О Джанасаеве Б.Б.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 2002 года N 1075
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Джанасаева Булата Бахитжановича Председателем Комитета внутренних войск Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Умбетова А.М.)

Б.Б.Жаңасаев туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 30 қыркүйек N 1075
Қазақстан Республикасы Үкіметі қаулы етеді:
Болат Бақытжанұлы Жаңасаев Қазақстан Республикасының Ішкі істер
министрлігі Ішкі әскерлер комитетінің төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Мамандар:
Багарова Ж.А.,
Қасымбеков Б.А.