О возмещении затрат, связанных с проживанием делегации Федеральной службы безопасности Российской Федерации в городе Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 октября 2002 года N 1150
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Министерству иностранных дел Республики Казахстан возместить расходы Комитету национальной безопасности Республики Казахстан за проживание с 26 по 27 июня 2002 года в городе Алматы делегации Федеральной службы безопасности Российской Федерации в сумме 298545 (двести девяносто восемь тысяч пятьсот сорок пять) тенге за счет средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2002 год по программе 042 "Представительские затраты".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Ресей Федерациясының Федералдық қауіпсіздік қызметі делегациясының Алматы қаласында тұруына байланысты шығындарды өтеу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 30 қазан N 1150
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі Ресей Федерациясының Федералдық қауіпсіздік қызметі делегациясының 2002 жылғы 26-27 маусымда Алматы қаласында тұрғаны үшін 2002 жылға арналған республикалық бюджетте 042 "Өкілдік шығындар" бағдарламасы бойынша көзделген қаражат есебінен 298545 (екі жүз тоқсан сегіз мың бес жүз қырық бес) теңге сомасындағы Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік комитетінің шығыстарын өтесін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі