О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 95
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2002 года N 1255
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2002 года N 95 "О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан уранового концентрата из Республики Узбекистан в Соединенные Штаты Америки и Федеративную Республику Германия" следующее изменение:
в графике отгрузки уранового концентрата в 2002 году
(в тоннах):
строки IV квартал изложить в следующей редакции:
"
IV Квартал       53        62               115
Октябрь       53        62               115
Транспортировка осуществляется железнодорожным транспортом в 20-тонных контейнерах.
Станция пограничного перехода: Ченгельды (Республика Казахстан) - Озинки (Российская Федерация)                    ";
дополнить строками следующего содержания:
"
IV Квартал       500        -               500
Октябрь        90        -                90
Ноябрь        205        -               205
Декабрь       205        -               205
Транспортировка осуществляется железнодорожным транспортом
в 20-тонных контейнерах.
Станция пограничного перехода: Ченгельды (Республика Казахстан) - Локоть (Российская Федерация)".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 95 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 26 қараша N 1255
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Өзбекстан Республикасының Америка Құрама Штаттары мен Германия Федеративтік Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы уран концентратының транзитіне рұқсат беру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2002 жылғы 24 қаңтардағы N 95 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
2002 жылы уран концентратын жөнелту кестесінде (тоннамен):
IV тоқсан деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
IV Тоқсан        53        62           115
Қазан          53        62           115
Тасымалдау 20 тонналық контейнерлерде темір жол көлігімен жүзеге асырылады.
Шекаралық өту станциясы: Шеңгелді (Қазақстан Республикасы) - Озинки (Ресей Федерациясы)                                      ";
мынадай мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"
IV Тоқсан        500        -           500
Қазан          90         -           90
Қараша          205        -           205
Желтоқсан        205        -           205
Тасымалдау 20 тонналық контейнерлерде темір жол көлігімен жүзеге асырылады.
Шекаралық өту станциясы: Шеңгелді (Қазақстан Республикасы) - Локоть (Ресей Федерациясы)".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі