О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2002 года N 1145. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 сентября 2003 года N 903
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 2002 года N 470 "О Плане мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 12, ст. 125) следующие изменения:
в пунктах 5, 6, 8 и 10 слово "торговли" заменить словами "бюджетного планирования";
План мероприятий по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Министерствам индустрии и торговли, охраны окружающей среды Республики Казахстан, агентствам по государственным закупкам, таможенного контроля Республики Казахстан:
в двухнедельный срок разработать и утвердить по согласованию с курирующим Заместителем Премьер-Министра Республики Казахстан План мероприятий министерства (агентства) по реализации Программы  Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы.
3. Министерствам экономики и бюджетного планирования, финансов, сельского хозяйства, энергетики и минеральных ресурсов, транспорта и коммуникаций, иностранных дел Республики Казахстан, Агентству Республики Казахстан по регулированию естественных монополий и защите конкуренции:
в двухнедельный срок внести изменения в утвержденные планы  мероприятий министерств (агентств) по реализации Программы Правительства Республики Казахстан на 2002-2004 годы.
4. Утвержденные и уточненные планы мероприятий министерств (агентств) в срок до 1 декабря 2002 года представить в Правительство Республики Казахстан и Министерство экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 октября 2002 г. N 1145
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 24 апреля 2002 г. N 470
План мероприятий по реализации Программы
Правительства Республики Казахстан 2002-2004 годы
N     !       Мероприятие      !     Форма    !Ответственные!   Срок
п/п   !                        !  завершения  !за исполнение!исполнения
______!________________________!______________!_____________!__________

Қазақстан Pecпубликасы Yкiметiнің 2002 жылғы 24 сәуiрдегi N 470 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 23 қазан N 1145. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.05. N 903 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға
арналған бағдарламасын iске асыру жөнiндегі iс-шаралар жоспары
туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002 жылғы 24 сәуiрдегi
N 470 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 2002 ж., N 12,
125-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
5, 6, 8 және 10-тармақтардағы "сауда" деген сөз "бюджеттiк
жоспарлау" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 2002-2004 жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру
жөнiндегi iс-шаралар жоспары қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда
жазылсын.
2. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда, Қоршаған
ортаны қорғау министрлiктерi, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк
сатып алу жөнiндегi, Кедендiк бақылау агенттiктерi:
екi апта мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004
жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiнде министрлiктердiң
(агенттiктердiң) Iс-шаралар жоспарын Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрiнiң жетекшiлiк ететiн орынбасарымен келiсiм бойынша
әзiрлесiн және бекiтсiн.
3. Қазақстан Республикасының Экономика және бюджеттiк
жоспарлау, Қаржы, Ауыл шаруашылығы, Энергетика және минералдық
ресурстар, Көлiк және коммуникациялар, Сыртқы iстер министрлiктерi,
Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестiктi қорғау жөнiндегi агенттiгі:
екi апта мерзiмде Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2002-2004
жылдарға арналған бағдарламасын iске асыру жөнiнде министрлiктердiң
(агенттiктердiң) бекiтiлген Iс-шаралар жоспарларына өзгерiстер
енгiзсiн.
4. Министрлiктердiң (агенттiктердiң) бекiтiлген және
нақтыланған iс-шаралар жоспарлары 2002 жылғы 1 желтоқсанға дейiнгi
мерзiмде Қазақстан Республикасының Үкiметiне және Қазақстан
Республикасының Экономика және бюджеттiк жоспарлау министрлiгiне
ұсынылсын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Pecпубликасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 23 қазандағы
N 1145 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 24 сәуірдегі
N 470 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002-2004 жылдарға арналған
бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары
Р/с!        Іс-шара          !Аяқтау нысаны! Орындауға ! Орындау
N  !                         !             ! жауаптылар! мерзімі
___________________________________________________________________

1  !           2            !       3      !       4     !     5
______!________________________!______________!_____________!__________
1. Цель и приоритетные задачи Программы Правительства
1.1.   Обеспечить ежегодную      Проект        МЭБП,          III
разработку Индикативного  постановления Нацбанк (по    квартал,
плана социально-          Правительства согласованию), ежегодно
экономического развития   Республики    министерства
Республики Казахстан на   Казахстан     и агентства,
среднесрочный период                    национальные
компании (по
согласованию)
1.2.   Разработать в новой       Проект        МЭБП           II
редакции Правила          постановления                квартал
разработки индикативных   Правительства                2002
планов социально-         Республики                   года
экономического развития   Казахстан
Республики Казахстан
______________________________________________________________________
2. Государственное регулирование
2.1. Профессиональное Правительство
______________________________________________________________________
Совершенствование организации работы Правительства страны
______________________________________________________________________
2.1.1. Разработать в новой       Проект        Канцелярия     IV
редакции Регламент        постановления Премьер-       квартал
Правительства Республики  Правительства Министра       2002
Казахстан                 Республики    Республики     года
Казахстан     Казахстан,
МЮ
______________________________________________________________________
Совершенствование системы отбора и продвижения
государственных служащих
______________________________________________________________________
2.1.2. Создать Евразийский       Проект        АГС (по        III
центр обучения            постановления согласова-     квартал
государственных служащих  Правительства нию), МОН      2002
Республики                   года
Казахстан
______________________________________________________________________
Повышение статуса государственных служащих
______________________________________________________________________
2.1.3. Совершенствовать          Проект        АГС (по        IV
Реестр должностей         Указа         согласова-     квартал
административных          Президента    нию), МЭБП,    2002
государственных служащих  Республики    МЮ             года
с целью улучшения         Казахстан
системы управления
персоналом путем
оптимизации групп
категорий и унификации
должностей
2.1.4. Осуществить поэтапное     Проекты       МЭБП, АГС      При фор-
повышение заработной      нормативных   (по согласо-   мирова-
платы работников          правовых      ванию),        нии рес-
государственных органов   актов         МТСЗН, МФ      публи-
и учреждений,                                          канского
содержащихся за счет                                   бюджета
средств государственного
бюджета

1 !          2              !      3      !     4     !    5
___________________________________________________________________
1. Үкімет бағдарламасының мақсаты және басым міндеттері
___________________________________________________________________
1.1. Қазақстан Республикасының Қазақстан     ЭБЖМ,       Жыл сайын,
әлеуметтік-экономикалық   Республика.   Ұлттық Банк ІІІ тоқсан
дамуының орта мерзімді    сының Үкіметі (келісім
кезеңге арналған          қаулысының    бойынша),
индикативтік жоспарын жыл жобасы        министрлік.
сайын әзірлеуді қамтамасыз              тер мен
ету                                     агенттіктер,
ұлттық
компаниялар
(келісім
бойынша)
1.2. Қазақстан Республикасының Қазақстан     ЭБЖМ       2002 жылдың
әлеуметтік-экономикалық   Республика.              ІІ тоқсаны
дамуының индикативтік     сының Үкіметі
жоспарларын әзірлеудің    қаулысының
ережесін жаңа редакцияда  жобасы
әзірлеу
___________________________________________________________________
2. Мемлекеттік реттеу
2.1. Кәсіби Үкімет
___________________________________________________________________
Ел Үкіметінің жұмысын ұйымдастыруды жетілдіру
___________________________________________________________________
2.1.1. Қазақстан Республикасы  Қазақстан     Қазақстан  2002 жылдың
Үкіметінің Регламентін  Республикасы. Республика. ІV тоқсаны
жаңа редакцияда әзірлеу ның Үкіметі   сы Премьер-
қаулысының    Министрінің
жобасы        Кеңсесі,
ӘдМ
___________________________________________________________________
Мемлекеттік қызметшілерді іріктеу және жылжыту жүйесін жетілдіру
___________________________________________________________________
2.1.2. Мемлекеттік қызметші.   Қазақстан     МҚА        2002 жылдың
лерді оқытудың Еуразия. Республикасы. (келісім   ІІІ тоқсаны
лық орталығын құру      ның Үкіметі   бойынша),
қаулысының    БҒМ
жобасы
___________________________________________________________________
Мемлекеттік қызметшілердің мәртебесін көтеру
___________________________________________________________________
2.1.3. Санаттар топтарын       Қазақстан     МҚА        2002 жылдың
оңтайландыру және       Республикасы. (келісім   IV тоқсаны
лауазымдарды бірдейлен. ның Президен. бойынша),
діру жолымен персоналды ті Жарлығының ЭБЖМ, ӘдМ
басқару жүйесін         жобасы
жақсарту мақсатында
әкімшілік мемлекеттік
қызметшілер
лауазымдарының тізілімін
жетілдіру
2.1.4. Мемлекеттік бюджет      Нормативтік   ЭБЖМ, МҚА  Республика.
қаражатының есебінен    құқықтық      (келісім   лық бюджет.
ұсталатын мемлекеттік   кесімдердің   бойынша),  ті қалып.
органдар мен мекемелер  жобалары      ЕХҚМ, ҚарМ тастыру
қызметкерлерінің жалақысын                       кезінде
кезең-кезеңімен арттыруды
жүзеге асыру

2.1.5. Обеспечить жильем         Проекты       АГС (по        II
государственных           нормативных   согласова-     квартал
служащих,                 правовых      нию), МФ,      2002-
передислоцированных в     актов         МЭБП           2003
город Астану в                                         годы
1998-2000 годах
2.1.6. Внести изменения в        Проекты       АГС (по        II
жилищное                  нормативных   согласова-     квартал
законодательство в части  правовых      нию), МФ,      2003
обеспечения               актов         МЭБП           года
государственных служащих
служебным жильем и
возможности покупки
жилья на условиях
льготного ипотечного
кредитования
2.1.7. Рассмотреть при           Решение       МЭБП, АГС      При фор-
формировании              Республи-     (по согла-     мирова-
республиканского бюджета  канской       сованию)       нии рес-
на 2003-2004 годы вопрос  бюджетной                    публи-
планирования средств для  комиссии                     канского
повышения квалификации                                 бюджета
государственных служащих
государственных органов
______________________________________________________________________
2.2. Определение и разграничение функций и полномочий
государственных органов управления
______________________________________________________________________
2.2.1. Разработать проект        Проект        МЭБП, МФ       IV
Концепции разграничения   Указа                        квартал
полномочий между          Президента                   2002
уровнями                  Республики                   года
государственного          Казахстан
управления и
совершенствования
межбюджетных отношений
______________________________________________________________________
2.3. Управление государственными активами
______________________________________________________________________
2.3.1. Разработать и утвердить   Проекты       МЭМР, МТК,     IV
планы развития            постановлений МСХ, АРЕМЗК,   квартал
национальных компаний на  Правительства МФ, МЭБП,      2002
среднесрочный период      Республики    национальные   года
Казахстан     компании
2.3.2. Разработать нормативный   Проект        МФ, заинте-    III
правовой акт,             постановления ресованные     квартал
регламентирующий порядок  Правительства государст-     2002
определения,              Республики    венные         года
согласования и            Казахстан     органы
утверждения нормативов
распределения чистого
дохода государственных
предприятий на праве
хозяйственного ведения

2.1.5. Астана қаласына 1998-   Нормативтік   МҚА (келісім 2002-2003
2000 жылдары қоныс      құқықтық      бойынша),    жылдардың
аударған мемлекеттік    кесімдердің   ҚарМ,       ІІ тоқсаны
қызметшілерді тұрғын    жобалары      ЭБЖМ
үймен қамтамасыз ету
2.1.6. Тұрғын үй заңнамасына     Нормативтік МҚА (келісім 2003
мемлекеттік қызметшілерді құқықтық    бойынша),    жылдың ІІ
қызметтік тұрғын үймен    кесімдердің ЭБЖМ, ҚарМ   тоқсаны
қамтамасыз ету және       жобалары
жеңілдікті ипотекалық
кредиттеу шартымен
тұрғын үй сатып алу
мүмкіндігі бөлігінде
өзгерістер енгізу
2.1.7. 2003-2004 жылдарға      Республикалық ЭБЖМ, МҚА  Республика.
арналған республикалық  бюджет        (келісім   лық бюджет.
бюджетті қалыптастыру   комиссиясының бойынша)   ті қалып.
кезінде мемлекеттік     шешімі                   тастыру
органдардың мемлекеттік                          кезінде
қызметшілерінің
біліктілігін арттыру үшін
қаражат жоспарлау
мәселесін қарастыру
___________________________________________________________________
2.2. Мемлекеттік басқару органдарының функциялары мен
өкілеттіктерін айқындау және ажырату
___________________________________________________________________
2.2.1. Мемлекеттік басқару    Қазақстан       ЭБЖМ,     2002 жылдың
деңгейлері арасындағы  Республикасының ҚарМ      ІV тоқсаны
өкілеттіктерді ажырату Президенті
және бюджетаралық      Жарлығының
қатынастарды жетілдіру жобасы
тұжырымдамасының
жобасын әзірлеу
___________________________________________________________________
2.3. Мемлекеттік активтерді басқару
___________________________________________________________________
2.3.1. Ұлттық компанияларды    Қазақстан    ЭМРМ, ККМ,  2002 жылдың
дамытудың орта мерзімді Республикасы.АШМ, ТМРБҚА, IV тоқсаны
кезеңге арналған        ның Үкіметі  ҚарМ, ЭБЖМ,
жоспарларын әзірлеу     қаулыларының ұлттық
және бекіту             жобалары     компаниялар
2.3.2. Шаруашылық жүргізу      Қазақстан     ҚарМ,      2002 жылдың
құқығындағы мемлекеттік Республика.   мүдделі    ІІІ тоқсаны
кәсіпорындардың таза    сының Үкіметі мемлекеттік
пайдасын бөлу           қаулысының    органдар
нормативтерін белгілеу, жобасы
келісу және бекіту
тәртібін реттейтін
нормативтік құқықтық
кесім әзірлеу

2.3.3. Определить механизм       Проект        МФ, заинте-    IV
проведения мониторинга    постановления ресованные     квартал
административных          Правительства государст-     2002
расходов                  Республики    венные         года
государственных           Казахстан     органы
предприятий и
акционерных обществ,
контрольные пакеты
акций которых
принадлежат
государству с целью
их оптимизации
2.3.4. Разработать методику      Проект        МФ, МЭБП,      2004
баланса государственных   нормативного  МЭМР, МИТ,     год
активов и обязательств    правового     Нацбанк (по
акта          согласова-
нию)
2.3.5. Принять меры по           Проект        МФ, МЭМР,      III
обеспечению               постановления МТК, МСХ,      квартал
прозрачности финансовой   Правительства АРЕМЗК         2003
деятельности              Республики                   года
национальных компаний и   Казахстан
их дочерних организаций
2.3.6. Разработать проект        Проект        МФ, заинте-    I
Закона Республики         Закона        ресованные     квартал
Казахстан "О              Республики    государст-     2003
государственном           Казахстан     венные         года
мониторинге                             органы
собственности в
стратегических отраслях
экономики"
______________________________________________________________________
2.4. Ценовая и тарифная политика
______________________________________________________________________
2.4.1. Внести изменения и        Проект        АРЕМЗК,        IV
дополнения в Закон        Закона        Нацбанк (по    квартал
Республики Казахстан "О   Республики    согласова-     2002
конкуренции и             Казахстан     нию)           года
ограничении
монополистической
деятельности"
2.4.2. Разработать               Проект        АРЕМЗК,        II
Концепцию                 нормативного  Нацбанк (по    квартал
конкурентной политики     правового     согласова-     2002
на 2002-2004 годы         акта          нию)           года
2.4.3. Разработать Программу     Проект        АРЕМЗК,        II
совершенствования         нормативного  Нацбанк (по    квартал
ценовой и тарифной        правового     согласова-     2002
политики на               акта          нию)           года
2002-2004 годы
______________________________________________________________________
2.5. Охрана окружающей среды и природопользование
______________________________________________________________________
Оптимизация системы природопользования и охраны окружающей среды
______________________________________________________________________

2.3.3. Акцияларының бақылау   Қазақстан       ҚарМ,     2002 жылдың
пакеттері мемлекетке   Республикасының мүдделі   IV тоқсаны
тиесілі мемлекеттік    Үкіметі         мемлекеттік
кәсіпорындар мен       қаулысының      органдар
акционерлік            жобасы
қоғамдарды оңтайландыру
мақсатында олардың
әкімшілік шығыстарының
мониторингін жүргізу
тетігін анықтау
2.3.4. Мемлекеттік активтер   Нормативтік    ҚарМ, ЭБЖМ,  2004 жыл
мен міндеттемелер      құқықтық       ЭМРМ, ИСМ,
теңгерімінің әдісте.   кесімнің       Ұлттық Банк
месін әзірлеу          жобасы         (келісім
бойынша)
2.3.5. Ұлттық компаниялардың  Қазақстан     ҚарМ, ЭМРМ, 2003 жылдың
және олардың еншілес   Республикасы. ККМ, АШМ,   ІІІ тоқсаны
ұйымдарының қаржы      ның Үкіметі   ТМРБҚА
қызметінің ашықтығын   қаулысының
қамтамасыз ету жөнінде жобасы
шаралар қабылдау
2.3.6. "Экономиканың страте.  Қазақстан     ҚарМ,       2003 жылдың
гиялық салаларындағы   Республикасы. мүдделі     І тоқсаны
меншіктің мемлекеттік  ның Заң       мемлекеттік
мониторингі туралы"    жобасы        органдар
Қазақстан Республика.
сының Заң жобасын
әзірлеу
___________________________________________________________________
2.4. Баға және тариф саясаты
___________________________________________________________________
2.4.1. "Бәсекелестік және    Қазақстан       ТМРБҚА,    2002 жылдың
монополистік қызметті Республикасының Ұлттық Банк IV тоқсаны
шектеу туралы" Қазақ. Заң жобасы      (келісім
стан Республикасының                  бойынша)
Заңына өзгерістер мен
толықтырулар енгізу
2.4.2. Бәсекелестік саясаттың Нормативтік   ТМРБҚА,     2002 жылдың
2002-2004 жылдарға     құқықтық      Ұлттық Банк ІІ тоқсаны
арналған тұжырымдама.  кесімнің      (келісім
сын әзірлеу            жобасы        бойынша)
2.4.3. Баға және тариф саяса.  Нормативтік ТМРБҚА,      2002 жылдың
тын жетілдірудің 2002   құқықтық    Ұлттық Банк  ІІ тоқсаны
-2004 жылдарға арналған кесімнің    (келісім
бағдарламасын әзірлеу   жобасы      бойынша)
___________________________________________________________________
2.5. Қоршаған ортаны қорғау және табиғат пайдалану
___________________________________________________________________
Табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау жүйесін оңтайландыру
___________________________________________________________________

2.5.1. Разработать Программу     Проект        МООС           I
"Охрана окружающей        нормативного                 квартал
среды на 2004-2006        правового                    2003
годы"                     акта                         года
2.5.2. Внедрить систему          Проекты       МООС, МЭМР,    2004
обязательного             нормативных   МИТ            год
экологического аудита     правовых
предприятий,              актов
осуществляющих
экологически опасные
виды хозяйственной
деятельности
2.5.3. Разработать               Проект        МООС, МСХ      IV
дополнительные            постановления                квартал
экологические             Правительства                2003
требования к              Республики                   года
предприятиям,             Казахстан
осуществляющим
деятельность в
Каспийской
заповедной зоне и
прикаспийском регионе
_____________________________________________________________________
Углубление международного сотрудничества в области охраны
окружающей среды
_____________________________________________________________________
2.5.4. Разработать               Проект        МИД, МООС,     IV
Казахстанскую Повестку    Указа         МЭБП           квартал
Дня на 21 век и создать   Президента                   2003
Национальный Совет по     Республики                   годы
устойчивому развитию в    Казахстан
соответствии с
принципами
международной
Конференции ООН по
окружающей среде и
развитию, проходившей
в Рио-де-Жанейро в
1992 году
2.5.5. Содействовать             Проект        МИД, МООС,     IV
консолидации              постановления МИТ            квартал
национальных действий     Правительства                2003
региональных              "О создании                  года
организаций в области     единой Меж-
устойчивого развития      ведомственной
в рамках Центрального     комиссии"
Азиатского Региона,
Содружества Независимых
Государств, Шанхайской
Организации Содружества
_____________________________________________________________________
Обеспечение населения качественной питьевой водой
_____________________________________________________________________
2.5.6. Улучшать водоснабжение    Проект        МСХ, акимы     IV
сельских населенных       постановления Акмолинской,   квартал
пунктов Акмолинской,      Правительства Карагандин-    2003
Карагандинской,           Республики    ской, Северо-  года
Северо-Казахстанской и    Казахстан     Казахстанской
Южно-Казахстанской                      и Южно-
областей (440 населенных                Казахстанской
пунктов)                                областей
_____________________________________________________________________
Рациональное использование и охрана водных ресурсов в разрезе
бассейнов крупных рек
_____________________________________________________________________

2.5.1. Қоршаған ортаны        Нормативтік   ҚОҚМ        2003 жылдың
қорғау 2004-2006       құқықтық                  І тоқсаны
жылдарға арналған      кесімнің
бағдарламасын әзірлеу  жобасы
2.5.2. Шаруашылық қызметтің   Нормативтік   ҚОҚМ, ЭМРМ, 2004 жыл
экологиялық қауіпті    құқықтық      ИСМ
түрлерін жүзеге        кесімдердің
асыратын кәсіпорындар. жобалары
дың міндетті
экологиялық аудиті
жүйесін енгізу
2.5.3. Каспий қорық аймағында  Қазақстан      ҚОҚМ, АШМ 2003 жылдың
және Каспий өңірінде    Республикасының          IV тоқсаны
қызметін жүзеге         Үкіметі
асыратын кәсіпорындарға қаулысының
қойылатын қосымша       жобасы
экологиялық талаптарды
әзірлеу
___________________________________________________________________
Қоршаған ортаны қорғау саласында халықаралық ынтымақтастықты
тереңдету
___________________________________________________________________
2.5.4. 21-ғасырға Қазақстандық Қазақстан     СІМ, ҚОҚМ, 2003 жылдың
Күн Тәртібін әзірлеу    Республикасы. ЭБЖМ       IV тоқсаны
және 1992 жылы Рио-де-  ның Президенті
Жанейрода өткен         Жарлығының жобасы
БҰҰ-ның Қоршаған
орта және даму жөніндегі
халықаралық
конференциясының
қағидаттарына сәйкес
Тұрақты даму жөніндегі
ұлттық кеңес құру
2.5.5. Орталық Азия Аймағы,    "Бірыңғай     СІМ, ҚОҚМ, 2003 жылдың
Тәуелсіз Мемлекеттер    ведомство.    ИСМ        IV тоқсаны
Достастығы, Шанхай      аралық комис.
Ынтымақтастық Ұйымы     сия құру
шеңберінде тұрақты даму туралы" Үкімет
саласындағы аймақтық    қаулысының
ұйымдардың ұлттық       жобасы
іс-қимылын топтастыруға
жәрдемдесу
___________________________________________________________________
Халықты сапалы ауыз сумен қамтамасыз ету
___________________________________________________________________
2.5.6. Ақмола, Қарағанды,    Қазақстан     АШМ, Ақмола, 2003 жылдың
Солтүстік Қазақстан   Республика.   Қарағанды,   IV тоқсаны
және Оңтүстік Қазақ.  сының Үкіметі Солтүстік
стан облыстарының     қаулысының    Қазақстан
ауылдық елді мекен.   жобасы        және Оңтүстік
дерін (440 елді мекен)              Қазақстан
сумен жабдықтауды                   облыстарының
жақсарту                            әкімдері
___________________________________________________________________
Ірі өзендердiң бассейндері бөлiнiсiнде су ресурстарын тиімді пайдалану және қорғау
___________________________________________________________________

2.5.7. Разработать новую         Проект        МСХ, МЭМР,     IV
редакцию Водного кодекса  Кодекса       МЗ, акимы      квартал
Республики Казахстан      Республики    областей,      2002
Казахстан     гг. Астаны и   года
Алматы
2.5.8. Составить классификацию   Проект        МСХ            IV
поверхностных водоемов    постановления                квартал
по назначению             Правительства                2003
использования в           Республики                   года
хозяйственном комплексе   Казахстан
_____________________________________________________________________
Реализация договоренностей по вопросам рационального и
справедливого использования трансграничных водотоков
_____________________________________________________________________
2.5.9. Подготовить к             Проект        МСХ, МИД       IV
ратификации Соглашения    Закона        АЧС, КНБ       квартал
между Правительствами     Республики    (по согла-     2002
Республики Казахстан      Казахстан     сованию)       года
и Китайской Народной
Республики о
сотрудничестве в сфере
совместного
использования и охраны
трансграничных рек
2.5.10. Участвовать в создании   Проекты       МСХ, МЭМР      IV
международного водно-    учредительных                квартал
энергетического          документов                   2003
консорциума                                           года
_____________________________________________________________________
Сохранение и рациональное использование лесов
_____________________________________________________________________
2.5.11. Разработать проект       Проект        МСХ            II
Лесного кодекса          Кодекса                      квартал
(новая редакция)         Республики                   2002
Казахстан                    года
2.5.12. Разработать Программу    Проект        МСХ            IV
"Леса Казахстана"        постановления                квартал
Правительства                2002
Республики                   года
Казахстан
_____________________________________________________________________
Создание правовых основ для внедрения обязательного экологического
страхования экологически опасных видов деятельности
_____________________________________________________________________
2.5.13. Разработать проект       Проект        МООС,          2003
Закона Республики        Закона        Нацбанк (по    год
Казахстан "Об            Республики    согласова-
обязательном             Казахстан     нию)
экологическом
страховании"
____________________________________________________________________
Урегулирование статуса Каспийского моря
____________________________________________________________________

2.5.7.  Қазақстан Республика. Қазақстан     АШМ, ЭМРМ,  2002 жылдың
сының Су кодексінің   Республика.   ДСМ,        IV тоқсаны
жаңа редакциясын      сының Кодексі облыстардың,
әзірлеу               жобасы        Астана және
Алматы
қалаларының
әкімдері
2.5.8. Шаруашылық кешенiнде   Қазақстан       АШМ       2003 жылдың
пайдаланылу мақсаты    Республикасының           IV тоқсаны
бойынша жер бетіндегі  Үкіметі
су айдындарының        қаулысының
жiктемесін жасау       жобасы
___________________________________________________________________
Трансшекаралық су ағыстарын тиiмдi және әдiл пайдалану мәселелері
жөніндегі уағдаластықтарды іске асыру
___________________________________________________________________
2.5.9. Трансшекаралық өзендердi Қазақстан    АШМ, СІМ,  2002 жылдың
бiрлесіп пайдалану және  Республика.  ТЖА, ҰҚК   IV тоқсаны
қорғау саласындағы       сының Заң    (келісім
ынтымақтастық туралы     жобасы       бойынша)
Қазақстан Республикасы
мен Қытай Халық
Республикасы
Үкiметтерінің арасындағы
келiсiмдi бекiтуге
дайындау
2.5.10. Халықаралық су-        Құрылтай      АШМ, ЭМРМ  2003 жылдың
энергетикалық          құжаттарының             IV тоқсаны
консорциумды құруға    жобалары
қатысу
___________________________________________________________________
Ормандарды сақтау және ұтымды пайдалану
___________________________________________________________________
2.5.11. Орман кодексінің      Қазақстан      АШМ        2002 жылдың
жобасын әзiрлеу       Республикасының           ІІ тоқсаны
(жаңа редакция)       Заң жобасы
2.5.12. "Қазақстан ормандары" Қазақстан      АШМ        2002 жылдың
бағдарламасын әзірлеу Республикасының           ІV тоқсаны
Үкіметі
қаулысының
жобасы
___________________________________________________________________
Қызметтiң экологиялық қауіпті түрлерін мiндеттi экологиялық сақтандыруды енгізу үшін құқықтық негіздер жасау
___________________________________________________________________
2.5.13. "Мiндетті экологиялық Қазақстан    ҚОҚМ, Ұлттық  2003 жыл
сақтандыру туралы"    Республика.  Банк (келісім
Қазақстан Республика. сының Заң    бойынша)
сының Заң жобасын     жобасы
әзiрлеу
___________________________________________________________________
Каспий теңiзінiң мәртебесiн реттеу
___________________________________________________________________

2.5.14. Продолжить работу по     Проекты       МИД, МЭМР,     2004
разработке проектов      международ-   МООС, ЗАО НК   год
международных            ных           "КазМунайГаз"
договоров, регулирующих  договоров
правовой статус
Каспийского моря
_____________________________________________________________________
Сохранение и рациональное использование животного мира
_____________________________________________________________________
2.5.15. Разработать проект       Проект        МСХ, МООС      II
Закона Республики        Закона                       квартал
Казахстан "Об охране,    Республики                   2003
воспроизводстве и        Казахстан                    года
использовании
животного мира"
(новая редакция)
2.5.16. Разработать Программу    Проект        МСХ            I
развития рыбного         постановления                квартал
хозяйства Республики     Правительства                2003
Казахстан на 2004-2006   Республики                   года
годы                     Казахстан
_____________________________________________________________________
Повышение уровня использования отходов
_____________________________________________________________________
2.5.17. Разработать проект       Проект        МООС           IV
Закона Республики        Закона                       квартал
Казахстан "О внесении    Республики                   2003
изменений и дополнений   Казахстан                    года
в некоторые
законодательные акты
по вопросам отходов
производства и
потребления"
2.5.18. Разработать Программу    Проект        МООС, МЭМР,    II
по ликвидации            постановления МЗ, МИТ,       квартал
исторических             Правительства акимы          2003
(бесхозных) объектов     Республики    областей       года
хранения отходов         Казахстан
производства и
потребления,
представляющих
экологическую
опасность
______________________________________________________________________
3. Законотворческая деятельность
______________________________________________________________________
3.1.   Разработать Концепцию     Проект        МЮ, централь-  II
правовой политики         постановления ные исполни-   квартал
Республики Казахстан      Правительства тельные        2002
Республики    органы         года
Казахстан
3.2.   Подготовить предложения   Предложения   МЮ, централь-  III
Правительству по          Правительству ные исполни-   квартал
совершенствованию         Республики    тельные        2002
действующего              Казахстан     органы         года
законодательства на
предмет выявления в нем
противоречий, дублирующих
и декларативных норм,
пробелов

2.5.14. Каспий теңiзiнiң      Халықаралық  СІМ, ЭМРМ,   2004 жыл
құқықтық мәртебесін   шарттардың   ҚОҚМ,
реттейтін халықаралық жобалары     "ҚазМұнайГаз"
шарттардың жобаларын               ҰК ЖАҚ
әзiрлеу жөнiндегi
жұмысты жалғастыру
___________________________________________________________________
Жануарлар дүниесін сақтау және ұтымды пайдалану
___________________________________________________________________
2.5.15. "Жануарлар дүниесiн   Қазақстан       АШМ, ҚОҚМ 2003 жылдың
қорғау, молайту және  Республикасының           ІІ тоқсаны
пайдалану туралы" Заң Заң жобасы
жобасын әзiрлеу (жаңа
редакция)
2.5.16. Қазақстан Республикасының  Қазақстан     АШМ    2003 жылдың
балық шаруашылығын         Республикасының       І тоқсаны
дамытудың 2004-2006        Үкіметі
жылдарға арналған          қаулысының
бағдарламасын әзiрлеу      жобасы
___________________________________________________________________
Қалдықтарды пайдаланудың деңгейін арттыру
___________________________________________________________________
2.5.17. "Өндiрiс және тұтыну       Қазақстан   ҚОҚМ     2003 жылдың
қалдықтарының мәселелерi   Республикасының      IV тоқсаны
жөнiнде кейбiр заңнамалық  Заң жобасы
кесiмдерге өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының
Заң жобасын әзiрлеу
2.5.18. Экологиялық қауіп        Қазақстан  ҚОҚМ, ЭМРМ, 2003 жылдың
туғызатын өндiрiс және   Республика. ДСМ, ИСМ,   ІІ тоқсаны
тұтыну қалдықтарын       сының Үкі.  облыстардың
сақтаудың тарихи (иесiз) меті қаулы.  әкімдері
объектілерін жою жөнiнде сының жобасы
бағдарлама әзiрлеу
___________________________________________________________________
3. Заң шығару қызметі
___________________________________________________________________
3.1. Қазақстан Республикасы  Қазақстан    ӘдМ, орталық  2002 жылдың
Құқық саясатының        Республика.    атқарушы    ІІ тоқсаны
тұжырымдамасын әзiрлеу  сының Үкіметі  органдар
қаулысының
жобасы
3.2. Қолданылып жүрген       Қазақстан    ӘдМ, орталық  2002 жылдың
заңнаманы қайшылықтар.  Республика.    атқарушы    ІІІ тоқсаны
ды, қосарланушылық пен  сының Үкіме.   органдар
мәлiмдеушілiк нормала,  тіне ұсыныстар
рын, олқылықтарды
анықтау мәнiнде
жетілдiру жөнінде
Үкiметке ұсыныстар
дайындау

3.3.   Разработать               Проект        МЮ, централь-  III
Перспективный план        постановления ные исполни-   квартал
законопроектных работ     Правительства тельные        2002
Правительства             Республики    органы         года
на 2003-2005 годы         Казахстан
3.4.   Подготовить Перечень      Проект        МКИОС          IV
терминов, используемых    постановления                квартал
в нормотворческой         Правительства                2002
деятельности на           Республики                   года
государственном и         Казахстан
русском языках
3.5.   Провести работу по        Проекты       МИД,           2002-
инвентаризации            нормативных   центральные    2005
договорно-правовой базы   правовых      исполнитель-   годы
Республики Казахстан с    актов         ные органы
целью выявления
международных договоров,
которые не отвечают
национальным интересам
Республики
_____________________________________________________________________
4. Финансовая и налогово-бюджетная политика
_____________________________________________________________________
4.1. Денежно-кредитная политика
_____________________________________________________________________
4.1.1. Разработать проект        Проект        Нацбанк (по    IV
Закона Республики         Закона        согласованию)  квартал
Казахстан "О внесении     Республики                   2002
изменений и дополнений    Казахстан                    года
в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам банковского
и валютного
законодательства"
4.1.2. Разработать проект        Проект        Нацбанк (по    II
Закона Республики         Закона        согласова-     квартал
Казахстан                 Республики    нию), МИТ      2002
"О микрокредитных         Казахстан                    года
организациях"
4.1.3. Разработать проект        Проект        Нацбанк (по    II
Закона Республики         Закона        согласованию)  квартал
Казахстан "О кредитных    Республики                   2002
товариществах"            Казахстан                    года
4.1.4. Разработать проект        Проект        Нацбанк (по    IV
Закона Республики         Закона        согласованию)  квартал
Казахстан "О внесении     Республики                   2002
изменений и дополнений    Казахстан                    года
в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам ипотечного
кредитования"
4.1.5. Определить оптимальный    Проект        МЭБП, Нацбанк  IV
перечень видов            нормативного  (по согласо-   квартал
обязательного             правового     ванию)         2002
страхования в Республике  акта                         года
Казахстан

3.3. Үкіметтiң Заң жобалау   Қазақстан    ӘдМ, орталық  2002 жылдың
жұмыстарының 2003-2005  Республика.    атқарушы    ІІІ тоқсаны
жылдарға арналған       сының Үкіметі  органдар
перспективалық жоспарын қаулысының
әзiрлеу                 жобасы
3.4. Мемлекеттік тілде және  Қазақстан     МАКМ         2002 жылдың
орыс тілiнде норма      Республика.                IV тоқсаны
қызметінде пайдаланы.   сының Үкіметі
латын терминдер         қаулысының
тiзбесін дайындау       жобасы
3.5. Республиканың ұлттық    Нормативтік  СІМ, орталық  2002-2005
мүдделеріне жауап       құқықтық        атқарушы     жылдар
бермейтiн халықаралық   кесімдердің     органдар
шарттарды анықтау       жобалары
мақсатында Қазақстан
Республикасының шарттық-
құқықтық базасын түгендеу
жөнiндегi жұмысты жүргiзу
___________________________________________________________________
4. Қаржы және салық-бюджет саясаты
4.1. Ақша-кредит саясаты
___________________________________________________________________
4.1.1. "Қазақстан Республи.  Қазақстан     Ұлттық Банк  2002 жылдың
касының банктік және Республикасының (келісім     ІV тоқсаны
валюталық заңнамасы  Заң жобасы      бойынша)
мәселелерi жөнiнде
кейбiр заңнамалық
кесiмдерге өзгерiстер
мен толықтырулар
енгiзу туралы"
Қазақстан Республикасының
Заң жобасын әзiрлеу
4.1.2. "Шағын кредиттеу      Қазақстан     Ұлттық Банк  2002 жылдың
ұйымдары туралы"      Республикасының (келісім   ІІ тоқсаны
Қазақстан Республика. Заң жобасы      бойынша),
сының Заң жобасын                       МБА
әзiрлеу
4.1.3. "Кредиттiк серiктес.  Қазақстан      Ұлттық Банк 2002 жылдың
тiктер туралы"       Республикасының (келісім     ІІ тоқсаны
Қазақстан Республи.   Заң жобасы      бойынша)
касының Заң жобасын
әзiрлеу
4.1.4. "Қазақстан Республи.  Қазақстан      Ұлттық Банк 2002 жылдың
касының ипотекалық    Республикасының (келісім   IV тоқсаны
кредиттеу мәселелерi  Заң жобасы      бойынша)
жөнiнде кейбiр заң.
намалық кесiмдерге
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы" Қазақстан
Республикасының Заң
жобасын әзiрлеу
4.1.5. Қазақстан             Нормативтік   ЭБЖМ, Ұлттық 2002 жылдың
Республикасындағы     құқықтық      Банк (келісім ІV тоқсаны
мiндеттi сақтандыру   кесімнің        бойынша)
түрлерiнің оңтайлы    жобасы
тізбесiн белгiлеу

4.1.6. Подготовить предложения   Предложения   Нацбанк (по    III
о создании фонда,         Правительству согласованию), квартал
гарантирующего            Республики    МЭБП           2002
осуществление страховых   Казахстан                    года
выплат страхователям
(застрахованным,
выгодоприобретателям) в
случае ликвидации
страховых организаций
4.1.7. Разработать Программу     Проект        Нацбанк (по    IV
по либерализации          постановления согласованию)  квартал
валютного режима в        Правительства                2002
Республике Казахстан      Республики                   года
Казахстан
4.1.8. Совершенствовать          Проекты       Нацбанк (по    2002-
нормативную правовую      нормативных   согласованию)  2004
базу деятельности         правовых                     годы
системы строительных      актов
сбережений
______________________________________________________________________
4.2. Налоговая политика
______________________________________________________________________
4.2.1. Совершенствовать          Проект        МФ, МЭБП,      IV
механизм контроля при     нормативного  МЭМР, МИТ,     квартал
применении трансфертных   правового     АФП            2002
цен                       акта                         года
4.2.2. Разработать проект        Проект        МФ, АРЕМЗК,    II
Закона Республики         Закона        МЭМР           квартал
Казахстан "О              Республики                   2002
государственном           Казахстан                    года
регулировании
производства и оборота
отдельных видов
нефтепродуктов"
4.2.3. Внедрить эффективный      Проект        АТК, МФ        II
механизм контроля         постановления                квартал
таможенной стоимости      Правительства                2002
ввозимых товаров          Республики                   года
Казахстан
4.2.4. Внедрить                  Отчет         МФ, МТК, АС,   IV
Государственный реестр    Правительству МЮ, МВД,       квартал
налогоплательщиков и      о вводе в     МТСЗН, МЭМР,   2003
объектов налогообложения  эксплуатацию  МСХ, МООС,     года
(РНиОН)                                 АЗР, АМД
4.2.5. Разработать Таможенный    Проект        АТК, МФ        IV
кодекс Республики         Кодекса                      квартал
Казахстан                 Республики                   2002
Казахстан                    года
4.2.6. Обеспечить внедрение      Проект        МФ             2003
системы контроля за       постановления                год
оборотом алкогольной      Правительства
продукции с               Республики
использованием учетно-    Казахстан
контрольных марок
______________________________________________________________________

4.1.6. Сақтандыру ұйымдары   Қазақстан     Ұлттық Банк  2002 жылдың
таратылған жағдайда   Республикасының (келісім   ІІІ тоқсаны
сақтандырылушыларға   Үкіметіне       бойынша),
(сақтандырылған,      ұсыныстар         ЭБЖМ
пайда алушыларға)
сақтандыру төлемдерiн
жүзеге асыруды
кепілдендiретiн қор
құру туралы ұсыныс
дайындау
4.1.7. Қазақстан Республика. Қазақстан      Ұлттық Банк 2002 жылдың
сында валюталық       Республикасының (келісім   IV тоқсаны
режимді ырықтандыру   Үкіметі         бойынша)
жөнiнде бағдарлама    қаулысының
әзірлеу               жобасы
4.1.8. Құрылыс жинақтары     Нормативтік    Ұлттық Банк 2002-2004
жүйесi қызметінiң     құқықтық        (келісім     жылдар
нормативтiк құқықтық  кесімдердің     бойынша)
базасын жетілдіру     жобалары
___________________________________________________________________
4.2. Салық саясаты
___________________________________________________________________
4.2.1. Трансферттiк бағаларды  Нормативтік  ҚарМ, ЭБЖМ, 2002 жылдың
қолдану кезiнде бақылау  құқықтық     ЭМРМ, ИСМ, IV тоқсаны
тетігін жетiлдiру        кесімнің        ҚПА
жобасы
4.2.2. "Мұнай өнiмдерінің  Қазақстан      ҚарМ, ТМРБҚА, 2002 жылдың
жекелеген түрлерiн  Республикасының   ЭМРМ       ІІ тоқсаны
өндiрудi және       заң жобасы
олардың айналымын
мемлекеттiк
реттеу туралы"
Қазақстан
Республикасының Заң
жобасын әзiрлеу
4.2.3. Әкелiнетiн тауарлардың Қазақстан       КБА, ҚарМ 2002 жылдың
кедендiк құнын бақы.   Республикасының           ІІ тоқсаны
лаудың тиiмдi тетігін  Үкіметі
енгізу                 қаулысының
жобасы
4.2.4. Салық төлеушiлердiң    Пайдалануға    ҚарМ, ККМ, 2003 жылдың
және салық салу        беру туралы    СА, ӘдМ,   IV тоқсаны
объектiлерiнің мемле.  Үкіметке есеп  ІІМ, ЕХҚМ,
кеттiк тiзiлiмiн                      ЭМРМ, АШМ,
(СТжСО) енгiзу                        ҚОҚМ, ЖРА,
КДА
4.2.5. Қазақстан Республика.  Қазақстан      КБА, ҚарМ  2002 жылдың
сының Кеден кодексiн   Республикасы              IV тоқсаны
әзiрлеу                Кодексінің
жобасы
4.2.6. Есепке алу - бақылау   Қазақстан         ҚарМ     2003 жыл
маркаларын пайдалану   Республикасының
арқылы алкогольдік     Үкіметі
өнімдер айналымына     қаулысының
бақылау жасау жүйесін  жобасы
енгізуді қамтамасыз
ету
___________________________________________________________________

4.3. Бюджетная политика
______________________________________________________________________
4.3.1. Совершенствовать          Проекты       АГЗ            Постоян-
нормативную правовую      нормативных                  но
базу по вопросам          правовых
государственных закупок   актов
4.3.2. Расширять и               Проекты       МЭБП, МФ,      Постоян-
совершенствовать          постановлений Нацбанк (по    но с
инструменты               Правительства согласованию)  учетом
правительственного        Республики                   ситуации
заимствования на          Казахстан                    на рын-
внутреннем рынке                                       ках
ссудного капитала                                      капитала
4.3.3. Разработать и внедрить    Проект        МЭБП,          II
нормативную систему       нормативного  центральные    квартал
планирования расходов     правового     государст-     2002-
государственного          акта          венные         2003
бюджета на содержание                   органы         годов
государственных
учреждений
4.3.4. Разработать проект        Проекты       МФ             IV
Закона Республики         нормативных                  квартал
Казахстан "О внесении     правовых                     2002
изменений и дополнений    актов                        года
в Закон Республики
Казахстан "Об
аудиторской
деятельности"
4.3.5. Разработать комплекс      Проект        МФ, Счетный    II
мер по институциональ-    нормативного  комитет (по    квартал
ному и структурному       правового     согласованию)  2003
усилению и                акта                         года
материально-технической
модернизации системы
государственного
финансового контроля
4.3.6. Совершенствовать          Проект        МФ, Счетный    II
нормативную правовую      нормативного  комитет (по    квартал
базу в области            правового     согласованию)  2002
государственного          акта                         года
финансового контроля
с учетом Закона
Республики Казахстан
"О контроле за
исполнением
республиканского и
местных бюджетов"
4.3.7. Разработать проект        Проект        МЭБП, МФ,      2003
Бюджетного кодекса        Кодекса       АФП            год
Республики Казахстан      Республики
Казахстан
______________________________________________________________________
4.4. Инвестиционная политика
______________________________________________________________________
4.4.1. Разработать Правила       Проект        МЭБП           IV
рассмотрения              постановления                квартал
инвестиционных проектов   Республики                   2002
Казахстан                    года

4.3. Бюджет саясаты
___________________________________________________________________
4.3.1. Мемлекеттік сатып алу  Нормативтік     МСА         Тұрақты
мәселелерi жөнiндегі   құқықтық
нормативтiк құқықтық   кесімдердің
базаны жетілдiру       жобалары
4.3.2. Несие капиталының ішкi Қазақстан       ЭБЖМ, ҚарМ, Капитал
рыногында үкіметтік    Республикасының Ұлттық Банк рыноктар.
қарыз алу құралдарын   Үкіметі         (келісім    ындағы
кеңейту және жетiлдiру қаулыларының    бойынша)    ахуалды
жобалары                    ескере
отырып,
тұрақты
4.3.3. Мемлекеттік мекемелердi Нормативтік    ЭБЖМ,       2002-2003
ұстауға мемлекеттiк     құқықтық      орталық      жылдардың
бюджет шығыстарын       кесімнің    мемлекеттік   ІІ тоқсаны
жоспарлаудың норматив.  жобасы        органдар
тік жүйесiн әзiрлеу
және енгізу
4.3.4. "Аудиторлық қызмет     Нормативтік     ҚарМ      2002 жылдың
туралы" Қазақстан      құқықтық                  ІV тоқсаны
Республикасының Заңына кесімдердің
өзгерiстер мен         жобалары
толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан
Республикасының Заң
жобасын әзiрлеу
4.3.5. Мемлекеттік қаржы      Нормативтік   ҚарМ, Есеп  2003 жылдың
бақылауы жүйесiн        құқықтық      комитеті   ІІ тоқсаны
институционалдық және   кесімнің      (келісім
құрылымдық күшейту мен   жобасы       бойынша)
материалдық-техникалық
жаңғырту жөнiнде шаралар
кешенiн әзiрлеу
4.3.6. "Республикалық және    Нормативтік   ҚарМ, Есеп  2002 жылдың
жергiлiктi бюджеттер.  құқықтық      комитеті     ІІ тоқсаны
дің атқарылуын         кесімнің      (келісім
бақылау туралы"        жобасы        бойынша)
Қазақстан Республика.
сының Заңын
ескере отырып,
мемлекеттік қаржы
бақылауы саласындағы
нормативтік құқықтық
базаны жетiлдiру
4.3.7. Қазақстан Республикасы Қазақстан   ЭБЖМ, ҚарМ,  2003 жыл
Бюджет кодексiнің      Республикасы    ҚПА
жобасын әзiрлеу        Кодексінің
жобасы
___________________________________________________________________
4.4. Инвестициялық саясат
___________________________________________________________________
4.4.1. Инвестициялық жобаларды Қазақстан      ЭБЖМ      2002 жылдың
қараудың ережесін       Республикасының          ІV тоқсаны
әзiрлеу                 Үкіметі
қаулысының
жобасы

4.4.2. Разработать Правила       Проект        МФ, МЭБП       III
предоставления            постановления                квартал
государственных гарантий  Республики                   2002
с включением в них        Казахстан                    года
процедур отбора
инвестиционных проектов
под государственные
гарантии
4.4.3. Разработать проект        Проект        Нацбанк (по    IV
Закона Республики         Закона        согласованию)  квартал
Казахстан "О рынке        Республики                   2003
ценных бумаг"             Казахстан                    года
4.4.4. Разработать Программу     Проект        МИТ, отрасле-  IV
привлечения прямых        постановления вые министер-  квартал
инвестиций в Республику   Правительства ства и агент-  2002
Казахстан на              Республики    ства, другие   года
2003-2005 годы            Казахстан     заитересован-
ные организа-
ции
4.4.5. Разработать нормативные   Проект        МИТ, МФ,       IV
правовые акты в области   постановления другие         квартал
привлечения прямых        Правительства отраслевые     2002
инвестиций, в т.ч.        Республики    министерства   года
регулирующие порядок      Казахстан     и агентства
предоставления
инвестиционных льгот и
преференций
4.4.6. Усовершенствовать         Проекты       Нацбанк (по    IV
механизмы                 нормативных   согласова-     квартал
гарантированности         правовых      нию), МЭБП,    2002
сохранности средств       актов         МТСЗН          года
пенсионных
накопительных фондов
и депозитов почтово-
сберегательной системы
______________________________________________________________________
5. Социальная сфера
______________________________________________________________________
5.1. Демография и миграция
______________________________________________________________________
5.1.1. Разработать Программу     Проект        АМД, МИД,      III
демографической и         постановления МВД, МЭБП,     квартал
миграционной политики     Правительства МЗ, МОН,       2003
Республики Казахстан      Республики    МТСЗН, АТурС,  года
на 2004-2006 годы         Казахстан     АС, МКИОС,
МООС, КНБ (по
согласова-
нию), НКДСЖ
(по согласо-
ванию), акимы
областей, гг.
Астаны и
Алматы
5.1.2. Разработать Программу     Проект        МЭБП, заинте-  II
развития малых городов    постановления ресованные     квартал
с депрессивной            Правительства министерства   2003
экономикой                Республики    и ведомства,   года
Казахстан     акимы
областей
5.1.3. Разработать Концепцию     Проект        НКДСЖ (по      II
гендерной политики в      постановления согласова-     квартал
Республике Казахстан      Правительства нию), МТСЗН,   2003
Республики    МОН, МЗ, МВД   года
Казахстан

4.4.2. Мемлекеттік кепiлдiкке  Қазақстан     ҚарМ, ЭБЖМ 2002 жылдың
инвестициялық жобаларды Республика.              ІІІ тоқсаны
iрiктеу рәсiмдерiн      сының Үкіметі
енгізу арқылы           қаулысының
мемлекеттік кепiлдiктер жобасы
беру ережелерiн әзiрлеу
4.4.3. "Бағалы қағаздар рыногы Қазақстан    Ұлттық Банк 2003 жылдың
туралы" Қазақстан       Республика.  (келісім    IV тоқсаны
Республикасының Заң     сының Заң    бойынша)
жобасын әзiрлеу         жобасы
4.4.4. Қазақстан Республикасына Қазақстан  СІМ, салалық 2002 жылдың
тiкелей инвестицияларды  Республи.  министрліктер ІV тоқсаны
тартудың 2003-2005       касының    мен агенттік.
жылдарға арналған        Үкіметі    тер, басқа да
бағдарламасын әзiрлеу    қаулысының мүдделі
жобасы     ұйымдар
4.4.5. Тiкелей инвестициялар   Қазақстан   ИСМ, ҚарМ,   2002 жылдың
тарту саласында, соның  Республика. басқа да     ІV тоқсаны
ішiнде инвестициялық    сының       салалық
жеңiлдiктер мен         Үкіметі     министрліктер
преференциялар берудiң  қаулысының  мен
тәртiбiн реттейтін      жобасы      агенттіктер
нормативтік құқықтық
кесiмдер әзірлеу
4.4.6. Зейнетақы жинақтау      Нормативтік Ұлттық Банк  2002 жылдың
қорларының қаражатын    құқықтық    (келісім     IV тоқсаны
және почта-жинақ        кесімдердің бойынша),
жүйесiнің депозиттерiн  жобалары    ЭБЖМ, ЕХҚМ
сақтаудың кепiлдендi.
рілуі тетiктерін
жетiлдiру
Р/с!        Іс-шара          !Аяқтау нысаны! Орындауға ! Орындау
N  !                         !             ! жауаптылар! мерзімі
___________________________________________________________________
1 !          2              !      3      !     4     !    5
___________________________________________________________________
5. Әлеуметтік сала
5.1. Демография және көші-қон
___________________________________________________________________
5.1.1. Қазақстан Республикасы. Қазақстан     КДА, СІМ,  2003 жылдың
ның демографиялық және  Республика.   ІІМ, ЭБЖМ, ІІІ тоқсаны
көшi-қон саясатының     сының Үкіметі ДСМ, БҒМ,
2004-2006 жылдарға      қаулысының    ЕХҚМ, ТурСА,
арналған                жобасы        СА, МАКМ,
бағдарламасын әзiрлеу                 ҚОҚМ, ҰҚК
(келісім
бойынша),
ОӘІҰК
(келісім
бойынша),
облыстардың,
Астана және
Алматы
қалаларының
әкімдері
5.1.2. Экономикасы тоқырауға  Қазақстан   ЭБЖМ, мүдделі 2003 жылдың
ұшыраған шағын қала.   Республика. министрліктер ІІ тоқсаны
лаларды дамыту бағдар. сының Үкі.  мен
ламасын әзірлеу        меті қаулы. ведомстволар,
сының       облыстардың
жобасы      әкімдері
5.1.3. Қазақстан              Қазақстан     ОӘІҰК       2003 жылдың
Республикасындағы      Республика.   (келісім    ІІ тоқсаны
Гендерлік саясаттың    сының Үкіметі бойынша),
тұжырымдамасын әзiрлеу қаулысының    ЭХҚМ, БҒМ,
жобасы        ДСМ, ІІМ

5.1.4. Разработать проект        Проект        МЮ, НКДСЖ (по  IV
Закона Республики         Закона        согласова-     квартал
Казахстан "О внесении     Республики    нию), МТСЗН    2002
изменений и дополнений    Казахстан                    года
в некоторые
законодательные акты
Республики Казахстан
по вопросам борьбы с
незаконным выездом и
нелегальной миграцией
женщин с целью их
последующей трудовой и
сексуальной
эксплуатации
(трафиком)"
5.1.5. Разработать механизм      Проект        МОН, МЮ,       IV
контроля над процессом    нормативного  МИД, МВД,      квартал
усыновления детей-сирот   правового     НКДСЖ (по      2002
акта          согласованию)  года
______________________________________________________________________
5.2. Образование
______________________________________________________________________
5.2.1. Разработать Типовые       Проект        МОН            II
штаты работников          постановления                квартал
организаций образования   Правительства                2002
Республики                   года
Казахстан
5.2.2. Разработать Программу     Проект        МОН            II
информатизации системы    постановления                квартал
образования Республики    Правительства                2002
Казахстан                 Республики                   года
Казахстан
5.2.3. Разработать нормативы     Проект        МОН            IV
обеспеченности            постановления                квартал
учебниками, учебно-       Правительства                2002
методическими пособиями,  Республики                   года
приборами,                Казахстан
оборудованием, мягким
инвентарем организаций
образования, состоящих
на республиканском
и местных бюджетах
5.2.4. Разработать систему       Проект        МОН            II
оценки качества           постановления                квартал
образования на всех       Правительства                2003
уровнях                   Республики                   года
Казахстан
5.2.5. Внести изменения и        Проект        МОН            IV
дополнения в              постановления                квартал
нормативные правовые      Правительства                2002
акты в части              Республики                   года
конкретизации             Казахстан
технологии
лицензирования,
аттестации,
государственной
аккредитации и
повышения статуса
организаций
образования Республики
Казахстан
5.2.6. Принять меры по           Проект        МОН, акимы     Декабрь,
осуществлению             постановления областей       ежегодно
строительства,            Правительства
реконструкции и           Республики
расширения организаций    Казахстан
образования с учетом
замены аварийных
зданий, провести
капитальный ремонт
сельских организаций
образования

5.1.4. "Қазақстан Республика. Қазақстан     ӘдМ, ОӘІҰК, 2002 жылдың
сының әйелдердi кейiн  Республика.   (келісім    IV тоқсаны
жұмыс істету және      сының Заң     бойынша),
қатынас үшін пайдалану жобасы        ЕХҚМ
мақсатында (трафик)
заңсыз әкетумен және
олардың жасырын
көшi-қонымен күрес
мәселелерi жөнiнде
кейбiр заңнамалық
кесiмдерге өзгерiстер
мен толықтырулар
енгізу туралы"
Қазақстан Республика.
сының Заң жобасын
әзiрлеу
5.1.5. Жетiм балаларды асырап  Нормативтік  БҒМ, ӘдМ,   2002 жылдың
алу процесiн бақылаудың құқықтық     СІМ, ІІМ,   IV тоқсаны
тетігін әзiрлеу         кесімнің     ОӘІҰК
жобасы       (келісім
бойынша)
___________________________________________________________________
5.2. Білім беру
___________________________________________________________________
5.2.1. Білім беру ұйымдары     Қазақстан        БҒМ     2002 жылдың
қызметкерлерiнің        Республика.              ІІ тоқсаны
үлгілік штаттарын       сының Үкіметі
әзірлеу                 қаулысының
жобасы
5.2.2. Қазақстан Республикасы. Қазақстан        БҒМ     2002 жылдың
ның білім беру жүйесiн  Республикасының          ІІ тоқсаны
ақпараттандыру          Үкіметі
бағдарламасын әзiрлеу   қаулысының
жобасы
5.2.3. Республикалық және      Қазақстан        БҒМ     2002 жылдың
жергiлiктi бюджеттерде  Республикасының          ІV тоқсаны
тұратын білім беру      Үкіметі
ұйымдарының оқулықтар.  қаулысының
мен, оқу-әдiстемелік    жобасы
құралдарымен,
аспаптармен,
жабдықтармен, жұмсақ
мүкәммалмен қамтамасыз
етiлу нормативтерін
әзiрлеу
5.2.4. Барлық деңгейде білім   Қазақстан        БҒМ     2003 жылдың
берудiң сапасын бағалау Республикасының          ІІ тоқсаны
жүйесiн әзiрлеу         Үкіметі
қаулысының
жобасы
5.2.5. Қазақстан Республикасы. Қазақстан        БҒМ     2002 жылдың
ның білім беру ұйымдар. Республикасының          ІV тоқсаны
ын лицензиялау          Үкіметі
технологиясын нақтылау, қаулысының
аттестаттау, мемлекет.  жобасы
тік тiркеу және
мәртебесiн көтеру
бөлігінде нормативтік
құқықтық кесiмдерге
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
5.2.6. Қирау жағдайындағы      Қазақстан        БҒМ,     Жыл сайын,
үй-жайларды ауыстыруды  Республикасының  облыстар. желтоқсан
ескере отырып, білім    Үкіметі          дың
ұйымдарының құрылысын   қаулысының       әкімдері
жүргiзудi, қайта        жобасы
жаңартуды және
кеңейтудi жүзеге
асыру жөнiнде шаралар
қабылдау, ауылдық білім
беру ұйымдарына күрделi
жөндеу жүргiзу

5.2.7. Разработать Программу     Проект        МОН            III
"Ауыл мектебi"            постановления                квартал
Правительства                2002
Республики                   года
Казахстан
5.2.8. Оптимизировать сеть       Проект        МОН            IV
государственных           постановления                квартал
научных организаций       Правительства                2003
Республики                   года
Казахстан
______________________________________________________________________
5.3. Здравоохранение
______________________________________________________________________
5.3.1. Внести изменения и        Проект        МЗ             IV
дополнения в нормативные  постановления                квартал
правовые акты по          Правительства                2002
вопросам                  Республики                   года
совершенствования         Казахстан
процессов приватизации
объектов
здравоохранения
Республики Казахстан
5.3 2. Внести изменения и        Проект        МЗ             IV
дополнения по вопросам    постановления                квартал
совершенствования         Правительства                2002
процесса лицензирования   Республики                   года
организаций               Казахстан
здравоохранения
5.3.3. Разработать проект        Проект        МЗ             IV
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "О              Республики                   2002
репродуктивных правах     Казахстан                    года
и гарантиях их
обеспечения"
5.3.4  Разработать проект        Проект        МЗ             IV
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "Об охране      Республики                   2003
здоровья граждан в        Казахстан                    года
Республике Казахстан"
5.3.5. Разработать проект        Проект        МЗ             III
Указа Президента          Указа                        квартал
Республики Казахстан      Президента                   2002
"О внесении изменений     Республики                   года
и дополнений в Указ       Казахстан
Президента Республики
Казахстан "О
Государственной
программе "Здоровье
народа"
5.3.6. Разработать проект        Проект        МЗ             III
нормативного правового    постановления                квартал
акта Республики           Правительства                2002
Казахстан "О создании     Республики                   года
единой государственной    Казахстан
системы контроля и
учета индивидуальных
доз облучения и
медико-социальной
защиты граждан,
пострадавших от
радиационного
воздействия"

5.2.7. "Ауыл мектебi"          Қазақстан        БҒМ     2002 жылдың
бағдарламасын әзiрлеу   Республикасының          ІІІ тоқсаны
Үкіметі
қаулысының
жобасы
5.2.8. Мемлекеттік ғылыми      Қазақстан        БҒМ     2003 жылдың
ұйымдардың желiсiн      Республикасының          ІV тоқсаны
оңтайландыру            Үкіметі
қаулысының
жобасы
___________________________________________________________________
5.3. Денсаулық сақтау
___________________________________________________________________
5.3.1. Қазақстан Республикасы. Қазақстан        ДСМ     2002 жылдың
ның денсаулық сақтау    Республикасының          IV тоқсаны
объектiлерiн жекешелен. Үкіметі
діру процестерiн        қаулысының
жетiлдiру мәселелерi    жобасы
жөнiнде нормативтік
құқықтық кесiмдерге
өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
5.3.2. Денсаулық сақтау        Қазақстан        ДСМ     2002 жылдың
ұйымдарын лицензиялау   Республикасының          IV тоқсаны
процесiн жетiлдiру      Үкіметі
мәселелерi жөнiнде      қаулысының
өзгерiстер мен          жобасы
толықтырулар енгiзу
5.3.3. "Репродуктивтік құқықтар Қазақстан       ДСМ     2002 жылдың
және оларды қамтамасыз   Республикасының         IV тоқсаны
етудiң кепiлдiктерi      Заң жобасы
туралы" Қазақстан
Республикасының Заң
жобасын әзiрлеу
5.3.4. "Қазақстан Республика.   Қазақстан       ДСМ     2003 жылдың
сында азаматтардың       Республикасының         IV тоқсаны
денсаулығын қорғау       Заң жобасы
туралы" Қазақстан
Республикасының Заң
жобасын әзiрлеу
5.3.5. "Халық денсаулығы"       Қазақстан       ДСМ     2002 жылдың
мемлекеттiк бағдарламасы Республикасының         ІІІ тоқсаны
туралы" Қазақстан        Президенті
Республикасы             Жарлығының
Президентінің Жарлығына  жобасы
өзгерiстер мен
толықтырулар енгiзу
туралы" Қазақстан
Республикасының
Президентi
Жарлығының жобасын
әзiрлеу
5.3.6. "Сәулеленудің жеке       Қазақстан       ДСМ     2002 жылдың
дозаларын бақылаудың     Республикасының         ІІІ тоқсаны
және есепке алудың       Үкіметі
және радиациялық әсер    қаулысының
етуден зардап шеккен     жобасы
азаматтарды дәрiгерлiк-
әлеуметтік қорғаудың
бірыңғай мемлекеттік
жүйесін құру туралы"
Қазақстан Республикасы
нормативтік құқықтық
кесiмінің жобасын
әзiрлеу

5.3.7. Разработать проект        Проект        МЗ             II
нормативного правового    постановления                квартал
акта Республики           Правительства                2002
Казахстан "Об             Республики                   года
утверждении правил        Казахстан
оказания платных услуг
в государственных
организациях
здравоохранения"
5.3.8. Разработать проект        Проект        МЗ             IV
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "О              Республики                   2002
лекарственных             Казахстан                    года
средствах"
5.3.9. Разработать Концепцию     Проект        МЗ, МФ, МЭБП,  III
совершенствования         постановления МТСЗН,         квартал
финансирования системы    Правительства Нацбанк (по    2002
здравоохранения в         Республики    согласованию)  года
Республике Казахстан      Казахстан
5.3.10. Разработать проект       Проект        МЗ, МЭБП,      II
Закона Республики        Закона        МФ, МТСЗН,     квартал
Казахстан "Об            Республики    Нацбанк (по    2003
обязательном             Казахстан     согласованию)  года
медицинском
страховании в
Республике Казахстан"
______________________________________________________________________
5.4. Культура
______________________________________________________________________
Сохранение и развитие историко-культурного наследия, обеспечение
условий развития профессионального искусства и народного творчества
______________________________________________________________________
5.4.1. Разработать Программу     Проект        МКИОС          I
первоочередных мер по     постановления                квартал
сохранению памятников     Правительства                2003
историко-культурного      Республики                   года
наследия                  Казахстан
5.4.2. Разработать Программу     Проект        МКИОС          2004
по поиску и               постановления                год
приобретению копий        Правительства
документов по истории     Республики
Казахстана 15-20          Казахстан
веков, имеющих
историческую ценность
для Республики
Казахстан, из архивов
и научных учреждений
зарубежных государств
5.4.3. Разработать Концепцию     Проект        МКИОС          III
развития культуры и       постановления                квартал
искусства в Республике    Правительства                2002
Казахстан                 Республики                   года
Казахстан
5.4.4. Разработать проект        Проект        МКИОС          I
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "О культуре"    Республики                   2003
Казахстан                    года

5.3.7. "Мемлекеттiк денсаулық   Қазақстан       ДСМ     2002 жылдың
сақтау ұйымдарында ақылы Республикасының         ІІ тоқсаны
қызмет көрсету ережесін  Үкіметі
бекiту туралы" Қазақстан қаулысының
Республикасы нормативтік жобасы
құқықтық кесiмінің
жобасын әзiрлеу
5.3.8. "Дәрілiк заттар туралы"   Қазақстан      ДСМ     2002 жылдың
Қазақстан Республикасының Республикасының        ІV тоқсаны
Заң жобасын әзiрлеу       Заң жобасы
5.3.9. Қазақстан Республикасында Қазақстан   ДСМ, ҚарМ, 2002 жылдың
денсаулық сақтау жүйесiн  Республика. ЭБЖМ, ЕХҚМ,ІІІ тоқсаны
қаржыландыруды            сының Үкіметі Ұлттық
жетілдiрудің              қаулысының     Банк
тұжырымдамасын әзiрлеу    жобасы       (келісім
бойынша)
5.3.10. "Қазақстан Республикасын. Қазақстан  ДСМ, ЭБЖМ, 2003 жылдың
дағы міндетті медициналық Республика. ҚарМ,     ІІ тоқсаны
сақтандыру туралы"        сының Заң   ЕХҚМ,
Қазақстан Республикасының жобасы    Ұлттық Банк
Заң жобасын әзiрлеу                  (келісім
бойынша)
___________________________________________________________________
5.4. Мәдениет
___________________________________________________________________
Тарихи-мәдени мұраларды сақтау және өркендету, кәсіби өнер мен
халық шығармашылығының дамуы жағдайларын қамтамасыз ету
___________________________________________________________________
5.4.1. Тарихи-мәдени мұралар   Қазақстан        МАКМ   2003 жылдың
ескерткіштерiн сақтау   Республикасының         І тоқсаны
жөнiндегi бiрiншi       Үкіметі
кезектегі шаралар       қаулысының
бағдарламасын әзiрлеу   жобасы
5.4.2. Шетел мемлекеттерінің   Қазақстан        МАКМ    2004 жыл
мұрағаттары мен ғылыми  Республикасының
мекемелерiнен Қазақстан Үкіметі
Республикасы үшiн       қаулысының
тарихи құндылығы бар,   жобасы
15-20-ғасырлардағы
Қазақстан тарихы
бойынша құжаттардың
көшiрмелерін iздестiру
және сатып алу
жөнiндегi
бағдарламаны әзiрлеу
5.4.3. Қазақстан Республика.   Қазақстан        МАКМ    2002 жылдың
сында мәдениет пен      Республикасының          ІІІ тоқсаны
өнердi дамыту           Үкіметі
тұжырымдамасын әзiрлеу  қаулысының
жобасы
5.4.4. "Мәдениет туралы"       Қазақстан        МАКМ    2003 жылдың
Қазақстан Республика.   Республикасының          І тоқсаны
сының Заң жобасын       Заң жобасы
әзірлеу

5.4.5. Разработать перечень      Проект        МКИОС          IV
юбилейных и памятных      постановления                квартал
дат Республики            Правительства                2002
Казахстан на              Республики                   года
2003-2004 годы            Казахстан
______________________________________________________________________
Укрепление позиций государственного языка в сфере государственного управления, создание благоприятных условий для развития языков этнических групп; обеспечение культурной, духовной и языковой потребности казахской диаспоры за рубежом
______________________________________________________________________
5.4.6. Разработать Концепцию     Проект        МКИОС, МЮ      IV
государственной           постановления                квартал
терминологической         Правительства                2003
работы в Республике       Республики                   года
Казахстан                 Казахстан
5.4.7. Разработать Концепцию     Проект        МКИОС          2004
государственной           постановления                год
ономастической работы     Правительства
в Республике Казахстан    Республики
Казахстан
5.4.8. Провести II Всемирный     Проект        МКИОС, акимы   III
курултай казахов          постановления областей, гг.  квартал
Правительства Астаны и       2002
Республики    Алматы         года
Казахстан
5.4.9. Разработать Программу     Проект        МКИОС, АМД,    I
поддержки                 постановления МИД            квартал
соотечественников,        Правительства                2003
проживающих за рубежом,   Республики                   года
на 2004-2006 годы         Казахстан
_____________________________________________________________________
Формирование и развитие единого информационного пространства, обеспечение эффективной деятельности СМИ и развития инфраструктуры
телерадиовещания
_____________________________________________________________________
5.4.10. Разработать Правила      Проект        МКИОС          II
учета иностранных        постановления                квартал
средств массовой         Правительства                2002
информации,              Республики                   года
распространяемых в       Казахстан
Республике Казахстан
_____________________________________________________________________
Создание условий для раскрытия потенциала молодежи, поддержки ее социально значимых и общественно полезных инициатив, нравственного и патриотического воспитания молодого поколения
_____________________________________________________________________

5.4.5. Қазақстан Республика.   Қазақстан        МАКМ    2002 жылдың
сының мерейтой және     Республикасының          ІV тоқсаны
атаулы күндерінің       Үкіметі
2003-2004 жылдарға      қаулысының
арналған тізбесін       жобасы
әзірлеу
___________________________________________________________________
Мемлекеттiк басқару саласында мемлекеттiк тілдiң позицияларын
нығайту, этникалық топтардың тілдерін дамыту үшін қолайлы
жағдайлар жасау; шет елдердегі қазақ диаспорасының мәдени, рухани
және тілдік қажеттілігін қамтамасыз ету
___________________________________________________________________
5.4.6. Қазақстан              Қазақстан       МАКМ, ӘдМ 2003 жылдың
Республикасындағы      Республикасының           IV тоқсаны
мемлекеттік            Үкіметі
терминологиялық        қаулысының
жұмыстың               жобасы
тұжырымдамасын әзiрлеу
5.4.7. Қазақстан              Қазақстан       МАКМ       2004 жыл
Республикасындағы      Республикасының
мемлекеттiк            Үкіметі
ономастикалық          қаулысының
жұмыстың               жобасы
тұжырымдамасын
әзiрлеу
5.4.8. Қазақтардың II          Қазақстан       МАКМ,    2002 жылдың
Дүниежүзілiк құрылтайын Республикасының облыстар.ІІІ тоқсаны
өткiзу                  Үкіметі         дың,
қаулысының      Астана
жобасы          және
Алматы
қалалар.
ының
әкімдері
5.4.9. Шет елдерде тұратын     Қазақстан     МАКМ, КДА, 2003 жылдың
отандастарды қолдаудың  Республика.   СІМ        І тоқсаны
2004-2006 жылдарға      сының Үкіметі
арналған бағдарламасын  қаулысының
әзiрлеу                 жобасы
___________________________________________________________________
Бiрыңғай ақпараттық кеңiстiктi қалыптастыру және дамыту, БАҚ-тың
тиімді қызметін қамтамасыз ету және телерадио хабарларын тарату
инфрақұрылымын дамыту
___________________________________________________________________
5.4.10. Қазақстан Республика.  Қазақстан     МАКМ      2002 жылдың
сында таратылатын      Республикасы.           ІІ тоқсаны
шетелдік бұқаралық     ның Үкіметі
ақпарат құралдарын     қаулысының
есепке алу ережесiн    жобасы
әзiрлеу
___________________________________________________________________
Жастардың әлеуетiн ашу, олардың әлеуметтік мәнi бар және қоғамға
пайдалы бастамаларын қолдау, жас ұрпаққа адамгершілік және
патриоттық тәрбие беру үшін жағдайлар жасау
___________________________________________________________________

5.4.11. Разработать Программу    Проект        МКИОС          IV
молодежной политики      постановления                квартал
Правительства                2002
Республики                   года
Казахстан
_____________________________________________________________________
5.5. Спорт и здоровый образ жизни
_____________________________________________________________________
5.5.1. Рассмотреть возможность   Проект        АТурС          II
строительства             постановления                квартал
олимпийской спортивной    Правительства                2002
базы с комплексом         Республики                   года
необходимых спортивных    Казахстан
сооружений в предгорьях
г. Алматы
5.5.2. Обеспечить подготовку     Проект        АТурС          II
и участие сборных         постановления                квартал
команд Республики         Правительства                2002
Казахстан в               Республики                   года
международных             Казахстан
спортивных юношеских
играх стран
Содружества Независимых
Государств, Балтии и
регионов России
5.5.3. Провести международные    Проект        АТурС          III
спортивные игры           постановления                квартал
стран-участниц            Правительства                2003
Содружества               Республики                   года
Независимых Государств    Казахстан
5.5.4. Обеспечить проведение     Проекты       АТурС          Соглас-
республиканских           нормативных                  но
комплексных спортивных    правовых                     кален-
мероприятий:              актов                        дарным
- зимние и летние                                      планам
спартакиады народов
Республики Казахстан;
- республиканские
параолимпийские игры;
- республиканские
спартакиады по
национальным видам
спорта и народным играм
5.5.5. Разработать Программу     Проект        АТурС          II
развития туристской       постановления                квартал
отрасли                   Правительства                2002
Республики                   года
Казахстан
______________________________________________________________________
5.6. Занятость и труд
______________________________________________________________________
5.6.1. Разработать проект        Проект        МТСЗН          IV
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "О внесении     Республики                   2002
изменений и дополнений    Казахстан                    года
в Закон Республики
Казахстан "О труде в
Республике Казахстан"
5.6.2. Разработать проект        Проект        МТСЗН          III
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "О              Республики                   2002
безопасности и охране     Казахстан                    года
труда"

5.4.11. Жастар саясатының      Қазақстан     МАКМ      2002 жылдың
бағдарламасын әзiрлеу  Республикасының         ІV тоқсаны
Үкіметі
қаулысының
жобасы
___________________________________________________________________
5.5. Спорт және салауатты өмір салты
___________________________________________________________________
5.5.1. Алматы қаласының тау    Қазақстан      ТурСА    2002 жылдың
етегiнде қажетті спорт  Республикасының         ІІ тоқсаны
ғимараттары кешенімен   Үкіметі
олимпиялық спорт        қаулысының
базасын салу            жобасы
мүмкіндігін қарау
5.5.2. Қазақстан               Қазақстан       ТурСА   2002 жылдың
Республикасының         Республикасының         ІІ тоқсаны
құрама командаларын     Үкіметі
Тәуелсiз Мемлекеттер    қаулысының
Достастығының, Балтық   жобасы
елдерiнiң және Ресей
аймақтарының
халықаралық спорттық
жас өспiрiмдер
ойындарына дайындауды
және қатысуын
қамтамасыз ету
5.5.3. Тәуелсiз Мемлекеттер    Қазақстан       ТурСА   2003 жылдың
Достастығына қатысушы   Республикасының         ІІІ тоқсаны
елдердің халықаралық    Үкіметі
спорт ойындарын өткізу  қаулысының
жобасы
5.5.4. Мынадай республикалық   Нормативтік     ТурСА   Күнтізбелік
кешендi спорттық        құқықтық                жоспарларға
iс-шаралар өткiзудi     кесімдердің             сәйкес
қамтамасыз ету:         жобалары
- Қазақстан Республикасы
халықтарының қысқы және
жазғы спартакиадалары;
- республикалық
паралимпиялық ойындар;
- спорттың ұлттық түрлерi
мен халықтық ойындар
бойынша республикалық
спартакиадалар
5.5.5. Туристік саланы         Қазақстан        ТурСА  2002 жылдың
дамытудың бағдарламасын Республикасының         ІІ тоқсаны
әзiрлеу                 Үкіметі
қаулысының
жобасы
___________________________________________________________________
5.6. Жұмыспен қамту және еңбек
___________________________________________________________________
5.6.1. "Қазақстан Республикасын. Қазақстан     ЕХҚМ    2002 жылдың
дағы еңбек туралы"        Республикасының       IV тоқсаны
Қазақстан Республикасының Заң жобасы
Заңына өзгерiстер мен
толықтырулар енгізу
туралы" Қазақстан
Республикасының Заң
жобасын әзiрлеу
5.6.2. "Еңбек қауіпсiздігі және  Қазақстан      ЕХҚМ   2002 жылдың
оны қорғау туралы"        Республикасының       ІІІ тоқсаны
Қазақстан Республикасының Заң жобасы
Заң жобасын әзiрлеу

5.6.3. Разработать Концепцию     Проект        МТСЗН, МЮ      III
Трудового кодекса         Концепции                    квартал
Республики Казахстан                                   2003
года
5.6.4. Разработать проект        Проект        МТСЗН, МЮ      2004
Трудового кодекса         Кодекса                      год
Республики Казахстан      Республики
Казахстан
______________________________________________________________________
Развитие эффективно функционирующего рынка труда. Содействие в обеспечении занятости населения
______________________________________________________________________
5.6.5. Установить квоты на       Проект        МТСЗН          I
привлечение иностранной   постановления                квартал,
рабочей силы для          Правительства                ежегодно
осуществления трудовой    Республики
деятельности на           Казахстан
территории Республики
Казахстан
5.6.6. Внести изменения в        Проект        МТСЗН          IV
действующие Правила       постановления                квартал
выдачи разрешений         Правительства                2002
работодателям на          Республики                   года
привлечение иностранной   Казахстан
рабочей силы в
Республику Казахстан и
лицензий на
деятельность, связанную
с привлечением
иностранной рабочей
силы и вывозом рабочей
силы из Республики
Казахстан за границу
______________________________________________________________________
5.7. Социальная защита
______________________________________________________________________
5.7.1. Разработать               Проект        МЭБП, заинте-  III
Государственную           Указа         ресованные     квартал
программу по снижению     Президента    министерства   2002
бедности в Республике     Республики    и агентства    года
Казахстан на              Казахстан
2003-2005 годы
_____________________________________________________________________
Дальнейшее совершенствование системы социальной защиты населения
_____________________________________________________________________
5.7.2. Обеспечить переход от     Проект        МТСЗН, МОН,    2004
отраслевого               Закона        МЗ, МЭБП, МФ,  год
регулирования вопросов    Республики    АГС (по
оплаты труда работников,  Казахстан     согласованию)
содержащихся за счет
государственного
бюджета, к ее
регулированию в рамках
единого законодательства
о гражданской службе,
внесение
соответствующих
изменений в некоторые
законодательные акты
5.7.3. Обеспечить повышение      Проект        МТСЗН          Ежегодно
размеров пенсионных       постановления
выплат с учетом           Правительства
приближения минимальных   Республики
размеров пенсий к         Казахстан
прожиточному минимуму

5.6.3. Қазақстан Республикасы   Тұжырымдаманың  ЕХҚМ,  2003 жылдың
Еңбек кодексінің         жобасы          ӘдМ    ІІІ тоқсаны
тұжырымдамасын әзiрлеу
5.6.4. Қазақстан Республикасы   Қазақстан       ЕХҚМ,  2004 жыл
Еңбек кодексiнің жобасын Республикасы    ӘдМ
әзiрлеу                  Кодексінің
жобасы
___________________________________________________________________
Тиiмдi жұмыс істейтiн еңбек рыногын дамыту. Халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуге жәрдемдесу
___________________________________________________________________
5.6.5. Қазақстан Республикасының  Қазақстан      ЕХҚМ   Жыл сайын,
аумағында еңбек қызметін   Республикасының       І тоқсан
жүзеге асыру үшiн шетелдік Үкіметі
жұмыс күшін тартуға        қаулысының
квоталар белгілеу          жобасы
5.6.6. Жұмыс берушiлерге          Қазақстан      ЕХҚМ  2002 жылдың
Қазақстан Республикасына   Республикасының      IV тоқсаны
шетелдiк жұмыс күшiн       Үкіметі
тартуға рұқсат және        қаулысының
шетелдiк жұмыс күшiн       жобасы
тартуға және жұмыс
күшiн Қазақстан
Республикасынан шетелге
әкетуге байланысты
қызметке лицензиялар
берудiң қолданылып жүрген
ережесiне өзгерiстер
енгiзу
___________________________________________________________________
5.7. Әлеуметтік қорғау
___________________________________________________________________
5.7.1. Қазақстан Республикасында  Қазақстан    ЭБЖМ,   2002 жылдың
кедейлiктi азайту жөнiнде  Республика. мүдделі  ІІІ тоқсаны
2003-2005 жылдарға         сының       министр.
арналған мемлекеттiк       Президенті  ліктер
бағдарлама әзiрлеу         Жарлығының  мен агент.
жобасы      тіктер
___________________________________________________________________
Халықты әлеуметтік қорғау жүйесін одан әрі жетілдіру
___________________________________________________________________
5.7.2. Мемлекеттiк бюджеттің  Қазақстан       ЕХҚМ, БҒМ, 2004 жыл
есебiнен ұсталатын     Республикасының ДСМ, ЭБЖМ,
қызметкерлердiң        Заң жобасы      ҚарМ, МҚА
еңбегіне ақы төлеу                     (келісім
мәселелерiн салалық                    бойынша)
реттеуден оны
азаматтық қызмет
туралы бiрыңғай
заңнаманың шеңберiнде
реттеуге көшуді,
кейбiр заңнамалық
кесiмдерге тиiсті
өзгерiстер енгiзуді
қамтамасыз ету
5.7.3. Зейнетақылардың ең аз  Қазақстан       ЕХҚМ       Жыл сайын
мөлшерлерiнiң ең       Республикасының
төменгi күнкөрiс       Үкіметі
деңгейiне жақындап     қаулысының
келе жатқанын ескере   жобасы
отырып, зейнетақы
төлемдерiнiң мөлшерiн
арттыруды қамтамасыз
ету

5.7.4. Разработать проект        Проект        МТСЗН, МЭБП,   IV
Закона Республики         Закона        МЗ, МОН,       квартал
Казахстан по вопросам     Республики    АТурС          2003
социальной защиты         Казахстан                    года
инвалидов
5.7.5. Проводить дальнейшее      Проект        МТСЗН, МЭБП,   IV
совершенствование         Закона        МЗ, АМД,       квартал
дополнительных форм       Республики    НКДСЖ (по      2003
социальной поддержки      Казахстан     согласованию)  года
населения (семей с
детьми и др.)
5.7.6. Внедрить систему          Проект        МТСЗН,         IV
обязательного             Закона        Нацбанк (по    квартал
социального страхования   Республики    согласованию)  2003
Казахстан                    года
______________________________________________________________________
6. Реальный сектор
______________________________________________________________________
6.1.   Разработать Концепцию     Проект        МИТ, МЭМР,     I
индустриальной политики   постановления МСХ, акимы     квартал
в Республике Казахстан    Правительства областей,      2003
до 2010 года              Республики    гг. Астаны и   года
Казахстан     Алматы
6.2.   Разработать Программу     Проект        МИТ, централь- II
развития эталонной        постановления ные и местные  квартал
базы единиц величин на    Правительства исполнительные 2003
2004-2006 годы            Республики    органы         года
Казахстан
_____________________________________________________________________
6.1. Минерально-сырьевой комплекс
_____________________________________________________________________
6.1.1. Разработать Программу     Проект        МЭМР, МИТ      IV
развития ресурсной базы   постановления                квартал
минерально-сырьевого      Правительства                2002
комплекса страны          Республики                   года
на 2003-2010 годы         Казахстан
(1 этап - 2003-2005 гг.,
2 этап - 2006-2010 гг.)
6.1.2. Разработать порядок       Проект        МЭМР, МИТ      IV
создания Единой           постановления                квартал
государственной системы   Правительства                2002
мониторинга               Республики                   года
недропользования в        Казахстан
Республике Казахстан
6.1.3. Разработать Программу     Проект        МЭМР, акимы    II
развития газовой          постановления областей,      квартал
отрасли в Республике      Правительства гг. Астаны и   2003
Казахстан                 Республики    Алматы,        года
Казахстан     ЗАО НК
"КазМунайГаз"
6.1.4. Разработать Программу     Проект        МЭМР, МТК,     IV
освоения казахстанской    постановления МООС, акимы    квартал
части шельфа              Правительства Мангистауской  2002
Каспийского моря на       Республики    и Атырауской   года
2003-2005 годы (1 этап)   Казахстан     областей,
ЗАО НК
"КазМунайГаз"
_____________________________________________________________________

5.7.4. "Мүгедектердi әлеумет. Қазақстан    ЕХҚМ, ЭБЖМ, 2003 жылдың
тік қорғау туралы"     Республика.  ДСМ, БҒМ,   IV тоқсаны
Қазақстан Республика.  сының Заң    ТурСА
сының Заң жобасын      жобасы
әзiрлеу
5.7.5. Халықты (балалы        Қазақстан    ЕХҚМ, ЭБЖД, 2003 жылдың
отбасыларын және       Республика.  ДСМ, КДА,   IV тоқсаны
басқаларды) әлеуметтік сының Заң    ОӘІҰК
қолдаудың қосымша      жобасы       (келісім
нысандарын одан әрі                  бойынша)
жетілдiрудi жүргiзу
5.7.6. Мiндеттi әлеуметтiк    Қазақстан        ЕХҚМ,   2003 жылдың
сақтандыру жүйесiн     Республикасының Ұлттық   IV тоқсаны
енгiзу                 Заң жобасы       Банк
(келісім
бойынша)
___________________________________________________________________
6. Нақты сектор
___________________________________________________________________
6.1. Қазақстан Республикасының Қазақстан   ИСМ, ЭМРМ,  2003 жылдың
индустриялық саясатының   Республика. АШМ, облыс. І тоқсаны
2010 жылға дейiнгi        сының       тардың,
тұжырымдамасын әзiрлеу    Үкіметі     Астана және
қаулысының  Алматы
жобасы      қалаларының
әкімдері
6.2. Шамалар бiрлiктерінің    Қазақстан   ИСМ, орталық 2003 жылдың
эталондық базасын        Республика. және         ІІ тоқсаны
дамытудың 2004-2006      сының       жергілікті
жылдарға арналған        Үкіметі     атқарушы
бағдарламасын әзiрлеу    қаулысының  органдар
жобасы
___________________________________________________________________
6.1. Минералдық-шикізаттық кешен
___________________________________________________________________
6.1.1. Елдің минералдық-      Қазақстан   ЭМРМ, ИСМ    2002 жылдың
шикiзаттық кешенiнің   Республика.              IV тоқсаны
ресурстық базасын      сының Үкіметі
дамытудың 2003-2010    қаулысының
жылдарға арналған      жобасы
бағдарламасын әзiрлеу
(1-кезең - 2003-2005
жж., 2-кезең -
2006-2010 жж.)
6.1.2. Қазақстан Республика.  Қазақстан   ЭМРМ, ИСМ    2002 жылдың
сының жер қойнауын     Республика.              ІV тоқсаны
пайдалану мониторинг.  сының Үкіметі
iнің Бiрыңғай          қаулысының
мемлекеттiк жүйесiн    жобасы
құру тәртібін әзірлеу
6.1.3. Қазақстан Республика.  Қазақстан   ЭМРМ,        2003 жылдың
сының газ саласын      Республика. облыстардың, ІІ тоқсаны
дамыту бағдарламасын   сының       Астана және
әзірлеу                Үкіметі     Алматы
қаулысының  қалаларының
жобасы      әкімдері,
"ҚазМұнайГаз"
ҰК ЖАҚ
6.1.4. Каспий теңiзi           Қазақстан   ЭМРМ, ККМ,  2002 жылдың
қайраңының қазақстандық Республика. ҚОҚМ,       IV тоқсаны
бөлігін игерудiң        сының       Маңғыстау
2003-2005 жылдарға      Үкіметі     және Атырау
(I кезең)               қаулысының  облыстарының
арналған бағдарламасын  жобасы      әкімдері,
әзiрлеу                             "ҚазМұнайГаз"
ҰК ЖАҚ
___________________________________________________________________

6.2. Электроэнергетика и угольная промышленность
_____________________________________________________________________
6.2.1. Разработать Программу     Проект        МЭМР, МООС,    II
по энергосбережению       постановления МТК, акимы     квартал
на 2004-2015 годы         Правительства областей,      2003
(1 этап - 2004-2006 гг.)  Республики    гг. Астаны и   года
Казахстан     Алматы
6.2.2. Разработать Программу     Проект        МЭМР           III
развития атомной          постановления                квартал
энергетики в Республике   Правительства                2003
Казахстан на 2004-2030    Республики                   года
годы (I этап -            Казахстан
2004-2006 гг.)
____________________________________________________________________
6.3. Обрабатывающая промышленность
____________________________________________________________________
6.3.1. Разработать Программу     Проект        МИТ, МЭМР,     II
развития                  постановления МСХ, МТК, МФ   квартал
машиностроительного       Правительства                2003
комплекса на 2004-        Республики                   года
2006 годы                 Казахстан
6.3.2. Разработать Программу     Проект        МЭМР, МИТ      II
развития                  постановления                квартал
нефтехимической и         Правительства                2003
химической отраслей       Республики                   года
промышленности            Казахстан
Республики Казахстан
на 2004-2010 годы
(I этап -
2004-2005 годы)
6.3.3. Разработать Концепцию     Проект        МИТ, МЭМР,     III
поддержки внутреннего     постановления МСХ, МТК,      квартал
производства и            Правительства акимы          2002
развития экспортной       Республики    областей,      года
направленности            Казахстан     гг. Астаны и
обрабатывающей                          Алматы
промышленности
______________________________________________________________________
6.4. Строительство
______________________________________________________________________
6.4.1. Разработать Программу     Проект        МИТ            II
по внедрению              постановления                квартал
высокотехнологичных       Правительства                2002
линий по выпуску          Республики                   года
конкурентоспособных       Казахстан
на внешнем рынке
строительных
материалов на
2003-2005 годы
______________________________________________________________________
6.5. Малый и средний бизнес
______________________________________________________________________
6.5.1. Разработать               Проекты       МИТ            IV
Государственную           нормативных                  квартал
программу развития и      правовых                     2002
поддержки малого          актов                        года
предпринимательства на

6.2. Электр энергетикасы және көмір өнеркәсібі
___________________________________________________________________
6.2.1. 2004-2015 жылдарға      Қазақстан   ЭМРМ, ҚОҚМ, 2003 жылдың
арналған (I кезең -     Республика. ККМ,        ІІ тоқсаны
2004-2006 жж.) энергия  сының       облыстардың,
сақтау жөнiндегi        Үкіметі     Астана және
бағдарлама әзiрлеу      қаулысының  Алматы
жобасы      қалаларының
әкімдері
6.2.2. Қазақстан Республика.   Қазақстан   ЭМРМ        2003 жылдың
сының атом энергетика.  Республика.             ІІІ тоқсаны
сын дамытудың 2004-2030 сының Үкіметі
жылдарға арналған       қаулысының
(1 кезең - 2004-2006    жобасы
жж.) бағдарламасын
әзiрлеу
___________________________________________________________________
6.3. Өңдеуші өнеркәсіп
___________________________________________________________________
6.3.1. Машина жасау кешенiн  Қазақстан       ИСМ, ЭМРМ, 2003 жылдың
дамытудың 2004-2006   Республикасының АШМ, ККМ,  ІІ тоқсаны
жылдарға арналған     Үкіметі         ҚарМ
бағдарламасын әзiрлеу қаулысының
жобасы
6.3.2. Қазақстан Республикасы Қазақстан      ЭМРМ, ИСМ  2003 жылдың
өнеркәсібінің мұнай-   Республикасының           ІІ тоқсаны
химия және химия       Үкіметі
салаларын дамытудың    қаулысының
2004-2010 жылдарға     жобасы
арналған (I кезең -
2004-2005 жж.)
бағдарламасын әзiрлеу
6.3.3. Өңдеушi өнеркәсіптің   Қазақстан      ИСМ, ЭМРМ, 2002 жылдың
ішкі өндiрiсiн қолдау  Республика.    АШМ, ККМ,  ІІI тоқсаны
және экспорттық        сының Үкіметі  облыстардың,
бағыттылығын дамыту    қаулысының     Астана және
бағдарламасын әзiрлеу  жобасы         Алматы
қалаларының
әкімдері
___________________________________________________________________
6.4. Құрылыс
___________________________________________________________________
6.4.1. Сыртқы рынокта         Қазақстан      ИСМ       2002 жылдың
бәсекеге қабілеттi     Республикасының          ІІ тоқсаны
құрылыс материалдарын  Үкіметі
шығаратын жоғары       қаулысының
технологиялық желілер. жобасы
ді енгiзу жөнiнде
2003-2005 жылдарға
арналған бағдарлама
әзiрлеу
___________________________________________________________________
6.5. Шағын және орташа бизнес
___________________________________________________________________
6.5.1. Шағын кәсіпкерлiктi    Нормативтік     ИСМ      2002 жылдың
дамытудың және         құқықтық                 IV тоқсаны

2003-2005 годы и План
мероприятий по ее
реализации
6.5.2. Провести капитализацию    Проект        МИТ, МФ,       III
ЗАО "Фонд развития        постановления ЗАО "ФРМП"     квартал
малого                    Правительства                2002
предпринимательства"      Республики                   года
в целях его укрепления    Казахстан
как кредитного
института и создания
филиалов в регионах
Казахстана
6.5.3. Создать при каждом        Проекты       МИТ,           II
отраслевом министерстве   нормативных   отраслевые     квартал
(агентстве) экспертные    актов         министерства   2002
советы по вопросам                      и агентства    года
взаимодействия с малым
и средним бизнесом
6.5.4. Обеспечить участие        Проекты       МИТ,           2002-
объединений               нормативных   министерства,  2004
предпринимателей в        актов         агентства      годы
разработке отраслевых
(секторальных)
программ развития,
проектов нормативных
правовых актов
_____________________________________________________________________
6.6. Научно-технологическая политика
_____________________________________________________________________
6.6.1. Разработать Программу     Проект        МОН            II
"Научно-техническое       постановления                квартал
обеспечение               Правительства                2002
инновационных             Республики                   года
производств"              Казахстан
на 2003-2005 годы
6.6.2. Разработать Программу     Проект        МОН, МИТ       II
"Научно-техническое       постановления                квартал
обеспечение создания      Правительства                2002
производств               Республики                   года
четвертого - пятого       Казахстан
передела в
металлургическом
комплексе Республики
Казахстан" на
2003-2005 годы
6.6.3. Разработать программы     Проекты       МОН, акимы     II
научно-технического       постановлений областей гг.   квартал
обеспечения социально-    Правительства Астаны и       2003-
экономического            Республики    Алматы         2004
развития регионов         Казахстан                    годов
6.6.4. Обеспечить формирование   Проект        МЭМР, МИТ,     IV
и развитие парка          Указа         МОН, МТК,      квартал
информационных            Президента    МФ             2002
технологий                Республики                   года
Казахстан
______________________________________________________________________

қолдаудың 2003-2005    кесімдердің
жылдарға арналған      жобалары
мемлекеттік
бағдарламасын және оны
iске асыру жөнiндегі
Iс-шаралар жоспарын
әзiрлеу
6.5.2. "Шағын кәсiпкерлiкті  Қазақстан      ИСМ, ҚарМ,  2002 жылдың
дамыту қоры" ЖАҚ-ын   Республикасының "ШКДҚ" ЖАҚ ІІІ тоқсаны
кредит институты      Үкіметі
ретінде нығайту       қаулысының
және Қазақстан        жобасы
аймақтарында оның
филиалдарын құру
мақсатында
капиталдандыруды
жүргiзу
6.5.3. Әрбiр салалық         Нормативтік    ИСМ,       2002 жылдың
министрлiктің         кесімдердің    салалық    ІІ тоқсаны
(агенттіктің) жанынан жобалары       министрлік.
шағын және орташа                    тер мен
бизнеспен өзара                      агенттіктер
iс-қимыл
мәселелерi жөнiндегi
сараптамалық кеңестер
құру
6.5.4. Кәсiпкерлер           Нормативтік    ИСМ,        2002-2004
бiрлестіктерiнiң      кесімдердің    министрлік.  жылдар
дамудың салалық       жобалары       тер, агент.
(секторальдық) бағ.                  тіктер
дарламаларын,
нормативтiк құқықтық
кесiмдердiң жобаларын
әзiрлеуге қатысуын
қамтамасыз ету
___________________________________________________________________
6.6. Ғылыми-технологиялық саясат
___________________________________________________________________
6.6.1. "Инновациялық         Қазақстан       БҒМ       2002 жылдың
өндiрiстердi ғылыми-  Республикасының           ІІ тоқсаны
техникалық қамтамасыз Үкіметі
ету" 2003-2005        қаулысының
жылдарға арналған     жобасы
бағдарламасын әзiрлеу
6.6.2. "Қазақстан Республи.  Қазақстан       БҒМ, ИСМ  2002 жылдың
касының металлургия   Республикасының           ІІ тоқсаны
кешенiнде төртiнші-   Үкіметі
бесiншi қайта бөлiс   қаулысының
өндiрiстерiн құруды   жобасы
ғылыми-техникалық
қамтамасыз ету"
2003-2005 жылдарға
арналған
бағдарламасын әзiрлеу
6.6.3. Аймақтардың             Қазақстан    БҒМ,         2003-2004
әлеуметтiк-экономикалық Республика.  облыстардың, жылдардың
дамуын ғылыми-техника.  сының        Астана және  ІІ тоқсаны
лық қамтамасыз ету      Үкіметі      Алматы
бағдарламасын әзірлеу   қаулыларының қалаларының
жобалары     әкімдері
6.6.4. Ақпараттық технологиялар Қазақстан   ЭМРМ, ИСМ, 2002 жылдың
паркінің қалыптасуын     Республика. БҒМ, ККМ,  ІV тоқсаны
және дамуын қамтамасыз   сының       ҚарМ
ету                      Президенті
Жарлығының
жобасы
Р/с!        Іс-шара          !Аяқтау нысаны! Орындауға ! Орындау
N  !                         !             ! жауаптылар! мерзімі
___________________________________________________________________
1 !          2              !      3      !     4     !    5
___________________________________________________________________

7. Транспортная инфраструктура
______________________________________________________________________
7.1.   Разработать Программу     Проект        МТК            IV
развития транзитно-       постановления                квартал
транспортного потенциала  Правительства                2002
Республики Казахстан      Республики                   года
Казахстан
7.2.   Разработать Воздушный     Проект        МТК            2004
кодекс Республики         Кодекса                      год
Казахстан                 Республики
Казахстан
7.3    Разработать               Проект        МТК            IV
Железнодорожный кодекс    Кодекса                      квартал
Республики Казахстан      Республики                   2003
Казахстан                    года
7.4.   Разработать проект        Проект        МТК            II
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "Об             Республики                   2002
автомобильном             Казахстан                    года
транспорте"
7.5.   Разработать проект        Проект        МТК            III
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "Об             Республики                   2002
электронном документе     Казахстан                    года
и электронной цифровой
подписи"
7.6.   Разработать проект        Проект        МТК            III
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "Об             Республики                   2002
информатизации"           Казахстан                    года
7.7.   Разработать проект        Проект        МТК            I
Закона Республики         Закона                       квартал
Казахстан "О внесении     Республики                   2003
изменений и дополнений    Казахстан                    года
в Закон Республики
Казахстан "О связи"
7.8.   Разработать проект        Проект        МТК            2003
Закона Республики         Закона                       год
Казахстан "О внутреннем   Республики
водном транспорте"        Казахстан
7.9.   Разработать проект        Проект        МТК            2004
Закона Республики         Закона                       год
Казахстан "О транзитных   Республики
(мультимодальных)         Казахстан
перевозках"
7.10.  Разработать Программу     Проект        МТК            III
развития отрасли          постановления                квартал
гражданской авиации на    Правительства                2002
2003-2005 годы            Республики                   года
Казахстан
7.11.  Разработать Программу     Проект        МТК            II
развития порта Баутино    постановления                квартал
(на среднесрочный и       Правительства                2003
долгосрочный период)      Республики                   года
Казахстан

7. Көлік инфрақұрылымы
___________________________________________________________________
7.1. Қазақстан Республикасының Қазақстан         ККМ    2002 жылдың
транзиттік-көлiктік       Республикасының          ІV тоқсаны
әлеуетін дамыту           Үкіметі
бағдарламасын әзiрлеу     қаулысының
жобасы
7.2. Қазақстан Республикасының Қазақстан         ККМ     2004 жыл
Әуе кодексiн әзiрлеу      Республикасы
Кодексінің
жобасы
7.3. Қазақстан Республикасының Қазақстан         ККМ    2003 жылдың
Темiр жол кодексiн        Республикасы             IV тоқсаны
әзiрлеу                   Кодексінің
жобасы
7.4. "Автомобиль көлігі        Қазақстан         ККМ    2002 жылдың
туралы" Қазақстан         Республикасының          ІІ тоқсаны
Республикасының Заң       Заң жобасы
жобасын әзiрлеу
7.5. "Электрондық құжат және   Қазақстан         ККМ    2002 жылдың
электрондық санмен таңба  Республикасының          ІІІ тоқсаны
туралы" Қазақстан         Заң жобасы
Республикасының Заң
жобасын әзiрлеу
7.6. "Ақпараттандыру туралы"   Қазақстан         ККМ    2002 жылдың
Қазақстан Республикасының Республикасының          ІІІ тоқсаны
Заң жобасын әзiрлеу       Заң жобасы
7.7. "Байланыс туралы"         Қазақстан         ККМ    2003 жылдың
Қазақстан Республикасының Республикасының          І тоқсаны
Заңына өзгерiстер мен     Заң жобасы
толықтырулар енгiзу
туралы" Қазақстан
Республикасының Заң
жобасын әзiрлеу
7.8. "Iшкi су көлiгi туралы"   Қазақстан         ККМ    2003 жыл
Қазақстан Республикасының Республикасының
Заң жобасын әзiрлеу       Заң жобасы
7.9. "Транзиттік               Қазақстан         ККМ    2004 жыл
(мультимодальдық)         Республикасының
тасымалдаулар туралы"     Заң жобасы
Қазақстан Республикасының
Заң жобасын әзiрлеу
7.10. Азаматтық авиация саласын Қазақстан        ККМ    2002 жылдың
дамытудың 2003-2005       Республикасының         ІIІ тоқсаны
жылдарға арналған         Үкіметі
бағдарламасын әзiрлеу     қаулысының
жобасы
7.11. Баутино портын дамыту    Қазақстан         ККМ    2003 жылдың
бағдарламасын әзiрлеу    Республикасының          ІІ тоқсаны
(орта мерзiмдi және ұзақ Үкіметі
мерзiмдi кезеңге         қаулысының
арналған)                жобасы

7.12.  Разработать Программу     Проект        МТК, ОАО       III
развития отрасли          постановления "Казахтелеком" квартал
телекоммуникаций          Правительства (по согласо-   2002
Республики    ванию)         года
Казахстан
7.13.  Разработать Правила       Проект        МКИОС, МТК     I
электронного              постановления                квартал
документооборота          Правительства                2003
Республики                   года
Казахстан
8. Сельское хозяйство
______________________________________________________________________
8.1    Разработать               Проект        МСХ, МИТ,      II
Государственную           Указа         МОН, МЗ        квартал
агропродовольственную     Президента                   2002
программу Республики      Республики                   года
Казахстан на              Казахстан
2003-2005 годы
8.2.   Обеспечить                Проект        МСХ            I
государственную           постановления                квартал,
поддержку племенного      Правительства                ежегодно
дела путем                Республики
субсидирования объектов   Казахстан
племенного
животноводства
8.3.   Сохранение генофонда      Проект        МСХ            I
малочисленных и           постановления                квартал,
исчезающих пород          Правительства                ежегодно
сельскохозяйственных      Республики
животных                  Казахстан
8.4.   Кредитование ЗАО          Проект        МСХ            I
"Мал онiмдерi             постановления                квартал,
корпорациясы" для         Правительства                ежегодно
закупа, переработки       Республики
и поставки на экспорт     Казахстан
животноводческой
продукции
8.5.   Кредитовать местные       Проект        МСХ            I
бюджеты на организацию    постановления                квартал,
проведения весенне-       Правительства                ежегодно
полевых и уборочных       Республики
работ                     Казахстан
8.6.   Увеличить объемы          Проект        МСХ            I
лизинговых средств        постановления                квартал,
для более полного         Правительства                ежегодно
обеспечения сельхоз-      Республики
товаропроизводителей      Казахстан
сельскохозяйственной
техникой
8.7.   Разработать меры          Проект        МСХ            I
поддержки                 постановления                квартал,
сельскохозяйственных      Правительства                2002
товаропроизводителей      Республики                   года
для обеспечения их        Казахстан
сельскохозяйственной
техникой,
технологическим
оборудованием, оказанию
комплекса необходимых
услуг посредством
сервис-центров

7.12. Телекоммуникациялар      Қазақстан        ККМ,    2002 жылдың
саласын дамыту           Республикасының  "Қазақ. ІІІ тоқсаны
бағдарламасын әзірлеу    Үкіметі          телеком"
қаулысының       ААҚ
жобасы           (келісім
бойынша)
7.13. Электрондық құжат        Қазақстан      МАКМ, ККМ 2002 жылдың
айналымының ережесiн     Республикасының          ІV тоқсаны
әзiрлеу                  Үкіметі
қаулысының
жобасы
___________________________________________________________________
8. Ауыл шаруашылығы
___________________________________________________________________
8.1. Қазақстан Республикасының Қазақстан      АШМ, ИСМ, 2002 жылдың
2003-2005 жылдарға        Республикасының БҒМ, ДСМ ІІ тоқсаны
арналған Мемлекеттік      Президенті
агроазық-түлiк            Жарлығының
бағдарламасын әзiрлеу     жобасы
8.2. Асыл тұқымды мал          Қазақстан      АШМ       Жыл сайын,
шаруашылығының            Республикасының           І тоқсан
объектілерiн субсидиялау  Үкіметі
жолымен асыл тұқымды мал  қаулысының
iсiн мемлекеттік қолдауды жобасы
қамтамасыз ету
8.3. Ауыл шаруашылығы          Қазақстан       АШМ      Жыл сайын,
малдарының саны аз және   Республикасының           І тоқсан
жоғалып бара жатқан       Үкіметі
тұқымдарының гендік       қаулысының
қорын сақтау              жобасы
8.4. Мал өнiмдерiн сатып алу,   Қазақстан        АШМ     Жыл сайын,
қайта өңдеу және экспортқа Республикасының          І тоқсан
шығару үшiн "Мал өнiмдерi  Үкіметі
корпорациясы" ЖАҚ-ты       қаулысының
кредиттеу                  жобасы
8.5. Жергілікті бюджеттерді     Қазақстан        АШМ     Жыл сайын,
көктемгі дала және егін    Республикасының          І тоқсан
жинау жұмыстарын           Үкіметі
өткiзудi ұйымдастыруға     қаулысының
кредиттеу                  жобасы
8.6. Ауыл шаруашылығы           Қазақстан        АШМ     Жыл сайын,
тауарларын өндiрушiлердi   Республикасының          І тоқсан
ауыл шаруашылығы           Үкіметі
техникасымен неғұрлым      қаулысының
толық қамтамасыз ету үшін  жобасы
лизингтік қаражат көлемiн
ұлғайту
8.7. Ауыл шаруашылығы           Қазақстан        АШМ    2002 жылдың
тауарларын өндірушілерді   Республикасының         І тоқсаны
ауыл шаруашылығы техника.  Үкіметі
сымен, технологиялық       қаулысының
жабдықтармен қамтамасыз    жобасы
ету үшін оларды қолдау,
сервис-орталықтар арқылы
қажетті қызметтер кешенін
көрсету шараларын әзiрлеу

8.8.   Обеспечить                Проекты       МСХ, МЭБП      I
государственную           постановлений                квартал,
поддержку предприятий     Правительства                ежегодно
переработки               Республики
сельскохозяйственной      Казахстан
продукции, которые
имеют высокую долю
импорта (сгущенное
молоко, масло
сливочное, мясные и
плодоовощные консервы,
детское питание,
натуральные соки
концентрированных
порошков, масло
растительное)
8.9.   В рамках бюджетных        Проект        МСХ, ЗАО       I
программ производить      постановления "Продкорпо-    квартал,
государственный закуп     Правительства рация" (по     ежегодно
зерна для обновления      Республики    согласованию)
государственных           Казахстан
ресурсов
продовольственного
зерна
8.10.  Разработать               Проект        МОН, МЗ,       III
национальные нормы        нормативного  МСХ            квартал
потребления по            правового                    2002 года
необходимой               акта
номенклатуре продуктов
питания
______________________________________________________________________
9. Торговая политика
______________________________________________________________________
9.1. Внешняя торговля
______________________________________________________________________
9.1.1. Разработать Концепцию     Проект        МИТ, МСХ,      II
по мерам косвенного       постановления МЭБП, МТК,     квартал
регулирования экспорта    Правительства МФ             2002
товаров                   Республики                   года
Казахстан
9.1.2. Продолжить                Проекты       МИТ, МСХ,      Постоян-
формирование импортных    постановлений МЭБП, МФ,      но
таможенных тарифов,       Правительства МЭМР, МИД,
направленных на           Республики    МТК, АТК,
диверсификацию            Казахстан (по АРЕМЗК
экономики и               согласованию
формирование основ        с Интегра-
Общего таможенного        ционным
тарифа государств-        комитетом
участников Евразийского   ЕврАзЭС)
экономического
сообщества
(ЕврАзЭС и СНГ)
9.1.3. Провести много- и         Информация    МИТ, МИД,      IV
двусторонние переговоры   Правительству                квартал,
по вступлению             Республики                   ежегодно
Республики Казахстан      Казахстан
в ВТО
9.1.4. Совершенствовать          Проекты       МИТ, АТК, МФ,  Постоян-
нормативную правовую      нормативных   МО, МЗ, МООС,  но
базу в области            правовых      МСХ, КНБ (по
лицензирования экспорта   актов         согласованию)
и импорта товаров
(работ, услуг) и
экспортного контроля
______________________________________________________________________

8.8. Импорттың жоғары үлесіне   Қазақстан        АШМ,    Жыл сайын,
ие ауыл шаруашылығы        Республикасының  ЭБЖМ    І тоқсан
өнiмдерiн қайта өңдеу      Үкіметі
кәсiпорындарын мемлекеттік қаулыларының
қолдауды қамтамасыз ету    жобалары
(қоюлатылған сүт, сары
май, ет және жемiс-көкөнiс
консервiлерi, балалар
тағамы, концентрацияланған
ұнтақтардың таза шырындары,
өсiмдiк майы)
8.9. Мемлекеттiк азық-түлiктік  Қазақстан        АШМ,    Жыл сайын,
астық ресурстарын жаңарту  Республикасының  "Азық-  І тоқсан
үшiн бюджеттік             Үкіметі          түлік
бағдарламалар шеңберiнде   қаулысының      корпорациясы"
астықты мемлекеттiк сатып  жобасы          ЖАҚ (келісім
алуды жүргізу                               бойынша)
8.10. Тамақ өнiмдерінің қажетті Нормативтік   БҒМ, ДСМ, 2002 жылдың
номенклатурасы бойынша    құқықтық         АШМ    ІІI тоқсаны
ұлттық тұтыну             кесімнің
нормасын әзiрлеу          жобасы
___________________________________________________________________
9. Сауда саясаты
9.1. Сыртқы сауда
___________________________________________________________________
9.1.1. Тауарлар экспортын жанама Қазақстан    ИСМ, АШМ, 2002 жылдың
реттеу шаралары жөнiнде   Республика.  ЭБЖМ, ККМ, ІІ тоқсаны
тұжырымдама әзiрлеу       сының Үкіметі   ҚарМ
қаулысының
жобасы
9.1.2. Экономиканы әртараптан.   Қазақстан    ИСМ, АШМ,   Тұрақты
дыруға және Еуразиялық    Республика.  ЭБЖМ, ҚарМ,
экономикалық қоғамдастық. сының Үкі.   ЭМРМ, СІМ,
қа (ЕурАзЭҚ және ТМД)     меті қаулы.  ККМ, КБА,
қатысушы мемлекеттердiң   ларының      ТМБҚЖА
жалпы кедендiк тарифiнiң  жобалары
негіздерін қалыптастыруға (ЕурАзЭС
бағытталған импорттық     Интеграциялық
кедендiк тарифтердi       комитетімен
қалыптастыруды жалғастыру келісім
бойынша)
9.1.3. Қазақстан Республикасының Қазақстан    ИСМ, СІМ   Жыл сайын,
ДСҰ-ға кiруi жөнiнде      Республикасының         IV тоқсан
көп және екi жақты        Үкіметіне
келiссөздер жүргiзу       ақпарат
9.1.4. Тауарлар (жұмыстар, қызмет Нормативтік ИСМ, КБА,   Тұрақты
көрсетулер) экспорты мен   құқықтық    ҚарМ, ҚорМ,
импортын лицензиялау және  кесімдердің ДСМ, ҚОҚМ,
экспорттық бақылау         жобалары    АШМ, ҰҚК
саласындағы нормативтiк                (келісім
құқықтық базаны жетiлдiру              бойынша)
___________________________________________________________________

9.2. Внутренняя политика
______________________________________________________________________
9.2.1. Разработать нормативные   Проекты       МИТ, МЗ,       2002-
правовые акты по          нормативных   АРЕМЗК, МФ,    2003
регулированию             правовых      МВД            годы
внутренней торговли       актов
______________________________________________________________________
10. Обеспечение безопасности государства, укрепление
правопорядка и борьба с преступностью
______________________________________________________________________
10.1.  Разработать Программу     Проект        МВД            II
реформирования            нормативного                 квартал
внутренних войск          правового                    2002
Министерства внутренних   акта                         года
дел Республики
Казахстан на 2003-2005
годы
10.2.  Разработать Программу     Проект        МВД, Генпро-   III
профилактики              постановления куратура (по   квартал
правонарушений и борьбы   Правительства согласова-     2002
с преступностью в         Республики    нию), КНБ      года
Республике Казахстан      Казахстан     (по согласо-
на 2003-2004 годы                       ванию), АТК,
МОН, МКИОС,
МЗ, МФ, АФП,
акимы
областей, гг.
Астаны и
Алматы
10.3. Увеличить штатную         Проект        МЮ, МЭБП       2003
численность уголовно-     постановления                год
исполнительных            Правительства
инспекций и               Республики
контролерского состава,   Казахстан
связанного с введением
альтернативного вида
наказания
10.4. Открыть региональные      Проект        МЮ, МЗ         2003
центры медико-социальной  нормативного                 год
реабилитации              правового
наркозависимых лиц, в     акта
т.ч. несовершеннолетних,
увеличить число
наркологических
диспансеров
10.5. Создать школы в           Проект        МЮ, МОН        2003-
исправительных            нормативного                 2004
учреждениях с общим       правового                    годы
профессиональным          акта
обучением
10.6. Создать инженерно-        Проекты       МВД, КНБ (по   I
технические (саперные)    нормативных   согласова-     квартал
подразделения и           правовых      нию), АЧС,     2003
разработать порядок       актов         МО, СОП (по    года
взаимодействия                          согласованию)
специальных
государственных
органов при
реагировании на
сообщения о заложенных
или обнаруженных
взрывных устройствах
10.7. Разработать проект        Проект        МО, заинте-    IV
Закона Республики         Закона        ресованные     квартал
Казахстан "Об             Республики    государствен-  2002
альтернативной службе     Казахстан     ные органы     года
в Республике Казахстан"
______________________________________________________________________

9.2. Ішкі сауда
___________________________________________________________________
9.2.1. Ішкi сауданы реттеу        Нормативтік  ИСМ, ДСМ, 2002-2003
жөнiнде нормативтiк        құқықтық     ТМБҚЖА,    жылдар
құқықтық кесiмдер әзiрлеу  кесімдердің  ҚарМ, ІІМ
жобалары
___________________________________________________________________
10. Мемлекеттің қауіпсіздігін қамтамасыз ету, құқықтық тәртіпті
нығайту және қылмысқа қарсы күрес
___________________________________________________________________
10.1. Қазақстан Республикасының  Нормативтік     ІІМ    2002 жылдың
Iшкi iстер министрлiгінiң  құқықтық               ІІ тоқсаны
iшкi әскерлерiн            кесімнің
реформалаудың 2003-2005    жобасы
жылдарға арналған
бағдарламасын әзiрлеу
10.2. Қазақстан Республикасында Қазақстан     ІІМ, Бас  2002 жылдың
құқық бұзушылықтың алдын  Республика. прокуратура ІІІ тоқсаны
алудың және қылмыспен     сының Үкі.    (келісім
күрестiң 2003-2004        меті қаулы.   бойынша),
жылдарға арналған         сының жобасы    ҰҚК
бағдарламасын әзiрлеу                   (келісім
бойынша),
КБА, БҒМ,
МАКМ, ДСМ,
ҚарМ, ҚПА,
облыстардың,
Астана және
Алматы
қалаларының
әкімдері
10.3. Қылмыстық-атқарушылық     Қазақстан     ӘдМ, ЭБЖМ   2003 жыл
инспекциялардың және      Республика.
баламалы жазаның түрін    сының Үкiметі
енгізуге байланысты       қаулысының
бақылаушылар құрамының    жобасы
штат санын ұлғайту
10.4. Есiрткiге тәуелдi         Нормативтік   ӘдМ, ДСМ    2003 жыл
адамдарды, соның ішiнде   құқықтық
кәмелетке толмағандарды   кесiмнiң
дәрiгерлiк-әлеуметтік     жобасы
сауықтыру аймақтық
орталықтарын ашу,
наркологиялық
диспансерлердiң санын
ұлғайту
10.5. Түзеу мекемелерiнде жалпы Нормативтік   ӘдМ, БҒМ   2003-2004
кәсiптік бiлiм беретін    құқықтық                   жылдар
мектептер ашу             кесiмнiң
жобасы
10.6. Инженерлік-техникалық     Нормативтік   ІІМ, ҰҚК  2003 жылдың
(саперлiк) бөлiмшелер     құқықтық      (келісім   І тоқсаны
құру және арнаулы         кесiмдердiң   бойынша),
мемлекеттiк органдардың   жобалары      ТЖА, ҚорМ,
қойылған немесе табылған                ПКҚ (келісім
жарылғыш құрылғылар туралы              бойынша)
хабарларға үн қату
кезiндегі өзара iс-қимыл
тәртібiн әзiрлеу
10.7. "Қазақстан Республикасын. Қазақстан      ҚорМ,    2002 жылдың
дағы баламалы қызмет      Республикасы.  мүдделі  ІV тоқсаны
туралы" Қазақстан         ның Заң жобасы мемлекет.
Республикасының Заң                      тік
жобасын әзiрлеу                          органдар
___________________________________________________________________

11. Внутриполитическая стабильность и консолидация общества
______________________________________________________________________
11.1. Разработать Программу     Проект        МКИОС          III
государственной           постановления                квартал
поддержки                 Правительства                2002
неправительственных       Республики                   года
организаций               Казахстан
11.2. Разработать проект        Проект        МКИОС          2004
Закона Республики         Закона                       год
Казахстан "О              Республики
государственном           Казахстан
социальном заказе"
11.3. Проводить ежегодно        Проект        МКИОС          Ежегодно
сессии Ассамблеи          постановления
народов Казахстана        Правительства
Республики
Казахстан
Примечание: Расшифровка буквенных аббревиатур:
МВД                           - Министерство внутренних дел
МЗ                            - Министерство здравоохранения
МИТ                           - Министерство индустрии и торговли
МИД                           - Министерство иностранных дел
МКИОС                         - Министерство культуры, информации
и общественного согласия
МОН                           - Министерство образования и науки
МО                            - Министерство обороны
МООС                          - Министерство охраны окружающей
среды
МСХ                           - Министерство сельского хозяйства
МТК                           - Министерство транспорта и
коммуникаций
МТСЗН                         - Министерство труда и социальной
защиты населения
МФ                            - Министерство финансов
МЭМР                          - Министерство энергетики и
минеральных ресурсов
МЭБП                          - Министерство экономики и
бюджетного планирования
МЮ                            - Министерство юстиции
АГС                           - Агентство по делам
государственной службы
АГЗ                           - Агентство по государственным
закупкам
АЗР                           - Агентство по управлению
земельными ресурсами
АМД                           - Агентство по миграции и демографии
АРЕМЗК                        - Агентство по регулированию
естественных монополий и защите
конкуренции
АС                            - Агентство по статистике
АТурС                         - Агентство по туризму и спорту
АТК                           - Агентство таможенного контроля
АЧС                           - Агентство по чрезвычайным
ситуациям
АФП                           - Агентство финансовой полиции
Генпрокуратура                - Генеральная прокуратура
КНБ                           - Комитет национальной безопасности
Нацбанк                       - Национальный банк
НКДСЖ                         - Национальная комиссия по делам
семьи и женщин
СОП                           - Служба охраны Президента
Республики Казахстан
Счетный комитет               - Счетный комитет по контролю за
исполнением
республиканского бюджета
ЗАО НК "КазМунайГаз"          - закрытое акционерное общество
"Национальная Компания
"КазМунайГаз"
ЗАО "ФРМП"                    - закрытое акционерное общество
"Фонд развития малого
предпринимательства"
ЗАО НМСК "Казмортрансфлот"    - закрытое акционерное общество
"Национальная морская
судоходная компания"
ЗАО "Продкорпорация"          - закрытое акционерное общество
"Продкорпорация"
ОАО "Казтелеком"              - открытое акционерное общество
"Казтелеком"

11. Ішкі саяси тұрақтылық және қоғамды топтастыру
___________________________________________________________________
11.1. Үкiметтік емес ұйымдарды  Қазақстан      МАКМ     2002 жылдың
мемлекеттiк қолдау        Республикасының         ІІІ тоқсаны
бағдарламасын әзiрлеу     Үкіметі
қаулысының
жобасы
11.2. "Мемлекеттiк әлеуметтiк   Қазақстан      МАКМ      2004 жыл
тапсырыс туралы"          Республикасының
Қазақстан Республикасының Заң жобасы
Заң жобасын әзiрлеу
11.3. Жыл сайын Қазақстан       Қазақстан      МАКМ      Жыл сайын
халықтары Ассамблеясының  Республикасының
сессиясын өткiзу          Үкіметі
қаулысының
жобасы
Ескертпе. Әріптік қысқарған атаулардың толық жазылуы:
ІІМ                          - Iшкi iстер министрлiгi
ДСМ                          - Денсаулық сақтау министрлігі
ИСМ                          - Индустрия және сауда министрлігі
СІМ                          - Сыртқы iстер министрлiгi
МАКМ                         - Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келісім министрлігі
БҒМ                          - Білім және ғылым министрлігі
ҚорМ                         - Қорғаныс министрлiгі
ҚОҚМ                         - Қоршаған ортаны қорғау министрлігі
АШМ                          - Ауыл шаруашылығы министрлігі
ККМ                          - Көлік және коммуникациялар
министрлігі
ЕХҚМ                         - Еңбек және халықты әлеуметтік
қорғау министрлігі
ҚарМ                         - Қаржы министрлігі
ЭМРМ                         - Энергетика және минералдық
ресурстар министрлігі
ЭБЖМ                         - Экономика және бюджеттік жоспарлау
министрлігі
ӘдМ                          - Әділет министрлігі
МҚА                          - Мемлекеттік қызмет істері
жөніндегі агенттік
МСА                          - Мемлекеттік сатып алу жөніндегі
агенттік
ЖРА                          - Жер ресурстарын басқару жөніндегі
агенттік
КДА                          - Көші-қон және демография жөніндегі
агенттігі
ТМРБҚА                       - Табиғи монополияларды реттеу және
бәсекелестікті қорғау жөніндегі
агенттік
СА                           - Статистика жөніндегі агенттік
ТурСА                        - Туризм және спорт жөніндегі агенттік
ҚБА                          - Кедендік бақылау агенттігі
ТЖА                          - Төтенше жағдайлар жөніндегі агенттік
ҚПА                          - Қаржы полициясы агенттігі
Баспрокуратура               - Бас прокуратура
ҰҚК                          - Ұлттық қауiпсiздiк комитеті
Ұлттықбанк                   - Ұлттық банк
ОӘІҰК                        - Отбасы және әйелдер істері жөніндегі
ұлттық комиссия
ПКҚ                          - Қазақстан Республикасы Президентінің
Күзет қызметі
Есеп комитеті                - Республикалық бюджеттің орындалуын
бақылау жөніндегі есеп комитеті
"ҚазМұнайГаз" ҰК ЖАҚ         - "ҚазМұнайГаз" Ұлттық компаниясы
жабық акционерлік қоғамы
"ШКДҚ" ЖАҚ                   - "Шағын кәсіпкерлікті дамыту қоры"
жабық акционерлік қоғамы
"Қазтеңiзкөлiкфлоты"         - "Ұлттық теңіз кеме қатынасы
ҰТКК ЖАҚ                        компаниясы" жабық акционерлік қоғамы
"Азық-түлiккорпорациясы"     - "Азық-түлiккорпорациясы" жабық
ЖАҚ                            акционерлік қоғамы
"Қазтелеком" ААҚ             - "Қазтелеком" жабық акционерлік қоғамы