1. Укажите следующие данные общего характера:
а) усредненная структура себестоимости готового продукта (готового изделия);
б) доля стоимости импортированного сырья в цене конечного продукта (готового изделия) с указанием кодов ТН ВЭД СНГ данного сырья;
в) затраты при импорте: таможенная стоимость, таможенная пошлина, таможенный сбор, акцизы, НДС на готовый продукт и на импортированное сырье;
г) усредненные транспортные расходы (от пункта импорта до потребителя, от пункта производства внутри страны до потребителя).
2. Укажите размеры производственных мощностей отечественной отрасли промышленности и фактический объем производства за последние три года.
3. Приведите Вашу оценку возможного роста (снижения) производства товара в стране в случае повышения (снижения) цен на 5%, 10%, 15%, 20% и 30%.
4. Число занятых в отрасли.
5. Дайте Вашу оценку изменения (снижения/увеличения) числа занятых в отрасли при изменении (снижении/увеличении) объемов производства в натуральном выражении в отрасли 5%, 10%, 15%, 20% и 30%.
6. Приведите за последние три года соотношение импортных цен на данный товар, исчисленный на базе СИФ (тенге) и внутренних оптовых цен (отечественное производство), с учетом транспортных и накладных расходов.
7. Укажите основных экспортеров данной продукции в республику, их долю в общем объеме поставок данной продукции (при отсутствии - указать объемы поставок каждого экспортера в отдельности).
8. Приведите Вашу оценку возможного снижения (роста) общего спроса на товар (импортный и отечественный) в случае повышения (снижения) цен на 5%, 10%, 15%, 20% и 30%.
9. Приведите Вашу оценку возможного изменения (снижения/увеличения) натурального объема импорта при изменении (снижении/увеличении) цены на импортный товар на внутреннем рынке на 5%, 10%, 15%, 20% и 30%.
10. Дайте Вашу оценку возможного изменения (снижения/увеличения) соотношения продаж отечественного и импортного товара на внутреннем рынке в случае изменения соотношения цен на внутреннем рынке на отечественный и импортный товар на 5%, 10%, 15%, 20% и 30%.
11. Сведения о мерах, принятых отечественной отраслью промышленности, производящей аналогичный товар в целях поддержания его конкурентоспособности.
12. Дополнительные сведения, имеющие отношение к рассматриваемой проблеме, обосновывающие целесообразность пересмотра.".
2. Министерству иностранных дел Республики Казахстан в месячный срок уведомить Интеграционный Комитет Евразийского экономического сообщества о принимаемых казахстанской стороной мерах регулирования внешнеторговой деятельности.

1. Жалпы сипаттағы мына деректердi көрсетiңiз:
а) дайын өнiмнiң (дайын бұйымның) өзiндiк құнының орташа құрылымы.
б) осы шикiзаттың ТМД СЭҚ TH кодтарын көрсете отырып, түпкi өнiмнiң (дайын бұйымның) импортталған шикiзат құнының үлесi.
в) импорт кезiндегi шығындар: кедендiк құны, кеден бажы, кеден алымы, акциздер, дайын өнiмге және импортталған шикiзатқа ҚҚС.
г) орташа көлiктiк шығыстар (импорт пунктiнен тұтынушыға дейiн, ел iшiндегi өндiрiс пунктiнен тұтынушыға дейiн).
2. Отандық өнеркәсiп саласының өндiрiстiк қуаттарының мөлшерiн және өндiрiстiң соңғы үш жылдағы нақты көлемiн көрсетiңiз.
3. Баға 5%, 10%, 15%, 20% және 30% артқан (төмендеген) жағдайда елдегi тауар өндiрiсiнiң өсу (төмендеу) мүмкiндiгiне Сiздiң бағалауыңызды келтiрiңiз.
4. Салада жұмыс істейтiндердiң саны.
5. Салада заттай алғандағы өндiрiс көлемдерiнiң 5%, 10%, 15%, 20% және 30% өзгеруi (төмендеуi/артуы) кезiнде салада жұмыс iстейтiндер санының өзгеруiне (төмендеуiне/өсуiне) Сiздiң бағалауыңызды берiңiз.
6. Көлiк және үстеме шығыстарды ескере отырып, СИФ (теңге) және iшкi көтерме бағалар (отандық өндiрiс) негiзiнде есептелген, осы тауарға импорттық бағалардың соңғы үш жылдағы ара қатынасын келтiрiңiз.
7. Осы өнiмдi республикаға негiзгi экспорттаушыларды, олардың осы өнiмдi берудiң жалпы көлемiндегi үлесiн көрсетiңiз (болмаған кезде - жекелей әрбiр экспорттаушының беру көлемдерi көрсетiлсiн).
8. Баға 5%, 10%, 15%, 20% және 30% артқан (төмендеген) жағдайда тауарға (импорттық және отандық) жалпы сұраныстың төмендеу (өсу) мүмкiндiгiне Сiздiң бағалауыңызды келтiрiңiз.
9. Iшкi рынокта импорттық тауарға баға 5%, 10%, 15%, 20% және 30% өзгерген (төмендеген/артқан) кезде импорттың заттай көлемiнiң өзгеру (төмендеу/арту) мүмкiндiгiне Сiздiң бағалауыңызды келтiрiңiз.
10. Iшкi рынокта отандық және импорттық тауарға бағалардың ара қатынасы 5%, 10%, 15%, 20% және 30% өзгерген жағдайда iшкi рынокта отандық және импорттық тауар сату ара қатынасының өзгеру (төмендеу/арту) мүмкiндiгiне Сiздiң бағалауыңызды берiңiз.
11. Оның бәсекеге қабiлеттiлiгiн қолдау мақсатында осындай тауар өндiрушi отандық өнеркәсiп саласы қабылдаған шаралар туралы мәлiметтер.
12. Қайта қараудың орындылығын негiздейтiн, қаралатын проблемаға қатысы бар қосымша мәлiметтер.".
2. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi бiр ай мерзiмде қазақстан тарабы қабылдайтын сыртқы сауда қызметiн реттеу шаралары туралы Еуразия экономикалық қоғамдастығының Интеграциялық комитетiн хабардар етсін.

3. Настоящее постановление вступает в силу по истечении тридцати дней со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

3. Осы қаулы жарияланған күннен бастап отыз күн өткеннен кейiн күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі