Об Абсатирове К.Г.
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 октября 2002 года N 1097.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Назначить Абсатирова Кенеса Гараповича Председателем Комитета по поддержке малого бизнеса Министерства индустрии и торговли Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Пучкова О.Я.)

К.Ғ.Әбсәтіров туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 8 қазан N 1097
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
Кеңес Ғарапұлы Әбсәтіров Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлігі Шағын бизнесті қолдау жөніндегі комитетінің төрағасы болып тағайындалсын, ол бұрынғы атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі