О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Королевства Швеция в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 декабря 2002 года N 1282
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Королевства Швеция в Республику Узбекистан, поставляемых фирмой "Дино Нобель Швеция АБ" (г. Гютторп, Королевство Швеция) для акционерного общества открытого типа "Алмалыкский горно-металлургический комбинат" (г. Алмалык, Республика Узбекистан) согласно контракту от 28 июня 2001 года N 27-1264 юр по номенклатуре и количеству, согласно приложению.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, Министерству внутренних дел Республики Казахстан, Агентству таможенного контроля Республики Казахстан и Агентству по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
3. Министерству индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 4 декабря 2002 года N 1282
Количество товаров, поставляемых фирмой
"Дино Нобель Швеция АБ" (г.Гютторп, Королевство Швеция)
для акционерного общества открытого типа "Алмалыкский горно-металлургический комбинат"
(г. Алмалык, Республика Узбекистан)
___________________________________________________________________
N  ! Наименование  !  Код ТН ! Ед. ! Кол-во  ! Цена/!  Стоимость
п/п !   товара      !   ВЭД   !изм. !         !  шт. ! в долларах
!               !         !     !         !      !    США
-------------------------------------------------------------------
1    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N0
2    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N1
3    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N2
4    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N3
5    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N4
6    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N5

Швеция Корольдiгiнен Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы. 2002 жылғы 4 желтоқсан N 1282
"Экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiмдер транзитiнің кейбiр мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Швеция Корольдiгiнен Өзбекстан Республикасына 2001 жылғы 28 маусымдағы N 27/1264-юр келісім-шартқа сәйкес "Алмалық тау-кен металлургия комбинаты" ашық үлгiдегi акционерлік қоғамы (Өзбекстан Республикасы, Алмалық қаласы) үшін "Дино Нобель Швеция AБ" фирмасы (Швеция Корольдiгi, Гютторп қаласы) қосымшаға сәйкес номенклатура және сан бойынша беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат етiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi, Қазақстан Республикасының Iшкi iстер министрлiгi, Қазақстан Республикасының Кедендік бақылау агенттігі және Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар жөнiндегi агенттiгi заңнамада белгiленген тәртіппен Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жарылғыш материалдардың транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасының Индустрия және сауда министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шаралар қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2002 жылғы 4 желтоқсандағы
N 1282 қаулысына
қосымша
"Алмалық тау-кен металлургия комбинаты" ашық үлгiдегi
акционерлік қоғамы үшін (Өзбекстан Республикасы, Алмалық
қаласы) "Дино Нобель Швеция AБ" фирмасы (Швеция Корольдiгi,
Гютторп қаласы) беретін тауарлардың саны
------------------------------------------------------------------
Р/с!    Тауардың   !  СЭҚ ТН  ! Өлшем ! Саны ! Бағасы !    АҚШ
N !      атауы    !   коды   !бірлігі!      ! /дана  !долларымен
!               !          !       !      !        !    құны
------------------------------------------------------------------
1    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N0
2    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N1
3    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N2
4    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N3
5    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N4
6    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N5

7    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N6
8    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N7
9    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N8
10    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N9
11    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N10
12    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N11
13    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    20000    0,93     18600
N12
14    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N14
15    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N16
16    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N18
17    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N20
18    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N25
19    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N30
20    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N35
21    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N40
22    Nonel LP4,2 m  360300100   шт    18000    0,93     16740
N45
23    Устройство
для связки
4,8 m/Bunch
connect.
SL 4.8 m       360300900   шт     9240    1,95     18018
-----------------------------------------------------------------
Итого:                                            410478
_________________________________________________________________
Страна отправления: Королевство Швеция
Пункты пограничных переходов: Станция Илецк-1 (Российская Федерация) - станция Ченгельды (Республика Казахстан)
Пункт назначения: станция Ахангаран, Узбекской железной дороги (Республика Узбекистан).
Страна назначения: Республика Узбекистан

7    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N6
8    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N7
9    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N8
10    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N9
11    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N10
12    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N11
13    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     18600
N12
14    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     16740
N14
15    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    18000    0,93     16740
N16
16    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    18000    0,93     16740
N18
17    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    18000    0,93     16740
N20
18    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     16740
N25
19    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    18000    0,93     16740
N30
20    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    18000    0,93     16740
N35
21    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    18000    0,93     16740
N40
22    Nonel LP4,2 m  360300100   дана    20000    0,93     16740
N45
23    Байлауға
арналған
4,8m/Bunch
connect.
SL 4.8m
қондырғысы     360300900   дана     9240    1,95     18018
------------------------------------------------------------------
Жиыны                                               410478
------------------------------------------------------------------
Жіберетін елі: Швеция Корольдігі
Шекаралық өту пункттері: Илецк-1 станциясы (Ресей Федерациясы) - Шеңгелді станциясы (Қазақстан Республикасы)
Баратын пункті: Өзбек темір жолының Ахангаран станциясы
(Өзбекстан Республикасы).
Баратын елі: Өзбекстан Республикасы