О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1998 года N 120
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 октября 2002 года N 1104. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 2 сентября 2004 г. N 925 (P040925)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 19 февраля 1998 года N 120 P980120_ "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 1996 года N 1091 и признании утратившим силу постановления Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 1998 года N 73" следующее изменение:
пункт 3 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 ақпандағы N 120 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 10 қазан N 1104. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.09.02. N 925 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 6 қыркүйектегі N 1091 қаулысына өзгерістер енгізу және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 3 ақпандағы N 73 қаулысының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 19 ақпандағы N 120  қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
3-тармақ алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі