Некоторые вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2002 года N 1060. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 28 октября 2004 г. N 1118 (P041118)
В соответствии с Указом  Президента Республики Казахстан от 28 августа 2002 года N 931 "О мерах по дальнейшему совершенствованию системы государственного управления Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 21 октября 1999 года N 1578 "Вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 49, ст. 472) следующие изменения:
в Положении о Министерстве иностранных дел Республики Казахстан (МИД), утвержденном указанным постановлением:
в абзаце втором пункта 1 слово "ведомства" заменить словом "ведомство", слова "Комитет по инвестициям" исключить;
подпункт 6-1) пункта 10 исключить;
в пункте 11:
в подпункте 9) слова ", а также по вопросам инвестиционной политики Республики Казахстан" исключить;
подпункт 9-1) исключить.
2. Признать утратившими силу:
1) пункты 1, 2 постановления  Правительства Республики Казахстан от 31 января 2001 года N 166 "Некоторые вопросы Министерства иностранных дел Республики Казахстан";
2) постановление  Правительства Республики Казахстан от 10 июня 2002 года N 628 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 января 2002 года N 39".
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігінің кейбір мәселелері
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қыркүйек N 1060. Қаулының күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004 жылғы 28 қазандағы N 1118 қаулысымен
Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Қазақстан Республикасының мемлекеттiк басқару жүйесiн одан әрi жетiлдiру шаралары туралы" 2002 жылғы 28 тамыздағы N 931  Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қазандағы N 1578  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 49, 472-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi туралы ережеде:
1-тармақтың екiншi абзацында "ведомстволары" деген сөз "ведомствосы" деген сөзбен ауыстырылсын, "Инвестициялар жөнiндегi комитет" деген сөздер алынып тасталсын;
10-тармақтың 6-1) тармақшасы алынып тасталсын;
11-тармақта:
9) тармақшадағы ", сондай-ақ Қазақстан Республикасының инвестициялық саясаты жөнiндегi мәселелерi" деген сөздер алынып тасталсын;
9-1) тармақша алынып тасталсын.
2. Мыналардың күшi жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасы Сыртқы iстер министрлiгiнiң кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2001 жылғы 31 қаңтардағы N 166  қаулысының  1, 2-тармақтары;
2) "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2002 жылғы 11 қаңтардағы N 39 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 10 маусымдағы N 628  қаулысы .
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрлiгi осы қаулыдан туындайтын қажеттi шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi