О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 ноября 2002 года N 1221
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление  Правительства Республики Казахстан от 11 сентября 2002 года N 993 "Вопросы Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан следующее изменение:
в пункте 4 слова "и подведомственных ему организаций" заменить словами "в пределах передаваемой штатной численности".
2. Настоящее постановление вступает в силу с 11 сентября 2002 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 19 қараша N 1221
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Премьер-Министрі Кеңсесінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 11 қыркүйектегі N 993 қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
4-тармақтың мемлекеттік тілдегі мәтініндегі "және оған ведомстволық бағыныстағы ұйымдарды" деген сөздер алынып тасталсын және "қаражат есебінен" деген сөздерден кейін "берілетін штат санының шегінде" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Осы қаулы 2002 жылғы 11 қыркүйектен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі