О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692".
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 октября 2002 года N 1110.
Правительство Республики Казахстан постановляет:
Внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692".
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Указ Президента Республики Казахстан
О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан
от 29 сентября 2001 года N 692
1. Внести в приложение к Указу Президента Республики Казахстан от 29 сентября 2001 года N 692 U010692_ "Об образовании Совета предпринимателей при Президента Республики Казахстан" следующее изменение:
ввести в состав Совета предпринимателей при Президенте Республики
Казахстан Есенбаева Мажита Тулеубековича - Министра индустрии и торговли
Республики Казахстан;
вывести из указанного состава Досаева Ерболата Аскарбековича.
2. Настоящий Указ вступает в силу со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Пучкова О.Я.)

"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2002 жылғы 11 қазан N 1110
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі
N 692 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы
1. "Қазақстан Республикасы Президентінің жанынан Кәсіпкерлер кеңесін құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 29 қыркүйектегі N 692 Жарлығының қосымшасына мынадай өзгеріс енгізілсін:
Қазақстан республикасы Президентінің жанындағы Кәсіпкерлер кеңесінің құрамына Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрі Мәжит Төлеубекұлы Есенбаев енгізілсін;
көрсетілген құрамнан Досаев Ерболат Асқарбекұлы шығарылсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Президенті