О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 119
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 ноября 2002 года N 119а
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 января 2002 года N 119 "Об утверждении паспортов республиканских бюджетных программ Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан на 2002 год" следующие изменения и дополнение:
в приложении 2 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в программе 030:
в подпрограмме 031 в графе 5 слова "примерно 160 единиц" заменить словами "100 единиц";
в подпрограмме 032 в графе 5 слова "примерно 2-4 единиц" заменить словами "3 единиц", слова "примерно 20-40 единиц" заменить словами "30 единиц";
в подпрограмме 033 в графе 5 слова "примерно 80-120 единиц" заменить словами "200 единиц", слова "примерно 240-360 единиц" заменить словами "500 единиц";
в приложении 4 к указанному постановлению:
в пункте 6 "План мероприятий по реализации бюджетной программы":
в графе 5 программы 600:
цифры "60" заменить цифрами "67";
дополнить абзацем следующего содержания:
"Проведение закупок компьютеров в количестве 22 штуки, принтеров в количестве 11 штук, копировальных аппаратов в количестве 17 штук, телефонов-факсов в количестве 17 штук для аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 119 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 14 қараша N 119а
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының республикалық бюджеттік бағдарламаларының 2002 жылға арналған паспорттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 26 қаңтардағы N 119 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
6 "Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген тармағында:
030 бағдарламада:
031 кіші бағдарламада 5-бағандағы "шамамен 160 бірлік" деген сөздер "100 бірлік" деген сөздермен ауыстырылсын;
032 кіші бағдарламада 5-бағандағы "шамамен 2-4 бірлік" деген сөздер "3 бірлік" деген сөздермен ауыстырылсын, "шамамен 20-40 бірлік" деген сөздер "30 бірлік" деген сөздермен ауыстырылсын;
033 кіші бағдарламада 5-бағандағы "шамамен 80-120 бірлік" деген сөздер "200 бірлік" деген сөздермен ауыстырылсын, "шамамен 240-360 бірлік" деген сөздер "500 бірлік" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулыға 4-қосымшада:
6 "Бюджеттік бағдарламаны іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары" деген тармағында:
600 бағдарламаның 5-бағанында:
"60" деген сандар "67" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын: "Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының аппараты үшін саны 22 дана компьютер, саны 11 дана принтер, саны 17 дана көшіру аппаратын, саны 17 дана телефон-факс сатып алуды жүргізу.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі